Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
3. kvě 2010

no aji oni prostě odsají tekutinu ze všech foliku a pak v nich hledsjí vajíčka...to je divný....to přece musí mít nějakou příčinu...no možná v té kvalitě vajíček

sophiejane
3. kvě 2010

katchi klídek jooooonic se nestane...a tys ji psala nebo kde na to ona přišla?

ketyz
3. kvě 2010

katchik - mě taky do zpravy napsali estrimax 2-2-2, tak jsem se ještě přeptala, protože do teď jsem ho brala 2-1-2, tak v tom mám pokračovat, ale utroš pořád 2-2-2
testy doma nemám žádné, tak mě to nebude lákat 🙂
aja - to je mi líto, bohužel nic jiného k tomu dodat nemůžu, neznám nikoho se stejným problémem jak ty

sophiejane
3. kvě 2010

zkus aji najit nějakou diskuzi o kválitě vajíček, tady se dá najít téměř cokoli

ketyz
3. kvě 2010

katchik - to bude dobrý uvidíš, mě dnes dělala KET a byla fajn

aja37
3. kvě 2010

Mne je baby ale divne, ze ak by som uz nemala vajicka, tak by aj FSH malo byt zle, ale ja ho mam skoro ukazkove. Uvidime. Ja to nevzdam a uvidime.

mick
3. kvě 2010

Katchi, tak ještě, že jsi to změnila až dneska. Horší by určo bylo, kdybys to měla rovnou blbě od transferu. Ten půl den bude OK 😉 neboj. No, ještě, že se ti ozvali a nenechali to jen tak!

Aja, asi bych taky zkusila jiné centrum a uvidíš. Kolik je ti let?

katchik
3. kvě 2010

Sophie nechápu, kde to vzala. Napsala mi sama od sebe.

kety to máme stejně utroš 2-2-2, estrimax 2-2-2.

aja zkus prohledat nějaký diskuze, někde být problém musí.

sophiejane
3. kvě 2010

to je teda dobrá, že ti napsala! asi procházela nějaké své zápisy...

sophiejane
3. kvě 2010

holky vy budete proutrošovaný 🙂

aja37
3. kvě 2010

Mick, je mi 38, co je uz mozno trosku viac, ale hormonalny profil nehovori o tom, ze by mal byt problem.

Katchik, ja som hladala vselico mozne o syndrome prazdnych folkulov. A nasla som, ze je cca 20% pravdepodobnost, ze sa to vyskytne. A 5% pravdepodobnost, ze sa to zopakuje este raz. O dalsom opakovani som uz nic nenasla. Co ma ale mrzi je to, ze sa ma v Geste nesnazili nijak liecit. Ziadne lieky, vitaminy a tak. Len IVF alebo darovane vajicka. Ziadna inu alternativu mi neponukli. A to sa mi nezda.

sophiejane
3. kvě 2010

no možná je ivf nebo ta darovaná vyšší šance i vzhledem k věku, víš...

sophiejane
3. kvě 2010

léčba by mohla být zdlouhavá a když máš hormony ok, tak podle mě nemají co léčit...ale nejsem odborník, to by chtělo konzultaci s nějakým odborníkem...a ptala ses jich na to, třeba na nějakou tu léčbu?

katchik
3. kvě 2010

aji ještě jsem někde četla, že při nízké odpovědi vaječníků se dělá nativní cyklus tak třeba by to mohlo vyjít takle. Fakt nevím, nejsem odborník.

katchik
3. kvě 2010

Holky loučím se. Juknu večer.

papa

aja37
3. kvě 2010

No ved prave. Ja by som chcela este skusit ten nativ (skor nez kyvnem na darovane vajicka) , ale v geste nativ nerobia. Uvidime. V piatok tam idemna konzultaciu.

sophiejane
3. kvě 2010

to jo aji nativ by byl asi pro tebe dobré řešení...mám známou co už taky uvažovala o dárkyni a ted ceká z nativu svoje mimi, jezdila do brna do reprofitu

petronela82
3. kvě 2010

ahojky - tak jsem doma - dnes byl Cetrotide v pohodě - ale propíchaná jsem už jak cedník - ze předu i ze zadu

aja - souhlasím s holkama - v pátek bych se jich zeptala zda je ještě pro vás nějaká jiná možnost než 7.IVF ne dárcovství, a pokud ti nic jiného nenabídnou tak zkus změnit centrum - nemáš na co čekat, do GESTu se můžeš kdykoi vrátit

ketyz - super - tak dva sněhuláčci už jsou v teple - doufám že se už pořádně zavrtávají - taky jsi měla lepidýlko jako Katchik

katchik - tak to je dobře že jsi si tu dávku změnila až dnes - ten půlne bude v pohodě - určitě to bude dobrý - ale ještě že ti napsala

a kde máme tu winters - já jsem zvědavá jak dopadla a kdy bude mít OPU

ketyz
3. kvě 2010

petro - kdepak já jsem bez lepidýlka, nikdo mi ho nenabízel a já se nevnucovala 😀 , uvidím je to můj 1 KET, ještě máme jednu dávku mraženek, ale docela ráda bych je už nepotřebovala

katchik
3. kvě 2010

aji a ke komu jdeš na konzultaci? K Alex.? jestli ano, tak bych možná zkusila ještě někoho jinýho. Mě přijde, že Alex. nic moc neřeší. Mě seděla Poláková, sama navrhla hysteroskopii, ted mi poslala tu smsku. Vsadím se, že Alex. by hysterku vůbec nenavrhl. Opravdu se nenech jen tak odbýt. Platíme jim šílený prachy, tak ať se snaží.

petronel vydrz prdka vydrz, za chvilku už budeč hýčkat embrouše v bříšku. 🙂

kety závidím ti dovču. Dneska jsem měli v práci docela blázinec, tak jsem litovala, že jsem si jí nevzala.

ketyz
3. kvě 2010

katchik - vidíš a já uvažuju že vyrazím ve čt a v pá do rachoty, ale uvidím, dovolený mám dost, takže šetřit nemusím

petronela82
3. kvě 2010

katchik a ketyz - holky hlavně se nepřepínejte, jestli máte v práci fofr tak si raději vezměte pár dní volno a oddychujte, já jsem dnes strašně unavená, málem jsem v práci usnula, fakt vás lituju že vy ještě baštíte 6 utroušů denně - to bych asi dnes nezvládla vůbec vylést z postele

winterska
3. kvě 2010

ahojky všem, pomalu vás dočítám..
mám asi 10 folíků a hezky se zvětšují, (a bříško s nimi 🙂 ) asi 2 tam mají přes 20mm, ale místo ve středu budu mít OPU až v pátek ráno - jdu na 8.30 - už žádnou kontrolu nemám.. Jen jsem ještě dostala na zítra a středu gonaly a cetrotide a samozřejmě pregnyl na píchnutí ve středu večer. Na čtvrtek si v práci beru sick day a od pátku mám neschopenku.. fakt bych s utroušem nemohla pracovat s penězi..
Dnes jsem byla na pedikuře, ve čtvrtek jdu na nehty a ke kadeřnici - budu krásná do postele 😀

Petro - dej vědět, kdy jdete vy!! pospíme si spolu v odpočívárně 🙂

Kaufland - mám taky blízko a i u nás mají levnou a čerstvou zeleninu, jen je daleko od autobus. zastávky, a ted, když jsme ještě naše autíko neodzimovali ( nedobili baterku), musím jezdit na nákupy sockou, jedu do billy nebo alberta nebo tesca ☹

winterska
3. kvě 2010

Taky se příznám, že už jsem unavená jak malý dítě, že se díky utroušovi vyspím 🙂

winterska
3. kvě 2010

Petro - v 18.15 jsem fakt ještě seděla v práci ☹ - dodělávám resty, abych mohla ve středu večer odejít na neschopenku s čistou hlavou.. Zítra jde má přirozeně těhotná kolegyně na prohlídku, tak budu půl dne v práci sama..
No má s námi šéfík co dělat!! Pokud ona bude mít problém, půjde si lehnout a není kdo by nás zastoupil.. nového člověka shání až na červenec, kdy má jít kolegynka na MD.

winterska
3. kvě 2010

petro - ps. já jsem z Proseka - taky pěknej kus do Gestu... 😒

petronela82
4. kvě 2010

ahojky holky

winterska - tak super - folíci rostou jak mají a 10 je dobrý počet - budou i sněhuláčci - určitě, já jdu na KO dnes a Korecký mi asi už taky řekne kdy bude OPU, v sobotu mi říkal že to vypadá na pátek nebo sobotu, já ale doufám že to vyjde až na tu sobotu, on sám říkal že se to o pár hodin natáhnout dá, tak uvidíme, rána bych tě poznala, ale doufám že mi spíš vyjde ta sobota - tak se třeba potkáme na ET - budete mít prodlouženou kultivaci, a co kalšího - lepidýlko, hatching, ICSI ...... bude něco?

petronela82
4. kvě 2010

jo a ještě k tomu Kauflandu - když jsi z Proseka, tak to chodíme určitě do stejného, a tam je ta zelenina, super čerstvá, krásná a hlavně proti jiným obchodů levná - Kaufland já můžu, ale po ET tam raději budu posílat manžela 😀

sophiejane
4. kvě 2010

🙂 holky klid žádná kauflandová panika 🙂 a dobré ránko

ketyz
4. kvě 2010

dobré ráno,
tak Kaufland u nás nehrozí, my máme jen Lidl a Penny.... 🙂 , ale hezkou zeleninu můžu koupit i u čimponga, je sice dražší, ale teď přes jaro léto to nebude tak hrozné 😀