GynCentrum Ostrava, MUDr. Pavel Čermák

lucifervlkova
2. led 2018

Ahoj holky,moc prosím o pomoc.Chodím do GynCentra v Ostravě a čeká mě KET.Bohužel moje mudr odešla jinam a převezme si mě doktor Čermák.Máte některá na něj nějaké recenze?

berushe14
15. led 2018

@pani_haf vyjde neboj se

berushe14
15. led 2018

Hlavně dej vědět! Kdy té to čeká?

pani_haf
15. led 2018

@berushe14 teď beru léky na posunutí menzes, následně odběr vajíček a v dalším cyklu transfer, pokud teda bude co 😄

berushe14
15. led 2018

@pani_haf to víš ze bude nebo mas problém s folikulama?

stacheta
15. led 2018

Holky tak 25.1. Mame termin IUI ale u jineho lekaře než dr. Čermak, jinak by jsme museli měsíc čekat.

pani_haf
15. led 2018

@berushe14 xjá ve své podstatě s manželem nemáme žádný problém, kromě 2 potratů to prostě nejde. Máme osmiletého školáka, ale otěhotnět a dotáhnout to se nedaří.

berushe14
15. led 2018

@stacheta a do kterého centra jsi šla?

berushe14
15. led 2018

@pani_haf brouku to je mi moc líto. Určitě nám to každé vyjde!!!! Jen věřit.

pani_haf
15. led 2018

Víš, jak je to v hlavě, to se léčí špatně. Zkusíme to a uvidím, už teď je to pro mě těžké. A co ty? Objektivní příčina? Doufám, že nejsem příliš osobní, ale když jsme se tady tak sešly 😄
@berushe14

berushe14
15. led 2018

@pani_haf jak to myslíš objektivní příčina?

berushe14
15. led 2018

@pani_haf jinak pokud se to nepovede teď, což nepovede na téhle straně nemám vejcovod. Tak jdu příští mesic na IUI. A uvidíme, pak plánuju genetiku další iui a pak to budem zkoušet normálně než nasetrime na OVF

stacheta
15. led 2018

@berushe14 jsem v gyncentru v Ov, řikali jsme si s manžou že zkusime jedno IUI tam. A pak kdyžtak pujdem jinam.

berushe14
15. led 2018

@stacheta držím ti palce já sem utekla se svoji doktorkou.

pani_haf
15. led 2018

@berushe14 myslela jsem skutečnou příčinu dejme tomu problém s tvorbou vajíček atp. Na genetice jsem byla po těch dvou potratech, potom hematologie, horm profil, vše si vyžádala Dr. rakosova. Iui máme za sebou, výsledky nula. Ale když to tady všechny uvidíme pozitivně, dočkáme se!!!

berushe14
15. led 2018

@pani_haf no mě Dr. Rakosova udělala hormonální profil, manželovi spermio. Hned mi dělali IUI. Nevyšlo druhé taky ne. Tak jsem byla na diagnostické hysteroskopii. Tam zjistili ze mám nepruchodny vejcovod ba prave straně a na levé minisrusty. Odebrali mi vejcovod udělali hydrotubaci. Folikuly mám krásné na každém vajecniku. Tak uvidíme či bude dal.

pani_haf
15. led 2018

@berushe14 hlavně, že se přišlo na příčinu. Užívas nějaké vitaminy? Já s tím pořad bojuji

berushe14
15. led 2018

@pani_haf užívám zatím jen gynex. Což podporuje plodnost. Je dobrý na psychiku a upravuje cyklus. Jinak nemám tušení co ještě brát. Brala jsem nosifol byl dobrý ale s tím špatným vejcovodem sem nemohla otěhotnět vůbec. Co beres ty?

pani_haf
15. led 2018

@berushe14 ja jsem brala Nosifol a otěhotněla, jenže to zamlklo. Takže teď už do toho necpu tolik peněz a koupila jsem si fertipronu. Spis jen kvůli listovce. Ten gynex mě láska už dlouho.

pani_haf
15. led 2018

@berushe14 láká jsem chtěla napsat😀

berushe14
15. led 2018

Zkus ho aspoň té zklidni
@pani_haf

pani_haf
15. led 2018

@berushe14 děkuji moc za radu. Zvažuji založení soukromé diskuze, když tak děvčata řeknete, přeci jen tady rozebirame takové soukromé záležitosti.

berushe14
15. led 2018

@pani_haf já sem pro. Ale kde?

pani_haf
15. led 2018

@berushe14 soukromé skupiny, založila bych novou

berushe14
15. led 2018

@pani_haf žák to udělej a řekni kde ji najdu

pani_haf
15. led 2018

@berushe14 jdu na to

pani_haf
15. led 2018

@pani_haf ivf 2018 Reprofit, gyncentrum aj.

berushe14
15. led 2018

@pani_haf mám to

stacheta
16. led 2018

Holky mužete mě tam přidat? Jsem antitalent, neumim to najit

knoesell
18. led 2018

Také jsme s manželem v listopadu odešli z gyncentra a přešli jsme na kliniku reprofit. Vůbec se nedá srovnat přístup personálu, nyní čekáme na konzultaci u mudr. Machace. Absolvovaly jste uz IVF v reprofitu??? Zajímaly by mne zkušenosti a pocity z téhle kliniky 😊

berushe14
18. led 2018

@knoesell dokud tam byla moje doktorka ještě dobrý. Pak odešla a už jsem se tam nevrátila. Šla jsem se svou doktorkou do reprofitu