Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

petronela82
6. srp 2010

@steffi13 - papa a díky

petrita83
6. srp 2010

@petronela82 neboj..smůlu už máme vybranou..tohle bude dobré..prostě to tak nějak vim 😀 😀 tak se zkus nějak zabavit a těš se na zítra.bude to dobré...vim, že se bojíš..znám to až moc dobře..ale tobě se tohle nestane..tebe čekají pěkné tlustice 😀

katchik
6. srp 2010

Ahoooj Holky,
Manža si vzal na pár dní dovču, tak jsem odjeli na chalupu. Přijeli jsme včera večer a dneska pro změnu odjíždím na chatu s našima. Doufám, že se zlepší počasí. 😒

@petronela82 ta máš // no paráda. Moc ti držím palce, ať čárka sílí. A děláš dobře, že netestíš každý den on ten rozdíl je fakt vidět tak ob den. Holka mám z tebe radost. 😉

Jak jste se tady bavily o lítání, tak taky přidám jednu historku. Letěli jsme s manžou na svatební cestu na Tenerife. Tak nejen, že se opozdil let a my čekali na letišti asi 5 hodin. A pak během letu dostal nějaký chlápek (španěl) náběh na infarkt. Letušky začaly lítat, nosit masku atd. Já panika, že padáme. 😀 Měli jsme mít mezipřístání na Madeiře, ale chlápek se nějak vzpamatoval a naštěstí jsme letěli přímo na Tenerife, kde už na něj čekala sanitka. Zpáteční let naštěstí proběhl už v klidu.

@steffi13 ty se nám chystáš taky na KET, tak snad to stihneš s tím malováním. A bacha na silnicích furt hlásí nějaký nehody.

@mick sakra to mě mrzí, že to nevyšlo. ☹ Moc ti přeju ať ty poslední dva sněhuláci jsou ty pravý. 😉 A co štěnule? Jak to zvládáte?

@sophiejane tak ty nám v sobotu odjedeš dovolenkovat. Koukala jsem na odkaz a vypadá to pěkně. To si krásně užijete. A ty kaňony běž, to bude super.

petronela82
6. srp 2010

@katchik - ahojky - ty nás pěkně zanedbáváš 😀 jak se vede těhule, ani nevíš jak ráda bych tě následovala, už jsem tě následovala s lepidýlkem tak snad i to těhu vyjde. kdy máš další KO - jsem zvědavá zda budeš mít holčičku nebo kluka 😉

katchik
6. srp 2010

@petronela82 já moc doufám, že mě následovat budeš. A postupně se přidají další. Další KO mám ve středu, tak doufám, že se mimčo ukáže. Taky jsem už zvědavá co to je. A hlavně jak se blíží ko, tak začínám být nervní, zda je vše ok.

petronela82
6. srp 2010

@katchik - no jo - my z těch nervů nevyjde asi až do porodu - ale neboj bude to O.K. - a jak pak se nám zakulacuješ

katchik
6. srp 2010

@petronela82 přesně, tak po tom všem nás ten strach jen tak neořejde. Moc se nezakulacuju mám zatím jen takový pidi pupík. 🙂

mick
6. srp 2010

Ahoj holčiny 😉 ,

@katchik, no tak snad v těch posledních kouskách bude ten pravý ořechový 😉. S hafákama pohoda, jsem ráda, že je máme, je s nima fakt sranda. Akorát všechno koušou a moje pěstitelské počiny jsou jaksi k ničemu. Nejhorší je, že je navádí ten nejstarší. Sam vyreje rajče a pak zdrhne s hnědym čumákem dělá jako že nic a ty malý lítaj po zahradě se zelenejma rajčatama. Asi si myslí, že se naštveme a dáme je pryč 😀

@petronela82 zítra už tam určo budou pěkný čárky, neboj. A jak ti je?

@steffi13 tak jsem tě už nestihla. Počasí stojí za prt, ale jsem za něj radši než ty pařáky, to se nedalo.

@luksi ahoj, vítej. A co máte za problém, že se nedaří? Ta IUI dobrý, ale víme, že statisticky nic moc. Tady z holek nám nikomu nepomohla, tak třeba nám vylepšíš statistiku 😉

@steffi13

luksi
6. srp 2010

@mick ahojky, mám anovulační cykly a dostávám clostybegit tedko vždy před IUI.Si myslím, že Vám statistiku nevylepším ☹

petronela82
6. srp 2010

@mick - ahojky - mě je úplně normálně, akorát včera se mi udělaly asi 3 opary a afty - bolí mě celá huba a sem tam mě píchne v břiše, jinak těhu příznaky jsou nulové

@luksi - já mám taky anovulační cykly a to proto že mám PCO? a ty?

ketyz
6. srp 2010

Ahojda všem,
@petronela82 - hodná holka, až přijedu v neděli z víkendu, budou mě čekat samé hezké zprávy, už se těším,
@katchik - ty brďo tobě to utíká.... 🙂 , kde já už mohla být..
@luksi - anovulační cykly, mám pocit, že to má každá druhá z nás, ty ostatní pro jistotu ani nevědí co mají, a co spermio? máte alespoň to dobrý? - u nás je prachbídné i to, ale stejně se dá otěhotnět, jsem důkaz... 😉
sophie - hezkou dovolenou 😎

luksi
6. srp 2010

@petronela82 mám asi to samé,aspoň to mi říkala moje dr na gyndě,ale v centru nic takového neříkali.

luksi
6. srp 2010

@ketyz u nás je spermio v pořádku, problém je jen u mě . To je dobře, že jsi toho příklad 😉

niki2
6. srp 2010

Ahoj holky,
tak jsem se docela pobavila s vasima historkama z letani 🙂 Aspon to slysim z druhe strany 😉
Jsem si myslela, ze uz jsem s miminama docela za vodou a dnes jsem zkoukla video dvoudenni holcicky od nas z jine diskuze a normalne jsem nemohla udrzet slzy 😵 Ale ja vim, u mne je to uz rouhani 😎
Sophiejane, uzijte si dovolenou 🙂
Katchiku, uz 17.tt? Ty si nejak pridavas, ne? 😀
Petronelo, uz netesti, muzes mit ruznou koncentraci hormonu v moci, je to dost zavadejici. Proste jsi tehule 😉

petronela82
6. srp 2010

@luksi - já taky, já taky jsem dobrý příklad - jen aby to těhu nezkončilo zase biocemickým těhu. PCo se zvládnout dá, myslím že jelepší když člověk ví co lečit, než když nevíš v čem je problém

luksi
6. srp 2010

určitě těhu u Tebe dopadne dobře uvidíš 😉 🙂
jojo to se zvládnout dá,jen mě nahlodala moje dr že mě chtěla hnát nejdřív na laparoskopii a pak teprve na IVF 😨 tak nevím jestli budou stejného názoru i v centru

petronela82
6. srp 2010

@luksi já na laparce nebyla, jen na průchodnosti vejcovodů kvůli IUI, ale na IVF je to zbytečné. a vy půjete tedy do IVF nebo budete ještě zkoušet IUI

luksi
6. srp 2010

tak to mě dělali průchodnost tou látkou v gestu a to mi dopadlo dobře. No ještě máme třetí pokus IUI před sebou a pak tedy asi to IVF.....takže myslíš že mě před IVF nebudou posílat na laparoskopii?

ketyz
6. srp 2010

@luksi - nevím ale mě laparku nedělali, netuším jestli je to pro IVF potřeba, asi spíš ne

luksi
6. srp 2010

jé kuji za info 🙂 😉

mick
6. srp 2010

@luksi já myslím, že tě na laparku nepošlou. Hlavně, že máš průchodný vejcovody. Jedině, kdyby to nešlo by ti doporučili hysteroskopii, aby se podívali do dělohy, ale to je zákrok malý a v podstatě to probíhá stejně, jako když jdeš u IVF na odběr vajíček.

Holky, zkoušeli jste akupunkturu? Já před tím skoro úspěšnym ketem byla jednou a bylo to příjemný, pak jsem se na to vykašlala. Tak teď zvažuju, jestli to nemám zkusit před ketem.

petronela82
6. srp 2010

@luksi - myslím že zi laparku dělat nebudou, určitě ne hned před prvním pokusem

sophiejane
6. srp 2010

ahoj holky tak já se zatím loučím, mějte se tu, petruš držím palce 😉 vracíme se 18.8. tak mi držte palce at preziju letadlo

luksi
7. srp 2010

@mick ahojky,mě právě moje dr chtěla nejdřív poslat na laparku a pak teprve do centra 🤐 a čera jsem byla v centru a další pokus IUI tedy ten třetí se odkládá ,protože cysta mi nezmizela ☹ 😠

katchik
7. srp 2010

Pěkné dopo,
To je zas počasí co. 😖 Já jsem měla zase akční ráno. Hafan mi zdrhl za zajícem. Naštěstí jsem u našich, tak se mamča za ní vydala. Já jsem za nima funěla do kopce. 😝 A našli jsme košík hřibů modráků. 🙂

Petruš tak jak, nakukuju kvůli tobě.

Sophie užijte si dovču a těším se na fotky.

Luksi to mě mrzí, že cysta neznizela. 😒 mrcha jedna.

katchik
7. srp 2010

@niki2 no nějak ty týdny letí, taky se nestačím divit.

luksi
7. srp 2010

@katchik ahojky,tak snad se cysta umoudří a zmizí 😠 tak se uvidí za měsíc

petronela82
7. srp 2010

Ahoj holky

ráno bylo testování (14 den po KET)

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/petronela82/...

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@katchik - taky jsme ráno byli v lese a přinesli jsme košík pravých hřibů a pěkně jsme zmokli

katchik
7. srp 2010

@petronela82 nádhera, mám z tebe radost. 🙂 🙂 🙂 a takhle nás napínat to se dělá. 😀 Taky jsme pěkně zmokli a naši se právě cpou houbovou omáčkou. 😀

petronela82
7. srp 2010

@katchik - teď jsme se vrátili z lesa a hned letím k netu, ještě jsem se ani pořádně nepřevlékla 😉