Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

tulipanek82
21. srp 2012

Dekuji,ze jste drzely pesticky...jsem uplne nejstastnejsi... 😵

tulipanek82
21. srp 2012

@adriana1010 taky o tom kokosu uvazuju 🙂 Nekdo ma maskota, my tu budeme mit splecnou diskuzní kosmetiku 😀

veverka.terka
21. srp 2012

@tulipanek82 super, to je skvělý!!!tak Helios je opravdu úspěšný 😉 moc gratuluju, užívej si to a dávej na sebe pozor, ať si tě manžel pěkně hýčká 😉 🙂

krmv
21. srp 2012

tak dnes to je 18dnu po IUI a na ultrazvuku nic nebylo videt, tak me to malinkoznepokojilo, ale pry je brzy. brala me krev a ve ctvrtek budou vysledky kolik musi byt HCG aby to bylo v poradku?

tulipanek82
21. srp 2012

@krmv Ahoj, to vubec netusim,ale me teda poprve na ultrazvuku taky nebylo nic videt,tak neboj;) kdyz rekli,ze je jeste brzy,tak je jeste brzy. O HCG vim jen,ze je dulezite,aby stoupalo,ale kolik musi byt hodnota, to netusim...

tulipanek82
21. srp 2012

@veverka.terka No popravde jsem vubec necekala, ze to pujde takhle rychle-prvni IVF, prvni transfer, jsem fakt mile prekvapena.Pristi tyden je objednana ta moje kamoska, tak jsem zvedava, snad to u ni taky pujde takhle rychle...No bylo by to vhodny, maji uz posledni pokus...dobre, ze ho nepromarni jinde...

veverka.terka
21. srp 2012

@krmv souhlasím s Tulipánkem, vůbec nevadí, že nebylo nic vidět, je opravdu brzy a hodnota HCG musí být minimálně dvojnásobná, než si ji měla minule, pak je vše OK a to určitě bude 😉 🙂
@tulipanek82 no, vidíš, je to fajn, aspoň ses nemusela tolik nervovat 😉 to je dobře, žes ji ukecala a jde do heliosu, určitě se zadaří, dají si záležet, když je to psolední pokus 😉

jananovacek
21. srp 2012

@krmv Ahojky, myslím, že dr. Texl říkal něco o 1000 jednotkách, aby bylo něco vidět na ultrazvuku. 18 dni po IUI je jeste hrozne brzo, ne? To sis teprve delala test. Já jsem byla týden po testu z krve na ultrazvuku a byla tam takova nejaka smouha 🙂

danielahe
21. srp 2012

@tulipanek82 tak to jsem rada, ze vse je tak jak ma byt 😉 🙂

kinos
21. srp 2012

@krmv ahoj, no 18 dnů je ještě brzo. To tak vycházelo nějak minule a to ještě bylo brzo, když to přepočítám transfer za nějakých 6dnů a pak odběr 11 den, tak to je nějakých 17 a to říkali, že až možná další týden podle HCG jak říká jananovacek, i když tu hodnotu nevím. Myslím, že jsem někde četla, že jak je hodnota pod 100 tak se jenom jde znova na kontrolní odběr, zda hodnota roste. Ale kolik má být minimum asi není, hlavní aby rostla.

kinos
21. srp 2012

@tulipanek82 Gratuluji k srdíčku 🙂 😵 😵 😵 , mám radost, že je všechno v pořádku 😵

kinos
21. srp 2012

A jinak s tím kokosem 🙂, jedna holčina v lázních ho používala téměř na všechno a nemohla si ho vynachválit 😉

krmv
21. srp 2012

@jananovacek Tak pozitivni test uz mam vice jak tyden a dnes 18den jsem sla na krev, takze uvidim jaky bude vysledek ve ctvrtek.

tulipanek82
23. srp 2012

@krmv Ahoj,tak dnes bude vysledek krve? Doufam, ze budes mit HCG az na pudu! 🙂 Jak se citis?Nejake priznaky?Ja jsem dnes mela takovou lehci nevolnost,ale rozchodila jsem to bez zvraceni...tak snad se to nebude stupnovat 😅

tulipanek82
23. srp 2012

Holky jak se dneska mate? Ja se asi pujdu vyplaznout nekam na koupak....V byte se v techle veddrech neda vydrzet.
hlavne vy pokrocilejsi tehulky to asi ted mate narocne,ze?
Tak preji vsem,at si uzijeme krasny letni den! 🙂

veverka.terka
23. srp 2012

@tulipanek82 ahojky,jéé, tobě už bylo špatně?! tak doufej, že to nic nebylo a nebo bylo a teďka se to rozjede 😒 ne že bych ti to přála, to vůbec neee!!!ale mně taky bylo blbě docela brzo.....taky bych šla na koupák, ale máme lidi na baráčku, tak nemůžu a taky asi dneska není s kým jít a samotné mě to neba 😒 tak si užij cachtání 😉 🙂

krmv
23. srp 2012

@tulipanek82 ahojky, tak jsem tehotna 🙂 rikala, ze mam HCG pekne a pristi ctvrtek na kontrolu mam dojit, tak snad vse bude v poradku i nadale. jinak me strasne boli bradavky a sem tam pali zaha.

kinos
23. srp 2012

@krmv Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To se to daří 🙂. Já byla včera na ultrazvuku, ještě tam toho nebylo moc vidět, měříme nějaké 3 mm, ale všechno je prý tak, jak má být, tak snad ok. Za dva týdny na srdíčko. Já nemám téměř žádné těhu příznaky, měla jsem pár dní průjem místo normální stolice, ale jinak občas píchne v bříšku nebo zabolí.

veverka.terka
23. srp 2012

@krmv tak to je bezvadný, další úspešná těhulka 😉 ta žáha ai bradavky sou úplně normální, mně pálila žáha úplně ukrutně, nakonec sem dostala prášky, protože sem nemohla ani spát....a bradavky mě svědí a bolí do teďka 😀

veverka.terka
23. srp 2012

@kinos to je skvělý, tak na sebe dávej pozor 😉 🙂

danielahe
23. srp 2012

@tulipanek82 uzi si koupani, to ja jsem lina jak lenochod 😀 , takze jsem se zabarikadovala doma s klimatizaci 😵 , jinak ty vedra mne nevadi, jen se vic potim, ale to se da prezit 🙂
@krmv gratuluji k tehotenstvi 😉

@kinos tak at tam je priste srdicko jako zvon 😉 ...ja u jiruli byla ok, jen mi smrdelo jidlo 😀 , zato ted jsme si to protrpela, ale nezvracela jsem.....uvidis, treba tz tri mesice prezijes bez vetsi uhony 🙂

veverka.terka
23. srp 2012

@jananovacek @ivetka77 holky, kdypak máte termín porodu? vám už se to hooodně krátí žejo 😉 🙂

krmv
24. srp 2012

@kinos ahoj taky se tesim az tam bude neco videt a ty 3mm co mas,tak jsi v kolikatem.ja jen zda muzu cekat ze tjm neco bude videt. Me poboliva vajecnik a podbrisek obcas,tak snad na ultrazvuku to bude v poradku.

jananovacek
24. srp 2012

@veverka.terka Ahoj Teri, ja mam termin 2. tyden v rijnu, to uz je za chvilkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵 Jak se dari tobe?

jananovacek
24. srp 2012

@kinos Pro me byl prvni ultrazvuk hrozne krasnej zazitek, jak mi pan doktor Texl ukazoval, ze tam je nejaka smouha malinka v deloze 😀

veverka.terka
24. srp 2012

@jananovacek božínku, teda, to už je opravdu úplně za chvilu 🙂 a jak ti je, ještě se dá fungovat, máš veliký bříško? 🙂 mně je docela fajn, až na ty vedra, ty mě dávají dost zabrat 😝 ale to asi každýmu, obzvlášt nám těhulkám že 😉

jananovacek
24. srp 2012

No jsem jak velryba a ty vedra nejsou nic moc, ale jakztakz to zvladam. Priste chci byt tehotna na jare nebo na podzim 😉

kinos
24. srp 2012

@jananovacek jjj, to jo 🙂, to jsem ráda, že to píšeš, že se oprávněně radujeme z našeho miláčka a okukujeme krásnou fotečku 🙂. Já pořád zkouším manžela, tak ukaž, kde je náš myšáček 🙂 🙂. A je tam 🙂. Ale můj doktor na to jde spíše tak, že tam ještě nic velkého není vidět 😒 , no jo, není to Helios 🙂. Mě dělali první ultrazvuk hned při odběru krve, a to tam teprve všechno rostlo 🙂. A vlastně úplně první fotečku máme z Heliosu, z transferu - Texl je fakt moc fajn, to jsme se nemohli vynadívat 😀.
Jé a jak tak čtu, tak za chvilenku to bude tváří v tvář 🙂 🙂 🙂.

kinos
24. srp 2012

@krmv no asi závisí na doktorovi, jak moc bude nadšený z něčeho malinkého 🙂, jak jsem psala výše, ten náš počítá až velké hodnoty 😉. Ale naštěstí nám dal fotečku. Když jsem byla na ultrazvuku, tak já jsem byla 5+2 podle MS. A kdy jdeš na ultrazvuk?

kinos
24. srp 2012

@veverka.terka Ahojky, to vypadá, že nevolnosti polevily, viď? To mám radost.