HCG po KET stoupá velice pomalu

daphney
1. led 2018

Chtěla bych vás poprosit o radu. Dnes jsem 21 dní po ketu dvou blastocyst. Testy síly, ale velice pomalu. Hcg v krvi to samé. Nekrvacím. Máme s tím někdo zkušenost? V pátek jsem volala do caru a zdá se jim to v pořádku. Děkuji za rady a názory.

dailik
1. led 2018

@daphney Ahoj,muzu se zeptat,jak velke byll to krvaceni a prvniho ditka?Jsem na konci 6tt a v podstate hned od zjisteni tehu spinim.Jednou jsem i zakrvacela a dnes v noci a rano jsem myslela,ze je konec.Ale behem odpoledne se to zklidnilo,tak jdu zitra na utz.Snad to bude ok,ale je to teda dakt divoky.Jinak ja jsem mela 11.den hcg 188 a 17.den 3350.A presto porad spinim a nevim,na cem jsem.Ve ctvrtek jsem byla nabutz a byl tam 5mm gestacni vacek.

daphney
autor
1. led 2018

@dailik ahoj. Krvacela jsem cca den ale už je to několik let, tak nevím přesně. V noci mě to probudilo, najednou mokro, krev až na matraci. Jela jsem na pohotovost. Vložka totálně prosáklá a teklo mi to až po stehnech, když jsem se svlekala. Měla jsem velký hematom, ale už doktor viděl srdíčko. Byla jsem cca 6+ něco... pak jsem slabě krvacela a spinila zhruba měsíc a na uz byl patrný vstrebav ající se hematom. Držím palce aby to mělo u tebe stejný konec jako u mě 🍀

dailik
1. led 2018

@daphney Moc dekuju!Uvidim zitra na kontrole.Taky drzim palce,at je u Tebe vse ok!

dailik
2. led 2018

@daphney Ahojda,tak dnes na kontrole vsechno v poradku.Mimi krasne povyrostlo,az byla doktorka prekvapena,jak to vse poskocilo.Jinak zadny hematom tam neni.

daphney
autor
2. led 2018

@dailik to je dobře 🙂 takže jen tak dál 🙂 Já dnes na odběrech hcg a na to že jsem 22 den po ket tak jen 673. Roste to stále moc pomalu ☹ Dle sestřiček v caru je to v pořádku,hcg stoupá, ale čekám až mi zavolá doktorka a co mi k tomu řekne, že je to stále tak pomalé a nízké ☹ ach jo ☹

dailik
2. led 2018

@daphney A na ultrazvuku jsi byla?

daphney
autor
2. led 2018

@dailik nene mám jít zítra ke svému gynekologovi, jelikož mě v caru objednali až na 15.1. prý to stačí.

emiliajana
2. led 2018

zdravím teď som volala a moj výsledok je 4540.a dnes som 16 den.

dayisa
12. kvě 2019

@daphney ahoj, jak jsi tenkrát dopadla?

emiliajana
12. kvě 2019

@dayisa ahoj mám 8 mesacneho chlapceka a ty ?

daphney
autor
13. kvě 2019

@dayisa bohužel špatně. Prasknul mi vejcovod pro mimodelozni těhotenství.

dayisa
15. kvě 2019

@daphney a doprcic, mám podobné hodnoty jako ty a bojím se 😱 16den po KET 160 a 18 den po KET 240.V kolikátém týdnu?Melas nějaké bolesti?Jak to poznat?Díky moc

daphney
autor
15. kvě 2019

@dayisa tak to nic moc. Já měla jen mírné bolesti. Žádné krvácení ani špinění. V caru mi doktorka řekla, že se moc pozoruji a že hcg stoupá normálně. Nedala jsem se a řešila to se svým gynelokogem. Do nemocnice jsem se dostala už s krvácením do břicha pro prasklý vejcovod. To už jsem měla velké bolesti. Držím palečky aby se to u tebe nepotvrdilo.

dayisa
16. kvě 2019

Já bolesti ani ne, jen opravdu mírně a špinim od 14dne po KET.Takze ti z ničeho nic začli velké bolesti a okamžitě jsi jela sanitkou a hned té operovali?A kolikátý den po KET to bylo si pamatuješ?Abych věděla, kdy to cca čekat...Ach jo, to jsou starosti...Šli jste pak do dalších pokusu?

daphney
autor
16. kvě 2019

@dayisa byla jsem na kontrole v caru mrzí svátky 15 den po ket a hcg bylo 98 tuším, možná ještě o fous méně. Prý v pořádku. Hned druhého ledna jsem volala opět do caru, že jsem si nechala sama nabrat hcg (jsem zde. Sestra) a sice stoupá ale pomalu. Nahlásil jsem výsledek a údajně v pořádku. Říkám že mám mírné bolesti v podbřišku na jedné straně, také v pořádku. Kontrola až za měsíc. Nedalo mi to a volám svému gyn. Ten chce kontrolu ihned. Na uz nic nevidí, chce hned druhý den nabrat hcg a další kontrolu. Hcg zase stoupl, ale ne tak jak by mělo a na uz opět nic. Tím že bolesti opět jen mírné, domlouváme se na kontrolu další den, ale už jsem dostala žádanku do nemocnice kdyby něco. V pátek 5.1. Jsem ještě dopoledne v práci, ale bolest se zhoršuje, jedu na gyndu dřív než jsem objednaná. Krev ani nebere, na uz nic a mám raději jet do nemocnice. Po cestě se bolest stupňuje, v čekárně už je mi špatně, na modlení. Hlásím to sestricce. Berou mě hned na uz. Doktor už vidí v břiše krev a volá na sál. Byla to rychlost. Během 10 minut jsem na lehátku a frčím na sál. Takže vejcovod praskl cca 25 den po ket. Druhý den jsem podepsala revers a šla domů. Za tři měsíce při vyzvedavaní léků na další ivf jsem zjistila že jsem těhotná 🤰 zázrak... Manžel má 0,1% pohyb. Spermií a já rozsáhlou endometriozu. Teď už 3 měsíční holčička 🔅 držím palečky ať to dobře dopadne. Dej vědět jak na tom jsi 🍀🍀🍀

dayisa
16. kvě 2019

@daphney tak to ale pěkně zanedbali...Z toho příběhů mě mrazí ☹️ A to ti nebyli spatne, že jsi podepsala reverz? To je úžasný, že se vám to nakonec povedlo, to máš jako odplatu za to utrpení 😊 Hrozně se sleduju...jsem na nervy ..Snad to dobře dopadne ..

dayisa
16. kvě 2019

@daphney a kam jsi vlastně chodila?

daphney
autor
16. kvě 2019

@dayisa chodila jsem do gennetu. Jako po operaci nic moc, navíc jsem byla na pokoji s těhotnou, takže jsem to moc nedávala. Snad se tomu vyhneš 🍀

dayisa
16. kvě 2019

@daphney to jsou fakt dementi Víc lidí si na ně stěžuje...Já chodím do iscaru a taky to není ideální...Děkuju, už ať to mám za sebou, to čekání je nejhorší...Pořád čumím na netu, jestli někde nenajdu odpověď, ale ta neexistuje, musím prostě čekat..

daphney
autor
16. kvě 2019

@dayisa bohužel je to jen továrna na peníze, vydělávají na našem neštěstí 😥 v nemocnici když jsem jim řekla co se stalo, tak doktor co mě operoval byl v šoku, jak si tohle můžou dovolit. Kdybych se v této problematice trochu neorientovala a věřila doktorce v gennetu, tak si vezmu Paralen a jdu si doma lehnout a tím, že je to normální. Manžel byl v práci tak by mě našel až v noci. Nenech si nic líbit, pokud se ti nebude něco zdát, otravuj je ať se nic nepodcení a nezanedbá.

dayisa
17. kvě 2019

@daphney jasně, díky moc!

emiliajana
17. kvě 2019

@daphney ahoj ja som chodila do gestu a pak do gennetu.Gest je pračka penazi nerobia ti žiadne vysetrenia len chcú chci aby si chodila na ivf ...kdezto v gennete pokial sme nemali všetky vyšetření tak nás nepustili na víc sice je to opruz a zdlhave ale výsledok tato fakt stojí....

daphney
autor
17. kvě 2019

@emiliajana já si v tomto ohledu také nemůžu stěžovat. Měla jsem smůlu na dontorku. Předtím jsem chodila k jiné lékaře a spokojenost. Po tomto jsem přešla na jejich druhou kliniku a také spokojenost.

dayisa
20. kvě 2019

@daphney ahoj, dnes 23 den po KET hodnota jen 491.V Caru mi řekli, že to nejspíš bude neprosperující, ale že tomu dáme ještě šanci a nemam léky vysazovat ..Mě to přijde zbytečný prodlužování a další nervy 😒

dayisa
24. kvě 2019

@dayisa ahoj, dnes 27den po KET a já stále nevím na čem jsem 🤔 Dneska dálnice...

kkacca
24. kvě 2019

@dayisa ahoj, a dělalli ti UTZ?už by museli vidět alespoň gestační a žloutkový váček...

dayisa
25. kvě 2019

@kkacca nedělali.Pri nízké hodnotě by stejně nikde nic neviděli...Často mě bolí jako na ms, to je děloha.To by u mimoděložního nebylo, ne?

dayisa
28. kvě 2019

Ahojky, byla jsem včera na utz a naštěstí je to v děloze...Bohužel, zatím jen váček bez plodu..😒

kkacca
28. kvě 2019

@dayisa ahoj a řekli ti něco k tomu?to už bys měla být na konci 6. týdne ne?

dailik
16. únor 2020

@daphney Dobry den,rekla bych,ze dulezite je,co vam reknou odbornici v CAR.Je to tezke urcit.Me hcg stoupalo ukazkove a nakonec jsem ve 14.tydnu potratila.Takze ani dobre stoupajici jcg nic neznamena.Myslim,ze je dobre,ze nekrvacite a testy jsou stale pozitivni.Zybtecne bych se tim netrapila.Tim nicemu nepomuzete a alorat si stresem ublizujete.Zkuste byt v pohode a vzit to tak,ze vsechno bude stejne tak,jak to ma byt😊A verim,ze to bude v poradku.