Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

werinka1
25. led 2013

@lucmora Tak se pokusím nějak stručně a výstižně 🙂
1.IVF - CAR Plzeň, dlouhý protokol, 9 vajíček, 7 oplodněno ICSI, 3.den zbyly jen 2 takže transfer, obě se chytly, ale7tt zamlklé těhot.
genetika, imunologie - o.k.
2.IVF - CAR Plzeň, krátký protokol 10 vajíček, 7 oplodněno PICSI, 3. den zbyly 4, 2 trasfer - bez úspěchu, 1.KET 2 embrya, opět nic
3.IVF - Helios, u nich zjištěna celiakie (může způsobit neplodnost a potraty), po 3měs.dietě 3.pokus, dlouhý protokol, 15 vajíček, 8 oplodněno PICSI, bez PGD, do stádia blastocysty 3 embrya, 1.ET biochemické, 1.KET - tt pozit., dvojčátka (buď jednovaj., nebo dvoj.-možná sem otěhotněla současně normálně, zatím nevíme), naposledy v Heliosu přesně v den KET nevím výšku sliznice, ale při kontrol.utz 14 den cyklu (KET byl 19 den) jsem měla 8mm
Nevím o tom, že bych měla kdy vyloženě dominantní folikul.
Jestli tě napadnou další otázky tak napiš......

januliii
25. led 2013

@jawuna Ahojky🙂 tak asi ambulance funguje dyl... me jde o to, jestli by se stihly udelat i pripadne vysetreni z krve a spermiogram🙂 My jsme totiz na pul 3 k dr. objednani.... Snad jo🙂 kdyztak si tam jeste zavolam a zeptam se🙂

lucmora
25. led 2013

@werinka1 děkuji, četla jsem ted starší diskuze, skoro všechny holčiny otěhotněly a já jsem byla v časové linii na tom stejně a nic

werinka1
25. led 2013

@lucmora někomu se holt podaří dřív, někomu déle, důležitý je asi neztrácet naději, i když to jde těžko. to vím. taky jsem přeci jenom neotěhotněla úplně hned (nebo ano, ale nevim jestli je lepší neotěhotnět nebo o mimi přijít). Určitě se podaří, musíš tomu věřit 😉 Ani jsem nezmínila, že jsem měla dvě laparky, moje tehdejší "super" doktorka mi řekla, bez jakýchkoliv servítků či naděje, že JÁ v životě NEOTĚHOTNÍM. A nazdar. Okamžitě jsem od ní odešla. A bojovala dál!

werinka1
25. led 2013

Kdepak je @jarmisek???? Ta je nějaká tajemná 😉

danielahe
25. led 2013

@werinka1 za me radeji sesita tam dole. Muj druhy porod byla parada, ja doma cvicila s epinem, takze jsem se moc nenatrhla a mohla jsem normalne chodit, sedet, vsechno, za 14 dni jsem mohla behat 🙂
@andulka79 drz se, to me mrzi, ze jsou komplikace, ale uricte to dobre dopadne, budeme drzit mimiskovi palecky, at to zvladne a hematom se vytrati 😉

werinka1
25. led 2013

@danielahe O tom epinu bych i uvažovala, ale já mam strach, že si jí tak vytáhnu, že ....... no prostě pak bude jak vjezd do pískovny 😀 😀 😀

werinka1
25. led 2013

@danielahe Jako na porod asi dobrý, ale myslela jsem spíš, že bych měla strach, že mi to pak i zůstane a nevrátí se do původní velikosti 😕 😀

danielahe
25. led 2013

@werinka1 Je to svalovina, neboj to se ti vrati a vrata tam mit budes, vzdyt ti tam projde hlavicka o obvodu 30cm i vice, tak si to zmer 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...Tim epinem si to pekne procvicis..ja teda mela analni kolik stal 400, epino stoji pres 2500..., takze jsem volila levnejsi variantu 😉 ..

werinka1
25. led 2013

@danielahe Mě teda postrašili spíš s císařem, takže nevim jestli má cenu o tom uvažovat. To se ještě uvidí, zatim čas. Je dost drahé, už jsem koukala. Maminy ho pak prodávají třeba za 500 když ho nepotřebují, ale to nevim do jaké míry je to hygienický 😕 No je fakt, že musí projít, ale to je jednorázově. Já mam strach z toho (asi blbost no), že když to budu pořád trénovat a roztahovat, že zůstane prostě vytáhlá 😅

jarmisek
26. led 2013

@werinka1 Ahoj,ja jsem ted nejak nestihala internet no a taky jsem se rozhodla, ze na to nebudu myslet🙂protoze uvazuju nad kazdym pichnutim🙂 Zadne priznaky zatim necitim, jsem dnes 10 den, manzel az prijede odpoledne z prace mi odveze testik,dohodli jsme se, ze driv testit nebudeme🙂Jsem nervozni...ale kostky jsou vrzeny 😅

katuleb
26. led 2013

@jarmisek tak moc moc budu držet palčka at je to tam.....určitě to klapne... 😉

danielahe
26. led 2013

@werinka1 ne to se ti sptavi, samo, kdybys zaclas roztahovat asi uz v 5 mesici, tak manza nadsenej nebude 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , proto se to dela tak koncem osmeho 😉 , ja trenovala a mam to tam si myslim dobry 😅 , ono to casem se da do puvodni velikosti, skoro 😅
@jarmisek ja zadne priznaky taky nemela 😉

veverka.terka
26. led 2013

ahojky, tak oznamuju, že se nám 21.1. v 9.50 narodila Julinka a pyšnila se mírama 49cm a 3203g. Porod musel být nakonec akutně císařem, ale hlavně, že sme obě v pořádku. Takže je na světě další Heliosátko 🙂 😉

katuleb
26. led 2013

@veverka.terka sice se neznáme ale obrovská gratulace mamince a zdravíčko princezně..... 😉

jawuna
26. led 2013

@veverka.terka Moc gratuluju k miminku!!! 😵

werinka1
26. led 2013

@veverka.terka Obrovská gratulace mamino!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 Mám velkou radost 😉

werinka1
26. led 2013

@veverka.terka Jo a nemůžem se dočkat fotečky té malé princezny! 🙂

werinka1
26. led 2013

@danielahe Skoro?? 😕 No, já se necham překvapit 😀

werinka1
26. led 2013

@jarmisek Ale v Heliosu nám řekli, že máme testovat 10. den ne? A 12. den krev. Nebo počkáš na krev? Já na sobě ten desátý den už něco pozorovala, ale kdybych už jednou nebyla těhotná, tak bych to nepoznala. Tak tfuj tfuj tfuj. Ať jsou //. Ony budou! 😉

zuzzu11
26. led 2013

@veverka.terka Gratulujem k malej krasnej princeznicke 🙂 . Hlavne vela, vela zdravicka prajem Julinke a maminke vela mliecka 🙂 .

jarmisek
27. led 2013

Ahoj holky, tak my jsme vcera s manzelem oslavili // 😵 😵 Zatim jsme teda opatrni,nechceme to zakriknout a nechavame si to pro sebe,ale vam to tady potichocku poseptam, at muzete mi radost se mnou a at mate o duvod vic verit! 😵 😵

jarmisek
27. led 2013

@werinka1 werinko nam take rikali desaty den,ale moje gynekolozka ma dovcu,na krev k ni muzu nejdriv v pondeli a tak jsme si rekli,ze bude lepsi se nestresovat, kdyby to vyslo negativni a pockali jsme si na 12 den...kdyby mi desaty den vysel negativni test,zblaznila bych se, ze musim cekat na krev az do pondeli 😅

jarmisek
27. led 2013

@veverka.terka Ahoj,moc gratuluju a preji hodne stesti a zdravi Julince i Tobe! Krasne si to uzivej, moc Ti to preju!!! 😵 😵

werinka1
27. led 2013

@jarmisek No to je paráda!!!!!!!!!!!!!!! Blahopřeju! Ale mě to vůůůůůůůbec nepřekvapuje, s tim se počítalo 😀 😉 😵

kinos
27. led 2013

@jarmisek Jéééééé tak gratuluju, krásné!!!!!

danaho
27. led 2013

@jarmisek skvělá zpráva. Gratuluju 😵

danaho
27. led 2013

@veverka.terka také se neznáme. Ale moc gratuluji k Heliosátku 😵

danielahe
27. led 2013

@jarmisek 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 gratuluji kocko, tak at mimisek pekne roste 😵 😵 😵 😵

zuzzu11
27. led 2013

@jarmisek Gratulujem veelmi 😵 .