Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

katchik
29. dub 2010

Ahoj Holky,
Včera jsem si byli s manžou na koncertě. Spát jsem čla někdy v půl druhý, tak jsem kaput. Do toho utroš. 😝

kety krásná sliznice bledá závist. 🙂 koukám, že ten utroš dávají každýmu jinak. já beru 2-2-2 až od zítřka, dneska 2-0-2. a Šulc mi řekl polykat, že to je před transferem lepší.

petronel mám tam být v 10.30, tak to se mineme.

sophie to mě mrzí, že zase špiníš. Takhle ze začátku je to fakt asi normální. Kdyby se ti cokoliv nezdálo, tak určitě volej.

petronela82
29. dub 2010

katchik - tak to se ai fakt mineme

a s tím utroušem je to tak zvláštní, Ketyz ty jsi byla u koho - kdo ti řekl do KET zavádět? já budu asi hoky taky zavádět ať dr. řekne cokoli, hlavně ráno a v poledne - já ten utrouš fakt nedávám - jsem po něm úplně mimo

ketyz
29. dub 2010

No já byla dnes u Čekala a schválně jsem se ptala, jestli polykat nebo zavádět, protože při ET jsem ho nejdříve polykala a zaváděla až po ET,
takže teď zavádět a hned 2-2-2 (minule jsem měla 2-0-2) a k tomu stále estrimax 2-1-2, jsem chodící lékárna
já si vezmu příští týden dovolenou, neschopenku nechci, protože to se pak kroutím ještě jednou při pohledu na výplatní pásku

sophiejane
29. dub 2010

já holky vždy před transferem musela polykat a a ž po transferu zavádět, ale i ted mi Korecký říkal že k tomu špinění stejně zavádět, protože je to tak mnohem účinnnější

petronela82
29. dub 2010

já právě taky před ET polykala a to bylo peklo, proto bych raději hned zaváděla - to bylo úplně v pohodě - žádné vedlejší účinky

petronela82
29. dub 2010

v sobotu jdu na KO ke Koreckýmu, tak se ho schválně zeptát zda bych nemohla před ET utrouš zavádět - jsem zvědavá co řekne, Alexandr mi včera řekl - polykat

katchik
29. dub 2010

holky, mě taky řekli, že před ET, KET polykat. Taky bych radší zaváděla, tohle je fakt peklo. A ten utroš mi vrtá hlavou...mě dal Šulc dávky středa 2-0-0, čt 2-0-2 a od pá 2-2-2 + estrimax 2-2-2. Tak fakt nechápu podle čeho to dělají. Proč má kety utroš 2-2-2 a já to má jinak.

petronela82
29. dub 2010

co Dr. to jiný názor - s tím se musíme smířit

ketyz
29. dub 2010

Katchik - zase máš v poledne o jeden estrimax víc 🙂 🙂
třeba to střílí od boku 😉
fakt nevím, manžel říká že to jsou šarlatáni 😀

katchik
29. dub 2010

no nebudu nad tím spekulovat. 🙂
Holky tam je tak krásně, hned bych vyrazila někam na prochajdu.

sophiejane
29. dub 2010

já takyyy, ale budu se muset asi radši povalovat doma, aby se to zmírnilo ☹

petronela82
29. dub 2010

holky je tam fakt nádherné - úplné léto, teď jsem lítala chvíli venku a je tam fakt na tričko

ketyz
29. dub 2010

mě se taky do práce po kontrole moc nechtělo, ale zase jsem to zvládla celé za 75 minut - ušetřila jsem za městskou.... 🙂

mick
29. dub 2010

Čusík holky, konečně je to tu klidnější.
Sophie, to jsou pořád nervy, ale to špinění bude asi fakt normální. Za chvíli už budeš mít za sebou 12 týdnů, to to letí!!!

Petronel, budeš určo dobrá nosnice 😉

Katchiku, Ketyz, ty kety vám závidim, chtěla bych taky.

Holky, já po náštěvě dr. Al. začala špinit. Vůbec nevím z čeho to mám. Ach jo, ještě mír problémy s MS, to by mi chybělo.
Jinak já na kety dostala utrouš až po transferu a měla jsem ho zavádět.
Je tam fakt nádherně, taky bych nejradší vyrazila pryč z práce!

sophiejane
29. dub 2010

to jo, ale když už je to zase krvavě růžové, to mě rozhodí....ted uz zase lepší....navíc jen se povalovat, to není nic pro mě, můj chlap je doma nejdřív v šest a musí žehlit, luxovat, vytírat...no ale nedá se nic dělat....no trochu se mi ten trimestr prodlouží, protože prcek je oproti ms asi o 3-4dny pozadu....

ketyz
29. dub 2010

sophie - neboj to hravě dožene, jé to máš manžela skvělého, to já vidět toho svýho se žehličkou, tak mě trefí šlak, ale luxuje a vytírá krásně, jen vaření a žehlení do toho se nehrne

sophiejane
29. dub 2010

tak on totiž našpiní za týden 5 košilí, tak si je holt ted žehlí, a k tomu pár mých triček, no...

katchik
29. dub 2010

Mick čusík 🙂 ket nezáviď však se brzo dočkáš. 😉i kdy to chápu, mě čekání, kdy se nic nedělo taky hrozně štvalo. To špinění..nemůže to být jen z toho utz, že to to tam třeba nějak podráždil. Jinak v přirizeném cyklu jsem utroš taky měla až po transferu, ale u stimulovaného ho musíš brát už před.

Sophie, tak to je přítel dobrej, že ještě takhle doma uklízí. Už vidím manžu, on uvaří to jo, ale žehlit, vytřít...no to bych se fakt pobavila. Ještě tak možná vyluxovat.

sophiejane
29. dub 2010

no holky trénujte je, třeba budou muset pomoct 😉 ten můj vrčí, no ale udělá to

petronela82
29. dub 2010

sophi - máš manžela šikulu, to ten můj těm domácím pracem tedy taky moc nedá, vaří perfektně, ještě by vytřel a vylufoval kdyby musel - dobrovolně určitě ně, ale prát a žehlit, myslím že ani neví kde doma máme žehličku, o pračce snad ví 😀 😀 😀

sophiejane
29. dub 2010

no můj taky dlouho nevěděl, kde máme žehličku....pak jsem ho párkrát donutila vyžehlit ty jeho košile a ted holt žehlí komplet, ale drží se statečně, i když se s tím patlá tak 2x déle než já 😀

sophiejane
29. dub 2010

a to ještě máme doma už skoro půl roku kocoura, takže ráno ještě uklízí jeho hajzlík a uklízí tu jeho binec...ale od léta půjde asi kocour k babičce, takhle jen v malém bytě je to na palici a děsně zlobí, ještě by nám lezl na mimino 🙂 před vánocemi jsme ho zachránili, chcípal nám před barákem na dešti, ale nic mu nebylo, jen velká rýma takže stačily 1x atb a už jsme ho ven nepustili 🙂

petronela82
29. dub 2010

sophi - a co "kočka & těhotenství" - není v tom nějaký problém?

sophiejane
29. dub 2010

když je jen doma tak ne, nic nechytí...hodně jsem toho přečetla...prý se to dá chytit jen z výkalů a ještě 3dny starých 😝 mnohem víc případů toxoplazmozy je prý třeba z manipulace s hlínou nebo neomyté zeleniny nebo i z nedovařeného masa...ted jak mi brali krev tak to snad taky testují...ale já od malička žila s kočkama na venkově, co žijí venku, tak bůhví jestli už jsem to někdy neprodělala, to pak už nemůžeš chytit...a jestli ne, tak je to jen důkaz, jak málo se to od kočky chytí...

sophiejane
29. dub 2010

ted si peču kuřecí stehno, od někoho dole to tu vonělo, tak jsem musela hrábnout do mrazáku 😅 a večer mi můj drahej prý upeče francouzský quiche se slaninou a vejci, mnam, to už se těším, je to kalorický, ale výborný...

petronela82
29. dub 2010

sophi - teda vy si baštíte, minulý týden italiano, teď zase francie - mňam, mňam, mňam

sophiejane
29. dub 2010

no jo, my jsme mlsní 🙂 taky si koupil časopis apetit a že prý podle něj upeče nějaký koláč, tak jsme na něj museli k marks a spencer pro nějakou citronovou marmeladu 😀

sophiejane
29. dub 2010

petruš stav se, můžeš dát s námi 😉

petronela82
29. dub 2010

sophi - neříkej dvakrát - nebo se k vám nakýbluju 😀

někdy by jsme se mohli ale všechny potkat - až z nás budou ze všech těhule - tak si dáme spicha před GESTem - souhlas

petronela82
29. dub 2010

musíme na tom holky zamakat - aby nám sophi a bea do té doby neporodily 😀