Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

1janickak
12. říj 2010

ahoj holcicky,tak jak se dnes mate?

mick
12. říj 2010

Ahoj holky,

@1janickak haha, takže jsi testila i včera, jsem ti říkala, že tě postihne testománie 😀 , ale buď v klidu, je to úplně normální. Takže když nám to klapne oběma, tak budeme mít od sebe dítka 14 dní, to je pěkny 😵 . A co dneska byl testík?

@katchik včera bylo do zoo nádherný počasí, akorát po ránu jsou pěkný mlhy. Já musím i škrábat a to mě fakt neba 😠

Kolegyně má dneska volno, tak mě tu nemá kdo nakazit, ale bojim se toho. Manžela mamka měla v 8 tt u jeho ségry angínu a ta se narodila bez ucha a se srdeční vadou. Ten první trimestr je fakt nebezpečnej. Už kuju plány, ale nebudu je sem psát, kdyby to z práce někdo pročítal, ale už mě začíná škrábat v krku 😉

hanik2
12. říj 2010

ahojky holky jdu vás jen pozdravit a pogratulovat novým těhulkám 🙂
u nás nic nového teď je období nesnažení kvůli práci ..moje MS si opět se mnou hraje naposledy byla 24.6. po IUI...od té doby nic..budu muset na injekci Agolutinu aby dorazila i když se mi moc nechce je to příjemné jí nemít 😀
malá chytla ve školce neštovice tak mám doma malého indiána ..doufám že brzo pupínky zmizí
tak se tu mějte a doufám že uvidím další pozitivní zprávičky 🙂

ketyz
12. říj 2010

Ahojda,
tak hlásím že sliznice je cca 7,4 mm, takže přidávám jeden estrimax večer a v pátek znovu UTZ

steffi13
12. říj 2010

Ahojky holčiny, 🙂
teda dneska ráno v 6h.to byla kosa mick taky jsem musela škrábat okno je to vopruz a úplně si představim zimu jak to pak bude každý den a horší,když vyhrožujou s tuhou zimou fujjjj..já chci už jaro 😠 ...ikdyž odpolko je příjemně.. 🙂
Katchiku-tak ty si byla v ZOO a tak brzo tedáá to sis měla nechat na dopolko,když začínalo být tepleji 😉 ..
@1janickak -a co ty jak pak se cítíš holka..testila jsi dneska?

@ketyz -dneska jsem před Gestem na tebe myslela jestli tě nepotkám byla jsem tam o 45min.dříve 😉
Já jsem dneska v Gestu domluvila,že teda na to jedno embrio si ještě nechám ten AH a lepidlo a ten Prednison je prý jedno kdy začnu brát dneska jsem teda s koreckýho nadšená nebyla ale asi jsem neměla svůj den..a jinak KO v Po a to jsem měla teda skvělý výběr Poláková nebo Alex.tak jsem si vybrala Alex..jo a prý zamr.embria jsou 3denní tak snad tam bude ten šťastlivec 🙂 😉
Mick papej hodně vitamínků ať tě nedostane nějaký bacil.. 🙂 😉 a kdy ty jdeš na Ko?

1janickak
12. říj 2010

@mick je pravda,ze jsem jeste koupila testik🙂 ale snad je posledni a pak uz to necham na utery na CAR🙂 a jak to pak chodi,kdyz zjisti,ze jsem tehu? To jim podekuju a pujdu ke svemu gynekologovi? bo jak?
Tak prikladam ranni testik z dneska🙂 jj holcicky jste me vyhecovaly..... 😀

1janickak
12. říj 2010

@ketyz tak to je asi dobra,takze dobre zpravicky🙂

1janickak
12. říj 2010

@steffi13 jj testila jsem🙂 bo me rano vzbudila hrozna bolest v brisku,tak jsem si rychle zmerila teplotu a pak sup udelat testik🙂 a taky se mi zdalo,ze se mi narodila dvojcata....dva kluci🙂 tak doufam,ze to byl jen sen,jsem skromna holka a staci mi jeden chlapecek,toho druheho rada prenecham nektere z vas 😉

steffi13
12. říj 2010

@1janickak -krásný testíček já ciii takyyy 🙂 😉 ale mooc ti to přeji já tě budu následovat jooo s ketyz 🙂 😉 😝 ..tedáá ty jsi měla dobrý sen .. 😀

steffi13
12. říj 2010

@1janickak moc nesleduj ty svý bolesti v podbříšku kámoška co byla na úmělku tak jí taky bolelo bříško jako na menstruaci a je těhotná..buď v klídku holka 😉

ketyz
12. říj 2010

@steffi13 - já ti nevím, i já jsem přišla o 15 minut dřív a Korecký mě hned vzal, takže jsem v 15:40 už odcházela

@1janickak - zpráva to není ani dobrá ani špatná, sliznice je pořád nízká, takže mi přidal ještě jeden estrimax večer, ale minule mi to taky nerostlo, takže jdu v pátek ještě jednou na kontrolu a uvidíme, minule jsem šla na KET až 22DC, takže mám ještě čas.... 😀

1janickak
13. říj 2010

@steffi13 neboj,neboj bude taky🙂 urcite🙂 ja vam to tady,doufam,prolomila,takze ted uz jste na rade vy 😀

1janickak
13. říj 2010

@ketyz tak si jeste uzivej nez budes tehulka🙂

steffi13
13. říj 2010

Dobré ránko,
u nás je mlha,že by se dala krájet 😕 ..

@ketyz -tak to bych neměla šanci tě potkat..tak ať pěkně roste sliznice 😉 ..

@1janickak -no to určitě jsi to tady prolomila 😉 a mick pro ty co můžou přirozeně je to taky naděje.. 🙂

1janickak
13. říj 2010

@steffi13 jj to je jasne,takze vy nas uz budete jen a jen nasledovat🙂 takze se vam uz pujde krasne na KET 🙂

1janickak
13. říj 2010

jj to pocasi to je pekne osklive...bleeee 😝 ,uz,aby fakt zase bylo jaro🙂

steffi13
13. říj 2010

@1janickak -pro mě při ET byla zima pozitivní aspoň částečně tak věřim,že i při KET hlavně tu mám důkaz Katchika že z Ketu to jde.. a ty jsi to tady s mick pěkně rozlouskla 🙂 ..jj jaro to bude dlouhá doba..a co už myslíš na Vánoce co kupovat..já si to připomněla včera,že vlastně už to neni tak moc daleko strašně se to září přehouplo to je strašný..já nějak ohledně Vánoc mě to letos nebere..

1janickak
13. říj 2010

@steffi13 musim rict,ze pro me budou vanoce az v cervnu🙂 (tuk,tuk) Ale je fakt,ze to strasne rychle uteklo,to leto se vzdy tak prehoupne,ze to ani neni mozny🙂 Ja to vidim v praci,jak to leti🙂 Kazdy mesic zaverka,ted mi prijde,ze je snad kazdy tyden,hruza. Za to tech 14 dnu do testovani....to lezlo jak snek🙂
A je fakt,ze se mi na dnesek zdalo,ze jsem vstala a byl vsude snih🙂 Ja uz darecek dostala,tak uz ani k vanocum nic nechci,ostatni v rodine vlastne taky 😀 😀 I kdyz je fakt,ze ja rada nakupuju darecky,hlavne pro deti. Manzel ma 3 sourozence,vsichni maji deti,takze darku je vzdy jak.....

steffi13
13. říj 2010

@1janickak -to je fakt ty už dáreček máš no máte 😉a určitě bude v tom červnu já tomu věřim jen přesně to čekání je mi to jasný ..jo pro děti je to radost kupovat..úplně si vzpomenu na moje dětství jak jsem byla nedočkavá na dárečky atd. 🙂 ale kupovat mě baví taky jen občas u některých to vymýšlet je těžší 😕 jen ten blázinec v těch krámech je strašný to úplně nenávidim lidi jsou nervozní a nepříjemný a to ta chuť nakupovat mi pak zkazí..

1janickak
13. říj 2010

@steffi13 jj to ja taky nemam rada,ty lidi jak jsou vsude....Tak budu doufat,ze vse bude ok,ze opravdu v cervnu to bude🙂 Vanoce s detickama jsou uplne o necem jinym🙂 to bude pak nadhera🙂 ja se zase bojim,ze me zrujnuje vybavicka pro mimco🙂 bo ted nakupuju svagrovkam,proste nikdy v obchode neodolam tem ruzovym a modrym hadrikum🙂

mick
13. říj 2010

Ahoj holky,

@1janickak to je krása 😉 . Prosím tě, já na krvi teď vůbec ani nebyla. Jestli máš ve zprávě, že máš přijít za 17 dní, tak přijdeš ze vzorkem moči, oni tam udělají ten svůj test z moči a pak ti udělá doktro UZV. Když bude puntík, tak si tě pozve za 14 dní na srdíčko a pak tě předá k tvému gynekologovi, jestli tam teda nechodíš i na gyndu. Myslím, že by ti vzali jenom krev, kdyby tam flíček nebyl. Mě jí teda brali, ale až ten další týden den před UZV, to už tam flíček byl, ale malinkej ☹ a hcg skutečně nízký. Ale ty nervy, že je to mimoděložní. Fuj!!! Ale neboj, ty máš testíky krásně silný, to bude v pohodě. Já je předtím měla pořád takový slabý,protože se ten embrouš dobře nevyvíjel.

@ketyz tak šoupneš ještě jeden estrimax navíc a sliznice bude určo jako víno 😉

@steffi13 chce to změnu, zásobičku embroušů máš pěknou, tak jsi udělala dobře, že zkusíš AH i lepidlo, určo tam bude ten pravej 😉

@hanik2 a jak se ti líbí v nový práci? Ty neštovice jsou vopruz, já je měla v 17 letech, to bylo maso. Myslela jsem si, že se mi udělal obr beďar uprostřed na čele a ona to byla ta svině pravá neštovice. Teď tam mám díru, že bych tam mohla zasadit kamínek jako indka 😀

steffi13
13. říj 2010

@1janickak -to mi povídej každá má kámoška,když se jí narodilo mimčo nebo jsem k nim zajela tak jsem přesně neodolala těm krásnym malym frajerskym věcičkám..no o výbavičku strach nemám protože kámošky dvě to pro mě skladujou a už nadávaji ať stim něco dělám,že to nemaji pomalu kam dávat 😝 😉 ..já jim řikám,že se snažim 😉

steffi13
13. říj 2010

@mick -Ahojík,já už si taky řikám,že bych se měla pošoupnout trošku dál,že už mám vybráno to nejhorší a te´d mi mělo přijít to lepší.. 😉 a co ty jak ti jinak je nehoní tě moc v prácičce..

steffi13
13. říj 2010

mick-jo a mám ten Prednison od minula tak to zkusim..jo a Korecký mě naprdl trošku..řikal,že takový efekt ten prednison nemá ale,že to zkusit můžu že je to malá dávka..nejradši bych řekla,že někomu to pomohlo ten prednison..je to hrůza,když chodim tady na diskuzi tak kolik se toho dozvíš neznát to tady tak bych spousty věcí neřešila..je to síla stěmi doktory 🙄

1janickak
13. říj 2010

@steffi13 pro me taky holky skladujou vecicky,ale preci jen neodolam a neco koupim🙂

mick
13. říj 2010

@steffi13 oni ten prednison ve většině center dávají při IVF automaticky. Nevím, třeba to nemá tak super efekt a není to podložený, ale mám pocit, že se s ním spoustě holek zadařilo, tak proč to nezkusit, obzvláště, když nemají imuno testy.

1janickak
13. říj 2010

@mick ahojky,toho se taky bojim,bo ted je hodne mimodelozniho a pak ten prazdenej vacek,co tu mely holciny ☹ Takze strach tam je,ale zaroven se tesim,az mi to potvrdi Dr🙂 Ja do gestu chodit nebudu,bo to mam uplne na druhe strane,takze pak prejdu ke svemu gyn. A ty chodis do Gestu na gyndu. Normalne jsem asi blazen,ale uz se strasne moc tesim,az Dr Cernemu reknu,jaky je sikula🙂)

mick
13. říj 2010

@1janickak nene, já chodím na gyndu na Zbraslav. Už jsem vymýšlela, že bych tam v pátek zašla, jestli by mi mohli udělat UZV, jestli už tam to srdíčko nebude, mám pocit, že fakt do toho úterý zkolabuju...... Já se taky hrozně bála, že bude ten váček prázdnej a když tam viděl dr. Černý žlotk.váček a embryon.terč, tak mě trochu uklidnil, ale stejně mám strach, jestli se embrouš nevyvíjí nějak pomalu(říkal, že už by mohla být patrná srdeční akce a nebyla), ale zase řekl, že se neví přesně kdy jsem otěhotněla. Prostě ty hororový scénáře mě asi neopustěj nikdy 😝

1janickak
13. říj 2010

@mick to verim,uz te chapu,jak se citis🙂 ale Dr Cerny je fakt sikula🙂 neboj,uz to bude dobre,drzim ti palecky,ale uz to bude super🙂 a uz mate jmena?

mick
13. říj 2010

@1janickak nad jmény jsme přemýšleli, ale mám fakt úplně strach psát, jaký to jsou. V úterý je prozradím 😉 , teď bojim, bojim. Mě je pořád divný, že mi nic není. Aklorát jsem začala pravidelně ráno chodit na velkou, jakmile se probudím, to jestli je jiný stav, tak to beru 😀 . S tim vyprazdňováním mám normálně celkem problém 😝 .