• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gest Praha. Jste spokojené?

27. března 2015 
tak ted azse budeš čekat 14dní, to je věčný, vid...a jsi na neschopence?
2. dub 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
sophi, nejsem :slight_smile: Mám trošku strach si sem dát svoji fotku, choděj sem holky z práce, poznaly by mě. ..já tu s váma probírám věci, které ony nevědí a možná se ani nedozví :grinning: Tak proto.
2. dub 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je děsný to čekání co? Jinak Šulce taky považuju docela za suchara.
2. dub 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, já jen, jestli jsi taková kočajzna :wink: jo taky se mi zdá suchar, ale špatnej není...
2. dub 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem na neschopence, našel mi 2 cysty na vaječníku, tak mám mít klidovej režim, žádná práce :grinning: A Ty ? Nevíš jestli ty cysty jsou normální a jestli v těhotenství zmizí ? Nějak jsem se zapomněla zeptat.... já vždycky až venku si uvědomím že jsem se na něco chtěla zeptat.... Asi těhotenská demence :grinning:
2. dub 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
bea tak ti ani nebrali krev na hcg?
2. dub 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: já jsem stejná, jsem u nich na nervy a zapomínám na vše :slight_smile: jo cysty snad většinou prasknou, ale musí se to hlídat...tak bud opatrná
já jsem taky doma
2. dub 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
katchik, to je. Černý a i Alexander mi byli daleko sympatičtější :slight_smile:
2. dub 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a myslím že cysty po stimulce jsou dost běžné...po odsátí folikulů tam může vzniknout kdeco
2. dub 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
bea my s katchik moc alex.nemusíme :grinning:
2. dub 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale pan primář, ten je fakt the best. na toho tam nikdo nemá.jestli mi ted zařídil těhotenství, tak ho miluju ještě víc :grinning:
2. dub 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten pravej vaječník mě bolí, to je fakt. Jo a říkal mi, že pravděpodobně se u mě bude jednat o rizikové těhu. Jestli do práce ano nebo ne, je na mě. To jsou všechny těhu po ivf rizikové ? Proč to říkal, vždyť jsem zdravá....
2. dub 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo taky mám vždycky několik dotazů a pak se zeptám sotva na půllku. Mám vždycky nějaký zatmění bo co. :slight_smile:
dr. Černýho mám ráda, ten je super. Alexandra nemusím, bohužel je to můj dr. i když teď jsem na něj dlouho nenarazila.
Ty cysty většinou zmizí samy, ale musí se to hlídat.
2. dub 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
bea oni těhu po IVF berou automaticky jako rizikové.
2. dub 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sophie ještě jsem měla ráda Vicenu.
2. dub 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sophi, proč ? Mně Alex.přijde fajn, trochu ženskej přístup, ale to mi nevadí. Třeba Korecký mi byl nesympatický, ani nevím proč. mám z něj husinu jen když ho vidím :slight_smile: Jednou mi dělal utz, bylo to nepříjemný. Nebolelo to,to ne ale jemu bych se už nikdy neukázala :grinning:
2. dub 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já zase mám Koreckýho ráda...nevím, měla jsem poznat už je za tři roky dost poznat. a Al.neumí jednat s lidmi. Kolikrát jsem od něj šla jak rozdrbaná na kusy a přitom to stačí říct trochu jinak a ohleduplněji a cítila bych se líp.
2. dub 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
sorry měla jsem šanci je za tři roky už....
2. dub 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba po prvním ivf mi řekl že jsem tam 12.den brzy, i když jsem dostala ms. a pak mi udělal ten jejich test a řekl, že to už by na něm něco bylo, kdybych byla těhu.
2. dub 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlasím se sophie. A hlavně nechce nic moc řešit a žene hned do IVF.
2. dub 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo přesně tak.
2. dub 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a má problém s neschopenkama.řekl mi, že na slovensku je dávat nesměli a že si myslí, že stačí 3dny.
2. dub 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a můj chlap ho tedy taky nemusí, jednou ho Al.zprdnul, at mu neskace do reci nebo tak neco :slight_smile:)
2. dub 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha.... tak to chápu. Já zas mám podobnou zkušenost s Šulcem. Byli jsme tam s přítelem, on nemá dobrý spermiogram, takže nás Šulc tlačil k tomu že si máme zaplatit dárce spermatu. Nechtěli jsme a tak jsme mu to řekli. On se podíval na přítele a pak řekl - No, na vašem místě bych byl rád že tu možnost vůbec máte. Nechte rozhodnout partnerku.
to nechápu jemu snad o nic nejde, když ti jí napíše ne?
No to jsou věci. Mně dal neschopenku Alex. a říkal, že bude lepší zůstat doma celý měsíc:slight_smile: Co člověk, to jiný názor :wink:
2. dub 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm tak to je zajímavý.jestli už si s ním kvůli tomu někdo nepromluvil :slight_smile:
2. dub 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
katchi vicenu vůbec neznám.i čekala jsem viděla jen 2x, ale byl dobrej, takovej správnej chaotik :grinning:
2. dub 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak mě napadá, třeba i ti doktoři to tak mají- někdo jim sympatický je a někdo ne. Podle toho dávají neschopenky :grinning:
Holky tak se loučím. Musím ještě na poštu.

pááá a krásný velikonoce. :slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek