• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gest Praha. Jste spokojené?

27. března 2015 
co čteš, katchi?
15. dub 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já při škole chodila do státní opery trhat lístky. A přiznám se, že jsme možnost měli se jít podívat, ale mě to nějak nebavilo. Byla jsem mladá a nic mi to neříkalo.
15. dub 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě to taky moc nebere, ale říkám si, že jednou půjdu a verdi ještě ujde :slight_smile: na prodanou nevěstu by mě nikdo nedostal :grinning: :grinning:
15. dub 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sophie detektivku jmenuje se to Zlacená peče't je to o pátrání po obrazu Da Vinciho....
Mick mě bylo asi 19 - 20 když jsem na tom byla a fakt mě to nebavilo. Teď by to možná bylo jiný
15. dub 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sophie, s těmi titulky, to může být dobrý, aspoň budeš vědět, o čem se bavěj :grinning: . Teda jestli neovládáš i italštinu :wink: .
15. dub 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky včera jsem si zapoměla vzít estrimax. Mám ho brát 3x denně a odpo jsem zapoměla. Myslíte, že to vadí?
15. dub 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nepíší to v návodu? Já jsem hrozná s tím návodem :grinning: . Já myslim, že když bereš 3 denně, tak 1 tabl. v tom množství neva :wink: .
15. dub 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
v návodu je dávkování jen 1x denně no píšou, že pokud zapomeneš, tak máš dávku vynechat a pokračovat dál...to jsem udělala, tak snad to nevadí.
15. dub 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne to bude v pohodě...
15. dub 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katchiku, ty budeš mít vystýlku jak princezna na hrášku, když se má brát 1 denně a ty máš 3, to se neboj, jestli jsi 1 zapomněla, to je v poho.
15. dub 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mick no snad jo. V tom letáku o dávkování 3x denně nic nepíšou ani nic o tom, že by to bylo na sliznici. Je to pro ženský v menopauze a bez dělohy atd. :confused: Tak že to asi bude pěknej hnus...já ty prášky tak nesnáším.
15. dub 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je fakt, že mě už ty hormony pěkně s.rou. Pro to tělo je to docela záhul. Cpát do sebe hormony, který to tělo ani nepotřebuje k normálnímu fungování. U toho dlouhýho protokolu dostaneš injekci, aby tě dostali do přechodu...Právě představa 3 IVF a zase ty kvanta injekci a s.aček do těla :confounded: -fuj,fuj!!!
15. dub 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
teda vy jste spisovatelky, jen vás dočíst... :slight_smile: :slight_smile:

Katchik - já myslím, že se ta jedna tableta neprojeví, podle mě je to taky pěkný sajr.jt, já to zase začala brát 1DC až večer, protože krabička ležela doma na stole a ne v práci a kdo mohl jako tušit že začnu v 7 ráno menstr, že jo, když si dáma chodí jak se jí chce :slight_smile: :slight_smile:
ten leták by tam ani neměl být, akorát mě otrávil

teda operu bych nedala, viděla jsem kdysi Rusalku a už nikdy více, já raději činohru, na tu chodím celkem pravidelně, naposledy jsem byla v Kalichu a teď se chystám do Stavovského na Kupce benátského
15. dub 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no rusalku bych taky asi nedala :slight_smile: já jinak ráda třeba činoherák...
15. dub 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mick naprosto souhlasím. A u toho dlouhýho dostaneš jednu injkci a pak až to dostaneš, tak začneš píchat každý den?

Kety Ahojky! Letáky radši moc nečtu. Letáj u Gonalu.... to je taky počteníčko.

činohru taky můžu, chodíme vždycky s mamčou a babičkou. Teď v únoru jsem byla s kamarádkou v divadle pod Palmovkou. Představení se jmenovalo Keen. Hrál tam Langmajer a co ten tam předváděl...to bylo něco neuvěřitelnýho. Děkovačka byla ve stoje. Stálo to fakt za to.
15. dub 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla jednou dlouhý a jendou krátký protokol, ty jen krátký katchi?
15. dub 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
sophie jo jo jen krátký.
15. dub 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je divný, že na tebe podruhý nezkusili jiný...
15. dub 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to tak před 2.ivf řekli, že to zkusíme zase jinak
15. dub 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale u mě i proto, že mi jich po dlouhém moc nezůstalo
15. dub 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
U mě se to moc nevydařilo po krátkém protokolu, zbyli jen 2 kousky. Ten dlouhý mi sedl lépe :wink: . Katchík, měla pěknou úrodu i po 1IVF, tak to asi radši neměnili :wink: . Stejně je to taková loterie.
Tak ode dneška piju jen caro, tak doufám, že to k něčemu bude :wink:
15. dub 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Tak já jsem dneska úplně vyřízená a přitom jsem nic nedělala... :unamused: Včera celý den jsem měla bolesti a křeče v pobříšku, čekala jsem že nedej bože začnu špinit či krvácet a nic... tak mě to trochu uklidnilo. Chtěla jsem ráno volat do gestu, ale dneska mi nic není... tak asi zbytečně plaším ? :frowning2:
15. dub 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mick, testovala jsi ??
15. dub 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u mě to 1.IVF byla taková zkouška. Při IUI jsem brala clomhexal a měla jsem až 8 foliků. Tak jsme se báli hyperstimuláku, tak jsem si píchala málo jednotek asi 120. Pak mi přidávali a stimulovala jsem celkem dlouho. OPU jsem měla až 16dc. Sice mi odsáli nějakých 11 vajíček, ale ve finále zůstali taky jen 3 embrya. Teď při 2. IVF jsem měla už 150j a odsáli 24 folikulů a zralých bylo jen 11.
15. dub 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat, netestovala, už mrška dorazila. To bude dobrý, už se tam prcek roztahuje, tak ho cítíš :wink:

Katchiku, aha, já myslela, že jsi měla poprvé víc dobrých vajíček. Možná by ten dlouhý protokol byl třeba lepší, ale ten už nebudeš potřebovat :wink:
15. dub 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem koukala na stránky Gestu, že zmizel ten příspěvek od rozhořčené paní. Asi tam bude nějaká cenzura příspěvků :grinning: .
15. dub 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, co vlastne oni chteji pri tom KETu, hlavne sliznici (mam pocit, ze to nekde psal Sulc) nebo i to vajicko? Jde mi o to, ze premyslime, ze bychom odjeli a ja mam pak jit na kotrolu. Tak zda to nechat klidne na 12.-13.DC nebo tam jit radsi uz ten 11.DC.
15. dub 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mick koukám, že tam promáznuli většinu těch negativních příspěvků.

Niki jestli máš ket v přirozenem cyklu, tak bych tam šla už ten 11.DC
15. dub 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem přece jenom volala do Gestu kvůli těm křečím, mluvila jsem s dr.Černým, tak se divil proč jsem objednaná až za 3 týdny a že mám přijet zítra, že už je to víc jak 14 dní. Jdu k Alex..... :unamused: Tak jsem zvědavá co mi řekne. Snad nebude mít zaflákaný brejle :wink:
15. dub 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajéje, bea...že sis něřekla, kdo tam je...sestřičky by ti řekly a mohla bys jít k jinýmu...já už bych k němu nikdy nešla...
15. dub 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek