• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

27. března 2017 
@pacinkadol no, nás se neptali :grinning: .........dobrovolně by jsem to nebrala :grinning: ale nééé jsem šťastná že ho máme!

Aha, tak to mi měli jen testy DNA + základní spermiogram na počty a morfologii. A jak dlouho se čeká na výsledky?
10. říj 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat". Poznámka admina: “spamování ve foru fotosoutezi a hlasovanim”
10. říj 2011 v 15:29 • majkl81
Jee, holky, to je super, ze to v Heliosu tak vali :slight_smile: My se asi brzo chystame na KET, vy jste vsechny po transferu cerstvych embryjek? a kolik vam jich davali?
10. říj 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hotaska Tak jak pokracujes? To budeme testovat skoro zaroven :slight_smile: U me zatim dobry...tfuj tfuj
10. říj 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teruberi trosku jsem tady tu diskuzi zaspala :slight_smile: to me zajima, mrazeni vajicek...nekde jsem cetla, ze je to hrozne tezky a ze se to nikde nedela. A tobe mrazili vajicka a jeste z toho pak mrazili embrya? Hmm, tak to asi budou dobri, co? ;)
10. říj 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra878 jak to poznáš, že dobrý? :wink: já na sobě totiž nic nepozoruju :angry:
10. říj 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hotaska no to je dobry, kdyz nic nepozorujes :slight_smile:) ja mivam pred mrchou uz docela bolavy bricho a ted nic, jeste to musim vydrzet aspon dva dny do testiku :slight_smile: to cekani je hrozny, ale kdyz uz vim, ze to jde, tak jsem v klidu...
10. říj 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra878 no tak hurááá :grinning: jestli je tohle dobré znamení. Kdy testuješ, ve čtvrtek?
10. říj 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra878 mimochodem, taky jsem podezřele klidná. Až mi je to divný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hotaska Určitě je to dobré znamení, protože se normálně ze všeho strašně nervuju, ale teď jsem v pohodě :slight_smile: No říkala jsem si až v pátek, ale asi to nevydržím...
10. říj 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prisla jsem se na vas na skok mrknout;)
10. říj 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra878 No ja myslim, ze se jim to docela povedlo. Zdeviti zamrazenych vajicek sme meli 3 embrija, ale ja jsem nemela dost naroslou sliznici,tak mi je museli zamrazit,vis.Ale pani emriolozka rikala, ze se rozmrazilo krasne, tak doufam, ze to vyjde...
10. říj 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka0102 me davali jedno.V Heliosu doporucuji jedno, aby snizili riziko dvojcatek
10. říj 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra878 Vydrz do patku :wink:
10. říj 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra878 souhlasím s @teruberi :wink:
10. říj 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teruberi No to doufám, na vánoce všechny budeme mít pěkné "dárečky" v bříšku :sunglasses:
10. říj 2011 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka1011 Na sliznici mám estradiol - od 1. DC jsem brala po jedné tabletce a od 7. dne beru 2 a do toho ještě piju kontryhel, tak snad to zabere :dizzy_face:
Už se těším, až si po dlouhých třech měsících budeme moci konečně jít pro našeho prvního mrazáčka! :slight_smile:
10. říj 2011 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teruberi Gratuluju k plnému bříšku a za 10 dní ať tam jsou krásné // :wink:
10. říj 2011 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway Estradiol jsem brala také, ale o kontryhelu jsem ještě neslyšela. Tak doufám, že naroste pořádná peřinka :slight_smile: Vašemi mrazáčkovi se v ní určitě bude líbit :wink:
11. říj 2011 v 10:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hotaska Tak ty máš chlapečka! :slight_smile: No to by se můj chlap zbláznil štěstím:slight_smile: Ale smířil se už i s holčičkou:slight_smile: Věří, že kluk ještě čeká v mrazáčku, tak ho půjdeme rozmrazit hned, jak to půjde :grinning:
11. říj 2011 v 10:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. říj 2011 v 10:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra878 Souhlasím s teruberi i s hotaskou, testuj až v pátek :wink:
11. říj 2011 v 10:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka1011 No vidíš a u nás zase všichni chtěli holčičku, teda hlavně babičky :slight_smile: ...... teď už by nikdo neměnil, je to naše zlato! Kolik máte v mrazáku kluků? :wink:

Holky, dneska ráno jsem se vzbudila a zjistila jsem, že můj nekonečný klid a vyrovnanost je nenávratně v prd... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ach jejda.
11. říj 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hotaska Ahoj, neboj, to bude dobry, vse dobre dopadne...nema cenu se nervovat, vzdyt to znas...Drz se:slight_smile:Jedeme v tom s Tebou:slight_smile: Verim, ze prijdou dobre zpravy!
11. říj 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka1011 Ale jo, je mi hezky, dekuji za optani...zatim se nemuzu dockat testovani, ale je to az za dlouho:slight_smile:Porad se pozoruju, kde me co pichne...no vsak to vsechny znate:D
A jak je Tobe? Ty uz to mas za par...Co? :grinning:
11. říj 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teruberi moc děkuji :wink:
11. říj 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka1011 Děkuju moc, moc doufám, že se v neděli dočkám dobrých zpráv :slight_smile:
11. říj 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte děvčata,
chtěla bych se přidat do vaší diskuze. Absolvovala jsem už druhé IVF v Heliosu a opět neúspěšné. Tak jsem se chtěla zeptat, jak vy jste spokojené s Heliosem a jestli máte i zkušenosti někde jinde. Zatím bych to asi měnit nechtěla, ale je mi divné, že to už dvakrát nevyšlo. :frowning2:
12. říj 2011 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek Heliosacky. Tak ja uz mam vysledky chlapa. Neni to nic moc,ale aspon vime, kde je porblem...Mame spatny tvar spermii a pohyb a taky ten Halosperm vysel spatne, mame 38% spermii co maji spatnou DNA :frowning2: . Ty protilatky byly v poradku,tak aspon neco.Jsem objednana do Heliosu na konzultaci,tak uvidim, co nas ceka. :fearful:
12. říj 2011 ve 14:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepitas Ahoj, ja jdu do Heliosu kvuly tomu,ze jsou tam vsichni mi znami, co tam chodi moc spokojeni. Teprve jsem byla na vysetreni a chlap na spermiogramu a jsme tam zatim moc spokojeni. Predtim jsem chodila do Reporfitu, tak se to nepovedlo-delali mi minimalku, pak nativ a prd...hlavne mam podezreni, ze mi ani nevysetrili poradne spermie, protoze tam jsme meli vysledky v poradku a v Heliosu v pradku nejsou...
Co mate za problem vy?
12. říj 2011 ve 14:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek