Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

veverka.terka
1. pro 2012

@werinka1 ale lepší 2 miminka než žádný 😉 🙂 určitě to zvládnete. nervy to budou, to jo, ale uvidíš, že bude i veliká radost. pak, jak začneš cítit, jak se hýbou a jak ti poroste bříško, tak je to krásný 🙂 jj, prý to špinění prostě bývá, ale člověka to vyděsí ☹ to je fajn, že je ti jinak dobře, tak snad se vyhneš těhu nevolnostem 😉 🙂

werinka1
1. pro 2012

@veverka.terka To určitě!!!! Klidně i tři než žádný 😀 Na to se tak těšim!!! Já už chci pěknej pupík 😵 Uvidíme jestli budu v poho, zatim jsem 6+3 takže to ještě může přijít. Sem tam se mi stane, že je mi divně, ale zatim to rozdejchávam. 😀 Hlavně ať nešpinim a nekrvácim, z toho mam nervy největší. Ale věřim jim 😵

zuzzu11
1. pro 2012

Dievcata, potrebujem radu 😒 . Dnes som 30 den cyklu, Dipherelun picham 8 den, od dnes 150 jednotiek Merional. A ja stale nemam mens. To je normalne? Pibolueva ma brucho aj prsia ma bolia. Mam take uuplne slabe spinenie a nic viac 😒 . A mam dlhy protokol. Na ktory den zvykne byvat Opu? Ci je to rozne? Dakujem 🙂.

veverka.terka
2. pro 2012

@zuzzu11 to vůbec nevadí, buď v klidu. prostě se počká než dostaneš měsíčky a pak se stanoví datum OPU. já sem je dostala až 33. den, oni tě zkontrolují UTZ, zda je vše v pořádku a prý se to stává, že se to takto prodlouží. přece jenom sou do těla vpravovány umělé hormony, tak s tím tělo trochu bojuje. ale není to nic nenormálního, opravdu sem na tom byla stejně 😉 🙂

zuzzu11
2. pro 2012

@veverka.terka dakujeem 🙂 , tak budem cakat kym pride 😉 . V stredu idem na dalsiu krv a utz.

danielahe
2. pro 2012

@jarmisek dekujeme 😵
@werinka1 tyjo, tak drzim palecky at jsou oba mrnousci vporadku 😵 😵 😵 😵 ...no tak se vam zadarilo i prirozene 😀 😀 😀 😀 😀, teda ty ses unikatni pripad 😀 😀 😀 a uz to vedi i na heliosu? 😉
@veverka.terka rosteme jako z vody 😉

kinos
2. pro 2012

@werinka1 jééé tak to moc gratuluju ke dvěma miminkům 🙂. Tak jedno máte z Heliosu a jedno přirozeně (jak píše danielka). U toho jednoho miminka ale srdíčko ještě asi není vidět protože je o něco později 😀. Znám hned takové dva případy kdy mají dvojčátka, sice oba případy jsou přirozeně, ale počato je každé z miminek různě 😀. Jsem myslela že to ani nejde a jde 🙂.

werinka1
2. pro 2012

@danielahe
@kinos ahojky, píšu jen krátce, zase jsem krvácela tak ležim. zítra jedu do nemocnice, tak uvidíme co se děje 😒 Ach joooo ☹ Mam strach.

danielahe
2. pro 2012

@werinka1 a dali ti neco na to krvaceni? ja dostala injekci agolutinu a zvysili mi davky utrogestanu a musela jsme ho polykat 2-2-2

veverka.terka
3. pro 2012

@jarmisek tak jaká, čekám na zprávy a ty nic?! 😉 🙂

veverka.terka
3. pro 2012

@werinka1 neboj, to bude OK. já sem teďka na začátku těhu taky krvácela a dost, pak špinila a bylo to v pohodě. zvýší ti utroš a ono se to ustálí 😉 🙂 myslím na vás 😵

werinka1
3. pro 2012

@danielahe
@veverka.terka Holky tak jsem zpátky a UFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF. Prozatím v pořádku. Už nám pěkně tlučou obě dvě 😵 😵 😵 Utroš mi zvýšili na 2-2-2, během pobytu v nemocnici, ale doktorka mi dneska řekla, že stačí 2-0-2 a kdyžtak ať si koupim ascorutin. Prej to špinění není tak hrozný a stává se to. Tak mě trochu uklidnila. Ale s tim snížením utroše, nevim nevim. Ve středu jdu ještě ke svému gyn., tak to s nim zkonzultuju. Tu injekci jsem dostala akorát poprvé když jsem jela na tu pohotovost. Dneska už "jen" špinim, tak proto mi nic nepíchli asi. Mam nakázáno klid.režim no a kdyby se objevila čerstvá krev tak rychle přijet. Ale dr. mi řekla, že si myslí, že to bude v pořádku 🙂 To jsou vážně ale NERVY!!!!!!!!!!!!!

werinka1
3. pro 2012

@zuzzu11 Já teda nevim, abych nekecala, přečetla jsem si jen tvuj poslední příspěvek, ale já si píchala merional až když jsem dostala MS. Nejdřív ten Dipherelin a až když dorazila mrcha, tak jsem šla na krev a zavolala jsem do Heliosu. Tam mi řekli od kdy si mam píchat Merional. Dávku jsem měla předem určenou. Jestli jsem špatně pochopila tvojí otázku tak se omlouvam.

danielahe
3. pro 2012

@werinka1 drz se, ja ti verim, ze to jsou nervy, ja spinila poprve a po 7 dnech jsem mela uplne cervenou vlozku a bylo toho strasne moooc, s brekem jsem jela na helios, ze je po vsem, dostala jsem dobanec a krvaceni se vytracelo do spineni a treti den uz pohoda, krev vysla taky dobre a jeste jsem pro jistotu jela na utz uz ke sve mudre a bobecek mi prave usina na prsou 😵 Budu drzet palecky a odpocivej a pekne basti kyselinu listovou nebo si kup femibion, pry je to nejlepsi, ja ho jedla jen prvni 2 mesice 😉 pac je to celkem drahe na tehu pilule 🙂 uvidis, ze to date s mimouskama 😵

werinka1
3. pro 2012

@danielahe Děkuju za uklidnění. Já naštěstí krvácela jen tmavou krví a tak spíš jednorázově a pak špinění. Ale to furt trvá 😒 Kamarádka prý střídavě krvácela a špinila do 6 měsíce, tak mi taky trošku zklidnila. Ale člověka uklidní akorát když vidí na UTZ jak se jim daří a pak zas nervuje do dalšího UTZ. Nevydržim sama se sebou 😅 😝

danielahe
3. pro 2012

@werinka1 byla tady kocenka, uz nevim, jak se jmenuje a ta krvacela hodne a ma prcka 😉 , popisovala to jako menzes klasicka...moje mudra mi rikala, pokud to neni cerstva jasne cervena krev, tak mam byt v klidu 😉 , mne uz se to lehko rika, ja uz mam prcka venku, ale uvidis, ze to bude debry, ja mela nervy cele tehu a nejhorsi byly ty prvni mesice, kdy jeste prcka necitis a jeno cekas na utz, abys ho mohla videt a uklidnit se, ze je vse ok 😉 , na nasi diskuzi listopadovek, je maminka, ktera krvacela asi do 4 nebo 5 mesice, ale fakt, ze krvacela a jeji holcicka je na svete....jsou to nervy holt, jen si hezky hlad brisko a odpocivej, koukej na hezke filmy nebo cti peknou knizku, aby se budoucim miminkum vedlo dobre 🙂

hotaska
3. pro 2012

@danielahe to jsem byla já 😀 a je to přesně rok.
Krvácela jsem postupně ze všeho možnýho i nemožnýho. Poprvé klasická MS, podruhé hematom a do třetice čípek. A teď máme malýho řvouna který mě né a né nechat vyspat.

@werinka1 moc držím palce!!!

danielahe
3. pro 2012

@hotaska ja si nemohla vzpomenout na nick 😀 😀 😀 😀 , tak hlavne, ze je krikla vporadku 😉 , vsak on se uklidni a bude dobre 🙂

jarmisek
3. pro 2012

Ahoj holky, jsem opet tu, byla jsem pres vikend bez internetu...no hruza,ani jsem se s vami nemohla podelit o zpravicky...Takze v soboru pokracovalo 5 embryjek a jedno bylo nejak zpomaleny a jedno se zastavilo. Dnes rano bylo 1 embryjko na vysetreni a ostatni se jeste musi dozitrka snazit, tak na ne prosim moc myslete 😵 😵 ja snad strachy neusnu,mam strach, ze uz zadne dalsi embrajko nebude a ze to dnesni treba bude nemocny....ach jo...to je zase dneska den.... ☹

jarmisek
3. pro 2012

@werinka1 Werinko taky jsem slysela od nekolika mych kamaradek uz maminek, ze dlouho dlouho spinily....jedna myslim taky az do 6 mesice...tak se niceho neboj..Hlavni je, ze mas srdicka a dal uz to zvladnes! 😵 😵

zuzzu11
3. pro 2012

@werinka1 ahojky 🙂 . Nie, dobre si si ju precitala 🙂 . No povedali mi , ze mam pichat od soboty 150jednotiek ,v piatok som bola na krvi.
Stale este nemam ms 😒 . Volala som dnes aj do Heliosu a povedali mi ze to nevadi. v stredu idem na krv a na sono. Ja sa len modlim, ze nech sa nepomylili a je vsetko ok 😖 .

jarmisek
3. pro 2012

@zuzzu11 radeji si zavolej do Heliosu,ja si take myslim, ze Merional bys mela pichat az od mesicku...

zuzzu11
3. pro 2012

@jarmisek Neboj 🙂 . Nesmies mysliet tak negativne na ne. Lubis ich , tak im ver ze to zvladnu a toto dnesne urcite nebude nemocne, bude super, je to bojovnik 🙂 . Drzim vam moc moc paste 🙂 .

jarmisek
3. pro 2012

@zuzzu11 Dekuji...ja zase drzim pesti Tobe...pokud sis volala do Heliosu, tak je to vpohode...urcite vedi co delaji 😉

veverka.terka
3. pro 2012

@jarmisek ale v klidu 😉 🙂 máš jich kupu, tak to by bylo, aby aspoň některý nebyly krásný. uvidíš, že zbude i do mrazáčku a jedno ti zítra šupnou do bříška 😉 🙂 😵

werinka1
3. pro 2012

@jarmisek To je paráda. Další budou ještě zítra, takže o sourozence postaráno 😵

danielahe
3. pro 2012

@jarmisek neves hlavu a ver svym bobeckum 😉 , urcite se nejaky bojovnicek jeste objevi a ten co je na vysetreni je nejrychlejsi tudiz je urcute v nejlepsi kondici 😀

veverka.terka
4. pro 2012

@werinka1 tak jak je, už je to lepší? 🙂
@jarmisek tak co dnešní drobečky, bude dneska transfer? 🙂 😉

jarmisek
4. pro 2012

@veverka.terka ahoj, nene, transfer bude doufam za mesic... 😉 mame jeste dve na vysetreni a pak uz nic:( ...ale tak doufam, ze se z tech tri najde nejaky zdravy sikovny, kteremu se bude u maminky v brisku libit 😵 😵

jarmisek
4. pro 2012

Holky dekuji vsem ze na me myslite 😵 😵