Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

andulka79
30. led 2013

@danaho jj Eliška bez signálu 🙂 ..tam se tu schovávají Brňáci pokuď chtějí opravdu vypnout a nechtějí být rušeni 😅 ...z dálnicí máš naprostou pravdu..projedu si ji tak dvakrát do roka a jsem vytřepaná na dalších 5let dopředu 😠 .Jo vše v pohodě jen kdyby mi nebylo tak špatně...zatím nezvracím to zvládám,ale než se ten žaludek zaplní a pak do sebe musím celí den něco cpát nesmím vyhladovět ☹ ,ale z takovou budu mít těch 30kg nahoře ještě dřív jak s klukama 😢 .Na tu kontrolu jsem se rozhodla jít už zítra...tak páááá

jarmisek
30. led 2013

@jawuna No aby ne, kdyz se to o tolik zlepsilo a PICSI to jisti 😉 😵 To bude kulisku!

jarmisek
30. led 2013

@danaho Tak jake mate nove zpravicky?Vis uz, kdy s cim budete zacinat?

jarmisek
30. led 2013

Holky nebojte, to cestovani zvladnete...a jsem se taky obavala, ale bylo to v pohode 😉

danielahe
30. led 2013

@lucmora chapu, ze je to tezke, ale pro budouci tehu je pozitivni mysleni prinosne 😉 , budu drzet palecky, aby to tentokrat vyslo 😵 😵

danaho
30. led 2013

Ahoj holky,
tak první dojmy z Heliosu dobrý. Sice byli na začátku trochu zmatky,sestry pořádně nevěděli na co mi mají brát krev,vzali mi něco na imunologii a pořád chtěli HP,ale ten jsem si vezla sebou. Přítel odevzdal vzorky na andrologii a pak jsme byli u koordinátorky. Vzala si ode mě všechny zprávy co mám z předchozího CAR,vysvětlila jak to tam chodí a 14.2 jedeme na konzultaci tak pak teprve budeme moudřejší. Včichni tam jsou moc fajn. Zpátky jsme nejeli po dálnici a bylo to asi lepší.
@andulka79 do Elišky už nepojedem,nebyli jsme z toho nadšení. 🙂
@jarmisek všechno se dozvíme až toho 14.2. Jsem sama zvědavá

jawuna
31. led 2013

@katuleb Nene, mám krátký, jako minule. Prý to bylo ok, takže by to neměnili. Tuším už brzo mrchu, takže asi začnu brzo píchat 😖

jawuna
31. led 2013

@danaho Jsou tam všichni moc fajn, hrozně mi pomáhá jak jsou v pohodě a usměvaví 😉 Vůbec se tam necítím jak ve špitále

katuleb
31. led 2013

@jawuna tak to bude rychlovka...nevím podle čeho určují protokoly??Já ale měla v minulem Caru dlouhé tak asi pojedem zase dlouhý,jinka moc držím palce ted to klapne 😉 😉

jawuna
31. led 2013

Mam trochu nizsi AMH a byla jsem dost netrpeliva 😎 😝 ale reagovala jsem uplne ukazkove, vsechny foliky rostly rovnomerne, tak proc to menit 😀

katuleb
31. led 2013

Jasně proč měnit zaběhnuté a ted to bude jen a jen lepší....doufám,že budeš podávat zprávy.. 😉 😉

danaho
31. led 2013

@katuleb @jawuna Ahoj holky,jsem taky zvědavá jaký budu mít protokol. V minulém CAR jsem měla 2x krátký. Prý to starším dávají. Tak nevím. Už se nemůžu dočkat až pojedeme na tu konzultaci 😅

katuleb
31. led 2013

@danaho já jsem taky starší a dali mi dlouhý....prý podle Hp tak uvidíme.... 😉 😉

danaho
31. led 2013

@katuleb ona mi to včera koordinátorka říkala,že to stanovují jinak než v jiných CAR. Koukla mi na HP a prý je to pěkný. Ale uvidí se co na to pan doktor až si prostuduje ty moje papíry. Je mi to asi jedno jestli dlouhý nebo krátký,hlavně aby se to povedlo 😉

katuleb
31. led 2013

@danaho přesně tak hlavní je výsledek....taky jsem zvědavá na tvuj protokol.... 😅

jarmisek
1. únor 2013

Cau holky, jak se mate? Ja n a sobe konecne pozoruju,ze jsem tehotna-naskocily mi v obliceji pupinky a jsem unavena...mam dnes zrovna volno,tak od rana lenosim,ale doufam, ze ta unava brzy prejde a budu mit chut jeste chodit do prace🙂Protoze predstava, ze budu uset vylézt z postele se mi opravdu nelíbí...vzala jsem si sem dokonce i notebook 😀

jarmisek
1. únor 2013

@danaho
@katuleb
holky ja jsem mela kratky protokol,ale jak rikaty-dlouhy nebo kratky-to je fuk,hlavne, aby na dlouho zahnal mrsku 😵 😵

katuleb
1. únor 2013

Máš pravdu jedno jaký protokol,hlavně ať je super výsledek.....

werinka1
1. únor 2013

@jarmisek Nechci tě brát iluze 😀 Já únavou padala na hubu 😀 😀 Ještě dneska jsem spala dvě hoďky dopo a dvě hoďky odpo 😉

katuleb
1. únor 2013

@werinka1
@jarmisek Holky těhule prosím Vás co se píchá v Heliosu jako poslední injekce??Pregnyl nebOvitrelle??A dopláceli jste na to něco?? Děkuji.. 😉

danaho
1. únor 2013

@jarmisek tak jak se ti lenošilo? 😅 Mě by vyhovoval ten krátký protokol abych to měla rychleji za sebou,ale nechám se překvapit co na mě pan doktor vymyslí.

@katuleb máš nějaký další termín na konzultaci a nebo budeš volat až začneš stimulovat?

katuleb
1. únor 2013

@danaho Ahojky budu volat až se rozhodneme začít a asi za týden zkusím jestli už schválila pojištovna....
Nevíš jestli tady chtějí předoperační vyšetření??

werinka1
1. únor 2013

@katuleb Já si píchala Pregnyl, alespoň si myslim. Ovittrele v předchozím centru. Ale když jsem pak byla na KETu, tak mi dávali taky injekci, aby mi prasknul folikl, kterej tam byl zrovna nachystanej a jelikož zrovna neměli Pregnyl tak mi dali něco jinýho na co jsem si musela 200,-Kč doplatit. Bohužel značku už nevim. Prý zrovna měli výpadek Pregnulu. Tudíž záleží zřejmě na momentální dostupnosti toho či jiného léku.

katuleb
1. únor 2013

@werinka1 děkuji za info,já totiž mám pregnyl doma...a prosím tě je potřeba do Heliosu předoperační vyšetření???

danaho
1. únor 2013

@katuleb to chtějí asi všude. Já zrovna řeším jestli nemám změnit obvoďáka. Tomu mému je 58 a mám ho dost daleko. Teď tady otevřeli nějakou ordinaci. Jmenuje se to Moje ambulance a tam budou obvoďáci od 7 do 19h. Mají tam EKG i CRP a objednává se tam telefonicky,takže se tam prý nečeká dlouho. Teď tu nabírají nocé pacienty. Mám to 5 minut autobusem nebo 20 minut pěšky. Pořád váhám...

katuleb
1. únor 2013

@danaho No právě mě překvapilo že Dadakin i Katka 1311 psaly že předoperační v RF nechtějí vubec.... 😒

zuzzu11
1. únor 2013

@katuleb odo mna nechceli ziadne predoperacne. Vsetko si urobili oni, ked som isla na krv pocas stimulacie. Tak mi zobrali krv rovno aj na predoperaccne 🙂. Pytala som sa ci nepotrebuju aj ekg mat urobene a povedala mi koordinatorka, ze nie 🙂.

katuleb
1. únor 2013

@zuzzu11 super to zní dobře děkuji... 😉

werinka1
1. únor 2013

@katuleb Tak když jim řekneš, že ho máš, nebude problém. Žádná předoper.vyš. nutná nejsou. 😉

katuleb
1. únor 2013

@werinka1 bezva děkuji.... 🙂 🙂