Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

beatrice7
12. dub 2010

Katchi, to jsem myslela ironicky s těma koblihama 🙂 Já mám taky ráda sladký a taky si dám 😉

Tak to ti držím palečky s tím rozmrazováním. Člověk pořád na něco čeká 🙂 Kolik jich tam je zamražených v té misce ?

katchik
12. dub 2010

bea jasně 🙂 já jsem na sladkým fakt závislá. Musím mít každý den něco. 🙂 Máme zmražený poslední dvě embrya.

wrtul oni tohle v Gestu asi stejně nedělají. My máme spg. docela v poho ani nevím kolik mil. spíš člověk furt pátrá po něčem co by pomohlo. 😝

petronela82
12. dub 2010

Čauky všem

mick - to mě mrzí, že se zázrak nekonal, ale bojujeme dál, na kolika IVF jsi byla?

sophi + bea - holky co Vám pomáhá na nízký tlak, já mám taky strašně nízký tlak někdy i pod 90/60 - fakt síla

wrtulka - super že se ti GESTu líbila, a jsem ráda že ti byl sympatický i DR. Alexandr, já k němu taky chodím a po tý sprše co tu minulý týden dostal (podotýkám že oprávněně) jsem se zalekla, ale snad je to taky profík a bude vše O.K.

jinak u mě je novinka - dnes jsem začala baštit Norethisteron na vyvolání mrchy (to je týden) po vysazení to tak za 3-4 dny dostanu a 2DC jdeme na to ......

mick
12. dub 2010

Katchiku, tak mě asi trochu předběhneš, každopádně půjdu tady ten cyklus až dorazí MS. Embryo glue asi tentokrát nedám.

Beat, já ti nevim. Dneska jsem 15 DPO. Moc šancí tomu nedávám 😒 , spíš očekávám spuštění MS, ale máme tam ty 2 eskymáky, tak snad to budou ti pravý 🙂

Petronel, byla jsem na 2 IVF, takže když neklapne ket, tak musím na 3 IVF. Takže budeš mít krátký protokol viď a měla jsi ho i u prvního IVF?

beatrice7
12. dub 2010

Petronel, taky bych ráda věděla co na ten nizký tlak... zatím mi nic moc nepomáhá, kafe se v těhu moc nesmí a ani to na dlouho nezabírá, já když mám tmu před očima a motá se mi hlava, tak se hodně napiju, je to pak trochu lepší. Jo a pak si dám trošku hořké čokolády 🙂 to pomáhá úplně nejvíc 😉 😀

Mick, před KET se nepíchají injekce ale baštěj tabletky? To jsem nevěděla. zajímá mě kolik těch embryjek na zamražení v jedné dávce je ?

petronela82
12. dub 2010

bea - mě taky zabírá coca-cola i Dr. mi to poradil, ale s tím kofejnem bude v těhotenství problémˇ

mick - jojo měla jsem krátký protokol i při prvním IVF, u mě se Dr. bojí protokol měnit kvůli té mé hyperstimulaci

mick
12. dub 2010

Beat, já nebaštila kromě prednisonu nic. Akorát po ketu zaváděla utrogestan, jinak nic. Akorát, kdo má problémy se sliznicí, tak bere ten estrimax. Myslim, že jinak se na kety ničím nestimuluje. My je měli zamražený po 2 kouskách 😉.

Petronel, to je rozumný. Vědí, jak jsi reagovala, tak ti budou dávat menší dávky a bude to určo lepší. Tentokrát je pěkně napíchnete a bude i zásobička do mrazáku 😉

katchik
12. dub 2010

Holky poradila bych vám panáka slivovice, ale ve vašem stavu.... 😀

Mick nedivím se, že nedáš EG. Pokud nevyjde KET, tak ho asi při ET nedám. Nevím ještě to promyslím. Včera večer měli v radiu na č. rozhlase hosty z CAR - embryoložku a nějakýho dr. Bohužel jsem chytla jen konec, ale embr. říkala, že u nich mrazí pouze špičkový emrya....tak si vyber.....

Petronel a čím budeš stimulovat Gonalem?

Sophie co závod?

mick
12. dub 2010

Katchiku, ty jsi byla na laparoskopii viď? Jak dlouho jsi pak byla doma? No, tak ti nevim, jestli jsou ty naše 24hod.špičkový 😒 , mám strach, že je to fakt dobrej byznys. 3 dávky 24 hod.= 15,000,- doma, ale třeba ty naše poslední kusy co tam máme budou ti pravý!!!

petronela82
12. dub 2010

mick - jo jo teď je hezky napíchnet a budou i mrazáčky - určitě, ale doufám že je ani nebudeme potřebovat - věřím že to vyjde 😉

katchik - při první IVF jsem měla Fostimon a teď budu mít něco od "M" já to zapomněla - Menopur - je to možné? fakt nevím mám dementózu 😀

katchik
12. dub 2010

Mick byla jsem doma týden. Záleží co ti dělají. V nemocnici ani ne 3 dny. Jeden den odpo mě přijali, druhý den zákrok a další den ráno hned domů. A tobě dělali v gestu tu průchodnost? Nechceš spíš na tu hysteroskopii?

katchik
12. dub 2010

Petronel jj Menopur...to jsou ty klasický injekce?

petronela82
12. dub 2010

katchik - já na IUI stimulovala Puregonem a udělal mi dost vítr v peněžence a Gonal je myslím taky v peru, tak jsem ho něchtěla, ten Fostimon byl cenově lepší a Dr. chtěl zkusit změnu, každá prý reaguje jinak - to je fakt já třeba ten Puregon nereagovala skoro vůbec, byly to sice menší dávky (75IU) ale stejně by nějaká reakce být měla a u mě nic a s Fostimonem začal na 225IU a snižovali jsme nejprve na 150IU a nakonec na 75IU a stejně byl hyperstimulák - tak uvidíme co mě bude čekat teď

katchik
12. dub 2010

Petronel vím, že jsou tyhle levnejší. Puregon + Gonal zrovna nejsou levný. Zvlášt, když někdo potřebuje víc dávek. Ale já bych si ty klasický inj. sama nepíchla. Tak že bych musela lítak každý den k dr. Tak jsem si vzala pero, který si ovšem sama taky nepíchnu. 🙂 jsem srab. 🙂 tak že bodá manža nebo kamarádka.

petronela82
12. dub 2010

katchin - já to pero zvládala sama - jsem borec 😉 a ten Fostimon mi píchali v nemocnici, já se s Dr. dohodla a píchala jsem kolem cca 16hod. (i když je to prý lépe po ránu). já bydlím na Praze 8 a z práce domů jezdím kolem Bulovky, tak jsem vždy jen přibrzdila - dostala bodlo - a jela jsem dál

katchik
12. dub 2010

Tak jsem objednaná na příští středu na 9.00hod. k Šulcovi. Chtěla mi vnutit Alex., ale chtěla jsem radši ráno a on tam je až odpo.

katchik
12. dub 2010

Petronel mě řekli, že je jedno kdy bodám. Bodala jsem až večer v 18.00hod. Taky bydlím na Praze 8. 🙂 na Bulovku si jezdím bodat Pregnyl. 🙂

petronela82
12. dub 2010

katchin - jo jo jen mi tam bodli taky

petronela82
12. dub 2010

katchin - tebe čeká KET po 2IVF?

mick
12. dub 2010

Katchiku, zeptám se na tu hysteroskopii, až půjdu na kontrolu. Na tu laparku se mi nechce. Ty vejcovody mi napoušteli tou tekutinou, takže jsou OK. Tak si říkám, jestli tam v děloze nemám nějakou překážku, tak to by snad tou hysteroskopií objevili nebo nějaký srůsty, to by snad taky objevili ne?

Já si taky připlácím gonal. Ty pera mi vyhovují. Mě ty injekce nějak nevadí, ale někde jsem četla, že je ten gonal čistější hormon. Normální injekce do zadku píchá manža 😉 . Ježiš, zase to celý absolvovat po třetí se mi nechce, ale nedá se nic dělat, když neklapne ket 😒

katchik
12. dub 2010

Petronel čeká mě 3. KET po 2. IVF

mick
12. dub 2010

Jé holky, já jsem taky původně z P-8 😉 , z Čimic

katchik
12. dub 2010

Mick jestli ti dělali průchodnost, tak bych se na laparku asi vykašlala. Max. bych se domluvila na tu hysteroskopii, ta je fakt v pohodě. Tím by měli zjistit přepážku, polyp....atd. No tak na 3. IVF se mi taky ani trošku nechce. Musíme doufat, že tyhle poslední sněhuláci jsou ti pravý. 🙂

petronela82
12. dub 2010

katchik - tak do třetice všeho dobrého - držím palečky ať už to konečně vyjde - kolik budete zavádět embryí, a kolik jste zaváděli v předešlých cyklech? já měla jen jedno bojovníka a ten to nedobojoval, ale teď to pojistíme ICSI a bude bojovníků víc - když to vyjde chtěla bych si nechat zavést dvě embrya

katchik
12. dub 2010

Mick fakt? 🙂 my bydlíme na rozhraní Bohnice/Troja.

beatrice7
12. dub 2010

katchi, čerpáš energii ze stromu ? 😉 Už aby bylo léto, viď ?

Holky, tak já jsem se pozvala k našim na oběd, jsem líná si něco pro sebe uvařit, ach jo... zvedá se mi žaludek při pohledu na vařící se jídlo a hlavně z té vůně jídla. To je zajímavý, protože když už je to naservírovaný na talíři, tak mi to zas tak nevadí 😀

katchik
12. dub 2010

Petronel při ET jsem měla vždy dvě embrya. Při Ket vždy jedno. Buď bylo zamražený jen jedno a nebo se to druhý nevyvíjelo. Celkem jsem měla 3 x KET, jeden byl z 1.ivf .

beatrice7
12. dub 2010

Mějte se tu fajn, jdu do knihovny vyzvednout si objednanou knihu a pak na ten oběd 🙂

Vám přeju dobrou chuť 🙂

katchik
12. dub 2010

Bea spíš jsem se schovávala hafanovi. 🙂
hm, začínám mít taky hlad a vůbec se mi nechce ven pro jídlo. 😒 Co budeš mít dobrého?

mick
12. dub 2010

Katchiku, tam je to hezký. Hlavně na procházky, je tam dost zeleně 🙂 oproti jiným sídlišťům.

Beat, tak se pěkně napapkej 😉