Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

cuddle
27. říj 2011

@flyaway ja byt tebou tak jdu ted 10ty den klido automaticky na krev, pac jestli pak nebude doma, at mas jistotu, no jo hlavni je, ze to vnimas pozitivne, tak to dopadne 😉

hanulka0102
29. říj 2011

@flyaway tak co, testovala si nebo to vydrzis? 🙂

pacinkadol
29. říj 2011

Ahoj holky!

pacinkadol
29. říj 2011

@cuddle Cuddli, to jsi asi mela smulu, stavovala jsem se ve ctvrtek pro potvrzeni neschopenky a cekala jsem asi pet minut...jeste ze tak...To jsme se skoro potkaly 🙂

pacinkadol
29. říj 2011

@flyaway Ja mam decapeptyl a merional.Co jsi mela Ty? A jak je?Uz neco vis? 🙂

cuddle
29. říj 2011

@pacinkadol no jo byl tam aktualni naval a pak jak to asi odbavili, tak uz to bylo lepsi - ty sis nechala dat neschopenku po OPU? nebo jak? rekla sis?

flyaway
30. říj 2011

@hanulka0102 Testovala jsem od pátku, ale nebyla jsem si pořád jistá - ale dneska už můžu říct, ano, // jsou opravdu tam 😀

@pacinkadol Jojo, Decapeptyl si skoro ještě pamatuju 😒 , ale na stimulku jsem měla Puregon - měla jsem malé dávky, takže mi to balení krásně vyšlo 🙂

A zítra hurá na krev, ať mám jakous takous jistotu, že to tam opravdu je...!!! 😵

hanulka0102
30. říj 2011

@flyaway to je supeeeeeeeeeeer, gratulujuuuuuuuuuuuuuuu....

hanulka0102
30. říj 2011

@cuddle taky jsem mela neschopenku po OPU, kdyz reknes, tak ti ji napisou

teruberi
30. říj 2011

Ahoj 🙂

teruberi
30. říj 2011

@flyaway To je skvele, moc gratuluju! 🙂

teruberi
30. říj 2011

@pacinkadol Tak uz stimulujus? Jak se citis?

flyaway
30. říj 2011

@hanulka0102
@teruberi
Holky, díky moc, ještě se z toho vzpamatovávám 🙂

cuddle
31. říj 2011

ultazvuk hlasi - cca 15 foliku nad 10mm ( z toho 5x 12, 8x 13 mm) a dalsi drobne kolem 5mm, ale pocitam, ze tech 15 by tam mohlo byt, tak ufff, sice to neni 18 jako minule, ale i tak bylo jen 12 zralych, tak treba to bude podobne....porad premyslim o te neschopence, je to ted nas posledni pokus, tak jestli do toho nedat vse, minule jsem to obchodila do prace, bojim se jestli to nebudu pak doma moc resit a sledovat se....na druhou stranu mi po OPU par dnu nebylo do skoku, tak nevim 😒

janijacek
31. říj 2011

@cuddle Tak perfektni🙂To bude urodicka🙂patnact myslim zcela staci ;)
Hele, tak zkus tu neschopenu treba jen na par dnu a pak sup zpatky do prace,aby ses teda nepozorovala-pokud nemas nejak namahave povolani.
jak se citis?A kdy Ti vychazi OPu?

janijacek
31. říj 2011

@pacinkadol A kdy jdes na OPu Ty? A jak je?

janijacek
31. říj 2011

@flyaway Moc gratuluju! To je bezva zprava! 🙂

flyaway
31. říj 2011

Holky, tak těhotná sice jsem, nicméně hodnota hcg je hraniční (pouhých 31) a pokud ve středu na kontrolním odběru nebude aspoň dvojnásobná, tak je to prostě v háji... 😢
Nastupuju opět klidový režim a tentokrát ho hodlám dodržovat do puntíku 😔

cuddle
31. říj 2011

@janijacek ve stredu mam dalsi krev a ultrazvuk a pak se rozhodne, zatim to vypada na sobotu, ale pokud to bude dobre ve stredu tak mozna i patek...uvidime , nicmene do konce tydne to mam za sebou

cuddle
31. říj 2011

@flyaway ach jo kočenko, tak snad se oklepe a pekne to dozene a zabojuje - takze ve stredu se asi zase uvidime....

flyaway
31. říj 2011

@cuddle Tak to se budu těšit! 🙂 Snad se do té doby nějak oklepu a třeba to nakonec nebude tak horký, jak to teď vypadá... 😵
Páni, ale ten krátký protokol je teda fakt fofr - nedávno jsi začala a už je konec! 😎
A gratulace k úrodičce, z toho bude embroušů! 😀

cuddle
31. říj 2011

@flyaway ja jdu na 7, pac uz v 10 mam byt v Uh. Hradisti a jeste na firmu pro kolegyni, no snad to stihnu vse a nebudu tam cekat, dneska to slo docela rychle

flyaway
31. říj 2011

@cuddle Ty jsi nezmar cestovatelskej! 😀
No já nakonec tento týden zůstala doma, takže ve finále to uspíšení odběru vlastně nemělo význam, ale ať už to dopadne jak chce, jsem ráda, že se mi alespoň podařilo otěhotnět a že jsem měla možnost poprvé v životě vidět na testíku 2 čárky 😎
Já se pokusím tam být taky na sedmou, ale jak znám svou dochvilnost, tak budu ráda, když to stihnu do osmi 😀
No a jak se cítíš, nebolí bříško?

cuddle
31. říj 2011

@flyaway no ja jsem rozhodla, od OPU si beru neschopenku, at se na me diva kdo chce jak chce
no dneska uz to stoji zato, poradne to citim, tak snad jeste par dnu a bude to

flyaway
31. říj 2011

@cuddle To je dobře, že budeš doma a pěkně se regenerovat! 🙂
A třeba nakonec bude tolik embrýsků, že půjdeš i do toho ET 😉

hanka1011
1. lis 2011

@flyaway Ahoj.Tak tfuj, tfuj, moc držím pěsti,ať je ta hodnota alespoň trojnásobná;) Buď na sebe hodná, odpočivej a žádné stresy 😉

hanka1011
1. lis 2011

@cuddle Tak to vidíš, ke konci tydne to budeš mít ne za sebou , ale doufejme že před sebou🙂 15 je krásné číslo! 🙂 No od půlky stimulace do konce je to záhul na břicho, živě si na to vzpomínám...Ale z vlastní zkušenosti Ti můžu říct-zvykej si na to 😀

flyaway
1. lis 2011

@hanka1011 Děkuju 🙂 ! Já jsem skromná, mě by stačilo, kdyby byla alespoň vyšší, než ta včerejší 😀

cuddle
1. lis 2011

@hanka1011 jojo ja si klidne budu zvykat 😉 no tobe uz se to koukam krati ....mate vybrane jedno z nasich 2 TOP holcicich jmen, tak at to dopadne na vybornou ...

teruberi
1. lis 2011

@hanka1011 Je,zrovna jsem si rikala, ze js se dlouho neozvala-jestli uz jsi neporodila🙂