Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

onno
11. únor 2013

@danielahe
@katuleb Můžu tehdá jsem se na to ptala.Ket tak za 2 měsíce jsem po slépáku.Embryjko nebylo vhodné na PGD sice došlo do šestého dne,vůbec to ničemu nevadí je prý kvalitní. Syna mám bez PGD. 🙂
Neboj a jak seš daleko už máš po OPU?

danielahe
11. únor 2013

@onno Tak prvniho mam taky bez PGD, to se jeste ani nedelalo 😀 a Tobik je testovanej 😀 ...ty 2 mesice utecou jako voda 😉 a na jare se prdousek chytne uvidis 😵 😵 😵

katuleb
11. únor 2013

@onno ńo já ještě teprve čekám na ms a začnem dlouhý protokol,takže pak po 2 ms stimulka a pak se uvidím,bude to moje 3ivf a poslední....mužu se zeptat kolik jsi měla vajíček a jak to šlo pak dál?? Kolik vydrželo a tak a jaký jsi měla protokol??

katuleb
11. únor 2013

@onno jinak promin že tak vyzvídám ,ale bude to naše první a zároven poslední ivf v Heliosu.... 😉 😅

onno
11. únor 2013

@katuleb Při 1 IVF jsem měla 21 vajček nechali jsme oplodnit 12 z toho zbylo 5 embryiek jedno zavedli úspěšně.Po 3 letech jsme chodili na Kety celkem 4 z toho jednou ani nebyl embryo se rozpadlo.Tak že se nepovedlo.2 IVF přes 30 vejíček už nevím přesně.Nechali jsme oplodnit 15 do 6 dne vydrželo 7 jedno zavedli a nic 3 jsme nechali zamrazit.Neměli jsme bohužel peníze,tak jsme nemohli všechny.Měla jsem dlouhé protokoly.Poprvé s Puregonem,Decapeptilem a po druhé Merianol a Dipherelin.Při obouch jsem měla OHHS.Zdravotně jsem ještě nemohla podstoupit KET.Snad už brzy.Přeji moc štěstíčka když budeš něco chtít vědět klidně napiš.

onno
11. únor 2013

@danielahe snad jo musím doufat 😉

katuleb
11. únor 2013

@onno tak mě čeká dlouhý protokol a menopurem a dipherelinem...tak doufám,že to bude ok a vajuch bude dost...v minulem caru jsem měla gonal a bylo 26 a 20 vajíček ale moc málo se oplodnilo .....tak asi nebyli kvalitní a ted po testech spermií v Heliosu jsme na tom celkem ok...tak věřím že po tomhle protokolo budou i kvalitnějšín vajíčka a věřím, že mají i lepší tu techniku na kultivace....nikdy mi nezbylo nic na zamražení....

onno
11. únor 2013

@katuleb dělali vám i DNA spermíí?

katuleb
11. únor 2013

@onno ano dělali ,celý ten balíček testu spermií.....

katuleb
11. únor 2013

@onno taky Vám to dělali?A proč jste měli pgd?

jawuna
11. únor 2013

Nazdárek děvčátka 🙂 Tak Valentýn bude 🙂 Prý 10 hezkých folíků, všechny stejně velké, 6 na jedné a 4 na druhé straně, takže podobně jako minule...jen snad ten závěr bude lepší 😵

katuleb
11. únor 2013

@jawuna bomba moc gratuluji....určitě to ted bude dobrý konec...budu držet všechny palečky co mám... 😉

onno
11. únor 2013

@katuleb U 1 IVF ne to asi nebylo.U druhého taky ne protože se povedl Ondrášek.No a PGD to ani nevím nabídli to.

jarmisek
12. únor 2013

@jawuna Ahoj,tak to je parada! To budete mit krasnou urodicku,tak teda hlavne at jsou pekny vajuska! 😵 😵

jarmisek
12. únor 2013

@katuleb My jsme meli taky cely ten balicek, protoze k tomu jsou krome DNA jeste ty protilatky a pak taky nejakej test,podle ktereho se da vybrat vhodna metoda oplodneni vajusek

danaho
12. únor 2013

@jawuna Super zpráva.Tak na Valentýna budeme obě v Heliosu. Budu na tebe myslet ať je všechno o.k. 😉

jawuna
12. únor 2013

Holky diky moc, dneska picham posledni injekci a ve ctvrtek na odber. Ted to klapne!!! 😎 Taky na vas budu myslet ;)

trefulka
12. únor 2013

Ahoj holky, jak dlouho se čeká na 1. konzultaci u primáře Texla? Díky.

zuzzu11
12. únor 2013

@trefulka ja som poslala kontaktni formular, a o dva dni sa mi ozvali a tak o tyzden max sme mali uz konzultaciu 🙂 .

trefulka
12. únor 2013

@zuzzu11 Takové čekání se dá vydržet 🙂

ilonar
12. únor 2013

@jawuna Vyjde to 😉

jawuna
13. únor 2013

@trefulka ahoj, my jsme šli asi za dva dny od prvního telefonátu 🙂

jarmisek
13. únor 2013

Dobré ráno, holky, já jsem dnes teda začala nevalně-mimisek asi neměl chuiť na čokoládový jogurt, hned po první lžičce jsem letěla...a že jsem měla co dělat 😅 Pak jsem si ještě musela na chvíli lehnout a do práce jsem došla o deset minut později...Nakonec ještě, že jsem tak prozíravá a snídám doma 😀

jawuna
13. únor 2013

@jarmisek co bysme za to daly 🙂

jawuna
13. únor 2013

Čau holky, jak se všechny máte? 🙂 já začínám chytat docela nerva před zítřkem, ale doma jsme si řekli, že to nevzdáme a i když to teď nevyjde, tak budem bojovat dál...ale ono to teď vyjde 🙂 zlepšily se výsledky, brzo bude jaro...už abych aspoň věděla, jak to vyšetření dopadlo, to bude asi nejhorší čekání 😒

zuzzu11
13. únor 2013

@jawuna ahoj aj u vas v Cechach tak velmi snezi? V Bratislave je kalamita 🙂 . Neboj sa zajtra vsetko dobre dopadne 🙂 . Budem ti silno drzat palce 😉 . Daj zajtra vediet ako ste dopadli 🙂 .

jawuna
13. únor 2013

@zuzzu11 Moc děkuju 😵 Jj, u nás taky pořád chumelí....Kdy se chystáš na KETík?

danaho
13. únor 2013

@jawuna Zítra ti moc držím palce. Já mám docela hrůzu z té cesty. Snad se pojede dobře. 🙂

jawuna
13. únor 2013

Zítra už to snad nebude tak hrozný, už to taje...Moc děkuju za palce, budu je potřebovat. Ať se vám vydaří konzultace a všechny výsledky jsou jak z učebnice 😉

kinos
13. únor 2013

@jawuna taky držím palušky, nejde o počet ale kvalitu, všecko dobře dopadne 🙂
@danaho ať se zítra daří a zase se pohnete dál a šťastnou cestu