• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gest Praha. Jste spokojené?

27. března 2015 
@mick 6 den jsem po transferu. Musim rict,ze prvni dny me v brisku pichalo,ale ted uz nic...
5. říj 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1janickak na to fakt nekoukej, že tě někde nepíchá nebo nebolí prsa, každá hoka to má úplně jiný :wink:. Já se přiznám, že už bych o víkendu testila :wink: . Hlavně, aby neklesla ta teplota, to je důležitý. Příjemný je, že máš i mrazáčky, to vždycky potěší :wink: .
5. říj 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mick jj tak uvidim zitra,jaka bude teplota. Jsi hodna,ze me tak uklidnujes,bo ja fakt zadny priznak nemam:slight_smile: jj ty me uklidnuji,ze mam mrazacky:slight_smile: tak v nejhorsim pristi mesic z mrazacku:slight_smile:
5. říj 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mick akorat mi ted zaclo bolet bricho pred MS... :unamused:
5. říj 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1janickak jak jsem ti psala, mě taky bolelo jako na MS a byla jsem fakt přesvědčená, že to dostanu. Nebuj, to bude dobrý :slight_smile: !!! Mrazáčky nech na sourozence :wink: . A ty máš zamražený jako 4denní?
5. říj 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm tak ja to včera večer dostala, dnes jsem utahana jak mrtvola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ketyz kdy jdeš na ket? já se ještě objednám koreckému na konzultaci na příští úterý asi a půjdu na KET v listopadu, zase těch peněz, a před vánoci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sophiejane a kolik stoji ket? ja myslela,ze to se uz nic neplati?
5. říj 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mick mam zamrazeny ty z ET,takze po 96 hodinove kultivaci...2 v brisku a 2 v mrazaku...proc? je to nejaky rozdil,jak jsou stara?
5. říj 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Sophie, já jsem taky utahaná, to je to počasí akorát do postele. Ty prachy jsou fakt děsný a to ten ket ještě jde. Horší je celá palba na IVF. A co lepidýlko zkusíš?
5. říj 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1janickak tak to jsou pěkný embrouši. Já měla 3 dávky zamražený po 24 hod., což jsem byla s Kačkou snad jediná. Každopádně, Kačka má z toho Maxíka v bříšku :wink: . Ket? Minimálně 5,500,- - nehradí ho pojišťovna :angry:
5. říj 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo janicko to tedy platí, spíš tak 10000 se vším....nevím jestli mám chtít hatching....taky embryo glue....
5. říj 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mick lepidlo chci určitě, nejsem rozhodnutá s hatchingem, ale korecký mi to zase bude cpát :unamused:
5. říj 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty brdo janicko po 96 hodinách.....to jsem nikdy neměla, vždy jen po 72
5. říj 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mick aha...tak to je super,tak to dalsi penize....ja si myslela,ze uz jsem si zaplatila mrazacek,takze mi je tam jen soupnou a je to! ach jo....ja tomu taky verim,ze kdyby to nevyslo ted,tak KET ano...ted bych si nechala mesic jen tak a pak bych sla na KET. Tak to je dobre,ze jsou to pekny embrousi,ani jsem nemela ISCi,bo manzel mel nakonec dobre spermiky:slight_smile:
5. říj 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mick a ty ted půjdeš na kontrolu do Gestu? nebo k tvému gyndaři?
5. říj 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky jani bez icsi ale jak to tady tak vidim radsi bych ho snad priste zaplatila, bývá pak embryí víc....jooo to ted jsi platila za zamrazeni a ja takhle pak hned loni na podzim zase platila hned rozmrazeni, to jsou taky snad 3tácy,ne? :angry: a ten jejich slavnej monitoring cyklu, asi 1500 a udělají dva UTZ...
5. říj 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem holky na ty CARY nějaká namíchnutá, připadá mi to jen tahání peněz
5. říj 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mick a ty jsi ted vlastně kolikátý týden?
5. říj 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sophiejane jdu zítra k dr. Černýmu, měla bych být 6+0tt, v neděli to odpovídalo 5+4, tak mám bobky, aby se tam embrouš objevil. Už jsem sledovala, jak to probíhá a už by tam měl mít nějakej pól :grinning: , tak snad bude. Já bych AH taky nedala. Týjo, takže ket s AH+embryo glue vyjde fakt na 10,000,-. Já se ti nedivim, že jsi naštvaná. My musíme dát do příštího roku 100,000 na dodělání komunikace, takže jsme si řekli, že bychom max.příští rok absolvovali minimálku v Gennetu. Možná to byl taky důvod, proč to šlo najednou přirozeně. Starosti s prachama :stuck_out_tongue_closed_eyes: a že vlastně na další IVF nebudou prachy...

@1janickak já jsem po neúspěšnym IVF chtěla jít taky rovnou na KET a vůbec jsem neovulovala, jak jsem měla rozhozený hormony. Pro to tělo je to fakt nálož.
5. říj 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sophiejane a půjdeš na PN nebo budeš chodit do práce? Ono se nervovat s dětma asi nic moc viď?
5. říj 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
já jdu příští út ke Koreckýmu, ještě jsem u něj nebyla, bude premiéra, budu 12 DC, takže počítám, že sliznice bude malá, zvedne mi estrimax a v pátek tam pofrčím znovu, minule byl KET 22DC, jinak já se rozhodla, že to nechám stejně jako minule, tedy bez ničeho "jen" za 5500,-....... :wink:
5. říj 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sophiejane me rikala embryolozka,ze to neni potreba,pak jsme se domluvily,ze ted to nechame vice prirodne:slight_smile:
6. říj 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mick ja si necham asi jeden mesic volno,at se to moje telicko zregeneruje....bo to necham na prosinec:slight_smile: Drzim palce:slight_smile:
6. říj 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, vcera som vas vobec nestihla, som teraz nejaka moc busy v praci a potom prisla kolegyna s miminkom /skoro 4 tyzdne ma mala/ tak som zas hodku a pol obdivovala :slight_smile: a straasne si zelala aby som uz svoje male vonave mimco drzala na rukach :slight_smile:

ja zacinam s inekciami v pondelok, som zvedava ake to bude, ako mi bude, menzes mam teraz dost silny po tej prvej inekci tym ze mam dlhy protokol.. ale da sa :slight_smile: kvoli mojmu zlaticku urobim cokolvek :slight_smile:

tak holky drzim vam palce, aj ked vy ste uz taaak daleko.. uz by som chcela byt aj ja..
6. říj 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,
Koukám, že se to tady zase pěkně rozjíždí. To je dobře. :slight_smile:

@prinzesz vítej ještě jsme na sebe nenarazily. A přeju úspěšnou stimulaci.

@1janickak super, že se teplota drží, tak hlavně aby zůstala vysoko.

@ketyz v pondělí jsem ti poslala ten estrimax. Korecký je super. No aby nebyl, mám od něj Maxika v bříšku. :slight_smile:

@mick super, je to tam. Mám z tebe radost. Ten tmavěhnědý hlen je ok i tmavší špinení. Jsem zvědavá s čím dneska přijdeš a co bude říkat Černý. V kolik jdeš do Gestu? Jinak břicho mi tvrdne pořád, ale po magezku je to o dost lepší.

@sophiejane kéžby si následovala Mick a mrcha nedorazila. Jinak ten KET je teda fakt pálka. Když si nasčítaj ty nadstandardy, tak to pak skáče. Já bych asi AH nedávala.
6. říj 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katchik jj to ja taky doufam,ze zustane....
6. říj 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katchik - diky moc, včera jsem našla ve schránce oznámení, tak se pro něj dnes na poště stavím - musíme se nějak srovnat,

tak jak mick - čekáme dobré zprávy - už by to nějakou chtělo!
6. říj 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak máme gestační vak se žloutkovým váčkem a embryonálním terčem. 19.10. kontrola na srdíčko, takže další nervy :grinning: .

Tak holky fakt doufám, že jsem odstartovala "konečně" plodný podzim a už to pojede všem jak po másle :wink:
6. říj 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mick - takže paráda, gratuluju... :wink:
6. říj 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek