Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
14. dub 2010

katchi ta tvá fotka je moc pěkná! krásné světlo...

hanik2
14. dub 2010

ahojky holky omlouvám se že jsem se dlouho neozvala nějak nebyl čas...chtěla jsem se zeptat kdo jste byl na IUI kolikátý den po něm dorazila MS?..já jsem dnes 16 den a nic...beru utrogestan může to brzdit on?...testila jsem včera a jen jedna čárka..dr Alexandr mi napsala test i kontrola za 3 týdny tak nevim jestli počkat do pondělka nebo volat a objednat se...poradíte? ☹

katchik
14. dub 2010

Sophie tak ten teda je. To je fakt cvalík. 😀

Hanik mě utroš ms brzdil, tak že to klidně může být tím. 😒

mick
14. dub 2010

Hani, já taky myslim, že to brzdí utroš. Já mám stejný problém. Už jsem ho vysadila, tak snad to brzo dostanu.

Sophie, ten je teda řádnej. Jméno ho fakt vystihuje 😀

petronela82
14. dub 2010

hanik - slyšela jsem že utrouš mrchu brzdí, a že dorazí až po jeho vysazení, ale mě po IVF mrcha dorazila i přes utrouš - a stála za to - už to nechci zažít

sophiejane
14. dub 2010

to jo teda, to bylo ted v zimě, tak byl v chlupu 😀 to bude ted pelichačka 😀

sophiejane
14. dub 2010

akorát ted zjistili naši, že si asi v zimě na ledu udělal něco s kolenem, a prý jestli bude potřeba operace, tak 15000... 😲

sophiejane
14. dub 2010

holky utrouš mě jak kdy, při prvním ivf jsem to dostala i přes něj 11.den a po KET nic i týden po vysazení

hanik2
14. dub 2010

díky za odpovědi..dr mi řekl brát než dorazí MS..včera jsem trochu špinila (asi tři kapky)...a dnes zase nic...když má přijít tak ať přijde sakra já to tak nenávidím to čekání 😠 .....

katchik
14. dub 2010

Sophie ty ceny za vet. jsou naprosto šílený, ale co se dá dělat.

Hani já bych ho teda si vysadila. Jeslti jsi už 16. den po iui, tak by na testu už něco bylo. Oni sice říkají, že ho máš brát až do kontroly u nich, ale to jsem nikdy nedodržela. Zbytečně mi to protahovalo cyklus.

hanik2
14. dub 2010

už jsem nad tím taky uvažovala..stejně mám pocit že už to přijde byla jsem před chvilkou ve sprše a šáhla si k čípku a byla tam krev...

sophiejane
14. dub 2010

to jo hani to ma katchik pravdu, jestli je test negativní tak se na utrouš vyprdni

mick
14. dub 2010

Hani, já bych ho taky vysadila.
Holky my jsme lékařky 😀 .

Katchiku, na tu imunologii tě poslali do Podolí?

sophiejane
14. dub 2010

mick o těch mi jednou šulc řekl, že si myslí, že jsou to podvodníci 🙂 v podolí

mick
14. dub 2010

Sophi, tak já právě ještě přemýšlím si zkusit udělat podrobný to imuno, i když ty zákl.testy vyšli v poho. Oni jsou to všichni pěkní černokněžníci 😀

sophiejane
14. dub 2010

taky jsem o tom přemýšlela, a šla bych do toho, kdyby tohle neklaplo a i kdyby byl gest proti. určitě ti to pro klid duše doporučuju. já si totiž říkala - a co když tam pak něco najdou a najednou zjistí, že ani ivf nepotřebuju...to by se třeba gestu nehodilo 😉 takže já ti radím, prosad si to.

hanik2
14. dub 2010

tak jsem tam zavolala a jsem z dr Alexandra nějaká zmatená..utrogestan vysadit...ale mám tam přijet 3-4 DC kvůli injekcím Fostimonu ...nejdřív řekl i na kontrolu a pak zase jen na injekci tak já nevim..kontrolu mi dělat snad nebude tak brzo to nemá smysl a hlavně při MS...uvidím kdy dorazí MS

katchik
14. dub 2010

Mick byla jsem v imumedu - http://www.imumed.cz Mudr. Trnková. Byla fakt skvělá. Udělala mi testy fakt na všechno. Do konce se mě ptala jestli mám genetiku, tak jsem jí řekla, že ješte ne a ona mi nechala udělat i ty trombofilní mutace. Jediný co mě zarazilo, že to Alex. napsal jen mě. Já myslím, že ti to v gestu napíšou. Sice jsem si o to musela říct, ale Alex mi to napsal bez problémů. Akorát pak prohodil...nemyslete si, že nám to v něčem pomůže. 😠

Holky já přemýšlím, jestli nejít na 3. IVF jinam, ale kam? Zase čekat měsíc než mě vezmou na 1. konzultaci, znova vyšetření......

katchik
14. dub 2010

Hani a na co ten Fostimon? Ty jsi měla iui se stimulací? A jdeš na další?

katchik
14. dub 2010

Mick tady máš ještě všechny ta vyšetření co dělají
http://www.imumed.cz/reprodukcni_imunologie.html

sophiejane
14. dub 2010

katchi co gennet? dost ho chválí...

hanik2
14. dub 2010

jj na stimulaci...dostávala jsem je od 5 DC nejdřív obden pak mi to dr Poláková zvedla na jednu denně a ke konci pak dokonce dvě denně...jj ještě zkusím tu jednu když tam mám ty injekce a pak si dáme odpočinek..na IVF zatím nemám jak psychicky tak finančně...

katchik
14. dub 2010

o gennetu jsem uvažovala. I jsem se rozhodovala mezi gennetem a gestem. Ale co ted tak čtu, tak to tam začíná být docela továrna.

sophiejane
14. dub 2010

no to asi jo...to máš ve všech těch větších...

mick
14. dub 2010

Katchik, díkys. Až tam půjdu na kontrolu, tak si to vydupu. Já zase přemýšlela o tom Pronatalu, ale co jsem koukala na diskuzi, tak tam holky píší, že neradi řeší problémy. Zase řešit všechno znovu, pohovory, vyšetření-UF!!! Na druhou stranu, tady mi moc nepomohli ☹ .

katchik
14. dub 2010

Mick přesně, nechce se mi to celý absolvovat znova. A zase jiný pohled by se taky hodil, ale aby to nebylo z bláta do louže. Mě kamáradka navrhovala Apolináře...její brácha má od nich dvojčata a kamarádka holčičku.

mick
14. dub 2010

Katchiku, já mám kamarádku těhu taky od Apo. Vyšel jim 2 pokus IVF. No, moc se s nima nemazali, státní instituce, takže žádný vyšetření, rovnou šli na IVF, ale nedopláceli skoro nic. Žádná prodl.kultivace, i když měli hodně embryí, ale těžko říct, jestli je ta PK zas tak super 😒. Já ti fakt nevim. Mám strach, že je to poslední pokus. Asi bych tady zůstala i na to 3IVF a to když neklapne, tak bych se možná objednala k Apo, 4 IVF je hrazený aspoň částečně a tam by to nemuselo být tak drahý. Nebo co myslíš? My jsme takový odpadlice.

katchik
14. dub 2010

Toho se taky bojím, že jsou státní tak se s tebou moc nemazlej. Ale zase z tebe netahají prachy.
Ono je 4. IVF hrazené částečně...no to jsou novinky 🙂 ....super. 🙂 asi jim dám taky ještě šanci a 3. IVF absolvuju u nich.

mick
14. dub 2010

4. cyklus IVF (zdrav. poj. hrazený jen zčásti) 13 340 Kč
+Léky potřebné ke stimulaci podle aktuální spotřeby
Ono je to snad hrazený z části, tady to je na stránkách gestu v ceníku. U apol. budou asi i nejlevnější ty nehrazený cykly, každopádně tam ISCI stálo kamarádku 5,000,- a jí to přišlo hodně. haha, to by si v Gestu ještě 3,000 musela přihodit.

katchik
14. dub 2010

tak to je fajn, že to je zčásti hrazené. Ono když se připočítí icsi, ah, pk a já nevím co všechno, tak to stejně vyjde na pěknou dardu. Kamarádka taky říkala, že je to vyšlo levně. Oni tam i většinou dávají ty levnější léky.