Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
12. dub 2010

no já vím bea, nebudu to hrotit, ale štve mě to hodně!... jinak dobré ránko...propršené...tak mick tak jak jak??

sophiejane
12. dub 2010

bea a ty jdeš kdy na kontrolu? já už se bojím aby bylo vše ok, se pořád cítím docela netěhotně,akorát semtam mi vadí nějaký pach...a ještě musím vydržet týden do UTZ...zítra zavolám Koreckému na jeho názor s prednisonem, snad tam zítra bude

wrtulka
12. dub 2010

sophiejne a co ti udělal? že simyslel že je to mimoděložní nebo tak?
no já jsem realista.. vím že i ten nejlepší doktor může udělat chybu.. každý je jen člověk.. a tak to beru..

sophiejane
12. dub 2010

no wrtul hlavně rovnou řekl že je to nevyvíjející nebo jen sraženina, víš kdyby třeba jen naznačil, že je ještě šance, tak mi bylo úplně jinak...a za dva dny druhý najde mimino i srdíčko, no to je trochu divné, ne?

wrtulka
12. dub 2010

sop já vím mě by to taky pěkně rozhodilo.. 😔
divné to je.. nicméně kdo ví možná na jeho místě by ten den nenašel mímo žádný.. prostě ještě nebylo vidět.. no nebo blbě koukal ja je to jeho chyba.. kdo ví..
ne v pohodě.. já to beru že si na něj naprdnutá taky bych byla..
mě se líbilo že mě do ničeho nenutil a že nehaněl konkurenci od který přicházíme..

mick
12. dub 2010

Ahoj holky,
odešel nám modem, tak jsem nemohla na net. Tak bohužel, zázrak se nekoná ☹ . V sobootu jsem zkusila test a byl tam duch, ale odpo jsem začala špinit. Dneska jsem zkusila test znovu a duch už nebyl, takže to bylo jenom biochem., asi tam nějaký náznak uhnízdění byl... No nic, jdeme dál, tak snad se konečně toho správnýho embrouše dočkáme příště 😉 . Každopádně jsem se rozhodla před dalším IVF jít na laparku, jestli nemám nějaký problém v děloze, jinak už nevim. Takže lepidýlko bohužel k ničemu nebylo. Jo a zdálo se mi, že jsem chtěla změnit centrum a vůbec jsem nevěděla do jakýho jinýho mám jít, už mi hrabe.

Sophie, hlavně, že to špinění ustálo, to je dobře 😉

Katchiku, tak super, že MS dorazila, tak to mě tady ten cyklus předběhneš. Já špinim, ale ještě se mi to nerozjelo.

Wrtul, to je dobře, že jsi s Gestem spokojená a že ti vyšli vstříc 😉

beatrice7
12. dub 2010

Mick, kolikátý den jsi po Ket ? Tak třeba to tam ještě bude. Mně se ta druhá čárka objevila 9. den ( jenom duch ), desátý den tam nebyl, jedenáctý jsem radši netestila a dvanáctý to tam bylo. Třeba to není ještě ztracený u tebe.

sophiejane
12. dub 2010

mick ještě i včera jsme pak špinila, ale je to spíš béžový, můj chlap řekl at ho zbytečně nestresuju 😀 tak to je pech, já věřila, že ti to klapne a vylepšíš skore...tak to mě mrzí, fakt ☹

beatrice7
12. dub 2010

Sophi, já mám taky strach, už si myslím že jsem těhotná a ještě ani nemáme potvrzené srdíčko.... mám strach jestli je všechno tak jak má....na utz jdu 21.4, já se snad nedočkám.......

sophiejane
12. dub 2010

nebo si mick někam zajdi na hcg a budeš vědět hned, zvlášt jestli jsi to nedostala nemusí to být ztracené...

sophiejane
12. dub 2010

bea neboj, bude vše ok...ale já se taky hrozně bojím, aby to tam pořád bylo, stát se může na začátku cokoli...

beatrice7
12. dub 2010

A to počasí dneska je fakt hrůza. Má pršet celý týden ☹

sophiejane
12. dub 2010

celý týýýden? no nazdar

beatrice7
12. dub 2010

Co ty, Sophi, už jsi měla snídani ? 🙂 Psala jsi, že jsi zhubla, tak to musíš co nejdřív dát do pořádku 😉

beatrice7
12. dub 2010

Já jsem snídala, chleba s máslem a bezkofeinovou kávu. Ta špaldová mě přestala chutnat, v sobotu se mi z ní udělalo zle. Tak jsem si koupila Neskafe bezkofeinovou, ale nevím jestli tomu mám věřit, že tam žádný kofein není - voní nádherně a hned se mi po ní udělá líp ( já mám problém s nízkým tlakem) anebo už magořím a vsugerovávám si to 🙂

sophiejane
12. dub 2010

já měla včera ráno zase 90/60 tlask, tak jsem si dala slabý kafe, a dnes taky, doktor říkal, že když na něj mám chut, at si ho dám, že si tělo prostě řekne, a to je šílený s tím tlakem, mám závratě jak prase

sophiejane
12. dub 2010

sežrala sjem bea tři kusy perníku co jsme včera pekli, a budu vařit segedín, no jo, musím jíst pořádně

sophiejane
12. dub 2010

jenže mi to sice nadzvedne na chvíli tlak, ale není mi po nšm nic moc od žaludku, takže si nevyberu 😀

sophiejane
12. dub 2010

bea zkus to Caro od nescafe, to je jeko melta, ale řekla bych že je to lepší než melta original, to mi chutná

beatrice7
12. dub 2010

Já mám alergii na ječmen ☹ Jednou jsem to zkusila, asi před rokem a osypala jsem se po tom a taky mi natekla pusa.... 😒

sophiejane
12. dub 2010

aha tak to jo tak to nesmíš...

beatrice7
12. dub 2010

Segedin ? No to bych si taky dala, ale nikdo jiný kromě mě to u nás nejí.......ach jo. Musím k našim, máma mi to udělá, táta si určo dá taky... mám to složitý 😉 S tím tlakem to je hrůza, to máš pravdu, taky mám závratě, musím pomalu vstávat z postele, nebo když jdu po schodech, tak mi to trvá mnohem dýl než dřív, dělá se mi špatně, tma před očima a musím se držet zábradlí... To kafe sice pomůže, ale u mě tak na 30 min a pak je to stejný...

katchik
12. dub 2010

Dovré ránko,
Vy jste teda ranní ptáčata 🙂 jste toho nakecaly. 🙂 ani mi nemluvte o počasí hnus, hnus.

Wrtul to je dobře, že jsi v gestu spokojená. Třeba tobě Alex. sedne a nebudeš s ním mít žádný problém. My se Sophie ho prostě nějak nemusíme. Tak že teď půjdete do iui? Prosím tě chrobi psala, že vám dělali picsi? Narazila jsem na to na netu, tak mě to zaujalo.

Mick achjo to mě mrzi. 😒 Tak že jdeme tenhle měsíc spolu?

Bea, Sophie nebojte vše bude ok. Prostě jste těhule a je to! 🙂

katchik
12. dub 2010

Sophie ty už zase začínáš s tím jidlem hned po ránu. 😀 Jdu si dát koblihu. 😎

beatrice7
12. dub 2010

jo a nesmím česnek, strašně mi to snižuje tlak, jednou jsem si myslela že umřu 🙂 Co ty, taky ti vadí česnek ?

katchik
12. dub 2010

až kolega vypadne, tak se musím objednat ta utz na příští st nebo čt.

beatrice7
12. dub 2010

Holky, nejezte koblihy a ani jiné cukry, způsobuje to cukrovku a já nevím kde co ještě. Žádný koblihy, perníky, špičky, indiánky, marokanky, žádné řezy z pudinku a be- be sušenek, čokošky ( ani ty hořké ) a ani mléčné, no prostě nic ☹ ☹ ☹

beatrice7
12. dub 2010

Ahoj Katchi, taky jsem to tak dělala když jsem byla v práci, nechtěla jsem aby to všichni věděly kdy jdu na jaký utz a tak. 🙂 Takže ty už baštíš hormony a pak KET ?

wrtulka
12. dub 2010

Katchik ano my jsme chodili do Brna do Heliosu.. vlastně jsme tam začali jezdilt právě kvůli PICSI..
No jde o to že se dají spermouši do nějakého gelu a musí se " prokousat" a "přicucnout" k něčemu co simuluje vajíčka.. a ti se dají považovat za zralé ..a dobré a z nich pak vyberou spermouše pro ICSI.
Dělají to od 5mil spermií.. ale nám to udělali i když jsme byli pod touhle hranicí..
Stojí to 3 tis. A nám to nepomohlo.. ale to neznamená že to nemůže pomoct vám.

katchik
12. dub 2010

Bea já sladký miluju, tak že to si fakt neodepřu. jo jo už baštím estrimax, příští týden na utz a snad se dozvím, kdy bude transfer. Začíním mít trošku bobany, že se embrya nerozmrazí. Jsou to poslední, tak že pak jedině další IVF. 😝