• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

3. prosince 2016 
@cuddle Tak uvidis, treba pomuze PICSI a bude ten vyvoj lepsi...
7. lis 2011 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@flyaway No,zatim je to jako by nic...zadne vedlejsi ucinky...ono asi neni ani moc o co stat, leda tachut na sladke, ta by se mohla uz dostavit :grinning:
7. lis 2011 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
8 embryjek má nad 7 bunek jak má 3 den PK mít ( některé prý i 10-12), 1 má 6 bunek ( mozna to dozene ) a 1 má jen 3 a to asi se zastaví, dnes udělali AH a uvidíme ve středu jak to dopadne po zlomovém 4tém dnu....
7. lis 2011 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@cuddle pekny skore mate :wink: my jsme meli ze 3 na vysetreni 2, neboj, to pujde :wink:
7. lis 2011 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@flyaway nam rikali, ze se proto dela asistovany hatching, aby ty blastocysty vyhatchovaly...jestli jste meli expandovane blastocysty, tak je to jen krucek od hatchujicich, po AH by byly urcite hatchujici a sly by vysetrit
Když se koukneš na ten vyvoj, co maji na strankach, tam je to pekne videt http://www.sanatoriumhelios.cz/kultivace
7. lis 2011 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@cuddle Gratulace ke skolce, jen tak dal :sunglasses:
7. lis 2011 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@cuddle Je,tak perfektni...vypada to dobre :slight_smile: Jen tak dal! :slight_smile:
7. lis 2011 ve 20:06  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@teruberi No, to ja bych mohla byt tehotna cely zivot :grinning:
7. lis 2011 ve 20:06  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@petra878
@hanulka0102
Jak se dari, holky? :wink:
7. lis 2011 ve 20:07  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@cuddle jezis...ja uz blbnu, odpovidam ti tu na den starou zpravu...no snad se mi to podarilo vymazat :D Jdu uz radeji na kute, nadelam tu vic skody jak uzitku :D
7. lis 2011 ve 20:09  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@cuddle no super :slight_smile: Tak uz se tesime na dasli zpravy ! :slight_smile:
8. lis 2011 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@pacinkadol :grinning:
Vsak uz brzy take bude :slight_smile:Kdy mas OPU?
8. lis 2011 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@flyaway Jak se mas?
8. lis 2011 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@teruberi Tak nějak podzimně :grinning: . Teď se už celkem těším na ten pátek, věřím, že mě mudr. Texl trochu uklidní, protože už si tady pomalu začínám spřádat scénáře, co všechno může být u nás za problém... :sweat_smile:
No a jinak se samozřejmě těším, až zas budu koncem měsíce těhulovat a doufám, že mi to vydrží o pár měsíců déle, než posledně :dizzy_face:
No a japato, že nemáš zaktualizováno, že čekáš miminko?! :wink:
8. lis 2011 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@flyaway pan doktor Texl urcite neco vymysli, neboj...a na Vanoce uz se budes nekontrolovatelne cpat cukrovim ;)
8. lis 2011 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@petra878 To se budu cpát tak jako tak :grinning: :grinning: :grinning:
Ale samozřejmě pokud se budu už cpát za dva, tak snad zase začnu věřit na Ježíška :grinning:
8. lis 2011 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jak se máte?Já jsem stále ještě neporodila, to je hrůza...jsem jako balón... :slight_smile: V tom Heliosu dělají tak chytlavý embrya, že pak ani nejdou dostat ven :grinning:
8. lis 2011 ve 21:25  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@flyaway No to si piš, že začneš :slight_smile: Už bys měla začít sepisovat dopis za okno :grinning:
8. lis 2011 ve 21:26  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@cuddle Gratuluji k embryjkům, snad to takhle skvěle půjde i nadále! :slight_smile:
8. lis 2011 ve 21:27  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hanka1011 vsak mas jeste 2 tydny a holcicky se vetsinou nederou na svet ne, rika se , ze chteji jeste zkrasnet :grinning: :grinning: :grinning: neboj do Vanoc to mas urco za sebou :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2011 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanka1011 :grinning:
V tomhle stádiu už asi nemá cenu Ti říkat "užívej těhotenství", co? :grinning:
Nicméně už to bude opravdu jen chvilka, ve čtvrtek máš ofiko termín, tak třeba se zrovna u Tebe trefili... :wink:
A s tím dopisem máš pravdu, měla bych to začít sepisovat - když já bych si nejraději přála to miminkooo!!! :grinning: Zatím aspoň v bříšku, do vánoc už to jinak asi fakt nestihnem... :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2011 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
ahoj holky tak dnes 5ty den PK - na test PGD se jeví 2 embryjka - ale jeste nemaji vytlacenych dostatecny pocet bunek ven na test, takze nechavaji kultivovat do zitrka, pak tam jsou pry jeste 2 embryjka ve stadiu casne blastocysty a 2 velmi casne blastocysty....( moc sice nevim ten rozdil, ale uz jsou to blastocysty....) a pak 2 morulky, rikala, ze na test PGD to vypada u tech 2 nejlepsich a mozna i dalsi 4 pujdou zamrazit, ale bez testu PGD, uvidime jak se jeste posnazi do zitra a jake budou zitra zpravy, ET 10.11.2011
9. lis 2011 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanka1011 No diky teda, to mi to tu pekne licis...mam se na co tesit :grinning: A vubec, zadne stezovani!!! Prvne nas stve, ze nejsme tehotne a pak nas stve, ze jsme tehotne uz moc dlouho... :grinning:
9. lis 2011 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@flyaway Fakt je, ze to by byl nejhrasnejsi darek :slight_smile:
9. lis 2011 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@cuddle No vida, jak se nam kulihrasci pekne kuli :slight_smile: to by bylo dobre skore 2 na PGD a jeste ctyri mrazacky....drzim pesti at to vyjde....byla by skoda, kdyby pekne neuzraly, kdyz uz je ted PGD zadarmo...tfuj tfuj...
9. lis 2011 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@flyaway jeee, no vidis, musim to hned aktualizovat...ale az po o bede,pac nevim, jak se to dela a nez na to prijdu,umru hlady :grinning:
9. lis 2011 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@teruberi no snad jo, ale dostat embryjka do toho spravneho stadia, tak aby to nebylo pro ne nebezpecne a zaroven se to dalo testovat je tezky, tak budu rada i za 2, horsi kdyz pak neprojde ani jedno :frowning2: tak snad to tak nebude a budou pekne , zdrave obe dve - snad uz jsme si to spatne vybrali a ceka nas taky kupa stesti :wink:
9. lis 2011 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@cuddle Urcite jo...tfuj tfuj, drzim palce, at vam to s pgd i s transferem i s mrazenim dopadne uuuuuplne nejlip jak muze ;)
9. lis 2011 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@petra878 dekuju :slight_smile:
9. lis 2011 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@petra878 prosim te z tech 2 kousku co Vam vysetrovali byli obe dobre, nebo jak jsi dopadla? ani netusim jestli jsi mela uspesny ET, KET nebo jak to u tebe je
9. lis 2011 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek