• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

4. prosince 2016 
@jawuna taky gratuluji ke skolicce :grinning:
16. únor 2013 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@zuzzu11 Tak si to krasne uzijte-a lyzujete nebo jen tak lenosite?
17. únor 2013 v 09:27  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonar Tak to Ti celkem zavidim, muze byt zajimave videt to na zivo :slight_smile: Tak se pekne bavte:slight_smile:
17. únor 2013 v 09:28  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielahe Dekuji, zatim by to jeste na skolicku dalo...dneska jich je 8 dobrych...tak snad neco zustane do konce :unamused:
17. únor 2013 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@jawuna urcite ti zbudou :wink: , my meli oplodneno 11 a do 6. dne vydrzeli 3 a 2 byla zdrava a z toho mame uz bobka doma :wink: , ale jsou holy, co maji zamrazenych i 5 embrijek :dizzy_face: . drzim palecky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. únor 2013 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielahe Diky moc, Dani, ja se nejvic bojim toho "sita" PGD, ale taky vim, ze kvuli tomu se to dela...a u nas je to obzvlast dulezity, tak snad to nejake blastocysticky dobojuji az do konce i po genetice a po KETu... :dizzy_face:
17. únor 2013 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@jawuna urcite...my mame asi taky neco spatne, furt jsm emela hodne embryjek a 5. den mi bylo receno, ze vhodne jsou jen 3 a pres PGD prosla 2 embryjka :slight_smile:
17. únor 2013 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jawuna No tak to je kraasny vysledek,gratuluju a jen tak dal! :slight_smile: A neboj, osum co se vyviji je hodne,z toho bude urcite spousta krasnych embryjek na vysetreni!!A to by bylo,aby se nenasli nejaci sikulove zdravi! :dizzy_face:
17. únor 2013 v 17:22  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jarmisek Diky...budu doufat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2013 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@jarmisek uz sme doma :slight_smile:. len tak sme boli, kurili sme v krbe a prochazky :slight_smile: . a ostatni stavali hraz zo snehu :grinning: .
17. únor 2013 v 19:08  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jawuna Neboj zbyde ich dost :wink: . aj my sme to tak mali, ze osem ich bolo do 4dna, po piatom dni ich bolo dobrych 4 a tri isli na PGD a z troch zostali dvaja zdravi :slight_smile: . Tak mame dvoch snehulakov :slight_smile: .Tak neboj, oni bojuju a budu bojovat dalej :slight_smile: .
17. únor 2013 v 19:10  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky, ve čt jdu na odběr vajíček, jak Vám po tom bylo? Byly jste ještě ten den ready :sweat_smile: ? A kolik jste měly foliků? Díkyyy, přeju pěkný večer :wink:
17. únor 2013 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcyk Ahoj. Mne moc dobre nebolo :confounded: . Ale je to individualne. Mne sa potom tocila hlava a bolelo ma brucho co je uplne normalne.Ja som zostala doma, ja som nesla do prace. Ale my sme mali aj troj tyzdenne volno v praci :slight_smile: . My sme mali 21 folikov z toho 15 vajicok a 12 zrelych :slight_smile: . Tak drzim palce na stvrtok :slight_smile:
17. únor 2013 ve 22:49  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcyk Ahoj,me nebylo zas tak spatne,ale byla jsem rada, ze tam mam manzela a pomohl mi ze schodu,trochu jsem mela zavrat. Jinak brisko bolelo jako pri MS jeste druhy den,ale sla jsem normalne do prace,dalo se to vydrzet.pak uz to bylo v pohode...neboooj;)
18. únor 2013 v 07:16  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcyk Ahoj, mě bylo dobře. Dokonce jsem šla večer na koncert. :grinning: Měli jsme 5 měsíců lístky. Ale nebylo to nejlepší rozhodnutí. Určitě doporučuju klidový režim. Držím palce :wink:
18. únor 2013 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoooj, ach joooo, málem jsme dneska ukončili stimulaci, nějak se jim nechce růst mrškám :wink: . Už si píchám 300 ml Menopuru (4 prášky). Ale nakonec trošku vyrostly, ale ve čt na odběr ještě určitě nejdu, mám píchat dál :unamused:. A to už jsem se i docela těšila :grinning:
18. únor 2013 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcyk A tak zase bud rada, ze to hlidaji a reguluji ty davky...aspon budes mit jistotu,ze se nebude delat odber,kdyz ty vajuska treba jeste nebudou zraly... :wink: A ty chodis taky do Heliosu?Jeste jsem te tu nevidela :wink: Ale mozna jsem te jen prehlidla :sunglasses:
18. únor 2013 ve 13:22  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Jojo, taky do Heliosu, první IVF :slight_smile: a jsem tu nová :grinning:
18. únor 2013 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcyk Ahojky :dizzy_face: Pěkně se to tady rozjíždí, to je hezký... za chvilku tady budou samý těhulky :grinning:
18. únor 2013 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Holky a jak dlouho chodíte do Heliosu vy? Já jsem tam teď pečená, vařená, jak mi vajucha nerostou :grinning:
18. únor 2013 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky Heliosačky, dlouho jsem tady nebyla jsou tady samé nové jména :slight_smile: To je dobře, všechny, co tady byly dřív už jsou asi taky doma se svýma mimískama :dizzy_face: Chci vás podpořit a říct vám, že jste si určitě vybraly dobře, Helios a pan doktor Texl se svým týmem je to nejlepší, co nás mohlo potkat - od listopadu už máme doma třetí Heliosátko :dizzy_face: Nebylo to jednoduché, prošli jsme si kdečím a trvalo to hoodně dlouho, ale vyplatilo se to. Jste na správném místě a v těch nejlepších rukách! Přeju vám strašně moc štěstíčka a ať je vaše cesta za mimískama už brzo u konce :dizzy_face:
18. únor 2013 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
hanulka0102 Páni, už třetí, jo? Tak to je super! Gratulace :sweat_smile:
18. únor 2013 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marcyk no,ja jsem chodila tak asi po trech dnech na kontroly,ale nam to asi rostlo tak, jak melo...Fajn, ze tetam tak hlidaji...Jinak verim,ze to bude tve prvni a posledni IVF :wink: Zvladnes to!Dej vedet,jak vajuska rostou! :dizzy_face:
19. únor 2013 v 07:51  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@jawuna Ahoj jawu,tak dnes na tebe od rana myslim a drzim pesti,at nam zahlasis dobre zpravy! :dizzy_face:
19. únor 2013 v 07:51  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Zítra jdu potřetí na ultrazvuk a krev, tak držte palce, ať trošku vyrostou a ať můžu jít na odběr :grinning:
19. únor 2013 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@jarmisek Dneska 2 blastocysticky na vysetreni a zitra asi jeste neco, jupiiii :dizzy_face:
19. únor 2013 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@jawuna Gratulace k embryjkum!Tak tfuj tfuj,at se jeste zitra nejaci koblizci doklubou! :dizzy_face: :dizzy_face:
19. únor 2013 ve 13:52  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcyk Drziiim! :dizzy_face:
19. únor 2013 ve 13:52  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, konečně se hlásím do služby u vás :grinning: Dostali jsme termín první konzultace :sunglasses:
19. únor 2013 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@jarmisek Diky moc, byla bych jeste aspon za jednoho rada...rozhodne nepocitam, ze budou vsechny geneticky ok :unamused: Tak at jich je co nejvic...
19. únor 2013 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek