Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
11. črc 2010

uf holky nepadly jste vedrem??? 😝

nelina_
11. črc 2010

No vedro je teda pěkný 🙂 Jak zčnu něco dělat, tak se potím, s prominutím, jako dveře od chlíva 😀

mick
12. črc 2010

Ahojky holky, tak jsem po kontrole. Vůbec nestíhám, kolegyně má dovču, tak jsem tam přilítla akorát na čas a kdybyste viděli moje tričko. No děs. Měla jsem ho z toho auta úplně propocený. Měla jsem mokrý i kalhotky. Hlavně žádný stres 😀 ! V Gestu narváno. Nějakýmu dr. vykradli auto, co měl dělat opu, tak to dělala Poláková a samo se jim rozhodili kontroly. Mě teda naštěství vzali akorát. Mám tak cca 15 vajuch, jsou ještě menší. Dr. Černý mi napsal OPU na čtvrtek a dr.Al. to hned předělal, že je to blbost, že min. v sobotu, možná i ponděli, idoš by byla samo sobota. Oni z nás dělají blběny, když se ptáme, ale když jsem řekla dr.Černýmu, ať začneme se stimulací až v úterý, aby byla opu v sobotu, tak mi řekl, že to není o matematice, ale o tom, jak bude tělo reagovat. No já myslím, že po těch pokusech už vím, jak reaguju. Takže doufám, že je budu mít buď nedozrálý nebo přezrálý 😠
Jo jinak ty holky na recepci fakt děs, jsou mimo.

petronela82
12. črc 2010

Mick - tak KO už máš za sebou - 15 folíků je super => a do soboty ještě pořádně dorostou, kdyb OPU byla fakt až v sobotu tak ET by mohl být středa-čtvrtek, viď? - no nevím zda tě doženu . já jdu na KO ve čtvrtek jak uvidíme jaká bude peřinka, ale myslím že u mě bude KET nejdříve v sobotu (24.7.) - no uvidíme, kdy jdeš na další KO?

hanik2
12. črc 2010

ahojky holky dlouho jsem tu nebyla...u nás nic nového takže neni co psát do Gestu jsem měla jet zítra ale odvolala jsem to..vypadá to že půjde do jiné práce tak stejně nejméně půl roku nebudu moct otěhulit a lítat po doktorech...jo ptala jsem se na to malování kdybych se náhodou chtěla objednat v srpnu nebo září a Gest bude v provozu normálně..budou malovat jen první patro 😉 tak se tu mějte hezky neuvařte se ..a já budu nakukovat a držet palečky 🙂

mick
12. črc 2010

@petronela82 tkdyby byla opu v sobotu, tak myslím, že by byl trasfer tak středa,čtvrtek, jestli jich zbyde dost, snad jo. No a kdyby byl v pondělí, tak bychom se mohli v sobotu vidět 😉. Na kontrolu jdu ve středu 10,15. Už se na jednu stranu těšim, ale na druhou mám strach, aby pak nebylo sněhobílo na testu, pak už by mě asi mrsklo...

mick
12. črc 2010

@hanik2 ahoj Hani, tak ať se ti hlavně v nové práci líbí 😉 . Třeba bude s jinou prací i jiný stav 😉. Nakukuj, nakukuj, snad nám všem budou brzo naskokovat tt 😎 páá

nelina_
12. črc 2010

@mick a @petronela tak vám držím palce, ať vám folícipěkně rostou. @mick 15 jo? to bude teda úrodička 😀 To by bylo sakriš aby z to něco nebylo 😉

nelina_
12. črc 2010

Holky já budu zítra testovat, budu 10 den po ket, tak to risknu. Už to stejně ze zvědavosti nemůžu dýl vydržet 😀 Tak mi držte palce, hned ráno "nahlásím výsledek".

mick
12. črc 2010

@nelina_ tak zítra fuj,fuj,fuj. ať jsou zítra 2 čárky 😉 . Podej zítra info, ať nám začneš to léto pozitivně 🙂 🙂 🙂 .

petronela82
12. črc 2010

@nelina_ držím moc moc palečky -a ráno se těším na dobré zprávy -jo a já stimuluju na KET - tak potřebuju pořádnou peřinku 😉

@mick - neboj sněhobílo na testu nebude - musíme tu vylepšit ten průměr budou tam // (zkrátka už musí) věřím tomu že nám to vyjde

@hanik2 - ahoj - gratuluji k nové práci - tak snad bude i víc penízků na případné IVF, ale u tebe se už jednou zadařilo, tak proč by nemohlo po druhé - třeba teď když budeš zaměstnaná novou prací (novými úkoly) třeba se zadaří i bez GESTu - držím palečky a nezapomínej na nás 😉

a kde pak se couráte všechny ostatní - a jaké byly holky farmářské trhy - potkaly jste se?

katchik
12. črc 2010

Ahooj Holky,
Tak jak zvládáte vedra? Já chcípám to je děsný. Od pátku jsem slaměná vdova. manža odjel na Slovensko na tury. Já jsem se s Kirbie přesunula k našim. Doma bych to asi v těch vedrech nezvládla. Dneska jsem se byla cachtat u kamarádky v bazenu, nádhera. Ted drespim u nasich v pudnim byte a uz jsem si dala 3x sprchu. nejhorší je, že ani na tý zahradě nemůžu být, tam to taky pálí jak děs.
Jinak jsem registrovaná u Apolináře, mamča tam má kamarádku, tak jsem nikam nemusela. Jinak by musela mamča naklusat v sobotu za mě, pže budeme na svatbě v Beskydech. Tak jsem ráda, že to mám z krku.

Mick neboj sněhobílo nebude, prostě ten test bude pozitivní a hotovo. Moc držím palce. Koukám, že bude pěkná úrodička.

Hani Ahojky, říkala jsem si, že jsi tady dlouho nebyla. Chtěla jsem ti písnout na FB. Gratuluju k nové práci. A třeba, se mimčo ted povede ani nevíš jak.

Neli tak zítra tfuj, tfuj a ať na tebe juknou krásný //.

Petronel a co ty jak jseš na tom, kdy jdeš na KET?

Sophie ty jsi byla na farmářských trzích? Kde? Taky se na ně chystám.

uff tak si jdu dát snad další sprchu.

petronela82
13. črc 2010

Ahojky - to byla noc - v pokoji jsme měli 29 st. - to je peklo

@katchik - já jdu ve čtvrtek na KO (12DC) tak uvidíme jaká bude peřinka 😉
@nelina_ tak co testík - držím palečky móóóóóóóc

nelina_
13. črc 2010

Ahoj holky,

tak jsem zkusila ten testík a výsledek je takový nejasný 😅 Nejdřív jsem si myslela, že je úplně bílý, ale pak jsem se koukla trochu líp a mám pocit, že je tam hodně, hodně slabý duch, tak nevím 😒 Už z toho blbnu a nechci si dávat moc naději, dokud tam nebude jasnější čárka 🙂

petronela82
13. črc 2010

@nelina_ duch je super zpráva - dnes jsi 10 den po KET, že? měla jsi citlivost 10 nebo 25?

nelina_
13. črc 2010

@petronela no nevím 😅 ten duch je fakthodně slabej. Citlivost jsem měla 10 a jsem 10 po KET. Tak nevím, nevím ....

katchik
13. črc 2010

Ahojky,
Konečně příjemný počasí. 😉 v tomhle se už dá vegetovat.

Petronel, tak ať je ve čtvrtek krásná peřinka pro sněhuláčky.

Neli duch je dobrý znamení. 10 den nečekej dálnici. Záleží i jak jsi měla stará embrya.

nelina_
13. črc 2010

@katchik tos mě pobavila .... dálnici 😀 To víš, ta nejistota ☹ Měla jsem 4 denní embrya ...

petronela82
13. črc 2010

@nelina_ malým duchem to musí vždy začít, uvidíš zítra bude silnější - kdy jdeš k dr.?

@katchik - tedy mě příjde že je pořád stejné vedro, ty kanceláře v centru Prahy jsou tak vyhřáté že se tu snad ochladí až na podzim 😉

nelina_
13. črc 2010

@petronela k dr. jdu až 21.7. 🙂

petronela82
13. črc 2010

@nelina_ tak do té doby tam ta dálnice budete - uvidíš 😉

mick
13. črc 2010

Ahoj holky, jsem tu sama, tak tu mám fofr.

@nelina_ uvidíš zítra. Hlavně, že jsi nedostala MS, to je důležitý 😉 . Třeba ti stoupá hcg pomaleji a jsi vlastně teprve 14DPO, což je málo a duch je určo dobrý znamení, že tam nějaká reakce probíhá 😉 !

Holky, já tu mám jak v prádelně, aby tam v sobotu ty spermie vůbec mohli napíchnout do těch vařenejch vejcí!!! Už aby byl pátek.

@katchik a jak ti je, co nevolnosti? Ty už asi nemáš viď? Vždyť už jsi 14 týden, to to letí 🙂 🙂

katchik
13. črc 2010

@nelina_ neboj bude sílit. Zkusila bych to být tebou až ve čt, aby jsi viděla ten rozdíl. Cha to se mi to te´d radí....sama jsem to nevydržela a testila každý den. 😀

@petronela82 my tady máme přijemně, chládeček.

@mick nevolnosti naštěstí už přešly. Občas se mi ještě někdy zvedne kufr z nějakého smradu. 🙂 ty máš v so opu? Tak to budu držet palce, at je poradná úroda.

Holky zítra mi držte palce, večer jdu na NT screening, snad to bude ok. Začínám být nervní, dlouho jsem neměla utz, tak jestli je vše ok.

steffi13
13. črc 2010

Ahojky holčičky,musela jsem Vás nejdříve dočíst 😉 včera jsem musela vyrazit do prahy vyřizovat úřady,doktory jed zkontrolovat byt našim jsouv v Chorvatsku a dneska by měli dorazit tak jestli kytičky držej ty vnitřní jo ty venkovní muškáty teda nic moc to bude mamka nadšená 😝 😕..přijela jsem domu v15h.úplně vařená dala spršku a vyrazila směr kámoška bazén doma se to nedalo vydržet,a ta noc taky hrůza..Jinak se Sophiejane jsme se nesetkali protože den předtim jsme se zdrželi u známých do noci a nějak jsme nemohli vstát 😝 😕 tak snad se potkáme jinde poslala jsem fotky ať ví jak vypadám když se někde uvidíme 😉..
@mick -krásných 15 folíků to je dobrý 🙂 jen ať rostou dál..jak tak koukám tak ten transfer budu mít jako posl.pak bude Petruš mě ještě nedorazila mrška ikdyž mě už bruchu pobolívá..
@katchik -tobě to letí už 14 to je teda pěkný..ty musíš v těch vedrech trpět holka a funět,co 😝 ..ty farmářský trhy byli ny Dejvický..a Sophie ti popíše víc musela to být mňamka copak vše dala dobrého 😉 😀?
@nelina_ -držim palečky jen tak dál 😉
@petronela82 -taky jsme měli 29stupňu musela jsem si jít ještě dát sprchu abych vůbec usnula v tom bytě je to děs ikdyž dneska nesvítí slunko a teďka začalo pršet,že by se pročistil vzdoušek 🙂 ..

petronela82
13. črc 2010

@katchik - zítra na tebe budu myslet, vše bude určitě O.K. - půjdeš i na 3D UTZ?

@steffi13 - závidím ti tu kámošku s bazénem - já už se chci konečně přestěhovat do baráčku - v tom paneláku mě to zničí

mick
13. črc 2010

@steffi13 tak ať mrška brzo dorazí 😉 . S malováním si hlavu nelam, jak psala Haník, tak malují jen první patro, takže na ket asi budeš moct jít v poho 🙂 .

@katchik jojo, v sobotu asi. Uvidí se zítra na kontrole. Myslim, že ty folíci nebyli zas tak velký, tak aby mi to nešoupli ještě na pondělí. Uvidíme 😉

@petronela82 neboj, v září bude domeček a ještě bříško, co víc si přát 😉

mick
13. črc 2010

@katchik a kam jdeš na ten NT screening rovnou k tomu Apolináři?

steffi13
13. črc 2010

@katchik -taky na tebe budu mysleta přesně jak píše Petruš vše bude O.k.
@petronela82 -chceš já tě seznámím a budeš jezdit taky 😀 😝 ..za to jsem ráda,že někam poblíž můžu se jít vykoupat..mě se na koupaliště a jiných vod moc nechce tady vim,že vše čistí a je to v poho..včera mi právě její budoucí manžel řiká,že v Ne jsem měla za "Á" nedorazila jsem to pro změnu bylo u rodičů grilování což v tom vedru jsem neměla vůbec chuť..a co ty jsi dělala o víkendu byla jsi na chajdě pokud si dobře pamatuji,že tak jak sis to užila? 😉 povídej 😝

mick
13. črc 2010

@katchik taky na tebe budu myslet, ať je všechno, jak má být. 😉 A necháte si říct, co to bude nebo vydržíte do porodu?

steffi13
13. črc 2010

@mick -děkuji je zajímaví,že v tom hle směru si řikám ať už přijde a to je jediný kdy chci aby přišla 😉 pak a´t už nechodí 😝 ..s tim malováni je to super,že tak aspoň žádný nervíky..příští týden tady nebudu jedu na soustředění s manžou takže taková menší dovča někde jinde..těšim se tam byli jsme tam minulý rok a je to tam moc pěkný a hlavně chci stihnout si zajezdit na koni než se začne něco dít 😉 🙂