• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gest Praha. Jste spokojené?

27. března 2015 
...teda holčičky to jsou věci...:( když to tady čtu,tak jsem fakt zvědavá na to těhulkování u mě....
@petronela....držím palce na zítra :slight_smile:
31. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1janickak no některý jejich akce mi jsou záhadou, ale taky mám pocit, že se moc nesnaží něco řešit. O všechny vyšetření si musíš říkat sama :unamused: . Pravdou je, že všechna vyšetření mám a je mi to prt platný.

@petronela82 taky držim :slight_smile: :slight_smile:

Holky, byla jste některá u léčitele? Tonoucí se stébla chytá. Manža měl sraz s bývalýma spolužákama a jeden spolužák se ženou taky nemohli dlouho otěhotnět, pak byla u léčitele a ten jí řekl, že je psychicky bloklá a že jí odblokuje a pak se zadařilo. Bohužel už je po smrti. No kdyby žil, tak bych za ním asi vyrazila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

jste fakt skvělé že tak na mě myslíte - já se toho zítřka strašně bojím, ale stále je ve mě taková malá naděje, ke které se upínám
31. srp 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 Péti držim moc place zítra!!!tfuj, tfuj hodně štestí..naděje určitě je, já věřim že to bude dobrý a zítra se Vám už ukáže :wink:
31. srp 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mick ty myslis pana Kříže,ten bohužel nedávno zemřel a prý hodně pomáhal. Já jsem byla u Hakla,všichni si ho chválí,že prý hodně holkám pomohl. Já jsem bohužel takové štěstí nemám...Byla jsem tam dvakrát a nic.... Ale je fakt,že mi hodně poradil... Ale zase za zkoušku člověk nic nedá...tedy dá,za jednu návštěvu 300kč,což je dobré...Říkal,že by těhotné a snažící se o miminko neměly jíst mrkev,rajčata a pít mléko.A totéž muži bez mléka a jogurtů....ale co je na tom pravda si musí každý zkusit a posoudit sám.
31. srp 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1janickak já ti nevim, manža říkal určo nějaký jako ruský jméno končilo to vič, vím prt :grinning: . No s rajčatama bych problém neměla, ty nejim. Mrkve taky moc nesnim, ale mléčné výrobky jím dost. Teda snídám jogurty. A řekl ti něco konkrétního, v čem by mohl být problém?

@petronela82 ahojky, na kolikátou tam máš zítra být? A co mužík, taky má asi nervy s tebou viď?
31. srp 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mick pan léčitel říkal,že v dnešních mléčných výrobkách je jen jed,že je to doslova hlenidlo,že by mléko a mléčné výrobky měly být z jídelníčku úplně vyškrtnuty. I moje kolegyňka má sestřenku,co se tím zabývá a taky to říkala... Nejhorší kombinace je káva s mlékem,že by to neměl pít nikdo. A když už ano,tak to vypustit při otěhotnění. Říkal,že pokud mu nevěřím,tak ať manžel vynechá mléko,ml. výrobky,rajčata,kuřecí maso a za pár měsícu,ať jde znovu na spermiogram,že sám uvidí tu změnu. Já to taky dodržuju,ale "po porodu" se k mléčným výrobkům vrátím,ale jen s mírou. Miluju sýry - jakékoliv i mléčné výrobky. Mléko už nepiju. A ještě říkal,že má podložené,že rajčata způsobují potrat.... Jak říkám já,všeho s mírou,od všeho trochu....ale přiznám se,že teď to dodržuju....člověk nikdy neví....ale občas zhřešim a dám si jogurt a sýry prostě musim:slight_smile:
31. srp 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, ahoj, zrovna piju kafe s mlikem a ctu tady janicky príspevek :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani rajcata a potrat? to jsem v zivote neslysela, ja cetla jak jsou super, lykopen pusobi protirakovinne a my jich tedy snime...
31. srp 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky ráda kávu s mlíkem :wink: . Rajčata jsem taky myslela, že jsou protirakovinné. Holky, nejhorší je, že bychom nemohli skoro nic. Salámy taky špatný. Jo a když jsem byla na tý akupuntkuře, tak mi říkala, že jestli jím hodně čokolády, tak jí mám omezit, že to pomáhá. No jo, ale to mi moc nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Akorát mi je teď nějak šoufl, tak do sebe peru čaj s citronem a medem. Mám pocit,že do mě chce proniknout nějakej chřipkovej bacil :angry:
31. srp 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Každopádně věřim, že ty dnešní jogurty jsou dost chemický. No jo no, ale co fakt není v dnešní době.
31. srp 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě bolí v krku, dyt aby ne mick, je venku 13st!!! tak cokoladu nastesti moc nemusim...a jogurty spis bily, nejradsi hollandii nebo bio od olmy
31. srp 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky uz se tesim chceme v zari s kamoskou zkusit zumbu a pilates, to asi chcipnu :slight_smile:
31. srp 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ted nevim co driv vpraci, musim dodela t haldu skoleni kvuli nove maturite :angry:
31. srp 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sophiejane no já se taky nedivim. To je pěknej závěr léta, venku to vypadá na oteplovačky :angry: . Na zumbu chodila myslím Kačka :wink:, tak to nás musíš pak poinformovat, jak jsi stíhala :wink: . No jo, to si užiješ s těma novýma maturitama, tak ti přeju od zítřka pevný nervy na ty pubetáky :wink:

Holky pádim domů, dát si další čajík, tak snad to upiju. Pááá
31. srp 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mick - zítra jdu na 16:00 - jestli se do té doby nezblázním. a manža bych řekla že už to odpískal, on to bral jako 100% že jsem těhu a byl to pro něho strašný šok, on vůbec nepočítal s tím že by se mohlo něco stát
31. srp 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruš pak hned dej vědět!
31. srp 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
Petruš - myslím na tebe
1. zář 2010 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

@ketyz - díky moc, já jsem úplně na prášky, to čekání je nekonečné - co všechno budeme muset ještě podstoupit a zvládnou než se konečně dočkáme :frowning2:
1. zář 2010 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 myslim,že dnes na tebe budeme myslet všechny!!! good luck!!!
1. zář 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sophiejane i já jsem to slyšela poprvé od léčitele s těma rajčatama. Ale jak jsem psala,když se jí všechno s mírou,tak nemůže uškodit nic....:slight_smile:
1. zář 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 - já si někdy říkám, co jsem komu provedla, že se mi to teď tak vrací, ale zase na druhou stranu snažím se myslet pozitivně, je pravda že mimčo nám doma chybí, život s dětmi je jiný než bez nich, ale jsou na tom lidi mnohem hůř,
1. zář 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to už je zima, to je děs. Nejradši bych zaplula do postýlky a chrupkala :wink: . No bohužel, musím vydělávat na IVF.

@petronela82 manža už je taky skeptický. Už mi říkal, že dokud nebude srdíčko, tak tomu nevěří. Tak snad toho tvýho mužíka dneska potěšíš :wink: .

@ketyz přesně, já si taky připadám jak masovej vrah z minulýho života, že se pořád nedaří, ale máš pravdu, že jak mi včera nebylo moc dobře, tak jsem si říkala, na co si stěžuju. Děti jsou důležitá a krásná etapa života, ale jsem ráda, že se s manžou máme a že jsme zdravý.

@sophiejane už vítá nové žáčky :wink:
1. zář 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjo holky, asi jsme musely být pěkné mrchy v těch minulých životech a teď nám to někdo tam nahoře vrací i s úroky

@sophiejane - jak vlastně máš staré žáky?
1. zář 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj Holky,
Hlásím návrat z chalupy. Počasí teda nic moc, ale i tak jsme si to užili. :slight_smile:

Petruš co to čtu. :unamused: chjo moc ti přeju, a%t byl Alex jen slepej a ty dneska přijdeš s dobrou zprávou.

Sophie na Zumbu jsem chodila a je to super, ale docela makač. Vřdycky jsem byla totáč splavená.
1. zář 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katchik ty brďo gratuluju k chlapečkovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Takže věštit neumim. Tak to jsem zvědavá jaký klučičí jméno vyhraje :grinning: . To je mužík rád, že bude mít kluka viď.
1. zář 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 držím palce,ať se konečně ten mimísek ukáže a nehraje na schovku! Myslím na vás!!!
1. zář 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mick děkuju. Jo jo manža je nadšen, prý to věděl, že to bude kluk. :grinning: Já jsem teda v první moment byla trošku v rozpacích. Těšila jsem se na ty žůžovový vecičky a sponečky atd. Ale důležitý je, že je mimčo zdravý a vše je ok.
1. zář 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katchik - tak že to bude kluk - tak to je super, tak holčička bude v druhém kole :wink: gratuluju
1. zář 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katchik tak ono na tom ISCI fakt něco bude, že pak jsou chlapečci. Holt jsou ty mužský spermoníci sprinteři :wink: . Takže holčičku si pak vyrobíte v klídku doma :dizzy_face: .
1. zář 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek