• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gest Praha. Jste spokojené?

27. března 2015 
jééé ty se máš. :slight_smile:
26. bře 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
sophie-vždyť máš krásný čárečky dost oproti těm předchozim ikdyž neni zaschnutá :slight_smile:
Mick a Katchiku,tak já vám taky řeknu příběh o manžovi..to jednou sobotní dopolko přijel švára se švagrovou,že koupil minibike a jestli snima pojedem na chvilku na Strahov kde je takový velký plácek spíš parkoviště pro ty co nejsou z Prahy :wink: ..a já řikám manžovi máme něco na práci necháme to na jindy a manža a švára řikaji na chvilku bysme mohli néé tak jsme jeli no svezli jsme se všichni a manža jako poslední..o kus dál byli mladý lidi ve starých bavorákách a najednou přijíždí nějaký další jejich kámoš z bávem no a manža jel směrem dolů kde vjíždělo to bávo jako z boku no stáli jsme kousek a všimla jsemsi,že ten kluk vůbec nekouká tam co jel manža ale na druhou str.kde stáli jeho kámoši a jen vidíme jak se oba řítěj na sebe do posl.chvíle řikám to se vyhnou a ještě řvu pozor to auto ale stejně by mě neslyšel protože ta motorka řve strašně..no stašný když na to koukáte jak opařený a nezmůžete nic..no a práskli to do sebe manža pod autem tak jsme tam běželi a řvali ať stojí a ty jeho kámoši stál ia ani nešli pomoc až,když jsme na ně řvali..to bylo stašný ..a ten kluk v tom autě chtěl couvat a mi néé no naštěstí stál kdyby tam manža byl zaklíněný tak mu snad udělá něco z pateří..manžu jsme vysoukali s pod auta a vidim jen tu nohu vyklobenou a hlavně jak mu stehno strašně natýká,že džíny mu byli těsný tak voláme záchranku naštěstí,že to volala švagrová protože já byla jak opařená vůbec nic jsem nemohla jen jsem ho přikryla a mluvila na něj a pořád tomu nevěřila pak přijela záchránka já když vytahovala svoje a jeho doklady tak se mi tak moc klepali ruce,že mi vše vypadlo na zem...no v nemo mi řekli,že má zlomenou stehenni kost těsně pod kyčelním kloubem a hned na operaci..takže 7měs o berlích destičku v noze a 9 šroubků..a teď po 2letech půjde na vyndání..takže tak ,jo a to ještě o měs.později se venku přiotrávil náš hafan tak,že to bylo za 5min.dvanáct přijed později tak neni takže rok 2008 hodně veselý :frowning2:
26. bře 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mick-to doufám,že tam bude krásně ale když né tak si to tam užiju taky tak já tě přibalim do kufru jooo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Steffi to je teda taky šílená storry. Nejhorší je to vidět. Mě se taky klepali tak ruce, že jsem ani nemohla najít číslo v mobilu. Hlavně, že to všechno dopadlo dobře.
26. bře 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
katchiku,to mi povídej tak už máme vybráno a teď jen samé dobré věcičky :wink:
jo a víš co je na tom vtipný teda trochu samozřejmě,že manža nemá rád ani motorky a ani bávoráky a to už před tou nehodou :wink:
ale prostě brácha ho zlákal a to byla chyba..ale přesně hlavně,že to dopadlo takhle a né hůř..
26. bře 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já musim běžet ještě něco zařidit tak juknu večer zatim paaaaaa :slight_smile: pěkný zbytek dne :sunglasses:
26. bře 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no steffi brrrr to je taky příběh...
26. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten můj cvok motorky ne ale zas eje čílený cyklista, sice ejzdí spíš v terenu, ne po silnicích, ale i tak...
26. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
šílený ne čílený já mam teda překlepy:slight_smile:
26. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sophie to je počínající těhu demence. :grinning:

Tak kde máme tu Mick?

Byla jsem teď přes oběd venku a tam je tak krásně. Jít zpět do kanclu bylo jak za trest. :confounded:
26. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky sophii,
stěmi překlepy mi to taky jde to je tim počáskem jak na nás působí :sunglasses: :wink: tak ty máš cyklistíka ale vdešní době člověk musí dávat se všim pozor i jako cyklista kolikrát se stane,že i v terénu ti vyjede nějaký blázen nebo na mopedu..a co ty jsi doma nebo v rachotě?já se chystám už přes 2hoďky pryč ale pořád se mi doma nabaluje nějaká prácička řikám si už jdu a takhle to vypadá musim jít taky okusit to teplé počásko než se to pokazí :wink: kéž by vydrželo celý víkend a nesplnila se předpověď co hlásí to by byla paráda..a ty taky jezdíš na kole v terénu nebo necháváš vyvětrat jen manžu :wink:
26. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem doma, venku už jsem byla, trochu se courla, je tam léto! taky jsem si koupila 2 trička, když budou ty velikonoce :wink: a pak jsem si udělala bramb.kaši a kotletku :slight_smile:
26. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak na překlepy jsem taky expert. Ještě jak jsem v práci tak se snažím psát rychle, dělám u toho 100 jiných věcí a pak teda občas lezou perly.
sophie tak ty jsi nakupovala. To aby tě nepokakal beránek. :slight_smile: Já jsem si koupila řasenku a ubrus. :slight_smile:

steffi ty jsi ještě tu. :slight_smile:
26. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé Katchiku tak to tě lituji ještě sis takhle okusila jak je venku to je pak naprdlačku to znám a pak se proklínám proč zrovna já..tak já ani nebudu řikat,že jsem doma a chystám se ven..nechci provokovat fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vida katchi taky dobrý :slight_smile: a co katchi děláš, jeslti se můžu zeptat?
26. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
steffi :grinning: :grinning: :grinning:
mick je v tom gestu, že?
ještě joooo ale už vážně půjdu opravdu jen s Vámi pokrafu a jdu tak :wink: :wink:
steffi jen si to užij. :wink: Otevřela jsem si alespoň balkon, ale asi nemusím říkat, že bych se radši viděla úplně někde jinde. To tady do 17 hod. asi nevydržím.
26. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
sophie,myslim,že tu jsem naposled protože ještě chvilku a Katchik mě vypudí s této diskuze :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo Mick je v gestu.
Steffi dělám produkční v reklamce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mělo být Sophie...jsem to nějak pomotala. :unamused:
Steffi neboooj nevypudím. :slight_smile: Já ti to přeju.
26. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bych potřebovala něco si koupit,když budou Velikonoce tak nějakou pěkný hadříček to máš recht sophii to musí být se taky trošku rozmazlit :grinning:
26. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
katchiku,děkuji já tě takhle provokuji ale neboj přijde den kdy ty si to budeš užívat a já dřít :slight_smile: tak aspoň,že si můžeš otevřít balkon někde seději za sklem a ani okno na tož balkon nemohou ani pomyslet to myslim,že pak je teprve k naštvaní :wink: já to trošku žehlim daří semi to Katchi nebo mám žehlit ještě víc... :grinning: :grinning:
26. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aspoň tady pletem všichni kdo co komu chce..já to řikám pořád to je to jaro :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
26. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jste se mi nějak ztratili a já tu mám si jako psát s kym,nooo :confused: tak já už asi za chvilku vážně jdu :sunglasses:
26. bře 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak hlavně že si rozumíme. To je důležitý ne. :grinning:
joo a hadříky bych taky nějaký potřebovala. Ovšem kdyby mě slyšel můj drahý, tak by asi omdlel. Pže mě už se to oblečení ani nevejde do skříně.
Steffi ty jseš ještě tady. :grinning: hele a žehlit nemusíš..vše odpuštěno. :grinning:
26. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele ty už takhle vážně jdeš asi dvě hodiny. :grinning:
26. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, katchi, to zní zajímavě, ta tvá práce...
26. bře 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a máte i balkon, no to je super :grinning:
26. bře 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek