• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gest Praha. Jste spokojené?

27. března 2015 
ketyz - určitě budou sněhuláčky v pohodě jako u Katchik - kde pak ji vůbec dnes máme - že by ještě chrupala po utrouši :grinning:
3. kvě 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petronel, já jsem na tom s tou zeleninou podobně, miluju ji. Strašně se těším na léto, bude hodně zeleniny, dělám si saláty, nebo i dušenou, už se těším na lilky, rajčátka, papriky, okurky a td. Ovoce mám taky ráda, citrusové nemusím, ale melouny, třešně, višně, jahody zbožňuju :slight_smile:
3. kvě 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jaké je u vás počasí ? U nás leje jak z konve....
3. kvě 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo to já zeleninku taky můžu, lilky, cukety, rajčata, všecko :slight_smile: akorát moc nemusím kedlubny :slight_smile:
3. kvě 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no myslím bea že všude v praze i okolí je hnusně
a pozor bea, myslím že těhule nemají pít urologic.čaj
3. kvě 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
katchik psala že bude normálně v práci, takže se určo ozve později
3. kvě 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sophi, fakt ne ? Zrovna se na něj chystám..... myslíš, že by mi jeden čaj mohl ublížit ? .... ale asi zavolám urologovi.
3. kvě 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sophi - tak to já zas naopak asi nejvíc miluju kedlubny - jsem schopná sníst ji 2 na posezení, a pak mám strach že odletím :grinning: :grinning: :grinning: kolikát tě´d přemýšlím zda jsem tak nafouhlá z hormonu nebo z kedluben :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě vadí jak mi pak pachnou z pusy :slight_smile:) no bea na bylinky fakt bacha,radši si zavolej.mi Čekal říkal az nepiju žádné bylink.čaje že je to v podstatě jako když bereš léky...
3. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
bea a musíš ted ležet?
3. kvě 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj Holky,
Teda vy jste se nějak rozjely, kdo to má dočítat. :slight_smile: To je počásko co :angry: mě se vůbec nechtělo z postele. Jinak jsem si dneska po dvou dnech přečetla zprávu z Gestu a estrimax mám brát 3x1 a já furt brala 3x2...no jo, ale kdo mohl čekat, že mi to změní, to jejich povídaní znám nazpamět, kdo to má furt číst. :grinning:
Ani jsme vám neřekla, jaký byl Korecký vtipálek.
Dobrý den, tak co připravená na výsadek. Táák a provedeme výsadek embryí..no furt tam vtipkoval, fakt jsem se tlemila. Byla jsem hotová asi za 5.min. A holčina co šla po mě tam byla snad 15.min...šlo jí to nějak blbě zavést.

bea ty brdoooo, tak to je teda super. Moc gratuluju ke dvojčátkům. :slight_smile:

petronel tak jaká byla prochajda? Podařilo se vám nezmoknout.My jsme šli pak ještě na večer a zmokli jsme parádně. Kdy máš další ko? jak jsi se ptala na ty jednotky, tak jsem měla 150j Gonalu - odsáto 24 folikulů - 11 zralých - 7 vydželo.

kety tak moc držím palce. Já myslím, že by ti na recepci stejně neřekli kolik se jich rozmrazilo.

wintwrs já jsem šla po opu druhý den normálně do práce a po 2. IVF jsem si vzala jen asi 3 dny dovču a pak jsem taky normoš pracovala. Fungovala jsem naprosto normálně, samo, že jsem necvičila, neběhala, netahala těžký věci atd. Ten úspěch není v ležení, jestli se to má nebo nemá povést si nevyležíš. U Apolináře třeba neschopenku vůbec nedávají.
Na dnešní ko držím moc palce. :wink:

Sophie tak co odpočíváš, volala jsi do gestu?

Hani jdu si tě přidat na facebook, tak si mě potvrď. :wink:

Mick, kde pak tě máme? Jaký byl víkend u tchýně?. :wink: Chtěla jsem se tě zeptat, tobě Alex. nedal rovnou termín ty hysteroskopie?
3. kvě 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
aja a zkoušeli ti krátký i dlouhý protokol, jiné léky? Každý reaguje na něco jiného a třeba ti tahle stimulace neseděla.
Jinak jestli jsi byla v so na opu, tak jsem tě tam myslím viděla. Čekala jsem na embryoložku...ty jsi se jí ptala, jestli bude icsi??Mám takový dojem, že jsem zaslechla slovenštinu.
3. kvě 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
achjoo, to jen já nikdy nikoho nepotkám, naposledy u Čekala jsem tam snad byla úplně sama, tam nebyla v čekárně ani noha,
katchik - jak cestuješ do práce? já chci být doma jen kvůli tomu cestování, jinak bych mohla sedět i tam
3. kvě 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě si musím postěžovat.....nějak jsem si dneska přeležela záda a pekelně mě bolí u levý lopatky..potřebovala bych masáž. :slight_smile:
3. kvě 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kety cestuju MHD - autobus, metro, tram....abych se nenudila, tak se pěkně svezu vším. :grinning: Ty jsi psala, že jezdíš vlakem viď?
3. kvě 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ráno prochajda 15 minut na vlak, 40 minut v panťáku a z Masaryčky 5 minut pěšky do kanclu
uvidím jak mě to doma bude bavit, třeba je vyrazím ve čt a v pá zkontrolovat, aby mi tam nezvlčili
3. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Katchiku, to je super, že máš u sebe 2 sněhuláčky, tak držím pěsti ať se přilepí na 9 měsíců!!!! :wink: . Já jdu zítra k dr. Černýmu, tak se s ním domluvím na tu hysterku a povyprávím mu o našich plánech na 3IVF. Jsem zvědavá, jestli se mu to bude taky líbit.

Petronel, tý jo, to určo trhneš rekord ve snášení vajíček :wink: , tak ti přeju jen samý kvalitky, ať je hodně sněhuláčku na brášku nebo ségru :wink:

Bea, to je síla.Moc gratuluju k dvojčátkům, to budete mít doma veselo :slight_smile:

Sophie, do toho Kaufu už nejezdi, je nějakej zakletej!
3. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj katchik - procházka byla super - šli jsme pěšky od nás (Čimic až skoro na Bulovku - na moji oblíbenou injekci) a nezmokli jsme - za to večer jsem tu naši mrchu vůbec nemohla hostat ven jak lilo. na další KO jdu zítra v 16:30 - zase ke Koreckému

a když už jsme u toho stěžování , tak mě zase pěkně bolí vpich na břiše po včerejším CETROTIDE, sestře se asi klepala ruka, neco nevím, ale fakt mi to píchla nějak blbě
3. kvě 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
katyz - a kde pracuješ - 5 min. z Masaryčky, já dělám na petrském náměstí - to je za Bílou labutí
3. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
petronel naše obluda taky večer nechtěla ven. Chtěla jsem jí šoupnout na zahradu, tak jen koukla, zjistila, že tam leje a šupajdila zpět. Nepíchala ti to taková ta co nám je nesympatická? Mě to vždycky po cetrotide palí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
katchik - já byla včera na ijkecích na Bulovce a píchala mi to sestra která už tak byla hodněkrát a vždy v pohodě, ale včera tam bylo hrozně lidí - měli příjmy pacientů - a bylo tam takový fofr - a asi pospíchala - no prostě se ji to nějak nepovedlo - snad to bude dnes v pododě
3. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já v Křižíkovce, hned u Florence...., tam vám to teď po ránu vypadá, se oteplilo a přijíždí spousta turistů, hlavně z východu... :grinning:
3. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak tedy ten Cetrodite palí jako čert, ale jen chvilinku - dá se to
3. kvě 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ketyz - tak to jsme skoro sousedi :grinning: já tam kouset parkuji u toho vyjaduktu za metrem, protože na Petrském nám. jsou všude modré zóny
3. kvě 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ti okolo auta občas chodím z oběda z jídelny na Těšnově.... :sunglasses:
3. kvě 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
petronel no jo jsem popleta, vždyt jsi psala, že jsi byla na Bulovce.
3. kvě 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ketyz - my tady taky baštíme na Těšnově, ale bereme si jídlo sebou do krabiček do kanclu, jsme tu 4 ženský, a vždy se tam nějak střídáme v tom která tam dojde, ale my chodíme celkem brzy kolem 11:00 - nejsou tam fronty a my už jsme hladový, když tu sedíme od 6:00
3. kvě 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
TEN SVĚT JE MALÝ
3. kvě 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj katchi, zatím nevolala, od včera ráno je to totiž dobrý a zítra je tam Korecký, tak spíš zavolám jemu, i když to zas bude se tam dovolat, potřebuju se zeptat i na utrouš...ale teda fakt pořád polehávám a nejdu ven, pak je to dobrý, ale asi se sežeru nudou :angry:
3. kvě 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruš cetrotide zvládneš sama a pak to bolet nebude, uvidíš!! já myslela, že to nezmáknu, ale zmákla - přítel mamíchal, já bodla a bylo to
3. kvě 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek