Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

adriana1010
11. čer 2012

@danielahe Ahoj Danuško, no testla, ale zprvu nic a asi po třech minutách takovej náznak, počkej vložím fotku, ale to je tak minimální, že si to spíš vsugerovávám...já nevím..nekoupila jsem si ještě ty mama testy, přítel pro ně ted jede, tohle je nějakej test z drogerky ...

adriana1010
11. čer 2012

Nešlo to vyfotit, jak to není vidět....večer zkusím ten mama test..

veverka.terka
11. čer 2012

@adriana1010 brouku, co blázníš?! čárečka je vidět i na fotečce, je to úžasný!!!!!seš teprve 8. den, takže je jasný, že nebude tlustá jak dálnice, ale je tam a to je hlavní!!!!!já mám takovou radost, už od večera sem na tebe myslela a teprve teďka sem dojela z Heliosu a první, co dělám je, že rychle zapínám PC a frčím se kouknout, jaký sou zprávy a sou skvělý!!! 🙂 🙂 🙂

adriana1010
11. čer 2012

@veverka.terka Jéééééé Terezko děkujuuuu 🙂, mám taky radost, přítel letěl ted koupit ty mama testy, udělám ještě jeden dnes večer, zítra ráno a zítra zavolám do heliosu, vezmou mě na krev? Nebo je brzy? Jak je jinak tobě? Co v heliosu?

adriana1010
11. čer 2012

@veverka.terka ted ještě aby to nebylo to biochemický...jak si měla ty..toho se bojím nejvíc :(

veverka.terka
11. čer 2012

@adriana1010 určitě není brzo a klidně můžeš zítra frčet na krev, ať se uklidníš 🙂 na bioch. těhu vůbec nemysli, spíš se začni těšit 😉 a trošku optimismu konečně 😉
jinak mně je furt docela blbě, žáha pálí jako ďas a v Heliosu dneska dobrý 🙂 akorát mají novej UTZ, takže panu doktorvi to s tím jaksi moc nešlo, takže sem tam mimouše viděla jen tak chvilkama, ale je všechno, jak má být, srdíčko tluče a ještě prý mám dojet příští pátek, aby mi udělali hezkou fotečku, protože ta dnešní by byla na nic...

veverka.terka
11. čer 2012

@ivetka77 ahoj Ivi, no, to já bych teda taky furt jenom ležela, sem jak mátoha.... 😝

adriana1010
11. čer 2012

@veverka.terka fakt myslíš teri, že můžu zítra na krev? Bude tam vůbec něco? Aby se mi nezasmáli, že je brzy.., ty jsi byla kdy?

adriana1010
11. čer 2012

@veverka.terka a to mám volat koordinátorky?

pepitas
11. čer 2012

@adriana1010 Moc gratuluju ke //.... Super!!!
@veverka.terka Ty jsi byla dnes na ultrazvuku v Heliosu??? To jsme se tam asi potkaly... 😉

veverka.terka
11. čer 2012

@adriana1010 nee, určitě to nevadí a bude tam něco vidět, neboj, taky sem byla 9. den na krvi a volá se koordninátorkám.
@pepitas jéé, no vidíš, ale já nevím, jak vypadáš, takže sem o tobě vůbec nevěděla 🙂

adriana1010
11. čer 2012

@veverka.terka jdu na to 🙂 a kolik jsi měla hcg, nebo kolik má být?

pepitas
11. čer 2012

@veverka.terka Já jsem se právě na tebe dívala (teda pokud jsi to byla ty), ale vůbec jsem si nebyla jistá. Podle té fotky to není tak poznat. Měla jsi zelenou halenku a rifle?

veverka.terka
11. čer 2012

@pepitas jj, tak to sem byla já a která si byla ty 😉

veverka.terka
11. čer 2012

@adriana1010 všechno nad 5 je pozitivní, ale asi by měla ten 9. den být aspoň přes 100.

adriana1010
11. čer 2012

holky, tak jsem objednaná na středu 🙂, to bude 10. den, tak jsem napjatá 🙂, aspon můžu ještě zítra testit 🙂.jinak jsem se dívala, že mama test má citlivost 10 mlU....a ten co jsem zkoušela má citlivost 45 🙂, tak to je dobře..že mě to chytl ten mín citlivej 🙂

pepitas
11. čer 2012

@veverka.terka Já jsem byla ta s těma sluchátkama, která trpěla samomluvou... 😀 😀 žluté tričko a bílé kalhoty.

veverka.terka
11. čer 2012

@pepitas jéé, tak to taky vím, která si byla, protže sem si furt říkala, proč si ta paní povídá pro sebe a pak sem viděla, že má sluchátko 😀

adriana1010
11. čer 2012

@pepitas Jé, já vím asi taky, tenkrát když jsem šla na trasnfer, tak tam seděla taky paní, která měla sluchátko a něco si povídala 🙂, byla to nedělě 10. 6., nebyla jsi to ty? Ale tuším, že si ji odváděli na nějaký zákrok..

adriana1010
11. čer 2012

jooo a holky měla jsem s sebou plyšovou veverku na transferu..🙂

pepitas
11. čer 2012

@veverka.terka Jo, na mě vždycky každý hledí, jestli mně nehrabe. 😀 😀 Mám kamarádku, s kterou pokud nejsu v práci, tak spolu mluvíme celé dny. Ale tentokrát jsem měla na telefonu manžela pro změnu... 🙂 Byl ještě v česku, tak jsme toho museli využít. Třeba se tam ještě někdy potkáme. Su objednaná ještě na tento pátek, ty jsi myslím psala, že jdeš příští týden, že?
Zapomněla jsem pogratulovat k srdíčku, takže mooooc gratuluju!!!

pepitas
11. čer 2012

@adriana1010 Ne, ne, v neděli jsem tam nebyla. Ale myslím, že jsme se tam potkaly jak jsi byla na odběru vajíček, já jsem šla zrovna na tu hysteroskopii. A to jsem taky telefonovala.... 😀

veverka.terka
11. čer 2012

@pepitas no, já sem si pak myslela, že si s někým určitě telefonuješ, ale prvně mě napadlo, jestli si nepobrukuješ pro sebe nějaký písničky 😀 jj, já jdu příští pátek a myslím si, že už naposledy a pak jenom ke své gynekoložce. děkuju, su moc ráda, že je zatím všechno v pořádku 🙂 .akorát ten žaludek by se mohl trochu uklidnit ☹

adriana1010
11. čer 2012

@pepitas no právě 🙂, joooo promin, to byl odběr, spletla jsem se 🙂, transfer jsem měla jindy..joo, já seděla z boku a terezka za tebou 🙂, to je sranda 🙂

veverka.terka
11. čer 2012

@adriana1010 @pepitas jo, vlastně, já sem tam taky byla, když si šla Adri na odběr, že. to sem to začala v noci krvácet...ale to si teda Pepipasku vůbec nevybavuju....

adriana1010
11. čer 2012

@veverka.terka to zase já jo, protože jsem na ni taky koukala, co si to mumlá pro sebe, pak sem si až všimla sluchátka 🙂, prvně sem si říkala, že si v duchu nadává, že něco nevyšlo nebo něco 🙂

pepitas
11. čer 2012

@veverka.terka Někdy si připadám docela trapně, když se na mě každý dívá, jestli mně nehrabe... 😀 No, já kdybych začla zpívat, tak bude čekárna prázdná... 😀 😀
Neboj, žaludek se taky spraví, to chce čas... A ty lízátka nepomáhají??

veverka.terka
11. čer 2012

@pepitas tak je aspoň sranda, však ostatní lidi ti můžou být fuk 😉 no,lízátka nepomáhají vůbec, spíš naopak, jak je cucám, tak je mi šoufl ještě víc, takže sem to s nima ukončila 😒

pepitas
11. čer 2012

Tak Terku jsem tam taky neviděla, nebo si ji nepamatuju... Jinak bych se teda mohla představit, já su Eva. Ještě že teda mám ty sluchátka, aspoň víte, kdo su. 😀

veverka.terka
11. čer 2012

@pepitas tak tos napsala hezky Evi 😀 je fakt, že si tě všimne asi každej kvůli té samomluvě 😎 fakt bezva poznávací znamení 😀