Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

pepitas
29. kvě 2012

@adriana1010 Ahojky, myslím, že se zbytečně stresuješ... Někdy stačí i jedno embryjko... 😉 První pokus je vždy spíš taková zkouška, i když spoustě holkám to vyjde i na ten první pokus. 🙂 Takže hlavu vzhůru!!! Udělej si s přítelem pěkný den, ať přijdeš na jiné myšlenky...

danielahe
29. kvě 2012

@veverka.terka ja normalne majonenezu davam do salatu a pomazanek, ale samotna me chutnala v tehu 😀 😀 😀
@pepitas hlavne, ze se dari dobre, dcerka zlobi bud rada, my vcera umirali na strevni chripku, jirula mel navic teplotu kolem 39, tak jsem byla vybobkovana, co se zas deje, ted uz je nastesti ok, vypada, jakoby mu nic nebylo 😀 😀 😀 , dneska jdeme na kontrolu s jirulou, tak uvidime, kdy pujde do skoly 🙂

pepitas
29. kvě 2012

@danielahe Nikča už je druhý týden doma, je nemocná... Tentokrát se to naštěstí obešlo bez horeček. Příští týden už snad půjde do školky...Chudáček malý... Je to strašné, když ty děcka mají vysoké horečky. To je jediné, kdy je Nikča hodná, bohužel... 🙂 Tak ať kontrola dobře dopadne a Jirula bude moct jít do školy...
😉

veverka.terka
29. kvě 2012

@danielahe Dany, taky si ještě pak chvilku po těch inj. kapku špinila? já pořád kapičku jo, ale fakt jenom kapičku, že by mi vydržela klidně jedna intimka na den. nevadí to? utroš mi teda nezvýšili, že je to zbytečný, říkal Texl....

danielahe
29. kvě 2012

@pepitas dekuji bohu, ze mame potvrzeno, ze muze jit do skoly 😀 😀 😀 , jeden den vypada na umreni, ze bych ho tahala po vsech certech, starous uz si klepal na hlavu jestli jsem normalni a dneska vypada, jako by mu nic vcera nebylo 😠 , ja teda jeste opatrne, na obed jsme mela suchou ryzi s varenym kurecim masem a ani jsme nedojedla, zblunky zblunky v zaludku...no deti to snaseji asi lepe 😀 😀 😀 A vysoke teploty u deti to mas pravdu, ze to je strasne, clovek by se zblaznil, kdyz nevi jak jim pomoc...zabaly, paralen a furt dokola 😎 . Jak uz ti mala zlobi, tak uz je vporadku a do skolky ti urco pujde 😉 uvidis 🙂 A co mela chudera mala? neje nachlazeni?

danielahe
29. kvě 2012

@veverka.terka ja byla strasny psycho furt jsme se sledovala, jak idiot. Myslim si, ze jeste jo, injekci jsem dostala bud ve stredu nebo ve ctvrtek a v patek jsem byla u mudr, a jak me prohlizela, tak mela "hnedou" krev, ale jen trochu na rukavicich a rikala, ze pokud to neni cerstve, tak se nemam zbytecne stresovat a mam pocit, ze jeste o vikendu jsem mozna mela trosku zabarvenou intimku, ale pokud nekrvacis, tak je to dobre, zbytecne nestresuj a rozmazluj se 😉 ...ja brala ten utros 2-2-2 oralne, ja si myslim, ze tu davku zvysuji z duvodu, ze oralne se toho hormonu moc nedostane do perinky, tak asi proto...no sula a koordinatorky asi maji jinej nazor nez primar 😀 😀 😀

daguli
29. kvě 2012

@adriana1010 Adri to nemuzes vedet..tri je porad dost na to,aby se naklubal krasnej mimousek, neztracej nadeji!!!!Mysli na to, ze musis mit nachystanou prijemnou perinku v brisku!!!

daguli
29. kvě 2012

@veverka.terka Teri ja myslim, ze tohle nevadi,popravde zaspineno jsem mela taky,ale jestli chces byt klidna tak zavolej do Heliku a optej se;) Ale jak rika Danca-mela by sis to zacit uzivat,Ty nase tehulko!!! 😵 😵 😵

veverka.terka
29. kvě 2012

@danielahe @daguli taky si myslím, že tohle fakt nic není, nebudu dělat paniku 😀 užívám si to se vším všudy, i s žaludečníma potížema, ale mohlo by být i hůř....
@daguli a už hezky cítíš mimouška?
@danielahe já právě nevím, proč mi ten Utroš nezvýšili, ale zase Texl říkal, že to není moc dobrý na žaludek to polykání, tak možná i proto, já totiž ještě mám od koordinátorek jedny léky, který taky potačují krvácení a Texl i říkal, že ta injekce působí víc dní ne jenom jeden

jananovacek
29. kvě 2012

@veverka.terka Teri, ja jsem nekde cetla nejaky Texluv prispevek, ale uz nevim, kde to bylo, odpovidal tam prave na spineni a krvaceni po transferu...asi to nenapisu presne jak on rikal 🙂 ... ale pry ze dokud nezaplni placenta celou delohu, tak jsou tam porad mista, kde je normalni delozni sliznice a pry je uplne normalni, ze nekdo i prvni treba 2 mesice normalne krvaci...takze pokud je to tak malo jak rikas a ja verim, ze je 😉 tak bych byla uplne v klidu 😎

jananovacek
29. kvě 2012

Doufam, ze sem to nenapsala nejak blbe a nebudu nekoho mystifikovat 🙂 Proste sem jen chtela rict, ze i silnejsi krvaceni muze byt v pohode, natoz slabe 🤐

jananovacek
29. kvě 2012

@adriana1010 Stresujes se zbytecne dopredu, na takovy reci mas tyden cas 😉 Trosku tem vasim mimousum ver, porad je sance, ze z nich budou 3 supr embrousci! Adri, hlavu vzhuru 😉

veverka.terka
29. kvě 2012

@jananovacek děkuju Jani za podporu. tedka to není ani slabý krvácení, jenom fakt mini špinění, takže se z toho nějak nestresuju...akorát ten Utroš raději polykám, tak sem pořád jak Šípková Růženka 😀

danielahe
29. kvě 2012

@veverka.terka verus, pokud mas jeste leky od koordinatorek na krvaceni, tak asi je ten utros uz zbytecny, uvidis, pri jirikovi jsem zadny utros nemela, chodila jsem na agolutin, ten by mel pusobit asi tak +- 4 dny 🙂 .

danielahe
29. kvě 2012

jak mam tatku doma, tak se sem moc nedostanu, jsme tu na skok, preji hezky vecer.papa

ivetka77
29. kvě 2012

Ahoj holky, no ja uplne valim oci, co se tu po par dnech deje,takze predne @cuddle a @veverka.terka moc vam obema gratuluju,to je uzo!!!
a @adriana1010 holky maji pravdu, tri bojovnicci jsou porad dost na to, aby sis za rok stezovala v mimi foru na prdiky a resila ktery plinky nejlepe sedi 😉 Neboj, vse dobre dopadne 🙂

pepitas
30. kvě 2012

@danielahe Je fakt, že ty děti to snáší mnohem líp než my. Je fajn, že už může jít do školy. Malá nezlobí jen, když má vysoké horečky, jinak zlobí pořád, i když je nemocná... 😠 Včera to bylo šílené... Jak jsem se kvůli ní rozčilovala, tak mě večer zase hrozně bolelo břicho a začla jsem zase krvácet. Dnes už půjdu do práce, tak doufám, že to zvládnu. 😉
Nikča klasika: rýma a kašel, akorát ten kašel bývá horší, protože je astmatička. ☹

danielahe
30. kvě 2012

@pepitas jojo, u deticek nejde nemoc moc poznat, jednou jsme sli k mudr, ze se mi nezdal...delal tam jak kun v cekarne, az na me lidi koukali, co to mam za dablika nevychovaneho 😠 ..no a mudr mi rekla, ze ma anginu a teplotu kolem 38..to ja bych padla zadkem na zem a ani se nehla 😀 😀 . Uvidis, ze v praci to bude vpoho, prijdes na jine myslenky a dcerka bude brzo ok 🙂 Hlavne se nerozcilovat, cim vic se zlobis, tim vic zlobi dite...mam to vyzkouseny 😀 😀 😀

@veverka.terka tyjo normalne mi nedosla jeste nemocenska...nemam z toho dobrej pocit, volala jsem do kanclu a nejak se tam nemuzu dovolat, tak to musim zkusit pozdeji 😠 , jinak asi napisu mail

veverka.terka
30. kvě 2012

@danielahe čau, jako tobě nedošla ještě za duben jo? hmm, to je teda divný, mně došla tento měsíc kupodivu už 15., to určitě nějak pořeš.
jinak je mi pěkně mizerně, žaludek na vodě a jak přejetá parním válcem 😒

danielahe
30. kvě 2012

@veverka.terka uz jsem volala do kanclu a pami ucetni slibila, ze to poresi, kde je kamen urazu 🙂
No rada bych te uklidnila, ale moc dobre ti tedka nebude, bohuzel, nez se tve telo vzpamatuje, ze jsi tehule 😉

veverka.terka
30. kvě 2012

@danielahe jj, ale vím, že kamarádce se stalo i několikrát, že jí to dšolo až ještě další měsíc ta nemocenská, je to blbý no ☹ já vím, bude mi spíš ještě hůř, ale to nevadí 🙂 jen to není zorvna příjemný...hlavně, aby už nebyly žádný problémy a bylo vše OK,v pátek mám ještě jeden UTZ v Heliosu-těším se, ale mám i strach, aby tam mimoušek byl....

danielahe
30. kvě 2012

@veverka.terka , hele prde, kdyz ti to hcg takhle krasne vylezlo nahoru a je ti zle jak blazen, tak tam tn gestacni vacek bude, neboj 😉 . No prvni mesic mi to doslo toho 27.dne, tak jsem ji rikala, ze je mi to divne,ze prvni mesic to doslo a ted nic, tak snad se dopatrame te chyby, ted musim pockat, co zjisti no 😒.

veverka.terka
30. kvě 2012

@danielahe hmm, snad to bude OK....

veverka.terka
30. kvě 2012

@adriana1010 ahoj Adrouši, tak co, jak je? doufám, že nesedím doma a jenom se nenervuješ a nepročítáš diskuze a články?! přece kůvli mimču stojí za to bojovat!!! trochu pozitivního myšlení, jinak to přece nejde...

adriana1010
30. kvě 2012

@veverka.terka AHoj Teroušku,. no nějak tak podobně, nějak jsem to vzdala, jde o to, že bych bojovala jak blázen, kdybych mohla, ale o to víc mě nervuje, že nemůžu nic udělat, hrozně se bojím zítřka, že mi řeknou, že nic nezbylo, ale co nadělám :(. Neříkám, že šance že vydrží aspon jedno je, ale za to všechno co člověk do toho vložil, mám i velký strach, že se to nechytne, když nemáš tu druhou šanci v mrazáčku, tak je to blbý..:(.Navíc mě nejvíc štve,že do dalšího pokusu nebudu moct jít hned, budu muset hledat tu práci, čili se to všechno protáhne, ale budeme to aspon zkoušet normálně, zkusím tu techniku toho gynekologa, nasadit na tři měsíce antikoncepci, a pak ji vysadit, prý se pak vytvoří ty nejlepší vajíčka, už nevím její název, pak mi dá prášky na dozrávání vajíček a třeba se poštěstí, navíc si budu muset nechat vytáhnout tu štítnou žlázu, včera jsem byla u doktorky a nelíbí se jí, nejradši by ji vytáhla hned, ale doufá, že když otěhotním, nebude dělat velký problémy, tak uvidíme. Do zítřka asi umřu nervozitou.. ☹ , aspon chci aby došlo k jednomu transferu, jen to..

veverka.terka
30. kvě 2012

@adriana1010 teda, takovýho šílenýho pesimistu sem dlouho neviděla...a to si myslím, že já sem dost velkej, ale na tebe nemám 😀 Adri, vůbec se nestresuj, stejně tomu nijak nepomůžeš, ba naopak. emryoušek potřebuje, abys byla v klidu a když pak bude v břiše, tak aby měl klidnou a pohodovou mamku a ne takovýho vydepresovanýho člověka, hm 😉 teďka musíš čekat a doufat a ne si říkat: stejně to nevyjde, to je blbost! nic není ztracený přece, tak trošku optimismu, jinak se to nepodaří už z důvodu toho, že tomu nedáváš vůbec šanci a předem to zavrhuješ.

danielahe
30. kvě 2012

@veverka.terka Tak jsem se dovolala a pry musim byt trpeliva 😠 , no pokud mi to neprijde s penezma za kveten do konce cervna, tak budu zurit. Kdyz z tebe nekdo taha penize, chce je co nejdriv, nejlepe hned, ale jak ty cekas na prasulky, tak jim to trva co nejdyl 😀 😀 😀 . tyjo jsem si dala obed a mam pocit, ze prasknu, uf a po hodine odpocinku se to nezlepsilo 😀
@adriana1010 nezoufej, zitra se dovis co a jak. 😉

veverka.terka
30. kvě 2012

@danielahe jj, je to tak....no, tak snad to dorazí, přece musí mít nějaký lhůty, do kdy to musí poslat...no, tak to já sem jela nakoupit a myslela sem, že v obchodě pojdu, když sem cíítila všechny ty vůně a čmuchy dohromady-salámy, parfémy, prací prášky, fuuuj, nejlíp je doma 😀 však si pěkně dej, na tobě není vidět nic jinýho než bříško 😉

danielahe
30. kvě 2012

@veverka.terka nojo,ale jak funim, hlava by jedla, ale ten brisni uvar se nejak zmensuje 😀 😀 😀 😀 . jo jsme rada, ze to obdobi smradu a puchu mam za sebou 😝

veverka.terka
30. kvě 2012

@danielahe tak zkouším 1. zázvorové lízátko 🙂 chutná dobře, jak normální lizo, tak snad bude mít i kapku nějaký efekt....