• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

18. prosince 2017 
@veverka.terka ahojky :slight_smile: . Dakujem :slight_smile: . Len dnes som volala embriologycke a zralych bolo 12 z 15 a dnes je ich uz len 8 :unamused: . Boze bojim sa aby to dobojovali dalej, ked po prvom dni je ich uz len 8 z 12. Dufam, ze nam nejake zostanu na mrazenie. Myslim na tych mojich drobcov :slight_smile: .
14. pro 2012 v 17:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzzu11 neboj, určitě to bude OK. to je úplně normální, že jich prostě pár odpadne :slight_smile: :frowning2: určitě vydrží až do konce minimálně 2 a bude i na zamražení :wink: :slight_smile:
14. pro 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarmisek jeej dva su super plus jeden :slight_smile: . Super :slight_smile: . Urcite to vyjde neboj :slight_smile: . Drzim moc pasticky a kedy ides na Ket? Kolko to do kopy trvalo PGD myslim. A kolko ste mali vajicok zralych po odbere?
14. pro 2012 v 17:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarmisek To je moc pěkný! To si piš že to klapne! :dizzy_face: :wink:
14. pro 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzzu11 Parádička. My měli z 13 zralých taky 8 oplodněných a na konci byly 3! Takže neboj, jedno do bříška a ještě hafo sourozenců :wink:
14. pro 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka.terka Já to po tom krvácení taky všechno hodila za hlavu. A teď je mi tak zle, že prostě nejsem schopná udělat cokoliv. :unamused: Když vidim tu kuchyň....no....prostě holt bude bordel. Zase neni to úplně příšerný, ale já jsem na tohle takovej puňťa a co neni uděláno přesně mnou a podle mě, tak je špatně :grinning:
14. pro 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@werinka1 dakujem :slight_smile: . Tak sme ich mali skoro rovnako :wink: . A ty uz mrnuska mas v brusku :slight_smile: .
14. pro 2012 ve 20:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska je mi nějak dobře :angry: A to je mi taky divný. No jo, jsem já ale něvděčná :unamused: :grinning:
15. pro 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@werinka1 supeer :slight_smile: . Vychutnavaj si to, ze ti je dobre :wink: .
15. pro 2012 ve 21:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky všichni, tak jak se vám daří? co těhulky a co snažilky? :slight_smile: :wink:
a co Vánoce, všechno nachystaný, nakoupený, naklizený, napečený?
já Vánoce zase až tak extra neprožívám, úklid normální jako obvykle, pár cukroví sme s manželem upekli, samotná fakt už nevydržím dlouho stát a péct, bolí mě břicho, tvrde a bolí v kříži :unamused: ale jinak mám vánoce moc ráda, ta atmosféra, sejdem se o svátcích celá rodina, bude zde veselo, když dorazí děti od sourozenců a pak hlavně už bude za chvilku na světě i naše prdelka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. pro 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werinka1 No nazdárek dvojmatko, koukám Ti jedno nestačí, Ty hned musíš mít dvě :grinning:. A jak se to tak přihodilo, prosím Tebe :wink: ? To budou ale krásné Vánoce :dizzy_face: ! Tak ať vše probíhá, jak má, užívej si to se vším všudy!!! :slight_smile:
17. pro 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@flyaway :grinning: :grinning: Nejsme žádní troškaři, když už tak už! :grinning: :grinning: Vánoce to jsou opravdu krásné, hlavně když se můžu stěží podívat do lednice nebo vůbec na jídlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: A plazim se tu jak mrtvolka :sweat_smile: Ale jinak jsme opravdu šťastní. Jen nám zatim nikdo s určitostí nepotvrdil, kdeže se nám tam to druhé vzalo :grinning: Nejpravděpodobnější verzí je prý tzv.superfetace. Přestože je to extrémně vzácné (já jsem měla vždycky něco "extra" :grinning:), tak se nám při to KETíku to druhé prostě povedlo klasickou metodou (bušili jsme do toho a říkali si, sakriš, to by bylo aby to nebylo :grinning: :grinning:). Nejdříve sme si mysleli, že jsou jednovaječná a prostě se to jedno rozdělilo, ale ne ne, jsou dvojvaječná :confused: :grinning: No a co vy? Jak si užíváte rodičovství?? První vánoce s Eli.....to bude krásný viď?Pro mě je krásnej už jen ten pocit, že tam jsou ty naši dva bojovníci a že příští rok už budem opravdová rodinka :dizzy_face:
17. pro 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@veverka.terka to co bylo napeceno je uz skoro snezeno :grinning: :grinning: :grinning: a jinak nam chybi jeste stromecek a kapr
17. pro 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
werinka1 ahoj velká GRATULACE držím pěstičky :grinning: :grinning:
18. pro 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vůbec nechápu, co se děje s tou Adruš @adriana1010, že se neozývá :frowning2: achjo, snad je i s prckama v pořádku....
19. pro 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka.terka ahojky :slight_smile: . Ja uz nakupene vsetky darky a napecene skoro nic :unamused: . Ani stromcel ani upratane este :slight_smile: . Takze mam co robit. A zostali nam traja bojovnici, ktori dnes isli uz na PiGD :slight_smile: . Tak verim ze v lednu sa dozvieme dobre spravy ze su v poriadku :wink: .
19. pro 2012 ve 20:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzzu11 urcite to klapne :wink: ja mela taky tri a tomu nejlepsimu uz jsou 2 mesice :dizzy_face:
20. pro 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vsem preji krasne vanoce, hodne zdravicka, stesticka a spoustu novych miminek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. pro 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
20. pro 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzzu11 to je moc pěkný, úspěch je už teď zaručen! :wink:
20. pro 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe Jee tiez tri si mala :slight_smile: ?To je krasne , dakujem :slight_smile: . Aj celej tvojej rodinke prajem krasne a pokojne prezitie vianocnych sviatkov a vela darcekov pod stromcekom :slight_smile: . Ale ten najhlavnejsi darcek uz mate doma :slight_smile: .
20. pro 2012 v 11:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@werinka1 Dakujem :slight_smile: . No verim ze aspon jedno bude :wink: . Prajem ti krasne prezitie Vianocnych sviatkov a vela pohodicky s dvojcatkami :slight_smile: .
20. pro 2012 v 11:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzzu11 presne tak 3 bojovnicky ted a pred osmi rokama jsme mela bojovnicky 2 :wink: , takze se niceho neboj, uspech je zarucen :dizzy_face: :dizzy_face:
20. pro 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzzu11 tak to je krása, 3 bohatě stačí na to, aby to vyšlo :wink: :slight_smile: my měli 2 a vyšlo to :wink: :wink: :wink:

taky všem přeju krásné a hlavně klidné Vánoce a ať se vám splní všechna přání, po kterých toužíte :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
20. pro 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, koukam, ze vanocni nalada je v plne sile:slight_smile:
Take vam vsem preji pohodove a prijemne proziti vanocnich svatku! :dizzy_face:
21. pro 2012 ve 13:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzzu11 Zuzu gratuluju k bojovnickum a drzim pesti,at jsou dobre vysledky! :dizzy_face:
21. pro 2012 ve 13:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe Dani, to je krasna fotka!
21. pro 2012 ve 13:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jarmisek dakujem krasne :slight_smile: . Dakujem :slight_smile: . Aj tebe a tvojej rodinke prajem krasne vianocne sviatky :slight_smile: , hlavne vela pohodicky :slight_smile: .
21. pro 2012 ve 14:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarmisek Moc dekujeme za pochvalu, Tobulka je ucinena modelka :slight_smile:
22. pro 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krasny zbytek vanosciho casu :slight_smile: jak se vsechny mate?
26. pro 2012 v 08:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek