Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

katchik
13. dub 2010

Ahoj Bea, no já bych nejradši spala. 😉 Ty máš příští týden ko?

petronela82
13. dub 2010

Ahoj GESTačky

bea - ten Utrouš jsi ale dostala jen na pár dní (cca týden) a po jeho vysazení se mrcha rozjela, nebo ne? mš ho dr. taky dával na vyvolání mrchy - po utrouši by ti měla narůst sliznice a po jeho vysazení se odbourá v podobě mrchy

sophiejane
13. dub 2010

ahoj holky já teprve snídám 😀

petronela82
13. dub 2010

ahoj sophi - no to se ty těhule maj, to my chudinky musíme makat už od 6hod. 😉

sophiejane
13. dub 2010

😎 makaš už od šesti???? ty jo...co děláš petruško?

katchik
13. dub 2010

Sophie to se někdo má. 🙂 my pracující si takový luxus nemůžeme dovolit. 🙂 Tiše zavidím... 😎

sophiejane
13. dub 2010

taky se dočkáš 😎 a kdo ví, třeba mě pošlou makat...zatím se nikdo nevyjádřil, že mě nechají doma na stálo...

mick
13. dub 2010

Holky, já už chci být taky doma. Ráno jsem vezla sousedku a říkala, že má kámošku z basketu, která má za sebou 5 IVF a teď se jí povedl ket. Poprvé viděla dvě čářky. Je jí 35 let a je ve 12 tt. Tak je to povzbudivý, ale cesta k mimču fakt dlouhá 🙂.

Sophie, já myslim, že tě makat nepošlou, nás už berou jako rizikový, takže v tom problém nebude 😉

petronela82
13. dub 2010

sophi - souhlasím si Mick, myslím že tě nechají doma, není důvod riskovat - jsem prostě rizikové 😀 jo a jsem externí účetní - prostě kancelářská krysa, a pracujeme od 6 hod. kvůli tomu že je tu po ránu klid, když začnou chodit klienti tak už člověk skoro nic neudělá a na druhou stranu jsem zase brzy doma - v 15hod. mi palda

beatrice7
13. dub 2010

Petronel, jo, máš pravdu, dostala jsem utrogestan na 10 dní a po vysazení se mi rozjela MS 🙂 Tak to je logický. Dík 🙂

Sophi, a co dobrýho snídáš ? Já měla to svoje bezkofeinové kafe a banán.

Mick si dneska určitě dá něco dobrýho sladkýho jako vždy 😉 Jsem zvědavá co to bude tentokrát 🙂

A proč se ti chce spát, katchi ? Po té stimulaci ? Na tu kontrolu jdu 21.4. to je ještě zadlouho. Nechápu proč si mě pozvali až na 21.4. To už budu v 9. tt. Jo a holky, žádný příznaky těhu nemám ☹ ani prsa mě nebolej, nevolnosti nemám, prostě nic... už jsem si říkala jestli se to tomu Šulcovi nezdálo že jsem těhotná ....

katchik
13. dub 2010

Petronel pracovat od 6 by mě asi zabilo. 😝 na druhou stranu padla v 15hod. je přijemný.

Sophie jak píšpu holky. Po IVF to berou jako rizikové, tak že myslím že tě doma nechají.

Mick tohle mě taky vždycky povzbudí, ale to čekání je šílený.

katchik
13. dub 2010

Bea spát se mi chce asi po tom estrimaxu jinak nevím. Tak to do Gestu jdeme stejně. Já jdu 21.4. v 9.00hod.

sophiejane
13. dub 2010

bea já taky žádný příznaky nemám a pozvali si tě, protože to už bude tutově mimino krásně vidět i se srdíčkem a nebudou lovit blechy jako u mě v 7tt.... a já jdu až 27.4. to je ještě 14dní ☹

no já posnídala opět perník,a Caro, už je po perníku

beatrice7
13. dub 2010

Katchi, třeba to je nízký tlak ? Mně se často chce spát když mám nízkej tlak. Do Gestu jdu 21.4 v 11.50 🙂

Sophi, ty taky nemáš žádný příznaky ? Je mi to divný, protože když jsem byla těhotná poprvé, tak mi bylo zle hned od začátku těhu, mdloby, nevolnosti, no prostě šílený. A teď nic. Je fakt, že to bylo před 13 lety, tak jsem asi už možná stará, tak to bude tím 😀

mick
13. dub 2010

Katchiku a koukala jsi na návod, nepíší to tam ve vedlejších účinkách tu únavu?

petronela82
13. dub 2010

bea - neboj, určitě se mu nic nezdálo, podívej a sophi taky nemá žádné těhu příznaky a jak má krásný "flek" v albu 😀 😀 😀 buď te holky rádi že je Vám dobře, není všem dnům konec a ty těhu nepříjemnosti dostihnou i vás - oteklé nohy, bolesti v zádech .....

sophiejane
13. dub 2010

bea no asi už jsme na bouřlivé příznaky staré 🙂 mě je fajn, semtam mi vadí nějaký pach, ale to je 2x za den...ale abysme to nezakřikly 😉

sophiejane
13. dub 2010

no na otoky se netěším, to asi u mě hrozí, zvlást v létě to bude hukot, to mi otékají nohy i bez těhu

mick
13. dub 2010

Holky, mě to v práci tak hrozně neba!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Manža mě i nařknul, jestli nechci to dítě, abych nemusela chodit do práce 😀 .
Holky uvažovali jste, že by šel na mateřskou manžel?

katchik
13. dub 2010

Mick příbalák jsem jen tak prolítla, píšou tam samý hrůzy, tak to radši nečtu. Ale o únavě nic. Jo tak v práci mě to taky pekelně nebaví. Na mateřskou se těším, tak že žádný takový, že by šel manža. 😀 I když on něco takovýho vykřikoval, že se prý prostřídáme. Už ho vidím. 😀 😝

petronela82
13. dub 2010

mě to v práci baví - protože jdu za necelou hoďku domů - HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

mick
13. dub 2010

Petronel, to se máš 😉

Katchiku, ráno jak se mnou jela ta sousedka, tak říkala, že půjde na mateřskou (jo je 4 měsíce těhotná) na 2 roky, protože mají velkou hypoteku na barák a že by se chtěli prostřídat. Ona ten první rok a druhý by šel on. Dělá v Reif.bance a mají tam školku snad od 18 měs. Já mám teda představu být s mimčem celý 3 roky doma😉

katchik
13. dub 2010

Petronel bledá závist. 😉

Mick taky plánuju být 3 roky doma a ideálně kdyby se povedlo ještě jedno, že by se to trošku protáhlo. 😉

mick
13. dub 2010

Katchi, a to jsme docela nenáročný viď 😉 , 2 děti, 6 let doma a jsme spokojený. Já už tu MS přitahuju a ona nikde, už mě bolí bruch, tak snad zítra to propukne, abychom měli ty děti týden od sebe 😀 .

ketyz
13. dub 2010

tak to já jdu na kontrolu 23.4., k Šulcovi, on je taaak seriozni až mi to přijde divný, s KETem počítám na sobotu nebo pondělí, ale nevím, já nemívám ovulaci, takže mi asi všechno řekne na té kontrole co?

katchik
13. dub 2010

Mick nenáročný jsme to jo. 😉 ještě ty děti nám chybí k tomu plánování. 😉 Tak snad mrcha dorazí, aby jsme byly kousek od sebe. 😀

Ketyz taky jdu k Šulcovi. Kdy bude transfer ti řekne na ko. Bude záležet na výšce sliznice.

mick
13. dub 2010

Hm, tak jsem teď četla na stránkách Gestu paní, co se tam hodně rozčilovala, jak Gest jenom vydělává a že jí sestřičky zapoměli dát uvolňujcící prášek před transferem. My ho zase odmítáme a já doufala, že se mě na něj sestřička nezeptá 😀 . Tak já vám nevím,je fakt, že o co si člověk neřekne, tak ty vyšetření neudělají, ale pochybuju, že je to jinde jinak.

Já už chci jít taky na kontrolu!!!

katchik
13. dub 2010

Mick jdu si to přečíst. Uvplňovací prášek nechci, jsem uvolněná až až. Spíš jim tam usnu...ježiš jak dlouho se ten estrimax musí brát? Do toho pak ještě utroš a probudím se až v zimě. 😀
Vydřž prdka kontrolu budeš mít za chvilku. Myslím že o ta vyšetření si musíš říkat asi všude. I když třeba tu hysteroskopii mi nabídla Poláková sama od sebe. Koukala do papírů co mám vše za vyšetření a přišla s tímhle.

katchik
13. dub 2010

Mick no pěkný. 😒

mick
13. dub 2010

Katchiku, jojo, ještě do toho utroš a jsi připravená k zimnímu spánku 😀 . Já jsem i přemýšlela, kam jinam, ale on se snad všude najde někdo nespokojený. Včera jsem do Čimic nakonec nejela, tak jedu dneska. Tak už zdrhám, jedu z Libuše, tak to mám přes celou Prahu, tak ať nechytnu kolonu. Tak zatím pááá