Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

niki2
12. srp 2010

@beatrice7 , hele, ja bych snad chtela zase kluka 😉 A to jsem na zacatku chtela holka a kdysi davno jsem rikala, ze rozhodne ne dva kluky 😀 Jsou fajn a kolikrat kdyz vidim stejne stare holcicky, tak si rikam, panbuh zaplat, ze mam kluka 😉

@katchik , my jsme u druheho nevedeli az do porodu, co to bude a melo to svoje kouzlo. Ale je pravda, ze u prvniho je to trochu jine. My to nechteli vedet ani u prvniho, nebo treba az mesic pred porodem (Vicena to mel napsano v karte), ale jednou se nam proste ukazal uplne ucebnicove, ze i ja, co nepoznala ruku od hlavy, mela jasno 😀 Ale jinak jsem nakupovala hodne bilou, modrozlutou, zelenou...

@petronela82 , dalnice jak vysity, jsem na tebe zvedava 🙂

petronela82
12. srp 2010

@niki2 - ahojky - já se toho zítřka snad nedočkáš - už se možná víc těším než bojím 😀

tak co pokus s prstýnky - jak jste dopadli?

chrobacek
12. srp 2010

tak jsem zkusila prsten a nevím ... prvně se to hýbalo rovně a pa to začlo jaksi kroužit na jednu stranu a pak na druhou stranu ....

chrobacek
12. srp 2010

a podruhé mi to krouží jak o život 😀 😀

katchik
12. srp 2010

tak jsem to taky zkusila 2x a pokaždý to kroužilo. 🙂

mick
12. srp 2010

Takže je to jasný,

@katchik holčička 🙂
a

@chrobacek páreček, páč prstýnek už byl zmatenej, že je to jednou holka a podruhý kluk 🙂 🙂

chrobacek
12. srp 2010

😀 😀 dobrý páreček beru 🙂)

Katchik je jasná s holčičkou začni kupovat růžový dupačky 😀 😀

meluzina
12. srp 2010

@petronela82 Jéééééé, supééér !!! obrovská upřímná gratulace !!! to je paráda !! konečně příjemná zpráva !

meluzina
12. srp 2010

holky byla jste některá na trhání osmiček ?? dnes jsem se dozvěděla od zubařky že mám jít před 2 IVF na vytržení 3 zubů .. radši teď, než při stimulaci nebo těhotenství (kdyby se zadařilo) ... takže já si ještě střihnu kromě dovolených trhání zubů ☹ 20. srpna mi vytrhnou dva a pak ještě jeden ...

petronela82
12. srp 2010

@katchik - tak je to jasňačka - bude to stidlivá holčina

@chrobacek - a u tebe páreček - to by bylo super, viď? - to bych taky brala

@meluzina - díky díky díky - snad budu mít zítra samé dobré zprávy a krásné fotky

chrobacek
12. srp 2010

@meluzina a kdy máš začít se stimulaci ?

meluzina
12. srp 2010

@chrobacek začnu až na konci října nebo v listopadu ... podle cyklu .. zatím jsem teda dost rozházená po tom prvním IFV ☹

meluzina
12. srp 2010

@petronela82 určitě .. moc se těším na fotky 🙂 to se to bude fotit ... vymalované prostředí a tak .-)

chrobacek
12. srp 2010

ahá tak to si klidně ty zuby nech škubnout to se do té doby zahojí já s tím chodila tak měsíc.... na čištění a kontroly...

meluzina
12. srp 2010

@chrobacek no tak to je teda síla .. já myslela, že mi to vythnou a je konec .. to jsem se teda škaredě spletla ☹

chrobacek
12. srp 2010

no tak ty to mít nemusíš já píšu tu horší variantu ... já jsem s tím měla problém, že se mi to nehojilo ....

meluzina
12. srp 2010

@chrobacek ale těším se na to až mi hlavně ten jeden vytrhnou... šíleně mě občas bolí a samozřejmě mě to chytlo po transferu a já nemohla žádný prášek to jsem myslela, že se zblázním ... takže bude asi lepší se toho zbavit a netrápit se, kdyby se povedlo IFV

chrobacek
12. srp 2010

@meluzina jo to určitě nech si to vyrvat a budeš mít klid 🙂

meluzina
12. srp 2010

@chrobacek jdu do toho ... alespon budu mít důvod se cpát zmrzlinama 🙂 🙂

mick
12. srp 2010

@meluzina o zubech mi ani nepovídej. Ono je určo lepší, to teď všechno před IVF vyřídit, aby ses pak v těhu netrápila se zubama. Já jdu zítra. Já mám zase váček nad mrtvym zubem a po stimulce mi v něm tepalo, tak jsem si řekla, že dokud to nebudu mít vyléčený, tak si pro mrazáčky nejdu, ale snad se to vyřeší do října 😝 . Drží se mě to už skoro 3 roky, tak jsem změnila zubaře, tak mi to snad konečně vyléčí. Ono si pořád nosit zánět nic moc.

beatrice7
12. srp 2010

Nešel mi Net, pak návštěva, takže to posílám až teď 🙂 Je super, fakt to to břicho odlehčí. Holky, kdybyste viděly jaký mám břicho, tak vás asi omejou 😀 nevím co budu dělat, ještě cca 3 měsíce....

beatrice7
12. srp 2010

Mám hroznou chuť na sladký, doufám, že nemám těhotenskou cukrovku 😖

@niki2 , a jak je to s tebou, jdeš do dalšího ivf ? Nějak si to nepamatuju, promiň...

niki2
12. srp 2010

@beatrice7, nejdu, ale jeste vas sem chodim obcas smirovat 😉

katchik
13. srp 2010

Ahoj Holky,
Dnesk jedu na návštěvu ke kámošce. Nakoukne večer. Tak jen....

Petruš moc na tebe myslím. A těším se, že tady najdu fotku bublinky.

A kdo jste v práci, at vám to rychle uteče.

petronela82
13. srp 2010

@katchik - díky díky - doufám že pro vás budu mít večer jen samé dobré zprávy a hlavně fotečku - jsem strašně nervozní - už to chci mít za sebou a vědět na čem jsem

meluzina
13. srp 2010

@mick No, tak to je taky radost ... !! držím palce ať je novej zubař dobrej ! to by nebylo moc dobrý, kdyby Tě to chytlo po transferu ...

meluzina
13. srp 2010

@petronela82 Tak doufám, že už máš potvrzeno i od MUDr. !! 🙂

petronela82
13. srp 2010

@meluzina - ještě ne - jdu tam dnes ve 13:40 - už jsem ale úplně hotová - nemůžu se dočkat - úplně tlačím ten čas očima 😀

petronela82
13. srp 2010

Tak jsem doma - v první řadě máme bublinku 4 mm - HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

A teď si musím postěžovat, jak mě Šulc naprd, představte si že mi vůbec nechtěl UTZ udělat, že prý 20 den po KET je ještě brzy a prý asi nic nebude vidět, že jsem měla přijít až příští týden, řekla jsem mu že jsem chtěla ale že by mi zítra došli prášky - hlavně ve zprávě po KET má napsáno "KO za 20 dní po KET" tal jsem ho nakonec ukecala a UTZ mi udělal - a byla tam - takový flek ani mi neřekl jak je veliký natož aby mi dal fotku ani nehledal jestli je tam jeden nebo dva - prostě jsem z něho byla fakt zklamaná, až pak ve zprávě jsem se dočetla že je váček velký 4 mm. Objednala jsem se za 14 dní k Alexandrovi a vyfasovala plnou tašku prášků

niki2
13. srp 2010

@petronela82 , supeeeer 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂