• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gest Praha. Jste spokojené?

27. března 2015 
ty máš ted krátký protokol? já při něm měla 21folikulů...ale jen nakonec 17vajíček a z nich snad 9 embryí ale zbylo jich jen 5... :unamused:
29. dub 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, já už tu snídám, a tady nikdo :grinning:
30. dub 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno, :slight_smile:
Sophie no já čučím, tahle brzo. :slight_smile:

winters jo jo ty holčiny jsou trošku mimo. Těch 6.000,- jste platili za léky?

Dneska chceme dělat u nás v lese oheň, tak snad nebude pršet. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
dneska je tam nádherně. My po práci odjíždíme do Jizerek k maželově mamce na chatu. Teče jí do kůlny, tak to tam jede opravit.
Sophie, ty jsi teda ranní ptáče :wink:. Tak hlavně ti přeju, ať dneska už není žádná kapka.

Katchiku vy bydlíte v domku nebo v bytě? Tak zítra den D, tak to večer moc nerozjeď, ať stihnete zítra transfer :wink: .
30. dub 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mick bydlíme v bytě...bohužel. :unamused: , ale vynahrazuju si to alespoň u našich. Bydlí v Jinonicích v baráčku, tak si tam užívám zahrádky. :wink: neboj nerozjedu. Ani si nemusím dávat vínečko vystačím si s utrošem. Hm Jizerky, tam bude krásně.
30. dub 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katchi, tak od zítra už ho budeš zavádět, tak to bude určo lepší :wink: . Ten estrimax se bere i po transferu nebo pak už ne?
30. dub 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo i po transferu, jsem jak feťák doma mám asi 8 krabiček utroš + estrimax. Na zavádění se fakt těším, takhle se moc nedá fungovat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mick, kdy rozmrazujou ty 1 denní embrya? 24.hod. před transferem? tzn, že by měli dneska rozmrazit? Mám si volat po 15.hod, ale sestřička něvěděla, že možná dostanu info až zítra ráno.
30. dub 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katchi, zase je to změna, třeba bude tady ta kombinace tělu vyhovovat, i když je mi jasný, že z toho utrouše musíš být vyřízená. Takže ten estrimax bereš až do testu jo?
Ty 24 hod. rozmrazují dopoledne a druhý den je vkládají vlastně 48 hodinový. Mě vždycky řekli, zavolejte si ráno v den transferu po půl devátý. V ten den jsem nevolala nikdy. A nepodávala ti tady ty info ta nová holčina? Myslim, že dneska je ještě brzo, že je důležitý, jestli se budou vyvíjet přes noc.
30. dub 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě, že mi to říkala, sestra. A i Šulc říkal, že mám volat už v pátek. Sestra, ale taky říkala že si myslí, že v ten pátek bude ještě brzo, že spíš zítra. No uvidím. Estrimax až do testu a někde sem zahlídla, že se snad bere i po pozitivním testu, ale to jsi nejsem 100% jistá.
Jak bylo včera u kadeřnice? Mě to čeká příští neděli, už se těším mám to přerostlý až hrůza.
30. dub 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejak nás zanedbává bea...
30. dub 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolik ti jich katchi rozmrazují? dvě?
30. dub 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt dlouho tady nebyla.
jo jo dvě
30. dub 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde máme petronel...ta asi sedí na vajcích. :grinning:
30. dub 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na druhou stranu by bylo dobrý už dneska slyšet, že se vyvíjí :wink: . Dneska mi psala bývalá kolegyně z práce, co je doma na mateřský, že je divný, že se pořád nedaří,ať určitě změníme centrum. Nejhorší je, že o tom vůbec nic neví. Povedlo se jim to hned. A přišlo mi, že jí přijde vyměnit centrum jako vzít si jiný boty. Jsem asi nějak podrážděná.
Kadeřnice děs běs, seděla jsem tam skoro 2 hodiny a to mi nedělala nic extra. Akorát melír a přistřihla. Mám šíleně moc vlasů. To mi říkala bývalá kadeřnice z Čimic, že když jsem si šla k pánu Bohu pro vlasy, tak jsem šla 3x, ale pro prsa jsem si zapomněla dojít :grinning:
30. dub 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha mick to já zapomněla i pro vlasy i pro prsa :grinning:
30. dub 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj,
katchik - já mám volat v pondělí ráno a pak už klasika, rozhovor s laborkou, doktorem, sál, ležing....
dnes jsem kvůli utroši vstávala v 5, hrůza (jinak pěkně až v 5:25), ale musela jsem předběhnout manžela na wc a v koupelně, pak jsem se ještě vrátila do postele a pochopitelně vytuhla, na vlak jsm šla jako spráskanej pes :unamused:
30. dub 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mick tyhle rady už pouštím druhým uchem ven, zvlášť od lidí co o tom nemají ani páru.

kety to vstáváš takhle brzo jen kvůli utroši? :confused:
30. dub 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne normálně vstávám 5:25, já chodím normálně na 7 do práce a protože jezdíme s manželem spolu, tak máme ráno přesný harmonogram, kdo je v kolik v koupelně, do naší velké koupelny (150x150) se totiž oba nevejdeme :slight_smile: :slight_smile:
no a protože 5:10 - 5:25 na inkriminovaných místech úřaduje on, musela jsem si přivstat... :grinning:
taky jsem se chtěla po zavedení ještě na chvíli natáhnout ať se vstřebá co jde, než to cestou na vlak vyklepu... :wink:
zítra ale nevstávám a příští týden už vůbec ne
jinak až na to zavádění mě utroš opět nic nedělá, takže pohoda
30. dub 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kety tak to jo, já jsem myslela, že vstáváš kvůli tomu. Mě před chvilkou přešli utroš stavy a teď jsem si ho vzala opět, tak :grinning: čekám kdy to zase přijde....no to bude dneska den.
30. dub 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katchi, za jak dlouho jsi šla na tu hysterku po objednání v Gestu?
30. dub 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mick v podstatě skoro hned. Dělá se v první půlce cyklu a myslím, že vždy v pátek.
30. dub 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katchi, díky za info, tak to je super. Na zítra držím pěsti, já dneska končím dřív, ať se rozmrazí pěkně oba dva kousky a s lepidýlkem ať se pěkně přilepí :wink: !!!!
30. dub 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mick nemáš zač a pěkný víkend. :slight_smile: snad se sněhuláci rozmrazí. :wink:
30. dub 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
katchuí budeme držet palce, dej pak vědět :wink:
30. dub 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám ted krátký protokol .dnes mi dr. Alexander našel na jedné straně 4 a na druhé 3 folíky - ten největší už měl kolem 15 mm. Už jsem dostala Cetrotide - pěkně svědí po aplikaci..
další kontrola v pondělí dopo v 10.45 opět dr. Alexander :unamused:

Soph - bralas utrouš nebo ten gel?

Kat - držím palečky na ketík :slight_smile:
30. dub 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
winters já měla totéž- cetrotide a gonal, a bacha, pojistovna hradí 5 cetrotide injekci a pak stoji 1000kc, já jeden kupovala :unamused: mám utrouš - doted...
30. dub 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda aspon vseobecna pojistovna
30. dub 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný víkend - jak jste oslavili čarodějnice, my měli včera v rodině svatbu tak jsem se ani nedostala na net.

katchik - tak moc moc držím palečky ať zavedou oba sněhuláčky a oba ať je pořádně zavrtají - nebo přijepí :grinning:

winter - tak koukám že taky pěkně sedís na vajuchách :wink: já jdu na \ko dne ke koreckmu tak jsem zvědavá jak jsme pokročili my, třeba půjdeme na OPU společně - kdy tě to asi čeká, neříkal Dr., v podnělí to už určitě naplánujete, viď?

hanik -držím palečky aby se tam přece jen jedne folík vyklubal a bylo IUI

tak zatím papa - jdu se osprchnout a razím do GEST - schlídnout úrodu :grinning: odpoledne dát vědět jak nosná jsem kvočna :grinning: :grinning: :grinning:
1. kvě 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,
Tak co neupálili vás. :grinning: My jsme včera dělali oheň, opékali buřtíky...no prostě pohoda. Ted jsem asi 3 hodiny spala...to ten utroš. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska začínám zavádět, tak to už bude pohoda.

A hlásím, že mám u sebe dva sněhuláky, tak dufám, že se pěkně min. jeden přilepí. Potkala jsem se tam s hanikem, tak jsem i chvilku pokecaly.

Petronel, tak jaká byla urodička? Doufám, že jseš pěkná kvočna :slight_smile:

winters tak moc držím palce. Teď naposledny jsem u IVF, měla ten gel. Nějak byl výpadek utroše.

Sophie co ty, ještě furt špiníš? Hezky nohy hore a nic nedělej.
1. kvě 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek