• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gest Praha. Jste spokojené?

27. března 2015 
petule Ahojky! :slight_smile:
Vicenu jsem měla taky ráda, ten byl naprosto úžasnej. Černý taky super. A s Polákovou jsem nikdy problém neměla, to mě překvapuje, že se takhle chovala. Nervozná nebud nic to není. :slight_smile: Jsou i horší věci. A držím palce, ať se povede hned napoprvé. :wink:

Mick no klasika. Bude víkend tak bude hnusně. :angry: A to chci jít na prochajdu do Šárky...no hlavně aby nepršelo.
8. dub 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahojky holky, tak co je se Sophi ?

Ahojky, petulev :wink:
8. dub 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
beo Sophie je těhu 6+3 a mimčo už mělo srdíčko. Už vyfásla i průkajdu.
8. dub 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cože ??? :fearful: :slight_smile: No to je síla. Nemám slov. Psala sms ?
8. dub 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli se nepletu, tak Alex. ji říkal, že má COSI v děloze. To to neviděl ? Nebo fakt špinavý brejle ? :grinning:
8. dub 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj psala sms. Alex. no comment. Prostě to odfláknul.
8. dub 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to ji strašně moc gratuluju !!!!!! :slight_smile: Já jsem taky 7.tt :slight_smile: Jen nechápu, proč si mě Šulc pozval až na 9.tt, když už v 7. je vidět srdíčko ? :frowning2: :frowning2:
8. dub 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: Taky bych chtěla průkazku...........
8. dub 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mick už testovala ? Kolikátý den po ET vlastně je ?
8. dub 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj prukajdy se dočkáš. :slight_smile: Kdy máš další KO?
Mick ještě netestovala. Dneska je tuším, že 9. den. Bude testit v so, jestli to vydrží. :slight_smile:
8. dub 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a je po KET
8. dub 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katchi, já mám KO až 21.dubna... ještě 12 dní... A jak je to s tebou ? Kdy jdeš na další KET ? :slight_smile:
8. dub 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky to jsou zprávy coo :slight_smile:
8. dub 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, přeju hezký večer všem,
teda Sophi klobouk dolů, tohle ustát to chce opravdu pevné nervy, doufám, že svoji kupu smůly už sis vybrala a dál bude vše jak má být,

po tvojí zkušenosti ale musím konstatovat že jsem u Alex nikdy nebyla a pokud to jen trochu půjde ani se k němu nepohrnu,
i když zažila jsem tam na recepci situaci, kdy tam přijeli rodiče s malinkým prckem, nechali si ho zavolat dolů na recepci a přísahám oba brečeli a moc mu děkovali že jim k miminku pomohl

no a pak si vyberte, já si můžu stokrát říkat, že i oni jsou jen lidi a musí mít slabší a silnější dny, ale jak se to týká přímo mě, tak to hned vidím rudě

Jinak díky za povzbuzení ohledně KET, já to teď vidím trochu skepticky a říkám si že mě to může jen mile překvapit
8. dub 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ketyz, já se mu vyhýbám,jak můžu...bohužel v úterý jsem se nevyhla...
8. dub 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bea, no čím později, tím spíš je mimi dobře vidět, jsou rozumní...až na toho blba
8. dub 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a beru prednison, ptala jsem se, jeslti ho mam vysadit, beru jen 1denně a Čekal hned at to klidně vysadím, protože to je spíš stejně jen tak "na hlavu" :slight_smile: no to nevím, třeba pomohl...
8. dub 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sophie tak povídej, přeháněj. Chcem nějaký podrobnosti :slight_smile:

Beo teď čekám na ms. Ta by měla přijít cca někdy o víkendu a od 1.dc začínám brát estrimax a pak utz 12-13.dc.
8. dub 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a že prý jeden prednison denně je "nic" říkal Čekal :slight_smile:tak si vyberte...ale stejně s ebudu bát ho vysadit :confused: jenže už jich mám asi jen 8...
8. dub 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj katchi :slight_smile: no, byli jsme v šoku a jsme doted:slight_smile: můj chlap šel se mnou, šli jsme tam s tím, že je to špatný....a Čekal hned proč jako, dyt je to vše ještě v časném stadiu, přitom ALex. minule že jsem v 7tt a to už by mělo být srdíčko...prostě tenhle byl NAPROSTO v poho...
8. dub 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a že mimoděložní bych pozanla, špinila a měla bolesti...a nejdřív říkal proč jsem tam po dvou dnech, že měla být pauza třeba týden, ale já jsem štastná, že to udělali :slight_smile:
8. dub 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a hned sedl a začal vypisovart průkazku, tak to jsem taky čuměla, udělal mi fotku, ale je to spíš jen flek :slight_smile:
8. dub 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a za 3týdny na krev a kontrolu a pak už první trimestrální kontrola na genetic.vady
8. dub 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co říkal Čekal na Alex. asi nechápal co? No myslím fakt, že se Alex. vyhnu velkým obloukem. To věřím, že jste v šoku, když ten debil ti připraví takový nervy a pak najednou taková úžasná zpráva.
8. dub 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zůstaneš u nich?
8. dub 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ráda bych, už mě na příště objednali ke Koreckému, tady u nás je gynda šílená...
8. dub 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katchik - tak to máme stejný plán, jen já tu menstr čekám později, i když tomu že dorazí v nějaké rozumné době moc nevěřím :slight_smile: :slight_smile:
8. dub 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sophie tak hlavně bacha na Alex. :angry: :slight_smile:

Kety a máš ket v přirozeném cyklu nebo budeš taky něco brát?
8. dub 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vás dočetla :slight_smile: Sophi, z tebe mám radost :slight_smile: Dobrou noc
8. dub 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
Nějak nestíhám lítám před odjezdem abych si vše zařídila než prásknu do bot a v Ne už mám lázně..hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sophi-tak to je skvělá zprávička :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak ať to jen takhle jde pěkně dál a dál..Alex.mě nepřekvapuje nebyl mi sympatický..
tak dobrou papa
8. dub 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek