Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

petronela82
9. srp 2010

Tak holky jsem objenaná na pátek 13.8. 13:40 - Dr. Šulc => myslete na mě 😉

steffi13
9. srp 2010

@petronela82 -ty tam těch 13 máš 😉 a doktor Šulc to máš taky super budu na tebe myslet 🙂 🙂

katchik
9. srp 2010

🙂 🙂 Petronel fakt samý 13, tak to je jasnačka. Ty ti přinesou štěstí. 🙂

Kety dovču taky závidím. Hlavně moře, vyrazila bych hned. A v září už tam nebude tolik lidí a takový vedro.

Mick o malinko víc bych chtěla holčičku, ale v podstatě je mi to fuk. Hlavně, at to dotáhneme do zdárného konce a mimčo je zdravý.

Dopolko jsem si byla u Apolináře pro razítko do průkajdy. A je to teda zvláštní pocit, tam mít registrovaná k porodu. 🙂

chrobacek
9. srp 2010

@petronela82 holka krása jsem moc ráda, že čárka zesílila 😀 😀

chrobacek
9. srp 2010

@katchik a v 16tt se mimčo neukázalo? jestli nám to bude trvat do 20tt tak manžel umře od zvědavosti 😅

katchik
9. srp 2010

@chrobacek neukázalo. Ukázalo nám záda. 😀 Na chvilku se přetočilo na bok, ale pak zas na nás hodilo záda. Tak doufám, že ve středu nebude dělat zase divadlo. 🙂 Kamarádka se to dozveděla až ve 20tt mimčo mělo pořád nožky křížem.

chrobacek
9. srp 2010

😀 😀 no tak to se vsadím, že ty naše udělají neco podobného 😉

mick
10. srp 2010

Ahoj holky, kde jste všechny? V 11 hod. ani noha???? Nebo ruka 😉 ????
Mě se chce šíleně spát a vůbec mi to v práci neutíká. Pořád rentgenuju hodiny a ty se snad zastavili 😠 . Chjo.

petronela82
10. srp 2010

@mick - ahojky - já tu jsem, ale jen tělem, duchem jsem někde v postýlce - jsem taky strašně unavená a to počasí tomu fakt nepomáhá - chvíli sluníčko - chvíli slejváky

steffi13
10. srp 2010

ahojky holky,jen naskok Vás jdu pozdravit mám fofr..jedeme na chatu tak se objevim zítra zatim papapapa 🙂 😉

petronela82
11. srp 2010

Ahojky - kam pak jste se všechny rozprchly

@sophiejane - ta se někde sluní na moře

@katchik - ta nám zase určitě zdrhla na chalupu - neměla jsi teď někdy KO (snad dnes?) - tak už víš pohlaví?

@steffi13 - ta je taky koukám v čoudu

jetu vůbec nědo? ☹ jsem tu já 😀

ketyz
11. srp 2010

@petronela82 - Ahojda, jsem tu taky ale včera jsem stíhla jen číst, a hlásím že mám čt a pá dovolenou, tak se k netu vrátím až v neděli, tak to by byla omluvenka podaná dopředu... 😀
jak je? pořád testíš nebo jsi to už vzdala?

katchik
11. srp 2010

Ahoj Holky,
Jsem tady. 🙂 KO mám až ve 14.hod. pak jedu za manželem do práce, tak vám dám vědet až večer.
@mick to znám moc dobře, jak mě to někdy v práci strašně nebavolo a posouval jsem hodiny očima. Tak at ti to dneska rychle uteče.

@petronela82 na chalupě nejsem, ale jsem u našich, tak jsem včera byla na zahradě. A taky jsme se mamčou byly kouknout na nějaký mimi věci. A ta únava nebude počasím 😀 já jsem celý I. trimestr byla totálně nepoužitelná.

@steffi13 užij si to na chatě. 🙂

@ketyz omluvenka přijata. 🙂

petronela82
11. srp 2010

@ketyz - ahojyk - tak doufám že se tu ode mě v neděli dočteš samé dobré zprávy, jinak netestuju, naposledy ten 14 den po KET, a ještě zítra to vydržím a testnu naposledy v pátek ráno (20 den) z té ranní moči co ponesu do GESTu (abych pak nebyla nemile překvapena) - užij si dovču

@katchik - ahojky - tak doukej donést fotečku a hlavně pořádně mimískovi domluv ať už se konečně ukáže

mick
11. srp 2010

Ahoj holky,

@petronela82 téda klobouk dolů,já bych to bez testování asi nevydržela, ale zase bude příjemný vidět v pátek 2 tlustice, než se stresovat, jestli je čárka silnější 😉 . Při příštím ketu nebudu testovat jak blázen brzo. Začnu až v termínu MS.

@katchik já myslím, že to bude holčička 😉. A jména jsou tajný nebo nám je povíš 😉 ?

@ketyz jé, tak to si užij volno a jedete někam nebo budete odpočívat doma?

@steffi13 a co plánuješ dneska?

ketyz
11. srp 2010

@mick - jedu sama ke tchýni... 😉 , bude tam švagrová se všemi 4 dětmi, tak jsem jim slíbila nějaký výlet, budu za hodnou tetu

petronela82
11. srp 2010

@mick - ahojky - snažím se na to nějak nemyslet v sobotu tak // byly tak proč by tam dnes nebyly 😉 prostě jsem těhu a basta 😀

@ketyz - 4 děti - teda a kolik jim je?

ketyz
11. srp 2010

@petronela82 - 9; 7; 3,5 a 11 měsíců - ale jsou v pohodě, při tomto počtu dětí se už spousta věcí neřeší, i tričko upatlané od čokolády se dá ještě 3 dny nosit, teda předpokládám že do školy je tak nepouští, ale u babičky na zahradě to moc neřeší.... 😀 , navíc jsou děcka zvyklé poslouchat a pomáhají si a mají pravidelný režim

katchik
11. srp 2010

@petronela82 taky tě obdivuju, já jsem magor a testila jsem až do utz. 😀

@mick jména tajný nejsou - holčička Amélie a kluk Max s tím teda nejsem ještě úplně smířená, protože k našemu přijmení to teda nejde. Jenže manžovi se žádný co jsem navrhovala nelíbí. No uvidíme, třeba ho ještě zpracuju. 😀

@ketyz pa ne jo tolik dětí. To si užiješ. 😀

mick
11. srp 2010

@ketyz tak to máš pěkný nácvik rodičoství 😉 , téda, tolik dětí, to už se v dnešní době moc nevidí.

@katchik já znám Maxe,jenom jednoho psa. A to by byl Maxmilian? Amélie je hezká 😉 , takže to bude holka, protože holčičí jméno je jasný 🙂

@petronela82 jasně, že tam budou a hlavně bude v pátek puntík 😉 . Řekneš si o fotečku?

katchik
11. srp 2010

@mick jo jo Maxmilián. Mě se líbí Matyáš, Šimon, ale to mi neprošlo. 😒

mick
11. srp 2010

@katchik Mě by se taky líbil Šimon 😉 , ale Max je taky pěknej 😉 . My máme vymyšlenou holčičku Táňu a kluk nás žádnej moc nenadchnul, aby se právě hodil k příjmení. Ty holčičí jména jsou snažší 😉

katchik
11. srp 2010

@mick Táňa se mi taky líbí. Přesně těch klučičích moc na výběr není. Mě se Max líbí, ale Maxmilián plus naše příjmení je trošku úsměvný. 🙂

petronela82
11. srp 2010

@katchik - hoky nepoušejte mě s tím testováním, ještě ráno jsem byla přesvědčená že testu až v pátek ráno ale teď jsem šla kolem lékárny a úplně mě to táhlo do vnitř

@mick - jestli tam bublinka/y budou tak si určitě o fotečku řeknu - to já jsem zase huba nevymáchaná 😀

petronela82
11. srp 2010

@katchik - tak už vybíráte jména - taky se mi zdá že mezi těmi klučičími moc výběr není, ale holčičí jméno já už mám vybrané snad od 15 let - my budeme mít Viktorku "Victoria" - i jsem doma prosadila ten anglický pravopis

niki2
11. srp 2010

Ahoj holky, my taky mame vybrane holcici jmeno uz leta 😀 Jen nejak porad neni k pouziti 😎 Dokonce i to z toho zamlkleho tehotenstvi byl chlapecek 😔

petronela82
11. srp 2010

@niki2 - ahojky - jak se vede? co nějaká dovča byla nebo teprve se chystáte?

petronela82
11. srp 2010

@niki2 - no nějakou holčičku by to u vás chtělo, ty chlapi jsou na tebe nějak v převaze 😀 a kdy toho půjdete znovu, co?

niki2
11. srp 2010

Na dovce jsme byli na prelomu dubna a kvetna, posouvali jsme kvuli tomu KET. Hodne jsme vahali, protoze mi Vicena doporucil jaro a bala jsem se, abych neprosvihla spravny termin 😀 Jenze pak se nam zmrzlik stejne rozpadnul, takze aspon, ze jsme si uzili tu dovcu.
No nevim, zda do toho pujdeme, v Gestu uz nemame zadne "zavazky" ani Vicenu, tak trochu premyslim o nativu v Gennetu. Ale jen ciste teoreticky, manzel bude po prazdninach asi bez prace no a ja bych naopak mela nastoupit. Teda snad me vezmou, je to stejny zamestnavatel, ktery ted spis propousti 😝
No a nehnuli jsme ani se stavbou, protoze se bojime ted cerpat hypoteku, kdyz na tom budeme asi blbe s penezma.

mick
11. srp 2010

@niki2 ahojky, třeba v Gennetu umějí vyrábět holčičky 😉 . Nám jestli neklapnou mrazáčci v říjnu, tak taky vyrazíme asi do Gennetu na nativ. Je to nejlevnější varianta. Prachy na celé IVF jako samoplátci mít nebudeme 😒 .

@petronela82 jen vydrž 😉. Viktorka je taky hezká 🙂 .