HCG po KET stoupá velice pomalu

daphney
1. led 2018

Chtěla bych vás poprosit o radu. Dnes jsem 21 dní po ketu dvou blastocyst. Testy síly, ale velice pomalu. Hcg v krvi to samé. Nekrvacím. Máme s tím někdo zkušenost? V pátek jsem volala do caru a zdá se jim to v pořádku. Děkuji za rady a názory.

emiliajana
1. led 2018

ahoj neviem nemám s tym skutečnosti ale včera som si robila test v 14 den a mám na rozdíl od teba dalnice

nita1984
1. led 2018

Ani pomalé stoupání, ani dálnice nemusí vůbec nic znamenat. Uvidíš, jak dopadne UTZ. Pomalejší nárůst může, ale nemusí znamenat mimoděložní tehu. Já měla dálnice už 10. den po KET a stejne to nedopadlo. Nestresuj, počkej co UTZ. Držím všechny palce

emiliajana
1. led 2018

a to sme zavádeli len 1.znama uz v 6 dní po ket tiez 2 blastocysty mala jasně 2 čárky .Uvidíš dle výsledku.Kazdy sme iny.Ty si nebola na kontrole v čáru este od zavedenia?

daphney
autor
1. led 2018

@nita1984 moc děkuji

@emiliajana byla jsem zatím jen na odběru krve. V caru se jim to zdá v pořádku a na uz mám jít až 15.1.

emiliajana
1. led 2018

a kolik si mala to hcg. a ktorý to bol den po zavedeni

daphney
autor
1. led 2018

@emiliajana je to napsané u fotky

emiliajana
1. led 2018

@nita1984 súhlasím s tebou 2 čárky este nic neznamenaju.tiez som si tym prosla

nita1984
1. led 2018

@daphney v klidu 15.1. je fajn, to už bude jasné i srdíčko. Já bych pro svůj klid občas na HCG zašla jako samoplatce. Pokud bys měla bolesti, hned do CAR nebo na pohotovost. Pokud bys chtěla mít jistotu, že je mimi v děloze, můžeš zajet na pohotovost od cca 5tt už by měl být vidět váček. Ale byla bych trpělivá a počkala, pokud nespinis, hlavně klid, to je nejtěžší, ale nejdůležitější

nita1984
1. led 2018

@emiliajana já už viděla // na svých testech tolikrát, že se snad na příští ani netěším. Vím, jak "málo" to znamená a že je to teprve první krok z mnoha

emiliajana
1. led 2018

@daphney mne ale bolo povedané ze keď sa berie po 1 krv výsledok by mal být 100 a viac. a zvyšuje sa to pak prej dvojnasobkom obden.Neboj hlavně buď v klidu a nestresuj sa.

daphney
autor
1. led 2018

@nita1984 moc díky. Bolesti trochu, mám strach aby to nebylo mimoděložní,.když to stoupá tak pomalu. Zítra zavolám na gyndu a raději si dojdu i.na.krev

emiliajana
1. led 2018

@nita1984 ty mi snad hovoris z duše.Zajtra idem na krv bude to 16 den tak uvidíme.Taky moc nejasam.

emiliajana
1. led 2018

@daphney vy ste chceli 2 embrya?

nita1984
1. led 2018

@daphney pomalý nárůst, bohužel, může mimoděložní znamenat, ale NEMUSÍ. Nicméně pro jistotu bych si také zašla. Drobné bolesti jsou normální, asi jako na MS, toho už se nezbavíš celé tehu. Budu držet palce ať je všechno jak má být.

@emiliajana no, pořád jsi o krok dál než my. Já dneska nejspíš opět 1DC, za dva týdny konzultace ohledně 2. IVF. 5 transferů z prvního a bez výsledku

daphney
autor
1. led 2018

@nita1984 děkuji. Snažím se být nohama na zemi. Mam z. 1ivf dnes už pětiletou holčičku a ta mě na dno padnout nenechá. Přeji aby ten rok 2018 byl úspěšný i pro tebe 🍀

moxha
1. led 2018

Ahoj já měla na testu slabé čárky i 7 den od vynechání a hcg nízké.U mě to nevyšlo a potratila v 7 týdnu. U tebe to však může být jiné

emiliajana
1. led 2018

@nita1984 a kam chodis?my sme po 1 neúspěchu přešli do 2 centra

emiliajana
1. led 2018

prvy odběr transfer bol v lednu kde som otehot.a pak přišla o to.pak Ket 2 embryí v květnu kde vůbec nic.pak honem dr .chcel další ivf koli věku ale ked keď som navrhla niejaka vyšetření tak mi navrhol to co sme uz mali delane v roku 2014. Platili sme nehorázně prachy a nic.tak som odisla do 2 caru. kde sme museli podstoupit asi milion vyšetření obaja od 7 mesiaca a až v prosinci sme opat zavádeli.a včera som si dělala test a našla //.

nita1984
1. led 2018

@emiliajana Máme za sebou Pronatal a Podolí. V lednu jdeme na první konzultaci do Iscare. Chceme si nechat dodělat nějak vyšetření, původně to vypadalo všechno skvěle, takže se dál nic nevysetrovalo, ale teď bez toho dal nepůjdu. Změnila jsem i gynekologa, moje to vůbec neřešila. Tak uvidíme co přinese 2018

absintka19
1. led 2018

@daphney ja mela ket, testovala jsem az 12ty den a jen 1 test. Stejne to nezmenis, stresem jim akorat uskodis.
Holky netestujte se dokola...stresujete se a casto zbytocne.
Co ma se stat se stane. Drzim palecky.

emiliajana
1. led 2018

@absintka19 ale my sme nepisali o testování....priroda si to stejnak zariadi po svém

emiliajana
1. led 2018

@nita1984 my sme boli v geste tam uz nikdy a teď sme v gennete a mám pocit ze sme pre to malé urobili co sa dalo.a hlavně ta úplný iny peniaz.

marketaryzi
1. led 2018

Ta první hodnota není moc vysoká, ale je u každého těhotenství jiná. Záleží, kdy se embryjko zahnízdilo. Ta druhá hodnota hcg je ale ukázková. Hcg se má dvojnásobit každé 2-3 dny a to krásně odpovídá 🙂.

majajaa
1. led 2018

Me to tedy prijde naprosto normalni. Hcg je pekne. Ja mela 14 dnu po ET hcg 150 a za tyden 1500. Vypada to,ze se zavrtalo pouze jedno.
Ve tvem pripade nevidim nic nenormalniho.
Navic pri transferu zavadeji primo do delohy,coz dle meho nazoru vyluzuje mimodelozni.

nita1984
1. led 2018

@majajaa naopak. Při IVF je šance mimoděložního cca stejně velká jako při přirozeném. Mám několik kamarádek po IVF, které GEU prodělaly.

nita1984
1. led 2018

@majajaa embryo se sice vloží do dělohy, ale až tři dny tam "volně pluje" než se zahnízdí. Takže může odcestovat i do vejcovodu

majajaa
1. led 2018

@nita1984 diky,jsem zas o neco chytrejsi 😉
Ale to nic nemeni na tom,ze to zatim vypada na prosperujici tehotenstvi. Jen tak dal 👍

daphney
autor
1. led 2018

@majajaa
@nita1984 holky díky za povzbuzení. Nejhorší je ta nejistota. 😉🍀

nita1984
1. led 2018

@daphney věř, že všechno bude v pořádku. Držím palce

daphney
autor
1. led 2018

@nita1984 děkuji věřím. První dítko bylo po et přes mega krvácení, tak tohle plazivé hcg přežiju také 😉🍀