Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

mick
29. bře 2010

Ahoj holky, tak folikul praskl, takže zítra ráno volat, jestli se embrouši rozmrazili a odpolko na transfer. Na dovču kašlu, budu pak chodit normálně do práce a asi půjdu i zítra dopo.

Sophie, já myslím že je srdíčko tak cca 6 tt., 4-5 tt už má jít vidět váček. Hlavně,že nekrvácíš, to je dobrý znamení 😉. Ty nervy jsou hrozný, ale určitě tam cvrček bude neboj 🙂.

Katchiku, Tenerife, taky moc pěkný, jela bych hned. Obě varianty bych brala. Na Madeiře bylo nádherně, ta příroda je tam naprosto úžasná.

Beatricie, mám trošku pocit, že dr. Šulc, by to všechno nejraději řešil dárcema... A manža měl spermií na rozdávání 🙂

katchik
29. bře 2010

beatrice myslím, že už by ti mohli udělat i utz. Já moc ten jejich systém teda nechápu. Test si přeci můžeme udělat doma, nechápu proč nezvou rovnou na utz.

sophiejane
29. bře 2010

jojo bea já jsem na neschopence...ted nevim,jak je to s temi lístky na peníze...v gestu nejdřív řekli, at si ho vyzvednu za 14dní...tak jsem ho vyzvedla, a sekretarka v praci mi rekla, ze ho potrebuje az na konci mesice, takze tam budu asi muset zítra vystvat mého chlapa, abych se tam nemusela placat...ja nejsem z prahy..

sophiejane
29. bře 2010

taky ten system nechapu...no uvidis bea, treba ti uzv udelaji, ja tam byla 15.den tak to ani nezkousel a rekl rovnou prijdte za 14dni...

sophiejane
29. bře 2010

no ja už možna pristi tyden 6tt budu, kdyz se vlastne pricitaji dva tydny...

katchik
29. bře 2010

Mick super. Tak hlavně, ať se bobani pěkně rozmrazí a šup s nima do bříška. 🙂 Příroda na Madeiře jě krásná. Viděla jsem fotky u kamarádky a hrozně se mi to líbilo. Oni měli úplně stejný výběr jako my, a u nich to vyhrála Madeira. Na Tenerife byli loni. Manža chtěl tam, pže tam je největší hora španělska, tak jsem se tam musela pachtit. 🙂

sophiejane
29. bře 2010

posledni MS jsem mela 19.2.

mick
29. bře 2010

My se holky snažíme 3 roky a už mi to přijde na palici 😒 .

sophiejane
29. bře 2010

no nazdar katchi, nejvyssi hora spanelska 😀

katchik
29. bře 2010

sophi má 3.718m manža chodí rád na tury po horách, tak já vždycky trpím. Jazyk až na vestě, plíce někde bůh ví kde. Tady jsme teda část vyjeli lanovku. To bych nezvládla. Mě stačilo to co jsme šli, vzduch už tam byl nic moc a byla jsem docela unavená. Když jsme sešli, tak se mi chtělo přišerně spát. 🙂

katchik
29. bře 2010

Holky nezkoušely jste nějaké alternativní metody? Léčitele, bylinky....atd.

beatrice7
29. bře 2010

katchik, já ne. U nás byl problém asi spíš u přítele- málo pohyblivé spermie. U mě pak taky - mám vyšší fsh - 11,5. Šulc nám říkal, že už to zřejmě na ivf nebude, že máme přemýšlet o dárcích. Tak jsme si řekli, že ne, že prostě chceme biologický dítě, ne dítě od dárců. Nakoupili jsme Macu, Profertil a po 3 měsících se dr. divil čím to, že se ten spermiogram tak zlepšil 🙂

beatrice7
29. bře 2010

sophiejane, takže jsi pořád na neschopence a jak to máš s prací ? Půjdeš do práce ?

mick
29. bře 2010

Katchiku, haha, já se zase musela pachtit na nejvyšší horu Madeiry. Bylo tam hodně schodů a zrovna začalo svítit sluníčko, takže jsem měla půlku obličeje úplně rudou, jako spařený prase 😀 a nohy úplně zlikvidovaný. Já to cestou vzdávala, že to stačí, ale měla jsem smůlu, musela jsem až na vrchol.

Holky, já chci taky dvě čárky!!!!

sophiejane
29. bře 2010

no katchi to je teda výška, to bych chcípla!!!! 😀

katchik
29. bře 2010

Mick tak to mi něco připomíná. 😀

Sophie no taky jsem málem chcípla, ale byla to nádhera.

A taky chci dvě čárky!!!! 🙂

mick
29. bře 2010

Katchiku, já zkusila jednou tu akupunkturu a pak už nic. Jo a teď jsem začala pít hodně zelený čaj, abych se zbavila antioxidantů 😀

sophiejane
29. bře 2010

katchi budeš mít //, neboooj....já doufám, že je tam budu mít i zítra 😕

sophiejane
29. bře 2010

já žádné alternativní záležitosti nezkoušela, i když už mi jedna známá cpala léčitele, ale já na to nějak nevěřím...

katchik
29. bře 2010

Mick zelený čaj piju na litry to už musím být zbavená antioxidantů až až. 😀

Sophie neboj zítra tam bude krásné dálnice. 🙂

Nejdřív bude mít // Mick a já se přidám hned vzápětí!!!!!!

katchik
29. bře 2010

jdu na oběd...zatííííím.

sophiejane
29. bře 2010

dobrou chut katchi

mick
29. bře 2010

Já bych to taky tak viděla. Já, pak další měsíc Katchík a až se vrátí z lázní Steffi a jsme komplíto. Naplánovaný to máme hezky, tak snad.... No a kdyžtak půjdeme Katchíku příští měsíc spolu na ket 😉 , ale to už musí vyjít.

sophiejane
29. bře 2010

holky s tím lepidýlkem to musí klapnout 😉

katchik
29. bře 2010

jsem z5 a asi prasknu, jak jsem se přežrala. 🙂

Mick plán by to byl pěkný, tak teď ještě aby vyšel.

mick
29. bře 2010

Uvidíme, jak to lepidýlko bude fungovat 😉 . Dneska jsem měla na kontrole dr. Alexandra. Měla jsem 20 min.zpoždění, byli šílený koleny a neřekl vůbec nic a byl moc milý. V čekárně nikdo nebyl, takže jsem šla rovnou. Dávám mu plus 😉 . Zato, když jsem vylezla z ordinace, tak byla plná čekárna... Asi v koloně zůstal skoro každý.

katchik
29. bře 2010

jo jo ranní jízda po Praze je děs běs. Dneska tam byl Alexandr..na něj jsem už dlouho nenarazila. Ne že by mi to nějak chybělo.

katchik
29. bře 2010

Závěr: EmbryoGlue významně ovlivnilo schopnost implantace embryí u žen mladších 34 let, ale tento pozitivní efekt nebyl pozorován v naší
skupině žen nad 35 let, přestože by EmbryoGlue mělo díky svým vlastnostem příznivě ovlivnit prostředí v děložní dutině během embryotransferu.

katchik
29. bře 2010

Pregnancy rate bylo 37,0 % u Ia skupiny s transferovým médiem G1.2/G2.2,
vs 49,8 % u Ib skupiny s EmbryoGlue

mick
29. bře 2010

Mám taky jiný oblíbence. Koukala jsem,že šla s rouškou do toho jejich operačního sálu dr. Poláková, tak tu jsem u transferu ještě neměla. No já vím, že jednou to byl Alexander a jednou Černý, hm, kdo byl na prvním si nepamatuju. No snad už jich moc nebude.. 😠
Katchik, takže máme teoreticky 2 roky čas na sekundáč 😎 , pak už je to v pr... No musíme být optimisti. Mě měla matinka v 39 letech, pravdou je, že v té době byla za exota 😀 .