• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gest Praha. Jste spokojené?

27. března 2015 
Mick to se dalo čekat, že je smáznou. :unamused: Taky moc nechápu, proč je mrazí po 24 hod. proč je nenechají déle, kdy už vědí, že se vyvýjí. Co tak čtu, tak v jinych carech mrazí jen ty kvalitní. Což u těch 24. hod ještě nepoznají.
7. kvě 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám se právě podařilo oplodnit pouze 1 vajíčko a embryolog řekl že mu bude lépe u mě než ve zkumavce a šoupli mi ho tam po 72 hod. ale kdyby jich bylo víc tak by asi ještě čekali - jestli jsem to dobře pochopila
7. kvě 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě je mrazí po těch 72hod...
7. kvě 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je zajímavý jak to máme každá jinak, nechápu
7. kvě 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
sophie tak to jsem z toho fakt jelen. Teď naposledy mrazili jednu blastocystu a 4 po těch 24.hod. A Mick je taky mrazili po 24.hod.
7. kvě 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petronel, teď uvidíme, když budeš mít 30 embroušů, jak je zamrazí :wink: . Mě jich nechali do 5 dne 9 kousků a zbyli jen 2 :angry: . Možná kdyby je zamrazili 72 h., tak jsem mohla mít aspoň 2 kousky v mrazáčku. I když těžko říct, příroda je mocná čarodějka...
7. kvě 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, 6 jich zmrazili rovnou po 24 h.
7. kvě 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak na někom ty pokusy dělat musí :grinning:
7. kvě 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba jsme jen součástí nějakého výzkumu :grinning:
7. kvě 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky - krásné poledne všem
už jsem doma v postýlce. Pěkně oblblá z narkozy, za chvíli zalehnu..
Byly jsme tam 2 holky na OPU. Ta první měla 21 folíků a já sice jen 10, ale z toho dobrých 6 vajíček - ty 4 jsou horší kvality a máme si volat v pondělí ráno..
Schválně jsme se ptali, že máme objednanou PK a řekla nám embryoložka, že když se embryjka budou dobře vyvíjet, třeba nebude třeba žádná PK (tak jak tady píšete).. Snad se i něco bude moci zamrazit..
7. kvě 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ps. když jsme čekali na odvoz v trávě před Gestem jsem našla čtyřlístek a to jsem ho tam hledala i loni a nenašla.. :dizzy_face:
7. kvě 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo winters to je znamení, já ho několikrát hledala na klamovce, a nikdy niiic
7. kvě 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak winters drrrrržím palce at se to dobře vyvíjí!!! já byla ted po narkoze naprosto v poho...
7. kvě 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky byla na OPU v pátek a v pondělí byl transfer, to tak bude i u tebe, uvidíš :wink:
7. kvě 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soph - dekuji :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
pondělí jsou dobrý dny :wink:
7. kvě 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se chytáááááá :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a budeš brát prednison?
7. kvě 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
winter - tak to je ložený - čtyřlístek to pojistí, jak že v pondělí budeš volat kdy bude ET, a kdo ti OPU dělal?
7. kvě 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Winters moc držííím palce. A ten čtyřlístek to je znamení, že se povede. :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Winterst, super, taky moc držím pěstičky, ať do pondělí vydrží všech 6 kousků :wink: . Ten čtyřlístek je znamení!!!
7. kvě 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak ted nam privezli nejaky casaky a ja to musim zabalit na postu. Je to docela tezky....chjo se mi to teda moc dělat nechce. A nevim na co se mam vymluvit a hlavne ani neni kdo by to udelal. :angry:
7. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak winters zalehni a vstřebej tu narkozu
sophie - jestli jsou pondělky dobré, tak už jsem v klidu... :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
katchi nic tezkyho netahej!!!!
7. kvě 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se oblikla po dvou dnech jdu konečně ven a nějak mě škrtí džíny :slight_smile: budu se muset podívat po větších :slight_smile: a taky moc poctivě papám :grinning: :grinning: :grinning: po NT screeningu už si asi koupím těhotenský :sunglasses:
7. kvě 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katchi, to fakt radši netahej. A nemůžeš to nechat na pondělí, ať to udělá někdo jiný?

Sophie, to už si tam brouček dělá pořádný místečko na růst :wink:
7. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak konecne slunicko... Hned se mi lip vstavalo. Jo a vlastnu budu muset jit povesit tu pracku, co uz asi pred dvema hodinama doprala :grinning:
Holky, co mate depky.... mne kdysi rikala kamaradka, ze kazdeho koho zna a neslo mu to, tak ze se mu driv nebo pozdeji zadarilo. A mela pravdu. Jo a ona uz ma 3 kousky, holcicku a dvojcata kluky - vsechno made in Gest :wink:
7. kvě 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufejme holky !!
díky narkoze si fakt nepamatuji, jaký dr ve mě byl, ale papír mám od Dr Polákové - tak to asi byla ona - měly jste pravdu
na ten konkrétní den ET se zeptám kdo mě bude zavádet..
7. kvě 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se to vyřešilo, nemusím nic balit. Je to blbě a musí to předělat, ale v pondělí mě to asi nemine. Asi se vymluvím na záda. :dizzy_face:

Sophie a kdy nám vyfotíš těhu špíček. :slight_smile:

Niki tak to je pozitivní zpáva. :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si poo dáchla a teď pojedu vyzvednout manžela a pak nakoupit
no vidíš Katchik, spravedlnost existuje, na pondělí si sjednej brigádu
7. kvě 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek