Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

beatrice7
2. dub 2010

Taky mám nízkej, 100/50, dneska mi šulc říkal, že ho mám nízkej, pak se zamyslel a řekl, tak si dejte kafe a byl evidentně rád že ho to napadlo, protože se usmál. Já jsem ho ještě nikdy neviděla se usmívat 🙂 A pak řekl : nebo trošku vína. I když to kafe bude lepší. s tím vínem to nepřehánějte 😀

beatrice7
2. dub 2010

Vím ale, že by se kafe moc nemělo. Pořád čekám že mi přestane chutnat, kamarádka to tak měla, miluje kafe a v těhotenství zvracela jen když ucítila tu vůni 🙂

sophiejane
2. dub 2010

fakt to ti řekl? dobrý, doktor těhuli poradí víno...no to mi docela chybí, na dvojku k večeři jsem byla docela zvyklá a to jsem tedy utla...ka´ždý říká, že mi bude kafe smrdět, ale mě nic není, ty máš něco takového? jako že ti vadí pachy nebo tak?

....my máme doma měřák a já dnes měla 98/65 😒 ale já mám nízký pořád...ani to na sobě moc necítím, jen někdy...no já četla, že kafe může způsobovat i potrat...ale asi ve vyšších dávkách

beatrice7
2. dub 2010

Sophi, jdu dělat jablkové šátečky 🙂 Měj se moc fajn a zas někdy.

sophiejane
2. dub 2010

haha vidíš jsi napsala to co já....taly pořád čekám a pořád mi chutná 🙂 ale koupila jsem si caro to taky docela jde ale semtam na kafe chut mám teda. jako třeba ted zrovna 😀

sophiejane
2. dub 2010

tak zatím, měj se krásně!

beatrice7
2. dub 2010

Nic mi není, všechno mi voní, už ani ty prsa mě nebolej. Jen piju hektolitry rajčatové šťávy, předtím jsem ji nikdy nepila a nechutnala mi. Tak pa pa 🙂

beatrice7
2. dub 2010

Jo a já piju Špaldový kafe. a do toho si dám tak třetinku lžičky neskafe, je to dobrý, mám pocit že piju kafe.

sophiejane
2. dub 2010

jo špaldový taky ujde. já si ted dám normální překapaný 🙂 no brrrr rajčatová štáva ble ble fuj 😀

sophiejane
5. dub 2010

ahoj holky tak jak jste přežily velikonoce? a mick, jak je? mě se dnes i včera udělalo šoufl po kafi 😅

mick
6. dub 2010

Ahoj holky, u mě žádný změna, trochu mě bolí prsa, jinak nic. Akorát mi přijde, že čím víc transferů, tím mám větší strach z neúspěchu..., ale žito neházím, nebojte 🙂

Sophie, paráda, ta čárka už je pěkná. Jsem zvědavá, jestli už bude srdíčko. Já taky popíjím caro, teda už 3 roky 😀, už jsem si na něj i zvykla. Teď jsem se naučila sem tam pít půl pytlíku Latté kávy po obědě. Já si taky ráda dávám skleničku vína večer u telky, akorát teď když beru ten prednison, tak nepopíjím. Už takhle stačí, že to tělo bojuje s těma kortikoidama, ale i tak si myslim, že ta sklenička by uškodit neměla, ale na ten tlak bych taky raději použila kávu. Horší je, když už je ti po ní šoufl, ale je to jasný těhu příznak 😉. V kolik tam jdete?

Katchiku, tak jak jste stopovali srnčí nohu?

Beatrice, ta rajčatová šťáva to musí být taky jasný těhu příznak 😀. Přede mě někdo položit skleničku, tak asi uteču.

katchik
6. dub 2010

Ahoj Holky,
Tak jak jste si užily velikonoce? Od neděla jsem byla u našich a jen žrala a žrala...uff.

Sophie testík je parádní. Taky jsem zvědavá jestli už bude srdíčko. Moc držím palce a doufám, že nám sem podáš brzo zprávu. 🙂 No a to kafe...to je prostě jasnačka. 😉

Mick bolí tě prsa říkáš..hm, hm. Tak že by? Stopovačka dobrý, nohu odmítala pustit. Akorát je to trubka. 🙂 Když jsem jí odhodila a ona jí měla najít, tak nohu měla pod sebou a čmuchala jak zběsilá a nemohla jí najít. 😀 Ona už byla dost oslintaná a okousaná od ostatních psů, tak jí asi necítila. Sem si to tak zdůvodnila. 😀
Tady jsou nějaký fotky.:
Tady měli všichni lehnout a zůstat. Kirbie je ta bílá. malá.
http://nikova-skola.webnode.cz/album/fotogaleri...

Beatrice rajčatová štáva mi teda taky nejde, to bych asi taky zdrhla. 🙂

mick
6. dub 2010

Ahojda Katchiku, ta je hezká! Ta by se mi taky líbila. To víš, že to tak bylo, noha už byla moc vojetá, tak si jí nevšímala 😀 . Je dobrá, že drží krok s velkejma psema. U nás velikonoce v poho, akorát manžela přepadla nějaká viroza, tak snad to od něj nechytnu. A ty moje prsa, no mě vždycky bolí po utrogestanu. Jo a včera jsem dělala guláš, ale když jsem ho jedla, tak mi vůbec nechutnal. Musela jsem si na dnešek udělat těstoviny s tuňákem, ale to neberu jako těhu příznak, ale to maso prostě nebylo nic moc.

katchik
6. dub 2010

Mick ty jsi dneska kolikátý den? 8? To by jsi mohla v pá/so testnout? Maso ti nejelo říkáš. No jsem na tebe fakt zvědavá. 🙂 A moc ti přeju ať tam ty // jsou. A ať se dá manža brzo do kupy.
Kirbu má ráda velký hafany. Teď jsem byla o víkendu u našich a potkáváme tam českýho strakatýho, tak s tím lítá jak pošuk. A nejlepší je, že se k nim přidá i ta našich čivava. Ta celou neděli chrněla, jak byla vyřízená. Škoda, že se ten váš pere. Mohly jsme něldy vyrazit na prochajdu. 🙂

Tak Sophie jde zachvilku na utz. Tuším, že psala v 10.20.

katchik
6. dub 2010

Steffi jak vlastně dopadla oslava pro manžela?

mick
6. dub 2010

Dneska jsem sedmý den po ET. Předpokládám, že to vydržím maximálně do soboty, i když možná v pátek 😀 . Hodila jsem si do fotoblogu toho našeho drsoně se mnou na závodech, když závodí, tak se nepere, teda když nejede moc pomalu... Jsem na Sophie zvědavá, jestli bude už srdíčko.

katchik
6. dub 2010

jukla jsem na fotku. A kolik tak jezdíte km? Vůbec si to neumím představit, bych se bála, že hodím tlamu. 😀
na Sophie jsem taky moc zvědavá.

beatrice7
6. dub 2010

Ahojky holky, můžu se vetřít ? 😉

beatrice7
6. dub 2010

Taky jsem zvědacá na Sophi, chtěla jsem se ji zeptat kdy má ten utz. Takže dneska ? 🙂

katchik
6. dub 2010

Bea Ahojky, no jasně, že se můžeš vetřít. 🙂 jj Sophi má dneska utz, ale psala, že dá vědět až večer.

beatrice7
6. dub 2010

🙂 Koukám, že tady mají holky takové ty úplně první fotečky z utz, kde je vidět "bublinka", mně ale nic takovýho Šulc neřekl, že mi může dát fotku. To se mu musí říct dopředu že ji budu chtít, nevíte ?

katchik
6. dub 2010

Bea to nevímm asi jak kde. Je fakt, že kamarádka chtěla taky fotku z utz a řekla to dr. a on, že teď už jí to dát nemůže, že to měla říct dřív. Tak až půjdeš příště na utz, tak si o ní řekni radši dopředu.

beatrice7
6. dub 2010

jj, zkusím to 🙂 díky

mick
6. dub 2010

Katchiku, jezdí se tak 5-6 km. Jsou to v podstatě sprinty. Já nikdy takovou super rychlost nevyvinu, ale strach taky mám. Nikdy nevíš, jak se ten pes zachová a když si přejedeš šňůru, tak jdeš přes řidítka. Venku je nádherně, ale přiznám se, že jsem teď v práci do testu docela ráda. Mám tu práci, takže se pořád nepozoruju. Je to fakt na palici. Ideální by byla na těch 14 dní nějaká uspávací injekce a pak se rovnou dozvědět výsledek 😉

Beatricie, myslim, že když si o ní rovnou řekneš, tak ti jí určitě dají, teda možná spíš prodají 😀.

katchik
6. dub 2010

Mick tak těch 5-6 km není tak strašný. Právě bych se bála, že nevíš co ten pes udělá, nebo se zamotáš do šnůry a letíš. Ale určitě to musí být super. jj taky si vždycky říkám, že bych potřebovala, aby mě do testu někdo přetáhl palicí a pak bych se probrala a už bych věděla vysledek. 🙂 Jsou to nervy, vždycky si říkám jak budu v klidu a nebudu se pozorovat a stejně to vždycky dopadne stejně. Určitě je lepší, že jseš v práci a tolik na to nemyslíš. Doma by jsi se zbytečně pozorovala. Mě by o víkendu měla dorazit ms, tak začnu brát ten estrimax a transfer by mohl být cca. koncem dubna.

mick
6. dub 2010

Katchiku, já bych to cca měla taky dostat tak neděle max. pondělí, teda nevím, jestli mi to neoddálí ten utrogestan. Pořád se uklidňuju, že tam máme ještě jednu dávku na ket a kdyžtak vyrazím s tebou 😉. Zatim je dobrý, že ani nešpinim. Někdy mám problém, že tak od cca 20 den už zahlédnu na toaleťáku krvavou žilku, no prostě psycho 😀 . To jestli se zadaří, tak to za těch 9 měsíců zešedivim 😀 .

katchik
6. dub 2010

Mick tak to máme dostat +- stejně. 😀 čemu se divím, že. 😀 jj taky tak 2-3 dny před ms špiním. Mě bohužel utroš ms drží. Ze začátku když jsem ho brala tak ne, ale postupem času jsem to vždycky dostala dost pozdě a většinou až po vysazení.

beatrice7
6. dub 2010

Mick, držím palečky 🙂 Já testovala 9. den po ET a byl tam duch. Pak už to jenom sílilo. V pátek - to byl 20. den po ET mi řekl Šulc, že na 70 % je tam jenom jedno mimi ale že na beton to budeme vědět za 20 dnů. Tak taky čekám 🙂 Člověk pořád na něco čeká.

Mick, můžu se zeptat kolik jsi měla vajíček že máš několik dávek na zmražení ? Já jsem neměla ani jednu ☹

katchik
6. dub 2010

bea tak že oni to ještě klído můžou být dvojčata? Tak to jsem zvědavá? Kdy máš další utz?

My máme zmražený poslední dvě embry. 😒 Tak že když to nevyjde, tak pak 3. IVF. 😠

mick
6. dub 2010

Katchiku, mě to ten utrogestan taky oddaluje. Akorát po prvním IVF, to přišlo normálně, pak už to bylo vždycky oddálené, ale možná to bylo i tím,že tam ty 2 čárky byli 😉 , tak to to tělo spustili trochu déle.

Beat, já po prvním IVF, taky neměla nic na zamražení, měla jsem krátký protokol a asi mi moc nesedl. Na 2 IVF jsem měla dlouhý protokol a z 15 vajíček 8 embryí. Teď je to můj druhý ket, pak už jen jednou a když to neklapne, tak celý kolotoč IVF znova. Ty se máš, že to klaplo. A jak je vidět, stačí 2 správný kousky, na správnym místě 😉 . My s Katchikem na ty správný kousky pořád čekáme 😠 . Já je měla jen po 48 hod.kutivaci, tak bych měla s testováním vydržet do soboty.