Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

katchik
19. dub 2010

sophie to mě mrzí s tím tlakem. Je to nepříjemný. Sice na to netrpím, ale jednou jsem se taky takhle motala a musela jsem být ve vodorovné poloze jinak bych sebou asi flákla na zem. U Čekala jsem byla jednou a přišel mi právě v poho. No ten tam je bohužel furt. 😕

petronela82
19. dub 2010

ahj holky - jsem na zpět - už jsem konečně doma

sophi - úplně ti rozumím, mě je dnes taky strašně blbě, myslela jsem že je to mím že jsem včera vysadila ty prášky na vyvolání mrchy, a tím že mi klesly nějaké hormony, ale možná to bude taky tím tlakem

katchin a mick - mě by ani ve snu nenapadlo že vůbec budu muset chodit do nějakého centra reprodukční medicíny, na tož že budu muset podstupit IVF, já bláhově před rokem (někdy v březnu) vysadila HA a myslela jsem že tak do 2-3 měs. jsem těhotná - a rok utekl jako voda a já plánuju druhé IVF - je to peklo

niki2
19. dub 2010

Tak jsem objednana na pristi pondeli, hadejte ke komu? 😀 Dali mi na vyber Alexandra a Polakovou.
Za tehotenstvi se v Gestu plati, celkem 5000 ve dvou splatkach. Je to palka, ale proti tem "vyrobnim nakladum"...

hanik2
19. dub 2010

ahojky tak jsem byla v sobotu na kontrole...byl tam dr Černý opět mi všechno bezvadně vysvětlil...dělal mi UZ (byla jsem 2 DC 😅 ) jestli není cysta...není takže od včera opět stimulace injekcemi Fostimon na IUI...v sobotu jedu opět na kontrolu a bude tam dr Poláková

petronela82
20. dub 2010

dobré ráno GESTačky

koukám že z Alexandra se tady stal pěkný strašák, a já s něho vždy měla tak dobrý pocit - fakt mi sednul, neměla jsem s ním sebemenší problémy - nebo dokonce konflikt, ale teď jsem od Vás fakt nahlodaná a mám úplně strach k němu dál chodit, ale obávám se že mi stejně nic jiného, pokud budu chtít zůstat v GESTu, nezbyde on tam odpoledne je ve směs stále jen on - moje zkušenosti

tak vstááááááávat - je tu další krásný den, ale večer se to má zkazit, ale viděli jste předpověď na víkend? => 20 stupní a sluníčko - HURÁÁÁÁÁ, máme tu "PLODNÉ" jaro

petronela82
20. dub 2010

tady se pořád chrápe ☹

katchik
20. dub 2010

Ahoj Holky,
Jsem tu, ale v 11 odcházím k dr. a musím tady něco dodělat.

mick
20. dub 2010

Čusík holky,
Petronel, tady doufám, že to jaro bude plodné 😉 .

Katchiku, tak pak podej info, jaká byla sliznice.

petronela82
20. dub 2010

katchik - tak držím palečky ať máš připravenou perfekní peřinku

sophiejane
20. dub 2010

já pořád myslím na tu chudinku beatrice jak asi dopadla, snad se ozve...

beatrice7
20. dub 2010

Ahojky 🙂 Sophi, jsi tu ?

beatrice7
20. dub 2010

Tak jsem se nakonec rozhodla pro gynekologii Meda na Bulovce. Nevím jestli jsem udělala dobře, ale nic jinýho mi asi nezbývá. V gestu mi řekli, že s tou PN počkají do 26.4 ( to mám první vyšetření v Meda)

beatrice7
20. dub 2010

Takže sned je to o.k. Jinak jsem dneska nějaká rozlámaná a nic se mi nechce 🙂 Sophi, co a těhu příznaky, dorazily už nějaké ?

beatrice7
20. dub 2010

Co ty a těhu příznaky jsem chtěla napsat 🙂

sophiejane
20. dub 2010

je bea, zrovna na tebe myslím....tak jsi šulcikovi nevolala? a tam budeš taky platit za těhu?tak super, že to dobře dopadlo...já to tu večer říkala mému chlapovi a ten už jen kroutil hlavou....

sophiejane
20. dub 2010

já žádný příznaky, žádný břicho, tak z toho mám někdy divnej pocit...za týden kontrola, nějak se to blíží, budu zase nervozní jak prase

sophiejane
20. dub 2010

a ty co příznaky? 🙂

beatrice7
20. dub 2010

Já taky nic 🙂 Vůbec nic, jen ty prsa mám trochu větší... čekala jsem nevolnosti a mdloby a ono nic. Včera jsem měla nízký tlak, naměřila jsem si 90/50, tak jsem se trochu motala.
Jinak v té Medě se taky platí, 500 za návštěvu, asi to je všude stejné.

sophiejane
20. dub 2010

tak to byl včera nízký tlak asi obecně...já si ted dala caro s trochou kafe, tak snad to trochu zabere, ale je to stejně jen na chvíli...prsa mám taky trochu větší, ale ne o moc🙂

beatrice7
20. dub 2010

Kdy jdeš na kontrolu ? Si představ, já ještě nemám průkazku a už jsem ve třetím měsíci 🙂 Kdy přesně se dělá ten screaning v 1.trimestru ?

sophiejane
20. dub 2010

no to je drsný s tou průkazkou, ale on ji vystavuje doktor, u kterého budeš, tak asi proto...nevím kdy přesně se ten screening dělá, mě jen v gestu řekli, že až tam budu příští úterý, tak mě na to objednají,oni to ted totiz nedělají u nich...někdy během 1.trimestru, asi do 12.týdne...

sophiejane
20. dub 2010

a řekli ti předběžně termín porodu? já 26.11.

beatrice7
20. dub 2010

Já 30.11. 🙂 Už víš kde budeš rodit ?

sophiejane
20. dub 2010

asi v motole, to je od nás blízko a ve slaném fakt nechci, to jedině kdybych nestíhala 😀 a je důležité, aby tam byla novorozenecká jipka, což tady u nás samo není...už se mě i čekal ptal...musíš se registrovat k porodu už snad v 1.trimestru...

sophiejane
20. dub 2010

a ty? kam to máš nejblíž?

beatrice7
20. dub 2010

No právě. Už ve 12.tt. to je síla, viď ? Já asi na Bulovce, je to nejblíž. Ještě nejsme pořádně těhotný a už rodíme 😀

beatrice7
20. dub 2010

Abych se přiznala, mně to ani pořádně ještě nedochází 😉

beatrice7
20. dub 2010

Už jsi přemýšlela jaký kočárek a tak ? Já právě ne, nějak si to neuvědomuju že to budeme potřebovat 🙂

steffi13
20. dub 2010

Ahojky holčičky,tak já si užívám lázně plnými doušky 😎 artička je tu super tak pořád vymýšlíme nějaký akcičky a na frantíka šahám každý den 😀 😝 jinak koukám beze změny s doktorem Alex.co..musim říct,že holčnina odsud měla taky Alex.a kvůli němu i kvůli jiným věcem odešla z gestu k Apolináři a dvě holčiny mi potvrdili,že je tam největší úpěšnost tak nvim a jak se vede Vám?nějak tu nestíhám psát ani číst... 😉 tak se tu zatim mějte jdu na obídek .který mi tu dává už pěkně zabrat 😝

mick
20. dub 2010

Ahoj Steffi, no to je paráda, že si užíváš 🙂 🙂 . Jen tak dál, ať jsi plná sil. Frantík už musí být pěkně ošahanej co? Počasíčko máš super a co procedury? My s Katchikem taky řešili, jestli na 3IVF zůstat v Gestu. Taky nás napadl Apolinář. Tak ti nevim, asi bych tam zůstala na 3 IVF, ale to když neklapne, tak zkusím Apol.