Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

beatrice7
9. dub 2010

Dneska mi je nějak divně. Asi mám nízký tlak, motá se mi hlava... večer si chci jít sednout s kamarádkou, tak snad to bude lepší 😢 A co ty, katchi, jsi v práci, viď ?

katchik
9. dub 2010

určitě to zkus a ještě když to platí firma, tak není co řešit. Třeba budeš mile překvapena. A jelikož to asi není úplně levný, tak se budou chovat dobře.

katchik
9. dub 2010

to bude možná tou změnou počasí, mě se chce zase šíleně spát. Bohužel jsem v práci, ještě že už je pátek.

beatrice7
9. dub 2010

Ještě že je ten pátek 🙂 Jdu dělat žemlovku, mí kluci milujou sladký jídla, ale já to nemusím 🙂 Udělám jim radost. Tak se měj, zas někdy.

katchik
9. dub 2010

hm žemlovka tu bych si taky dala. 🙂 měj se a pěkný víkend. 🙂

sophiejane
9. dub 2010

já si dnes udělám nějaké špagetky,ty bych mohla pořád 😉

katchik
9. dub 2010

ježiš holky vy mi teda děláte chutě. Už začínám mít hlad.

sophiejane
9. dub 2010

no tak na obidek katchi šup šup

sophiejane
9. dub 2010

tak holky polkla jsemšpagety a ted si jdu ven pro míša řez 😀 😀 😀 a vyvětrat se teda taky 😀 a mick tobě to klapne, uvidíš!!!

mick
9. dub 2010

Sophie, tajně doufám 😉 . Já měla taky špagetky, doběhla jsem si naproti do jídelny pro bolonské špagety a pak si koupila griliášovou trubičku a byla výborná! Musím ty bobky dole zásobovat samejma dobrejma věcma, aby tam zůstali přilepený 🙂
Sophie a co žaludek v poho?

katchik
9. dub 2010

tak já jsem polkla trubelína s bagetou a cherry rajčátka s oliváčem a teď mám chuť na něco sladkýho. 😎
sophie hlavně pro ty míša řezy viď. 😀

Mick se někde kochá testíkem. 🙂

sophiejane
9. dub 2010

jo mick, mě je dobře...teda, zatím...na někoho to odrazí později...akorát teda kafe mi nedělá dobře, ale taky jak kdy...

sophiejane
9. dub 2010

dorazí ne odrazí 🙂

katchik
9. dub 2010

my ti rozumíme. 🙂

sophiejane
9. dub 2010

haha vy jste dobrý, holky...tak já už fakt pádím

mick
9. dub 2010

Katchiku, mám ho doma zavřenej ve skříňce. Až přijedu, tak ho zkontroluju, jestli duch nezmizel. Já měla taky šílenou chuť na něco sladkýho. Ani jsem ti nepsala, co se nám včera stalo se psema. Šli jsme na procházku u Vltavy takovym nádhernym údolim a najednou psi vypíchli kance. Ten mladší šel hned odvolat a ten starší do něj šel, já začala ječet, řvát a on pořád na něj a štěkal. Manža tam za nim šel a ten kanec byla chudák bachyně, která asi spadla ze stráně a měla úplně v pr.. nohu měla jí úplně vykloubenou. Tak jsme volali myslivci, aby jí šel chudinku odstřelit, aby se tam netrápila. Takže jak říkají žádný stres po ET, tak ten jsem včera fakt měla. Je fakt, že ten test jsem dělala po tady tom zážitku.

katchik
9. dub 2010

Mick neboj duch nezmizí naopak bude sílit. 🙂 To je teda zážitek. Koukám, že nám ty hafani připravují fakt vzrůša, asi aby jsme se nenudili. Akorát teda chudák bachyně. 😒

mick
9. dub 2010

To jo, bylo mi jí líto. Ještě jsem si říkala, jestli chudák nemá někde malý ☹ . Snad ne.

katchik
9. dub 2010

uaaa asi budu vraždit...fakt některý kolegy zabít. 😠 fakt miluju chaotický předání práce asi tak v 1.min. 😠

mick
9. dub 2010

Katchí, hlavně klíííd. Je pátek 😉 , vikend před námi, tak si nenech zkazit nějakym blbečkem. I když já mám taky perlu dne-víš kolik jsem dostala přidáno 500,-, to je dobrej výsměch co? To kdyby si ho nechali, tak snad udělaj líp. Škoda papíru....

katchik
9. dub 2010

kazit si to nenechám, ale vypadá to, že asi v 17hod. nevypadnu chjo. 😠
no to si dělaj prd.l. to se teda opravdu vytáhli.

sophiejane
9. dub 2010

holky nekažte si pátek, to já mám dnes parrrádní náladu🙂 a urvala jsem poslední míša řez takže ho hned slupnu. táta mi ted prinesl jahody tak si asi i udělám koktejl 🙂 zítra jede můj prdlej cyklista závod 50km, doufám, že to přežije 😅

katchik
9. dub 2010

sophie neprovokuj s tím jídlem. 🙂 Co vlastně říkali vaši? 50km to by bylo asi po mě.

sophiejane
9. dub 2010

jo? tak prijed závodit🙂 ale teren je silenej 🙂 jmenuje se to přes dva kopce ale je jich tak 10🙂 a ještě se jede 80km
www.presdvakopce.cz 🙂 ale asi už mají plno 😉 no tak se stavte holky jahod je dost udělám vám taky koktejlek 🙂

sophiejane
9. dub 2010

naši jsou konečně v klidu, byli z toho taky v pr....tak ted jsou rádi, to je jasný

katchik
9. dub 2010

sophie ježiš už jen ten název mě odrazuje. 😀
tak mi přijedeme viď Mick. 🙂

katchik
9. dub 2010

koukám na tu mapu a už jen z toho je mi blbě. 😀 al eje tam dost bufáčů to je dobrý. 😉

sophiejane
9. dub 2010

😀 😀 😀 no terén fakt šílenej, ale holky jezdí...

sophiejane
9. dub 2010

koktejlek je famozní, mrskla jsem tam i banan 🙂 to se bude prcek mrskat jedna báseň 😀 to mě holky včera dostalo...že i něco co má 6,5mm sebou mrská 🙂 že nešetří energií, když je tak prtavej, co 🙂

katchik
9. dub 2010

Mick by se mohla přihlásit a prohnala by toho jejich hafana.