Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

zuzzu11
14. pro 2012

@veverka.terka ahojky 🙂 . Dakujem 🙂 . Len dnes som volala embriologycke a zralych bolo 12 z 15 a dnes je ich uz len 8 😒 . Boze bojim sa aby to dobojovali dalej, ked po prvom dni je ich uz len 8 z 12. Dufam, ze nam nejake zostanu na mrazenie. Myslim na tych mojich drobcov 🙂 .

veverka.terka
14. pro 2012

@zuzzu11 neboj, určitě to bude OK. to je úplně normální, že jich prostě pár odpadne 🙂 ☹ určitě vydrží až do konce minimálně 2 a bude i na zamražení 😉 🙂

zuzzu11
14. pro 2012

@jarmisek jeej dva su super plus jeden 🙂 . Super 🙂 . Urcite to vyjde neboj 🙂 . Drzim moc pasticky a kedy ides na Ket? Kolko to do kopy trvalo PGD myslim. A kolko ste mali vajicok zralych po odbere?

werinka1
14. pro 2012

@jarmisek To je moc pěkný! To si piš že to klapne! 😵 😉

werinka1
14. pro 2012

@zuzzu11 Parádička. My měli z 13 zralých taky 8 oplodněných a na konci byly 3! Takže neboj, jedno do bříška a ještě hafo sourozenců 😉

werinka1
14. pro 2012

@veverka.terka Já to po tom krvácení taky všechno hodila za hlavu. A teď je mi tak zle, že prostě nejsem schopná udělat cokoliv. 😒 Když vidim tu kuchyň....no....prostě holt bude bordel. Zase neni to úplně příšerný, ale já jsem na tohle takovej puňťa a co neni uděláno přesně mnou a podle mě, tak je špatně 😀

zuzzu11
14. pro 2012

@werinka1 dakujem 🙂 . Tak sme ich mali skoro rovnako 😉 . A ty uz mrnuska mas v brusku 🙂 .

werinka1
15. pro 2012

Tak dneska je mi nějak dobře 😠 A to je mi taky divný. No jo, jsem já ale něvděčná 😒 😀

zuzzu11
15. pro 2012

@werinka1 supeer 🙂 . Vychutnavaj si to, ze ti je dobre 😉 .

veverka.terka
17. pro 2012

ahojky všichni, tak jak se vám daří? co těhulky a co snažilky? 🙂 😉
a co Vánoce, všechno nachystaný, nakoupený, naklizený, napečený?
já Vánoce zase až tak extra neprožívám, úklid normální jako obvykle, pár cukroví sme s manželem upekli, samotná fakt už nevydržím dlouho stát a péct, bolí mě břicho, tvrde a bolí v kříži 😒 ale jinak mám vánoce moc ráda, ta atmosféra, sejdem se o svátcích celá rodina, bude zde veselo, když dorazí děti od sourozenců a pak hlavně už bude za chvilku na světě i naše prdelka 😵 😵 😵

flyaway
17. pro 2012

@werinka1 No nazdárek dvojmatko, koukám Ti jedno nestačí, Ty hned musíš mít dvě 😀. A jak se to tak přihodilo, prosím Tebe 😉 ? To budou ale krásné Vánoce 😵 ! Tak ať vše probíhá, jak má, užívej si to se vším všudy!!! 🙂

werinka1
17. pro 2012

@flyaway 😀 😀 Nejsme žádní troškaři, když už tak už! 😀 😀 Vánoce to jsou opravdu krásné, hlavně když se můžu stěží podívat do lednice nebo vůbec na jídlo 😝 A plazim se tu jak mrtvolka 😅 Ale jinak jsme opravdu šťastní. Jen nám zatim nikdo s určitostí nepotvrdil, kdeže se nám tam to druhé vzalo 😀 Nejpravděpodobnější verzí je prý tzv.superfetace. Přestože je to extrémně vzácné (já jsem měla vždycky něco "extra" 😀), tak se nám při to KETíku to druhé prostě povedlo klasickou metodou (bušili jsme do toho a říkali si, sakriš, to by bylo aby to nebylo 😀 😀). Nejdříve sme si mysleli, že jsou jednovaječná a prostě se to jedno rozdělilo, ale ne ne, jsou dvojvaječná 😕 😀 No a co vy? Jak si užíváte rodičovství?? První vánoce s Eli.....to bude krásný viď?Pro mě je krásnej už jen ten pocit, že tam jsou ty naši dva bojovníci a že příští rok už budem opravdová rodinka 😵

danielahe
17. pro 2012

@veverka.terka to co bylo napeceno je uz skoro snezeno 😀 😀 😀 a jinak nam chybi jeste stromecek a kapr

janina83
18. pro 2012

werinka1 ahoj velká GRATULACE držím pěstičky 😀 😀

veverka.terka
19. pro 2012

já vůbec nechápu, co se děje s tou Adruš @adriana1010, že se neozývá ☹ achjo, snad je i s prckama v pořádku....

zuzzu11
19. pro 2012

@veverka.terka ahojky 🙂 . Ja uz nakupene vsetky darky a napecene skoro nic 😒 . Ani stromcel ani upratane este 🙂 . Takze mam co robit. A zostali nam traja bojovnici, ktori dnes isli uz na PiGD 🙂 . Tak verim ze v lednu sa dozvieme dobre spravy ze su v poriadku 😉 .

danielahe
20. pro 2012

@zuzzu11 urcite to klapne 😉 ja mela taky tri a tomu nejlepsimu uz jsou 2 mesice 😵

danielahe
20. pro 2012

Holky vsem preji krasne vanoce, hodne zdravicka, stesticka a spoustu novych miminek 😵 😵 😵 😵 😵 😵

werinka1
20. pro 2012

@janina83 Děkuju 🙂

werinka1
20. pro 2012

@zuzzu11 to je moc pěkný, úspěch je už teď zaručen! 😉

zuzzu11
20. pro 2012

@danielahe Jee tiez tri si mala 🙂 ?To je krasne , dakujem 🙂 . Aj celej tvojej rodinke prajem krasne a pokojne prezitie vianocnych sviatkov a vela darcekov pod stromcekom 🙂 . Ale ten najhlavnejsi darcek uz mate doma 🙂 .

zuzzu11
20. pro 2012

@werinka1 Dakujem 🙂 . No verim ze aspon jedno bude 😉 . Prajem ti krasne prezitie Vianocnych sviatkov a vela pohodicky s dvojcatkami 🙂 .

danielahe
20. pro 2012

@zuzzu11 presne tak 3 bojovnicky ted a pred osmi rokama jsme mela bojovnicky 2 😉 , takze se niceho neboj, uspech je zarucen 😵 😵

veverka.terka
20. pro 2012

@zuzzu11 tak to je krása, 3 bohatě stačí na to, aby to vyšlo 😉 🙂 my měli 2 a vyšlo to 😉 😉 😉

taky všem přeju krásné a hlavně klidné Vánoce a ať se vám splní všechna přání, po kterých toužíte 🙂 😉 😵

jarmisek
21. pro 2012

Ahoj holky, koukam, ze vanocni nalada je v plne sile🙂
Take vam vsem preji pohodove a prijemne proziti vanocnich svatku! 😵

jarmisek
21. pro 2012

@zuzzu11 Zuzu gratuluju k bojovnickum a drzim pesti,at jsou dobre vysledky! 😵

jarmisek
21. pro 2012

@danielahe Dani, to je krasna fotka!

zuzzu11
21. pro 2012

@jarmisek dakujem krasne 🙂 . Dakujem 🙂 . Aj tebe a tvojej rodinke prajem krasne vianocne sviatky 🙂 , hlavne vela pohodicky 🙂 .

danielahe
22. pro 2012

@jarmisek Moc dekujeme za pochvalu, Tobulka je ucinena modelka 🙂

jarmisek
26. pro 2012

Ahoj holky, krasny zbytek vanosciho casu 🙂 jak se vsechny mate?