Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

1janickak
3. lis 2010

@mick teeda uplne mam mraz na zadech.... ☹ jezis,to me tak mrzi,kocko.... No tak to se ted budu bat kazde kontroly,kdyz to takhle dopada...to neni mozny....

1janickak
3. lis 2010

@katchik dekuji,asi to stesti budu hodne potrebovat,kdyz to ctu....

mick
3. lis 2010

@1janickak nebuj, u tebe to bude OK, už tady tu smůlu musíš prorazit 😉 .

@ketyz hlavně, že bude sranda a pěkně se odreagujete. Já už na ty dovolený moc nevěřím. My když byli předloni na Fuerteventuře přesně v mý ovulaci, tak jsem byla přesvědčená, že to klapne a prt.... Nakonec se zadaří s normální rychlý desetiminutovky😀 a ne z romantiky 😝 .

1janickak
3. lis 2010

@mick moc si to preju....uz jen kvuli te smule....teda,at uz je 17hod......at uz lezim na UZ...... 🙂 Dnes mame presne 7tt....

ketyz
3. lis 2010

@mick - my už jsme výrobu dětí doma přestali řešit, jestli mám nebo nemám ovulaci nezkoumám, nikdy jsem to extra nepoznala, tak se tím ani teď nezabývám, beru to tak že pokud by i byla, tak máme stejně prachbídné spermie, tak co se snažit, takže milování u nás není na "povel", ale když se nám chce, prostě si to nenechám znechutit... 😀
proto taky přizpůsobujeme léčbu našemu životu a ne život léčbě, myslím že v zájmu zachování zdravého rozumu to jinak ani nejde

1janickak
4. lis 2010

Dobre rano holciny🙂 tak jsme vcera dopadli dobre🙂 srdicko bije a vse je ok 😉 je nam 7tt,ale velikost odpovida 7+4 😀

katulinek123
4. lis 2010

@1janickak to je super moooooooooooooc Ti to přeji kočko....jsi mě úplně dojala... 🙂 😉

1janickak
4. lis 2010

@katulinek123 dekuji kacenko 🙂 mam taky velkou radost 🙂

steffi13
4. lis 2010

Dobré ránko,
Dneska si užívám pohodičky doma musim si Vás nejdříve přečíst 😉

@1janickak -tobě moooooc gratuluji k srdíčku holka 🙂 to se máš 😉

1janickak
4. lis 2010

@steffi13 dekuji moc,taky mam radustku🙂 tak snad to tak dobre pujde dal 😉

steffi13
4. lis 2010

@mick -co to čtu holka to mě moc mrzí tak moc jsem ti to přála to je fakt nespravedlivé 🙄 😔 ..v té nemocnici vim jak ti bylo,když si musela koukat na těhule..já když jsem byla po mimoděložnim tak jsem ležela vedle těhulí co čekali a ale měli rizikovku taky nic moc..teda nevim ani kdy testit jsem 9.den a test doma žádný nemám a hlavně tak strašně to uteklo jak mě to utíká v práci ale brucho mě bolí jako na mršku pořád a prsa jsou moooc citlivý až i někdy páleji..
@katchik -no tak doufám,že je to tak dobře,když tebe taky bolelo..ale od kdy tě tak bolelo břucho noo? 😉to ty už nebudeš ani pamatovat viď 🙂 😉
Jéé mick a Ketyz jak bych jela taky někam na hory do Rakouska nebo Itálie si pěkně zalyžovat ale pořád neni na to časík jezdit a prašule..teď začátkem prosince pojedeme na Sněžku vyšlapnout a projít okolo to bude pěkný víkendík..

steffi13
4. lis 2010

@1janickak -určitě půjde 🙂 ..a jseš doma nebo v prácičce?

1janickak
4. lis 2010

@steffi13 chodim do prace,je mi dobre,tak dokud to pujde,tak chci pracovat 🙂

mick
4. lis 2010

Ahoj holky
@1janickak gratuluju k srdíčku 😵 😵 😵 ! To je pěknej kusanec, už si dělá 3 dny náskok 😉. Tak už tě převelili k tvé dr.?

@steffi13 když tě pálí prsa, to je dobrý znamení. To psala Bea, že jí přišlo, jako kdyby jí hořeli. Tak to už bys mohla testit. A nemáš poblíž nějakou lékárnu? jak byla stará ebrya? No to sis taky užila v tý nemocnici 😒 . Nojo, nejsme první ani poslední, který to podstoupili. Já se utěšuju, jak říkal dr. Šulc, že nezná ženskou, která by s pozitivním testem nakonec neotěhotněla, tak když jsme se dostali k srdíčku, tak snad to příště dotáhneme do konce 😉 .

1janickak
4. lis 2010

@mick dekuji,tak snad to dotahneme....je to pekny kus,se nedivim,bo hodne a casto jime🙂 jj uz jsem byla v GEStu naposledy. Vcera jsem tam cekala na Cerneho hodinu,mel tam nejaky akutni pripad,strasne se omlouval,vypadal tak strhane...az mi ho bylo lito. Rikal,ze s manzelkou taky chodi po doktorech..... Je tak milej🙂
No ja ti moc drzim palecky,at to pristi miminko je uz to NEJsrickovatejsi🙂

mick
4. lis 2010

@1janickak jen doufám, že tu neobrostu mechem a kapradim 😝 , než se dočkám. On už je dost starý a je tam na poloviční úvazek. Musí to pro něj být náročný. Jen papkejte, ať hezky prospíváte 😉

1janickak
4. lis 2010

@mick jj asi to musi byt narocny,vcera ,kdyz jsem ho videla,tak to bylo na nem dost znat,ze je unaveny..a sestry na nej jeste byly tak husty...volaly mu,ze uz tam sedim hodinu a kdyz se jich ptal,jestli je pusteny velky UZ,tak ze nevedi.....to mi ho bylo fakt lito,bo on za to nemohl,ze tam mel akutni pripad.
Ja myslim,ze se brzo dockas🙂

steffi13
4. lis 2010

@mick -ti teda nevim ale zdá se mi to nějak brzo na pálení prsou néé a žáha mě taky chytá a nemůže to být tim Prednisonem?jak jsem většinou měla ET tak při tom Ketu si to nepamatuji jak to probíhalo a jestli mě tkhle na začátku boleli prsa..já mám rozmražený po 24h..te´d jedu za známou tak někde lékárna bude ale nechám to až na víkend 😉 🙂 nějak se toho bojim teď se mi tenhle stav líbí 🙂 😝 ..

steffi13
4. lis 2010

@1janickak -Já tam minule taky čekala hoďku ale u něj mi to fakt neva on je takový děděček hříbeček je fajn teď,když mi to vkládal tak řikal a už jen přijdete s těhotenskym testem je takový že povzbudí a pořád tam na mě něco mluvil a po transferu řiká sestrám ať si lehnu na břicho což žádný u mě neřešil no takových milých doktorů je málo ale kdo je takový od pohledu nepříjemný je Čekal..holky já letim na návštěvu zatim paaaaa juknu později 🙂 😉

sophiejane
4. lis 2010

@mick HOLKA TO SNAD NENÍ MOŽNÝÝÝÝÝÝ JÁ JSEM ÚPLNĚ NAŠTVANÁ, NĚKDO TAM NAHOŘE NÁS ASI NEMÁ RÁD NEBO CO, JÁ TO NECHÁPU, TOLIK JSEM Z TEBE MĚLA RADOST SAKRAAAAAAAAAAAAAAAAA

sophiejane
4. lis 2010

@mick já to dostala po revizi až skoro po 7týdnech a pak cca 3cykly by se mělo počkat, než se dá tělo do pořádku, ale zároveň jsem slyšela, že se pak líp těhotní, i přirozeně, ale na mě to nějak neplatí 😖

sophiejane
4. lis 2010

@steffi13 10.den už můžeš testit, já myslím že tam budou // podle tvých příznaků 😉

sophiejane
4. lis 2010

jo a ja už jsem objednana na pristi ctvrtek odo k Cernemu na 1.UTZ, na výběr byl ještě AL. 😝 😀

sophiejane
4. lis 2010

jo a ja už jsem objednana na pristi ctvrtek odpo k Cernemu na 1.UTZ, na výběr byl ještě AL. 😝 😀

mick
4. lis 2010

@sophiejane no jo, stojí to za prt... Je to fakt boj. Až po 7 týdnech, to mě pos...Hm, takže to se nakonec začneme snažit v březnu a budeme rád 😠 i. Tchýně taky říkala, že se tam embrouš pak nějak líp chytá. Tak uvidíme 😉 , ale moc tomu taky nevěřím. Přitom nám by stačil jeden malej šikovnej embrouš. Nebuj, ty ho teď v těch třech statečných určo mít budeš, už si ho fakt zasloužíš 😉. Nejhorší je, že já už se těšila, že vypadnu z práce a zas tu musím hnít. chjo. Tak to ten tvůj výběr dr. byl jasný co 😀 ?

sophiejane
4. lis 2010

@mick to si piiiš 😀

sophiejane
4. lis 2010

@mick ale je mi tě fakt líto, musíte být smutní, a co rodina, věděli, že jsi těhu? ☹

sophiejane
4. lis 2010

@mick já tady na koníkovi vím o holce, co musela na "porod - potrat" z důvodu jako já, ale až ve 22tt chudák, no a pak dvakrát odmenstruovala a znova prirozene otehotnela a ted je vse ok, mimi nemá žádné vady, už je zase snad skoro v půlce těhu...takže být tebou udělám stejné, snažit se tak v třetím cyklu...někdo má holt štěstí, že to jde přirozeně hned a rychle...my bohužel ne 😠

ketyz
4. lis 2010

@mick - no jefakt, že to těšení je nejhorší, já jsem se snažila krotit, ale stejně jsem měla radost, o to horší je to přistání, hele já to dostala po 5 týdnech a to jsou mé cykly extra nenormální

@sophiejane - tak jsem na tebe zvědavá 😀

sophiejane
4. lis 2010

@ketyz vidíš a já mám cykly přesný a dostala jsem to až skoro po 7týdnech, ale taky jsem byla už v 15tt