• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gest Praha. Jste spokojené?

27. března 2015 
odpo musím na poštu tak doufám, že se zase nezhorším, půjdu jako důchodce :unamused: a pak zkusím zavolat, měli by to mít nějak líp udělaný, aby výsledky krve mohla říct i sestra, když se doktorům nedá dovolat...si dycky připadám trapně, že otravuju, ale za ty prachy asi můžu :slight_smile:
4. kvě 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jiank holky včera sjem ani nezašpinila a pak vnoci jo, pote co jsem šla na wc...tak nevím, moc to na pohybu nezávisí :unamused: ale klid rozhodně pomáhá to jo...od soboty jsem nebyla venku :frowning2:
4. kvě 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nás právě kolega pozval, ať jdeme zapít mimčo, který se jim narodilo min. týden. Tak jsem si nechala nalít slzu, aby to nebylo podežřelý. :grinning: mám to tady a ani jsem si nelokla, budu to muset pak nenápadně vylít. :slight_smile:

sophie to špinění je na prd, ale myslím, že takhle na začátku fakt špiní většina holek.
4. kvě 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky - píšu z práce - tak jen na skok
Kaufland Malý Klín u konečné tramvajek v Ďáblicích :slight_smile: super!!
Katchik a Petro - sejdeme se tam s pupíčky :slight_smile:
Ketyz - Lidl mám taky ráda - mají tam něco jiného než v klasických SM..
4. kvě 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo to jo katchi jen kdyby tam občas nebyla ta krvavá kapka, ta mě vždy rozhodí na celý den...kapku si dát můžeš katchi...to ti nic neudělá....

winters a co já s pupíčkem :grinning:
4. kvě 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
by mě šlehlo, kdybych třeba musela celý těhu ležet...to musí jít tělo úplně do pr....
4. kvě 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
sophie když to je nějaká meruňkovice nebo co a v kombinaci s tím utrošem. A mě to stejně nechutná...
věřím, že je z toho člověk vynervovanej, ale neboj bude to dobrý. Řekni to Koreckýmu, až budeš volat.
4. kvě 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ketyz - alespon bydlíš v přírodě - bud ráda - co my panelákový princezny, budeme jezdit s kočárem mezi zaparkovanými auty..

soph - neboj, sejdeme se i s tebou - jen co budu po ET a nebudu zblblá z Utrouše - je škoda ležet doma a jdeme na toho džusa s minerálkou nebo k Paulovi na chlebíček nebo k Hájkovi na pohár :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
u hájka jsem nikdy nebyla...ale ráda lezu do cafe louvre, tam mají dortíky mnam mnam :slight_smile: a i dobrý polední menu
4. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
winters to ale není blbej nápad. :slight_smile:
4. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
sophie cafe louvre taky můžu. Mají tam výborný latte.
4. kvě 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
winters - no zas tak moc příroda to taky není, ale tu mám u našich ve východ. čechách, ale je fakt že největší sídliště tu má 3 paneláky, já jsem z vesnice a ze sídlišť v Praze mě brala depka, tak raději denně dojíždíme cca 40 minut,

jdu si ohřát gulášek od soboty... :dizzy_face:
4. kvě 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíte holky máme stejnej vkus :slight_smile:
4. kvě 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já už ve čtvrt na dvanáct polkla knedlíky a hovězí na zelenině a smetaně, včera přivezli naši :slight_smile:
4. kvě 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
www.hajek-bousova.cz mají obchody ve Světozoru, u Masaryčky, Chodov, Budějovická (kousek od ní), Florenc, čestlice - mají tam ty báječné želatinové dorty s ovocem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ketyz - když vyjdeš z domu, do 10ti minut pěšky jsi v lese nebo na louce a nikdo kolem tebe - což se nám holkám ze sídliště moc stát nemůže..
Já mám sice rodiče v domku na Berounce, ale tam moc nejezdíme a tchánovci jsou až v Ostravě sice taky v domku se zahradkou, ale uprostřed města s vyhlídkou na železárny..
S manželem si ale chceme někdy do budoucna pořídit nějaké letní bydlení - tak uvidíme jak to dopadne :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jdu vás pozdravit ..mám nějaké lítání kvůli prodeji auta..a jak jím ten utroš jsem jak praštěná...a to mám jen dva denně :grinning: ....dneska jsem si dopisovala s jednou holčinou která byla v Gestu na ICSI povedlo se jim to hned napoprvé má chlapečka Tomáška...tak má člověk hned takový lepší pocit že to může vyjít hned na první pokus :wink:
4. kvě 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme naštěstí hned u baráku les, kousek do Stromovky, do Drahaňě. Tak že jsem taky asi za 2.min. v lese.

winters zrovna dopo jsem měla dort od Hájka. Kolega měl narozeniny, tak včera přinesl čokoládovej. Byl dobrej, ale na mě až moc čoko.
4. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky razím na tu poštu a jak vás tak čtu nějaký dort si přinesu, máme tady italskou cukrárnu a dorty mají parádní :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já na dorty moc nejsem, já jsem buchtová, ale úplně nejlepší je maso
4. kvě 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky - jsem taky pro Hájka - dorty si moc nemusím ale zato zmrzku - po té bych se utlouhla - a ta jejich točená jahodovo-banánová => MŇAM MŇAM MŇAM
4. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já jdu taky na oběd :slight_smile:
papa večer
4. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem na maso, buchty i dorty :sweat_smile:
4. kvě 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já si spletla hájka s myšákem :grinning: jo ta točená je luxusní :grinning:
4. kvě 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky sraz bude někde v cukrárně :grinning:
4. kvě 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a už fakt jdu :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dortík bych si taky dala. Mňam, ale jelikož jsem najela na hubnoucí kůru, abych tady nebyla za největšího vepře, tak mám pech. Včera jsem s manžou vyrazila na kolo a zjistila jsem, že moje fyzička je katastrofa. Budu s tím muset něco dělat. No jo, když si vozim na zadku takový závaží :grinning: .

Jo holky pro info, začátkem srpna se v Gestu maluje. Budou mít zavřeno. Propočítavali jsme s dr. Černým, jestli se tam vejdu se stimulkou na IVF a bude to akorát, jestli se mi nějak extra nenatáhne cyklus.

Už máme po auditu, takže supeer!!!
4. kvě 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš a jak dlouho budou malovat? to jsem zvědavá kam budu chodit, možná za korreckým do té druhé ordinace, tam jsem nikdy nebyla :unamused: hele mick budeš nám muset dát fotku víc zblízka, já vidím jen nějakou normální blešku, nic tlustého :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mick malovat jo, sakra....tak to budu muset taky propočítat. Já nechci jít až v září. :cry: a ještě musíme schválit pojoštovnu.
A co dr. Černý, na čem jste se domluvili?
4. kvě 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele katchi jak to uvažuješ, těhule????
4. kvě 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek