• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gest Praha. Jste spokojené?

27. března 2015 
@beatrice7 , hele, ja bych snad chtela zase kluka :wink: A to jsem na zacatku chtela holka a kdysi davno jsem rikala, ze rozhodne ne dva kluky :grinning: Jsou fajn a kolikrat kdyz vidim stejne stare holcicky, tak si rikam, panbuh zaplat, ze mam kluka :wink:

@katchik , my jsme u druheho nevedeli az do porodu, co to bude a melo to svoje kouzlo. Ale je pravda, ze u prvniho je to trochu jine. My to nechteli vedet ani u prvniho, nebo treba az mesic pred porodem (Vicena to mel napsano v karte), ale jednou se nam proste ukazal uplne ucebnicove, ze i ja, co nepoznala ruku od hlavy, mela jasno :grinning: Ale jinak jsem nakupovala hodne bilou, modrozlutou, zelenou...

@petronela82 , dalnice jak vysity, jsem na tebe zvedava :slight_smile:
12. srp 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@niki2 - ahojky - já se toho zítřka snad nedočkáš - už se možná víc těším než bojím :grinning:

tak co pokus s prstýnky - jak jste dopadli?
12. srp 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zkusila prsten a nevím ... prvně se to hýbalo rovně a pa to začlo jaksi kroužit na jednu stranu a pak na druhou stranu ....
12. srp 2010 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a podruhé mi to krouží jak o život :grinning: :grinning:
12. srp 2010 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to taky zkusila 2x a pokaždý to kroužilo. :slight_smile:
12. srp 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže je to jasný,

@katchik holčička :slight_smile:
a

@chrobacek páreček, páč prstýnek už byl zmatenej, že je to jednou holka a podruhý kluk :slight_smile: :slight_smile:
12. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: dobrý páreček beru :slight_smile:)

Katchik je jasná s holčičkou začni kupovat růžový dupačky :grinning: :grinning:
12. srp 2010 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 Jéééééé, supééér !!! obrovská upřímná gratulace !!! to je paráda !! konečně příjemná zpráva !
12. srp 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky byla jste některá na trhání osmiček ?? dnes jsem se dozvěděla od zubařky že mám jít před 2 IVF na vytržení 3 zubů .. radši teď, než při stimulaci nebo těhotenství (kdyby se zadařilo) ... takže já si ještě střihnu kromě dovolených trhání zubů :frowning2: 20. srpna mi vytrhnou dva a pak ještě jeden ...
12. srp 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katchik - tak je to jasňačka - bude to stidlivá holčina

@chrobacek - a u tebe páreček - to by bylo super, viď? - to bych taky brala

@meluzina - díky díky díky - snad budu mít zítra samé dobré zprávy a krásné fotky
12. srp 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meluzina a kdy máš začít se stimulaci ?
12. srp 2010 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrobacek začnu až na konci října nebo v listopadu ... podle cyklu .. zatím jsem teda dost rozházená po tom prvním IFV :frowning2:
12. srp 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 určitě .. moc se těším na fotky :slight_smile: to se to bude fotit ... vymalované prostředí a tak .-)
12. srp 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahá tak to si klidně ty zuby nech škubnout to se do té doby zahojí já s tím chodila tak měsíc.... na čištění a kontroly...
12. srp 2010 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrobacek no tak to je teda síla .. já myslela, že mi to vythnou a je konec .. to jsem se teda škaredě spletla :frowning2:
12. srp 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ty to mít nemusíš já píšu tu horší variantu ... já jsem s tím měla problém, že se mi to nehojilo ....
12. srp 2010 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrobacek ale těším se na to až mi hlavně ten jeden vytrhnou... šíleně mě občas bolí a samozřejmě mě to chytlo po transferu a já nemohla žádný prášek to jsem myslela, že se zblázním ... takže bude asi lepší se toho zbavit a netrápit se, kdyby se povedlo IFV
12. srp 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meluzina jo to určitě nech si to vyrvat a budeš mít klid :slight_smile:
12. srp 2010 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrobacek jdu do toho ... alespon budu mít důvod se cpát zmrzlinama :slight_smile: :slight_smile:
12. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meluzina o zubech mi ani nepovídej. Ono je určo lepší, to teď všechno před IVF vyřídit, aby ses pak v těhu netrápila se zubama. Já jdu zítra. Já mám zase váček nad mrtvym zubem a po stimulce mi v něm tepalo, tak jsem si řekla, že dokud to nebudu mít vyléčený, tak si pro mrazáčky nejdu, ale snad se to vyřeší do října :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Drží se mě to už skoro 3 roky, tak jsem změnila zubaře, tak mi to snad konečně vyléčí. Ono si pořád nosit zánět nic moc.
12. srp 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nešel mi Net, pak návštěva, takže to posílám až teď :slight_smile: Je super, fakt to to břicho odlehčí. Holky, kdybyste viděly jaký mám břicho, tak vás asi omejou :grinning: nevím co budu dělat, ještě cca 3 měsíce....
12. srp 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám hroznou chuť na sladký, doufám, že nemám těhotenskou cukrovku :confounded:

@niki2 , a jak je to s tebou, jdeš do dalšího ivf ? Nějak si to nepamatuju, promiň...
12. srp 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beatrice7, nejdu, ale jeste vas sem chodim obcas smirovat :wink:
12. srp 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,
Dnesk jedu na návštěvu ke kámošce. Nakoukne večer. Tak jen....

Petruš moc na tebe myslím. A těším se, že tady najdu fotku bublinky.

A kdo jste v práci, at vám to rychle uteče.
13. srp 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katchik - díky díky - doufám že pro vás budu mít večer jen samé dobré zprávy a hlavně fotečku - jsem strašně nervozní - už to chci mít za sebou a vědět na čem jsem
13. srp 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mick No, tak to je taky radost ... !! držím palce ať je novej zubař dobrej ! to by nebylo moc dobrý, kdyby Tě to chytlo po transferu ...
13. srp 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 Tak doufám, že už máš potvrzeno i od MUDr. !! :slight_smile:
13. srp 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meluzina - ještě ne - jdu tam dnes ve 13:40 - už jsem ale úplně hotová - nemůžu se dočkat - úplně tlačím ten čas očima :grinning:
13. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem doma - v první řadě máme bublinku 4 mm - HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A teď si musím postěžovat, jak mě Šulc naprd, představte si že mi vůbec nechtěl UTZ udělat, že prý 20 den po KET je ještě brzy a prý asi nic nebude vidět, že jsem měla přijít až příští týden, řekla jsem mu že jsem chtěla ale že by mi zítra došli prášky - hlavně ve zprávě po KET má napsáno "KO za 20 dní po KET" tal jsem ho nakonec ukecala a UTZ mi udělal - a byla tam - takový flek ani mi neřekl jak je veliký natož aby mi dal fotku ani nehledal jestli je tam jeden nebo dva - prostě jsem z něho byla fakt zklamaná, až pak ve zprávě jsem se dočetla že je váček velký 4 mm. Objednala jsem se za 14 dní k Alexandrovi a vyfasovala plnou tašku prášků
13. srp 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 , supeeeer :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. srp 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek