Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
15. dub 2010

co čteš, katchi?

mick
15. dub 2010

Holky, já při škole chodila do státní opery trhat lístky. A přiznám se, že jsme možnost měli se jít podívat, ale mě to nějak nebavilo. Byla jsem mladá a nic mi to neříkalo.

sophiejane
15. dub 2010

no mě to taky moc nebere, ale říkám si, že jednou půjdu a verdi ještě ujde 🙂 na prodanou nevěstu by mě nikdo nedostal 😀 😀

katchik
15. dub 2010

Sophie detektivku jmenuje se to Zlacená peče't je to o pátrání po obrazu Da Vinciho....
Mick mě bylo asi 19 - 20 když jsem na tom byla a fakt mě to nebavilo. Teď by to možná bylo jiný

mick
15. dub 2010

Sophie, s těmi titulky, to může být dobrý, aspoň budeš vědět, o čem se bavěj 😀 . Teda jestli neovládáš i italštinu 😉 .

katchik
15. dub 2010

Holky včera jsem si zapoměla vzít estrimax. Mám ho brát 3x denně a odpo jsem zapoměla. Myslíte, že to vadí?

mick
15. dub 2010

A nepíší to v návodu? Já jsem hrozná s tím návodem 😀 . Já myslim, že když bereš 3 denně, tak 1 tabl. v tom množství neva 😉 .

katchik
15. dub 2010

v návodu je dávkování jen 1x denně no píšou, že pokud zapomeneš, tak máš dávku vynechat a pokračovat dál...to jsem udělala, tak snad to nevadí.

sophiejane
15. dub 2010

ne to bude v pohodě...

mick
15. dub 2010

Katchiku, ty budeš mít vystýlku jak princezna na hrášku, když se má brát 1 denně a ty máš 3, to se neboj, jestli jsi 1 zapomněla, to je v poho.

katchik
15. dub 2010

Mick no snad jo. V tom letáku o dávkování 3x denně nic nepíšou ani nic o tom, že by to bylo na sliznici. Je to pro ženský v menopauze a bez dělohy atd. 😕 Tak že to asi bude pěknej hnus...já ty prášky tak nesnáším.

mick
15. dub 2010

Je fakt, že mě už ty hormony pěkně s.rou. Pro to tělo je to docela záhul. Cpát do sebe hormony, který to tělo ani nepotřebuje k normálnímu fungování. U toho dlouhýho protokolu dostaneš injekci, aby tě dostali do přechodu...Právě představa 3 IVF a zase ty kvanta injekci a s.aček do těla 😖 -fuj,fuj!!!

ketyz
15. dub 2010

Ahojda,
teda vy jste spisovatelky, jen vás dočíst... 🙂 🙂

Katchik - já myslím, že se ta jedna tableta neprojeví, podle mě je to taky pěkný sajr.jt, já to zase začala brát 1DC až večer, protože krabička ležela doma na stole a ne v práci a kdo mohl jako tušit že začnu v 7 ráno menstr, že jo, když si dáma chodí jak se jí chce 🙂 🙂
ten leták by tam ani neměl být, akorát mě otrávil

teda operu bych nedala, viděla jsem kdysi Rusalku a už nikdy více, já raději činohru, na tu chodím celkem pravidelně, naposledy jsem byla v Kalichu a teď se chystám do Stavovského na Kupce benátského

sophiejane
15. dub 2010

no rusalku bych taky asi nedala 🙂 já jinak ráda třeba činoherák...

katchik
15. dub 2010

Mick naprosto souhlasím. A u toho dlouhýho dostaneš jednu injkci a pak až to dostaneš, tak začneš píchat každý den?

Kety Ahojky! Letáky radši moc nečtu. Letáj u Gonalu.... to je taky počteníčko.

činohru taky můžu, chodíme vždycky s mamčou a babičkou. Teď v únoru jsem byla s kamarádkou v divadle pod Palmovkou. Představení se jmenovalo Keen. Hrál tam Langmajer a co ten tam předváděl...to bylo něco neuvěřitelnýho. Děkovačka byla ve stoje. Stálo to fakt za to.

sophiejane
15. dub 2010

já měla jednou dlouhý a jendou krátký protokol, ty jen krátký katchi?

katchik
15. dub 2010

sophie jo jo jen krátký.

sophiejane
15. dub 2010

to je divný, že na tebe podruhý nezkusili jiný...

sophiejane
15. dub 2010

mě to tak před 2.ivf řekli, že to zkusíme zase jinak

sophiejane
15. dub 2010

ale u mě i proto, že mi jich po dlouhém moc nezůstalo

mick
15. dub 2010

U mě se to moc nevydařilo po krátkém protokolu, zbyli jen 2 kousky. Ten dlouhý mi sedl lépe 😉 . Katchík, měla pěknou úrodu i po 1IVF, tak to asi radši neměnili 😉 . Stejně je to taková loterie.
Tak ode dneška piju jen caro, tak doufám, že to k něčemu bude 😉

beatrice7
15. dub 2010

Ahojky holky 🙂 Tak já jsem dneska úplně vyřízená a přitom jsem nic nedělala... 😒 Včera celý den jsem měla bolesti a křeče v pobříšku, čekala jsem že nedej bože začnu špinit či krvácet a nic... tak mě to trochu uklidnilo. Chtěla jsem ráno volat do gestu, ale dneska mi nic není... tak asi zbytečně plaším ? ☹

beatrice7
15. dub 2010

Mick, testovala jsi ??

katchik
15. dub 2010

no u mě to 1.IVF byla taková zkouška. Při IUI jsem brala clomhexal a měla jsem až 8 foliků. Tak jsme se báli hyperstimuláku, tak jsem si píchala málo jednotek asi 120. Pak mi přidávali a stimulovala jsem celkem dlouho. OPU jsem měla až 16dc. Sice mi odsáli nějakých 11 vajíček, ale ve finále zůstali taky jen 3 embrya. Teď při 2. IVF jsem měla už 150j a odsáli 24 folikulů a zralých bylo jen 11.

mick
15. dub 2010

Beat, netestovala, už mrška dorazila. To bude dobrý, už se tam prcek roztahuje, tak ho cítíš 😉

Katchiku, aha, já myslela, že jsi měla poprvé víc dobrých vajíček. Možná by ten dlouhý protokol byl třeba lepší, ale ten už nebudeš potřebovat 😉

mick
15. dub 2010

Tak jsem koukala na stránky Gestu, že zmizel ten příspěvek od rozhořčené paní. Asi tam bude nějaká cenzura příspěvků 😀 .

niki2
15. dub 2010

Ahoj, holky, co vlastne oni chteji pri tom KETu, hlavne sliznici (mam pocit, ze to nekde psal Sulc) nebo i to vajicko? Jde mi o to, ze premyslime, ze bychom odjeli a ja mam pak jit na kotrolu. Tak zda to nechat klidne na 12.-13.DC nebo tam jit radsi uz ten 11.DC.

katchik
15. dub 2010

Mick koukám, že tam promáznuli většinu těch negativních příspěvků.

Niki jestli máš ket v přirozenem cyklu, tak bych tam šla už ten 11.DC

beatrice7
15. dub 2010

Tak jsem přece jenom volala do Gestu kvůli těm křečím, mluvila jsem s dr.Černým, tak se divil proč jsem objednaná až za 3 týdny a že mám přijet zítra, že už je to víc jak 14 dní. Jdu k Alex..... 😒 Tak jsem zvědavá co mi řekne. Snad nebude mít zaflákaný brejle 😉

sophiejane
15. dub 2010

ajéje, bea...že sis něřekla, kdo tam je...sestřičky by ti řekly a mohla bys jít k jinýmu...já už bych k němu nikdy nešla...