• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gest Praha. Jste spokojené?

27. března 2015 
Ahojda,
@petronela82 - jestli jsi večer unavená, je to dobré znamení, já týden po KET usínala ve stoje hned jak jsem přišla z práce,
@chrobacek - kde jste byli na dovolené?
@mick - no vidíš, na konci týdne budeš mít jasno... :grinning:
@sophiejane - už máte vybranou dovolenou?

já vám to volno holky závidím, na mě se to v práci valí... :frowning2:
28. črc 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny :slight_smile: ,

@petronela82 -užij si pěkný výlet..
@katchik -tak to si měla pěkné ránko plných nervíků,takový pejskaře nechápu..to by mě taky vytočilo..já si volám psa i před lidmi protože ta naše liška miluje lidi a hned se k nim hrne ale některý lidi to nemaji rádi,že se bojí což chápu..
@mick -určitě to vyjde vždyť jsme si tořekli,že tohle léto je naše...
@ketyz -Ahojda
jinak já to včera večer dostala to se mi stalo poprvé,vždy jsem to dostala ráno..jen teď nevim jestli zvládnu Ket ,když budou malovat :unamused: ..
28. črc 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katchik téééda ty si teda užíváš ..... taková ranní rozcvička .... ta paní je na přes držku .... :slight_smile:
28. črc 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme zpět - jsem úplně hotová

@mick - já s tím testování nevím-nevím, ale pokud do úterý nedorazí mrcha tak asi to úterý bude můj den "D" a co ty kdy to vidíš?

@katchik - s hafana je sranda, takové honičky zažíváme také často - ale taky nechápu ty lidi co si nedovedou psa přivolat a dát na vodítko, já tu svoji obludku mám na špagátu skoro pořád, protože lidi se jí bojí a nechci provokovat

@chrobacek - ak ty stále pracuješ? kdy půjdeš na PN, mysím že dvojčátka na tobě budou zachvíli vidět

@ketyz - kéž by jsi měla pravdu, já jsem fakt odpoledne úplně vyřízená a mám dovču, nevím co bych děla kdybych chodila do práce, manžel jezdí z práce na barák - stále stavíme a jezdí domů kolem 21hod. a od KET jsme se skoro neviděli - chodím spát po večerníčku :grinning: a ve 21hod. už jsem ťuhik

@steffi13 - to je tedy mrcha mrchatá, vidím to s tím tvým KET bledě, oni začínají malovat už teď v pátek, ale nevím kdy budou hotový - třeba to nebude trvat celý srpen, zkus jim tam zavolat kdy budou dělat první transfery - myslím že by nebyl problém ti ten cyklus nějak natáhnout - já měla KET až 21DC

28. črc 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ketyz byli jsme v Řecku povalovačka u moře :slight_smile:
@petronela82 no mě se moc na PN nechce ... půjdu až mi to doporučí dr. kvůli zdravotnímu stavu ... jinak budu pracovat dál... no čekám do toho 12tt a pak to řeknu v práci ... at si můžou začít hledat nahradu, ale pokud budu v pořádku tak doma zůstat nechci :slight_smile:
28. črc 2010 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrobacek - taky bych ráda pracovala až dokud to bude únosné a s tou magickou hranicí 12TT s tebou úplně souhlasím, já do té doby nechci ani mezi rodinou to moc rozšiřat - nerada bych to pak zakřikla -=> hlavně aby bylo co tutlat :wink:
28. črc 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 no přesně myslím, že ten 12tt a NT screening je fakt důležitej, takže se to pak dozví hned moji rodiče a to jak to pustíme ještě dál se budeme domlouvat, ale v té práci bych asi měla, protože to na mě fakt už pak bude i vidět :slight_smile:
28. črc 2010 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 kdy chceš testovat? co takhle pátek? :wink: :wink: :grinning: :grinning:
28. črc 2010 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrobacek - a nezrazolali tě v GESTu od dovolené? mě to teoreticky vychází že bychom na dovču letěli chvíli po KETu, ale to je rovnice o tolika neznámých, že ani nevím jak to vůbec bude.... :grinning:
28. črc 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ketyz já nechodím do Gestu jen vám lezu na téma :slight_smile:)) jinak já jsem pochopitelně dala dotaz ne lekari-online můžeš se tam mrknout a každej dr. odpovědl jinak od nikam nejezdit za žádnou cenu až po klidně jeďte no problem ... takže jsem to v caru už ani neřešila... bylo to naše rozhodnutí .... a stalo se mi tam něco? nestalo.... jsem ráda, že jsme jeli
28. črc 2010 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky, chrobi a kde v řecku? já hlídám korfu od 5.8. jeste potrebuju aby to trochu zlevnili :slight_smile: kdyby to nebylo, holt vezmu neco jineho...chceme tam co jsme byli loni
28. črc 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo petruš sluší ti to na te fotce, veltrusy, že jo? :slight_smile:
28. črc 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi to ja bych asi odvahu nemela, kdyz vim, jak jsem krvacela v tehu znicehonic...to bych do recky nemocnice fakt nechtela :slight_smile:
28. črc 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sophiejane - ahojky - jjo Veltrusy, a jinak díky - bude ze mě hezká mamina, jo? :wink:

@chrobacek - testovat budu asi v úterý 3.8. - jestli mě mrcha nepředeběhne - a vy jste to neřekli ani rodičům, ani to že podstupujete IVF? my zatím bydlíme s moji maminou a ta to ví, ale manželova rodina nemá ani ponění čím už přes rok procházíme
28. črc 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sophiejane Parga to je na pevnině krásné místečko, ale Korfu je taky dobrý :wink:
28. črc 2010 ve 14:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 máš teda výdrž vás obdivuju holky :slight_smile:.....no to že jsme šli na ivf jsme řekli poprvé, podruhé už ne a pak jsme řekli akorát to třetí (protože se jakože dlouho nic nedělo), ale to bylo bez transferu a to že jsme na něj šli před dovčou to už jsme něříkali :wink:
28. črc 2010 ve 14:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo chrobi parga znám, teda nebyla jsem tam, ale slyšela jsem že je to krásné, a viděla obrázky, ale kolem asi nikde nic na výlety, nebo jo?
28. črc 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm to u nas to tak nějak vzdy ví mí rodiče i přítele rodiče ale všichni to stejně ted samozřejmě rozkecali a pak aspon viděli že se to nedělá :angry:
28. črc 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sophiejane no přesně nic moc kolem ... ale my jsme stejně kvůli mě nic nepodnikali ... ale je to zase romantika ..
28. črc 2010 ve 14:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo no ale my dycky pujcime na par dni auto a cestujeme, ja bych jinak asi chcipla jen na plazi :slight_smile: to se osivam nudou uz po dvou hodkach :grinning:
28. črc 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem chrobi mrskni nejakou fotecku, treba jen do diskuze z pargy...a v hotelu jste byli? pěkné?
28. črc 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sophiejane - no právě ono je to všechno tak nějak na dvě věci, já bych na dovolenou docela ráda, ale v tomhle cyklu už to nestíháme a to jsem prosím 6DC, a v tom dalším už bych mohla teoreticky na KET, takže pokud bude dovča, nebude KET, pak mi v Gestu v tom dalším řeknou sory ale ovulace není, takže KET zase až příště a to je pořád odkládání a odkládání a mě už to akorát leze na nervy, navíc netuším jak mám odhadnout, jak ty cykly budou dlouhý... :angry:
28. črc 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sophiejane mám to doma ještě ve foťáku tak já to dotáhnu zítra jestli si vzpomenu :slight_smile:
28. črc 2010 v 15:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo kety to já si ted taky rikala, ze to teda asi dostanu jeste na dovce kdyz poletime toho 5.8., ale to jsem asi spis naivni a myslim si, ze to najednou prijde po 28dnech kdyz ted to bylo asi po 41 :angry:
28. črc 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrobacek - kolikáty den po KET jsi testovala ty?
28. črc 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 -hezká fotečka :slight_smile: Tak jsem dneska volala do Gestu mluvila jsem s Černym jestli zkusit Ket teď,když budou malovat a můžu říct,že to budu mít pěkně napnutý 9.8.mám jít na KO k Černýmu a tam se rozhodne co dál..protože malujou až do14.8.takže zaleží na tom jak bude ovulace když proběhne koncem toho týdne tak je to dobrý pokud dřív tak mám smolíka a až příští cyklus..to je teda věc..dneska jsem polkla Prednison ale když jsem četla v tom letáku tak se mi do toho moc nechtělo tam toho píšou :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pokud ho budu brát jen tak ,tak se picnu :confused: ..a jak ho znášíš ten Prednison v poho?snad to na mě nebude mít účinky protivný :wink:
28. črc 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
29. črc 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno všem

@steffi13 - tak to budeš mít pěkně na těsno, ale určitě to stihneš - ty ničím nestimuluješ, viď - jak dlouhé máš cykly? a kolik máte vlastně nanučků a jak starých?
29. črc 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 6 den mamatest 25
29. črc 2010 v 08:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 -já nestimuluji jen mám 12den od MS na Ko a pak jen mě budou sledovat kdy proběhne ovulace..no teďka se mi posunula o dost místo 28dní jsem měla až skoro 40dní nějak se jí nechtělo..já mám 9 nanučků :wink: a všechny 4denní..a ty si měla jak starý?
@chrobacek -Ahojík :slight_smile:
29. črc 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek