Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

katchik
31. bře 2010

stefi masáže doma závidím. Kamarádka si také udělala kurz, tak jsem k ní chodila. Jenže teď je těhu a s tím břichem už to moc nejde. 😀

Mick jasně embrouši jsou odolný. Nějaká zima je nerozhází. 🙂 Ta dřevěná socha vypadá úžasně. Pes by se mi teda taky líbil.

Sophie až v sobotu? Tak to jseš teda dobrá. Že už nevylezeš ven se ti nedivím, taky bych byla zalezlá. Večer musím ještě se psem. 😝 a když to tam vidím, tak se mi ani trošku nechce.

sophiejane
31. bře 2010

holky ono z těch testů člověk stejně prd ví a minule byl silnější, tak jsem klidnější...stejně rozhodne ultrazvuk ale já si tedy fakt těhotně nepřipadám 😕

mick
31. bře 2010

Já myslím, že je Sophie ještě na nějaký příznaky brzo. Spousta holek ani neví, že je těhu, tak asi patříš k těm šťastným. Na druhou stranu, člověk by po těch letech snažení byl snad radějí, kdyby měl ty příznaky všechny, aby bylo poznat, že těhu je...
Jojo, 10 dní bych vydžet měla minimálně, protože jsou ty embrya jen 2denní, teda jestli mě předtím nepřekvapí paní červená 😠 .

Katchiku,až budu vědět cenu, dám info. Třeba by šlo poslat fotku vašeho psiska a udělat mu doma dřevěnýho kámoše 🙂

sophiejane
31. bře 2010

mick nbacha na fotku, prý admini lidem mažou fotky, kde jim není vidět do obličeje..ujetý, ne?

katchik
31. bře 2010

a sophie má novou fotku. 🙂 Buď ráda, že nemáš žádný příznaky. Ono to ještě může klidně přijít a počkej až budeš s hlavou v záchodě vzpomínat jak ti nic nebylo. I když chápu...jak píše Mick po taký době by člověk chtěl všechny příznaky.

Mick tak to jsem zvědavá jestli vydržíš testovat až ten 10 den. Ono by to asi stejně dřív nemělo cenu. A kdyby šla fotka podle našeho psiska, tak to by bylo super. 🙂

katchik
31. bře 2010

sophie já jsem tě skoro nepoznala. 😔 Jsem si říkala, že tady máme dalšího nováčka.

s těma fotkama je to teda ujetý.

sophiejane
31. bře 2010

no mám trochu delší vlasy 🙂

mick
31. bře 2010

Holky, tak se pro dnešek loučím. Jeden den za mnou 😉 , tak vydržet ještě těch 9 😀. Katchiku, bude to boj, přiznávám.
Koukám, že jsme zařazeny mezi neplodné, tak to snad brzy všechny změníme 😎.

Sophie-nová fotka super. Uvidím, když mě smažou, tak ji obměním.

katchik
1. dub 2010

Ahoj Holky, 🙂
Mick neboj to uteče. I když je fakt, že to vždycky utíka u těch ostatních a mě se to neskutečně vleče.

sophiejane
1. dub 2010

ahoj holky, dneska nějak nenakecáno 😉

sophiejane
1. dub 2010

no katchik já jak se toho uzv bojím tak musím říct, že se to nějak blíží... 😕

katchik
1. dub 2010

sophie ty už to máš za pár. Chápu, že jsi z toho nervozní. To je pochopitelný, ale neboj určitě tam na tebe jukne krásný mimi. A koukej nám pak napsat jak jsi dopadla.

Holky našla jsem docela dobrou těhu kalkualačku. Je teda v angličtině, ale můžeš si tam zadat těhu po ET, KET...a napíše ti to týdny a co v kterým týdnu atd. Jsou to tyhle stránky - http://www.ivf.ca/

Co máte v plánu na Velikonoce?

sophiejane
1. dub 2010

hm katchi je to pěkný, vyšlo mi 5týdnů, 6 dní těhotná a datum jako jinde, při jednom dítěti 26.11.

sophiejane
1. dub 2010

ale je to drsný, že 50procent přežití plodu až od 24týdne....

katchik
1. dub 2010

pěkný datum 🙂 25.11. mám svátek. 🙂 myslím, že na utz už bude srdíčko. 😉

katchik
1. dub 2010

To vůbec nečti!!!!

sophiejane
1. dub 2010

to ne, ale je to katchi mooooc pěkný, hodně podrobný!!!přesně na 6.4. tam mají, že by mohlo být viditelné srdíčko, to jdu akorát na ten uzv 🙂

sophiejane
1. dub 2010

a já mám narozky 6.11. a moje máma 7.12. 🙂

sophiejane
1. dub 2010

kdepak je mick mick?? 🙂

sophiejane
1. dub 2010

ta si někde povídá s embroušema 🙂

sophiejane
1. dub 2010

http://www.ivfherbalsupport.com/ivf-embryo-impl...

tohle je tedy katchi itaky zajímavý, mají bylinkové preparáty na podporu ivf

sophiejane
1. dub 2010

ale ta cena už tak zajímavá není 🙂)

katchik
1. dub 2010

tak to budete mít listopad/prosinec samou oslavu. 🙂 My máme skoro všichni narozky březen/duben akorát manža má v červenci. Mamča má dneska na apríla. 🙂

Mick kde tě máme?

sophiejane
1. dub 2010

můj táta má taky v dubnu...to je hezký, na apríla 🙂

katchik
1. dub 2010

ta cena je teda šílená.

mick
1. dub 2010

Čusík holky, ále kolegyně má problémy s dcerou, tak jsme to tu řešili. Vzala si půl den volno, je z toho hotová. Člověk pořád chce mimčo a pak i když vyrostou, tak jsou s nima trable, ale určitě i spousta radosti 😉 .
My jsme o velikonocích doma, už se těším na 3 dny volna. Já moc nic dělat nebudu, ale potřebovali bychom dát dohromady zahradu. Nemáme trávu a když zaprší, tak máme bahení lázně. Ten utrogestan mě uspává. Mám ho 3x2, tak když tu budu sama, abych neusnula 🙂 . Dneska je venku nádherně, oproti tomu včerejšku.
Holky všimli jste si v Gestu, že je tam dojíždí dost Němek. Už jsem tam víckrát potkala takovou postarší paní, která tam ten pár doprovází a překládá. To by mě zajímalo, kolik mají pokusů IVF hrazený v Německu, když dojíždějí sem. Asi to musí vyjít o hodně levněji.

mick
1. dub 2010

Holky, vy my dáváte. Mé znalosti angličtiny jsou hodně základní, to si moc nepočtu 😀 .

katchik
1. dub 2010

Čauky Mick, jj jsou to starosti. Když občas vidím ty pubertáky, tak si říkám no potěš koště, tohle mít doma. 🙂 Hezky tam je, ale docela kosa. V so jdu na cvičák, tak doufám, že nebude pršet. Budeme stopovat srnčí nohu (teda ne já, pes 😀 ) to bude radosti. Tu paní jsem tam taky už několikrát viděla. Němek tam mají dost, v Německu je to dost drahý, tak se jim pořád vyplatí jet sem.

Sophie můj tata je 20.4. 🙂

sophiejane
1. dub 2010

mick to je snadný....najdi si to v tech kalendářích...

sophiejane
1. dub 2010

no němců je tam děsně ...a šulc jim leze do řiti 🙂 v cizině je to hlavně strašně drahé!!!! třeba v anglii cca 380tisíc kč!!! jeden pokus, podobné to bude v německu....