Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

ivetka77
29. zář 2012

@werinka1 Ahoj,tak to je bezva🙂 A jak jste si dnes uzili Olympii?take tam rada nakupuju,na boty je to tam myslim supeeer 😉

veverka.terka
29. zář 2012

@werinka1 držím na zítřek moc pěstičky, at sou vajíčka co nejlepší 😉 😉 😉 pak písni, jak to vypadá ju.

werinka1
30. zář 2012

Ahoj holkyyyyyyy. Jsme zpět z Brnaaaaa a úlovek????????????????? 15 vajíček!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😎 😵 Škoda, že tu neni skákací smajlík. Ale bohužel až zítra se dozvím kolik zralých a rovnou i kolik oplodněných. Tak když už se takhle zadařilo, doufam, že se tam mezi nima to naše mimčo najde 😵
Jinak jsme včera v Olympii moc dlouho nebyli. Botky jsme koupili u Baťy a pak jsme jeli na Mohylu a zámek ve Slavkově.
Jo a musim říct, že jet po OPU po D1 je za trest!!! Já myslela, že umřu. Sjeli jsme asi o 50 km dříve, protože jsem to nemohla vydržet. Bolí mě docela břicho, víc než předtím. To cestování hrozný. Kupodivu se mi jelo líp po vedlejších silnicích, protože to šíleně neskákalo jako po těch panelech.
Takže zítra voláme kolik se jich oplodnilo, to zas budou nervíky 😅

kinos
30. zář 2012

@werinka1 Jéééééé to je krásné 🙂 🙂 🙂. Moooc držím palušky. Jo a nerviky to teda jsou 🙂. A bříško mě taky osobně bolelo víc než předtím, a vlastně nejvíc mě bolelo asi za druhý, třetí den po OPU.

ivetka77
30. zář 2012

@werinka1 werinko to je uplne perfektni!!Tak ja budu celou noc myslet na tebe a na vajuska,at tady zitra cteme dalsi krasnou zpravicku!!! 😵 😵

werinka1
1. říj 2012

No, tak nám to začíná ale pěkně "odpadat". ☹ Zralých bylo 13, což jsem tak i čekala. Ale oplodnilo se jenom 8 !!!!!!!!!! ☹ 😒 Doufala jsem, že to bude z tohohle počtu víc. Embryoložka mě uklidňovala, že je to prý standart. Čekání do středy bude smrtelný 😖

veverka.terka
1. říj 2012

@werinka1 moc gratulu z odebraným a oplodněným vajíčkům! taky si myslím, že je to pěkný číslo těch 8, určitě to není málo neboj 😉 🙂 drž se 😉 😉 😉

kinos
1. říj 2012

@werinka1 No to je přece super 🙂. Vždyť bude stačit jak tam bude nějaký kvalitní bojovníček, a stačí i jeden 😵. Není málo, neboj! Co byste dělali se 13 dětmi 😉 ? To čekání je hrozný :(, ať to rychle utíká!!!

werinka1
1. říj 2012

@kinos Mam strach, že tam nebude ani jeden 😒 Ach jooooo, holky to čekání!!!!!!!!!!! Pořád mě bolí levý vaječník, snad to brzo přejde. Mam dovču, nechtěla jsem aby v práci něco věděli (dozvěděli by se to z propustek a věčného lítání po doktorech, už takhle něco tuší) a naopak by mi bodlo, kdybych do práce chodila!!!!!!!!!!!! Jenže my si musíme vybrat 14 dní v kuse a to už jinak nejde 😒

veverka.terka
1. říj 2012

@werinka1 uvidíš, že zbyde víc než jeden a bude i do mrazáčku 😉 🙂 jj, to čekání je hrozný, to vím, ale aspoň si odpočineš a budeš v klidu připravená na transfer mimouška 😉 🙂

danielahe
1. říj 2012

@werinka1 klidek, ja pri prvnim opu mela asi 8 pri odsati, oplodneno jich bylo 6 a do 5 dne vydrzely 2 a mame jirulu a ted jsme jich mela taky tak nejak odsato asi 13 a do zdarneho konce se probojovaly 3, jenze to jedno bylo nemocne....a uplny prebornik je adriana, ta mela jedno embrijko 5.den a ceka dvojcata 😀 😀 😀 😀 , takze zadne zbytecne nervy a stresy 🙂

veverka.terka
1. říj 2012

@danielahe jj, Adruš je unikát 😀

tulipanek82
1. říj 2012

@werinka1 Ahoj Werinko, 8 oplozenecku je podle me uspech, nektere znas nemely ani tolik vajusek a presto jsme tehulky;) Drzim pesticky at se prdolkum dari!!! 😵 😵

werinka1
1. říj 2012

@tulipanek82 Ale jo, už jsem to vstřebala. Snad se tam ten mimouš náš najde 🙂 Lepší je počítat s horší variantou a pak bejt překvapená. Já byla šťastná když mi odebrali 15 vajíček, to jsem ještě nikdy neměla a tak jsem si řikala, že 13 by mohlo být zralých a 10 se oplodnit. Proto mě těch osm zaskočilo. Při prvním i druhém pokusu jsme totiž měli 9 zralých a 7 oplozených. Tudíž jsem čekala lepší číslíčko..... No ale věřim jim bobískům, určitě se tam jedno dvě pěkné najde 😵

werinka1
2. říj 2012

Ježiš holky já sem nervní!!!!!!!!!!!! Nejradši bych tam volala každej den jak to vypadá 😀 co myslíte, kdyby třeba všechny odpadli, zavolali by sami? Nebo by mi nechali trnout do zítřka a až pak mi oznámili, že dál nic nepokračuje?

adriana1010
2. říj 2012

Ahoj holky, jj unikat jsem cela ja 🙂, nestresuj, ja mela po dobu peti dni kultivace tri vajicka a zbylo mi jedno a jak psaly holky, cekam dvojcatka 🙂

@danielahe ahoj dany, cislo mas ok, jen sem ted resila telefon, dala jsem ho na reklamaci, do toho mi volali policajti ze nasli muj ukradeny, tak ho mam, ale zase nemam tve tel 🙂, tak mi prosim napis
Jinak kontrola super, holky rostou jak z vody, jsou cca o pet dni napred tak parada 🙂, desateho jdu na srdicka a to budou snad posledni nerviky 🙂

kinos
2. říj 2012

@werinka1 však oni pokračují, neboj! držím palušky

werinka1
3. říj 2012

Holkyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pokračují zatim všechny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2 jsou sice pomalejší - mají jen 6 buněk, ale embryoložka řekla, že to můžou ještě dohnat. No a zbylých 6 mají prý aspoň 7 buněk - některé 8, jiné 9 dokonce i 13, to je prý jedno, hlavně že maj 7. Takže mi uklidnila a řekla mi, že je dost velká pravděpodobnost, že si v pátek pro jednu blastocystičku pojedem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Já su tak šťastná 😵 😵 😵 Já vim, musim se držet při zemi, abych zas v pátek nespadla, přeci jen to ještě může dopadnout všelijak, ale já se prostě musim z dneška radovat 😀

veverka.terka
3. říj 2012

@werinka1 no vidíš, to je krása! 😉 🙂 myslím si, že téměř na 100% minimálně jedno na transfer bude a určitě i nějaký do mrazáčku 😉 🙂

werinka1
3. říj 2012

@veverka.terka Já vám byla tak vyklepaná když jsem tam volala! Málem jsem neudržela telefon v ruce. A co teprv v pátek. To nejhorší teprv přijde....uffff. Ale naději mi daly 😵 Aspoň jednu blastocystičku prosíííííííím aspoň jednu 😵

ivetka77
3. říj 2012

@werinka1 No to je bomba!Gratuluju!Dobrych zpravicek neni nikdy dost! Taky si myslim, ze v paatek urcite dostanes bobiska do briska, v Heliosu to zvladnou! 😵 😵

ivetka77
3. říj 2012

@werinka1 Ja teda si myslim, ze budou minimalne tri! Klidne bych na to vsadila!To se malo kdy vidi takovy pekny vysledky 😉

werinka1
3. říj 2012

@ivetka77 Teda ty seš ale optimistka 😀 Já se teda vůbec modlim za jednoho jedinýho mimíska, ale čím víc, tím líp 😀

kinos
3. říj 2012

@werinka1 No vidíš, to je super! Krásná úrodička 😵.

werinka1
3. říj 2012

@kinos No radost jsem měla ohromnou, ale pak jsem si taky vybavila slova té embryoložky při pohovoru - že do tohohle stádia dojdou skoro všechny 😅 Takže moje nadšení už lehce opadlo (ale nějaké ještě zůstává 😀 ) no a v pátek ani nedospim 😅

werinka1
3. říj 2012

Teď jsem zklamaná. Chtěla jsem se mrknout do vily Tugendhat a náááhodou jsem mrkla na net ohledně nějakého infa. Beznadějně vyprodáno na víc jak měsíc dopředu!!!!!!!! No to by mě nenapadlo, že je takovej zájem. 😕

adriana1010
3. říj 2012

@werinka1 nam zbylo jen to jedno, ktere melo taky 13 bunek, to sou jasny dvojcata 🙂🙂🙂

adriana1010
3. říj 2012

Holky od kdy se vubec resi porodnice?

tulipanek82
4. říj 2012

@adriana1010 Andri ja myslim, ze az tak 3 mesicepred porodem,ne? Nebo mozna az kdyz se chdi na monitor?Hergot ja vlastne taky nevim 🙂
Holky taky tehulky, jakpak to je?

tulipanek82
4. říj 2012

@werinka1 Werinko, to jsou krasne zpravy, moc gratuluji! A preji at se mimca i nadale krasne vyvijeji! A neboj, Ivetka ma urcite pravdu, bude vic nez jedno! 🙂