Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

hotaska
10. říj 2011

@pacinkadol no, nás se neptali 😀 .........dobrovolně by jsem to nebrala 😀 ale nééé jsem šťastná že ho máme!

Aha, tak to mi měli jen testy DNA + základní spermiogram na počty a morfologii. A jak dlouho se čeká na výsledky?

majkl81
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hanulka0102
10. říj 2011

Jee, holky, to je super, ze to v Heliosu tak vali 🙂 My se asi brzo chystame na KET, vy jste vsechny po transferu cerstvych embryjek? a kolik vam jich davali?

petra878
10. říj 2011

@hotaska Tak jak pokracujes? To budeme testovat skoro zaroven 🙂 U me zatim dobry...tfuj tfuj

petra878
10. říj 2011

@teruberi trosku jsem tady tu diskuzi zaspala 🙂 to me zajima, mrazeni vajicek...nekde jsem cetla, ze je to hrozne tezky a ze se to nikde nedela. A tobe mrazili vajicka a jeste z toho pak mrazili embrya? Hmm, tak to asi budou dobri, co? ;)

hotaska
10. říj 2011

@petra878 jak to poznáš, že dobrý? 😉 já na sobě totiž nic nepozoruju 😠

petra878
10. říj 2011

@hotaska no to je dobry, kdyz nic nepozorujes 🙂) ja mivam pred mrchou uz docela bolavy bricho a ted nic, jeste to musim vydrzet aspon dva dny do testiku 🙂 to cekani je hrozny, ale kdyz uz vim, ze to jde, tak jsem v klidu...

hotaska
10. říj 2011

@petra878 no tak hurááá 😀 jestli je tohle dobré znamení. Kdy testuješ, ve čtvrtek?

hotaska
10. říj 2011

@petra878 mimochodem, taky jsem podezřele klidná. Až mi je to divný 😝

petra878
10. říj 2011

@hotaska Určitě je to dobré znamení, protože se normálně ze všeho strašně nervuju, ale teď jsem v pohodě 🙂 No říkala jsem si až v pátek, ale asi to nevydržím...

teruberi
10. říj 2011

Ahoj holky, prisla jsem se na vas na skok mrknout;)

teruberi
10. říj 2011

@petra878 No ja myslim, ze se jim to docela povedlo. Zdeviti zamrazenych vajicek sme meli 3 embrija, ale ja jsem nemela dost naroslou sliznici,tak mi je museli zamrazit,vis.Ale pani emriolozka rikala, ze se rozmrazilo krasne, tak doufam, ze to vyjde...

teruberi
10. říj 2011

@hanulka0102 me davali jedno.V Heliosu doporucuji jedno, aby snizili riziko dvojcatek

teruberi
10. říj 2011

@petra878 Vydrz do patku 😉

hotaska
10. říj 2011

@petra878 souhlasím s @teruberi 😉

flyaway
10. říj 2011

@teruberi No to doufám, na vánoce všechny budeme mít pěkné "dárečky" v bříšku 😎

flyaway
10. říj 2011

@hanka1011 Na sliznici mám estradiol - od 1. DC jsem brala po jedné tabletce a od 7. dne beru 2 a do toho ještě piju kontryhel, tak snad to zabere 😵
Už se těším, až si po dlouhých třech měsících budeme moci konečně jít pro našeho prvního mrazáčka! 🙂

flyaway
10. říj 2011

@teruberi Gratuluju k plnému bříšku a za 10 dní ať tam jsou krásné // 😉

hanka1011
11. říj 2011

@flyaway Estradiol jsem brala také, ale o kontryhelu jsem ještě neslyšela. Tak doufám, že naroste pořádná peřinka 🙂 Vašemi mrazáčkovi se v ní určitě bude líbit 😉

hanka1011
11. říj 2011

@hotaska Tak ty máš chlapečka! 🙂 No to by se můj chlap zbláznil štěstím🙂 Ale smířil se už i s holčičkou🙂 Věří, že kluk ještě čeká v mrazáčku, tak ho půjdeme rozmrazit hned, jak to půjde 😀

hanka1011
11. říj 2011

@teruberi Jak je?

hanka1011
11. říj 2011

@petra878 Souhlasím s teruberi i s hotaskou, testuj až v pátek 😉

hotaska
11. říj 2011

@hanka1011 No vidíš a u nás zase všichni chtěli holčičku, teda hlavně babičky 🙂 ...... teď už by nikdo neměnil, je to naše zlato! Kolik máte v mrazáku kluků? 😉

Holky, dneska ráno jsem se vzbudila a zjistila jsem, že můj nekonečný klid a vyrovnanost je nenávratně v prd... 😝 ach jejda.

teruberi
11. říj 2011

@hotaska Ahoj, neboj, to bude dobry, vse dobre dopadne...nema cenu se nervovat, vzdyt to znas...Drz se🙂Jedeme v tom s Tebou🙂 Verim, ze prijdou dobre zpravy!

teruberi
11. říj 2011

@hanka1011 Ale jo, je mi hezky, dekuji za optani...zatim se nemuzu dockat testovani, ale je to az za dlouho🙂Porad se pozoruju, kde me co pichne...no vsak to vsechny znate:D
A jak je Tobe? Ty uz to mas za par...Co? 😀

hotaska
11. říj 2011

@teruberi moc děkuji 😉

flyaway
11. říj 2011

@hanka1011 Děkuju moc, moc doufám, že se v neděli dočkám dobrých zpráv 🙂

pepitas
12. říj 2011

Ahojte děvčata,
chtěla bych se přidat do vaší diskuze. Absolvovala jsem už druhé IVF v Heliosu a opět neúspěšné. Tak jsem se chtěla zeptat, jak vy jste spokojené s Heliosem a jestli máte i zkušenosti někde jinde. Zatím bych to asi měnit nechtěla, ale je mi divné, že to už dvakrát nevyšlo. ☹

pacinkadol
12. říj 2011

Nazdarek Heliosacky. Tak ja uz mam vysledky chlapa. Neni to nic moc,ale aspon vime, kde je porblem...Mame spatny tvar spermii a pohyb a taky ten Halosperm vysel spatne, mame 38% spermii co maji spatnou DNA ☹ . Ty protilatky byly v poradku,tak aspon neco.Jsem objednana do Heliosu na konzultaci,tak uvidim, co nas ceka. 😨

pacinkadol
12. říj 2011

@pepitas Ahoj, ja jdu do Heliosu kvuly tomu,ze jsou tam vsichni mi znami, co tam chodi moc spokojeni. Teprve jsem byla na vysetreni a chlap na spermiogramu a jsme tam zatim moc spokojeni. Predtim jsem chodila do Reporfitu, tak se to nepovedlo-delali mi minimalku, pak nativ a prd...hlavne mam podezreni, ze mi ani nevysetrili poradne spermie, protoze tam jsme meli vysledky v poradku a v Heliosu v pradku nejsou...
Co mate za problem vy?