Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

cuddle
11. lis 2011

@pacinkadol
@teruberi holky diky, budu verit, ze uz se tam pekne usidluje a dela si tam poradek , aby se mu tam pekne dlouho libylo 🙂

petra878
11. lis 2011

@cuddle Jj, pochopila jsi to dobre, 200% uspech...taky te to urco ceka ;) Preju moooc stesticka, at se mimiskovi u tebe libi a druhemu tak dlouho v mrazaku neni zima 🙂 ....nez ti ho jako za dva roky zavedou myslim 😉

petra878
11. lis 2011

@pacinkadol Tak to je krasny vysledek...jen tak dal. Budes mit i PGD?

petra878
11. lis 2011

@mimon31 Tak jen ty nejlepsi zkusenosti...nedela z toho zadnou vedu, strasne nam pomohl psychicky. Je to velky profik a skvely clovek

pacinkadol
11. lis 2011

@petra878 Ano,chtela bych PGD, pokud to vijde a kdyz je ta moznost. Mame horsi spermiogram a pred dvemi lety jsem potratila, tak pan doktor rikal, ze by to bylo vhodny. No uvidime, jak se vyvinou, smudlici 🙂

pacinkadol
11. lis 2011

@mimon31 Ahoj, Texl je sympos, urcite by se ti libil...aspon muj chlap z neho byl nadsenej 😀 No, hlavne je to pohodar a jak uz tu jednou padlo-profik...

cuddle
11. lis 2011

@petra878 tak to mas super , my mame otestovane v brisku a netestovane v mrazacku, tak snad jak rikas si pro neho sice pujdeme, ale ne tak brzo 😀

cuddle
11. lis 2011

@mimon31 jak pisou holky, vse vysvetli, navrhne moznosti , atd. manzel byl taky nadseny, ze konecne mu nekdo vysvetlil co a jak, predtim to bylo vse takove, ze kazdy se tvaril neutralne, ze je to budto uplne normalni nebo co chceme, mudr texl na vstupni prohlidce koukl na nase vysledky a zacal vysvetlovat, co je spatne a kde a co se s tim da delat.... i ted manzel vzdy strasi, ze si tam bude muset zajit sam, poptat se kdyz se mu nezda co mu rikam - jakoze po OPU zadne sexovani a po ET taky pauzka, pry si to u neho bude muset overit 😀 😀 😀

jananovacek
11. lis 2011

@cuddle Manza z neho byl taky hotovej...ze je takovej normalni, pry si pripadal, jak kdyby se bavil se starym znamym o pocasi a ne s primarem o jeho spermiich 🙂

flyaway
11. lis 2011

Holky, tak jsem trošku klidnější - pan doktor nám to všechno tak hezky názorně namaloval, že to pochopil i můj manžel 😀
23.11. máme genetickou konzultaci, tak uvidíme, jakpak dopadneme. Zatím jsem vyfasovala Prednison, kdyby náhodou...
Každopádně KET bude - teda pokud naroste ta moje věčně nerostoucí sliznice 😨 - akorát zatím nevím kdy přesně, nicméně určitě by to bylo ještě v listopadu 😵

petra878
12. lis 2011

@flyaway to by byla skoda, kdyz uz tam toho mrazacka/y mate, aby se nepouzili, ne?

janijacek
12. lis 2011

Ahoj holky, jsem tu po sto letech,abych se podivala, jak se vam dari🙂 Ja jsem vam ted neverna, protoze ted spis navstevuju ty tehu diskuze-no zadna sranda vybrat kocarek, nachystat vybavicku, otom by meli zavest zvlastni predmet ve skole 😀

janijacek
12. lis 2011

@cuddle Cudli, moc drzim pesti...at uz konecne! Hergot jednou to prece musi vyjit,ne? Hladis si doufam brisko a povidas mu pohadky? 🙂 Hodne stesti!

janijacek
12. lis 2011

@flyaway No tak vidis, jeste tento mesic...to je super..tak tfuj tfuj at sliznice rychle roste,at se mimisek muze krasne uhnizdit v mekoucke perince 🙂

janijacek
12. lis 2011

@pacinkadol Tak co je noveho? Doufam, ze se vsichni mimisci drzi zuby nehty ;)

janijacek
12. lis 2011

@petra878 Jak se mas? 🙂 DOufam, ze je tehu bez komplikaci? Byva Ti blbe? Me ted uz vubec...je to fakt zlaty... 🙂

janijacek
12. lis 2011

@teruberi A jak se mas Ty? Doufam, ze je vse O.K.....Zadne nevolnosti? A chut na cokoladu je? Neni? 🙂

janijacek
12. lis 2011

@mimon31 Ahoj, ja si take dovolim pridat nazor: Nemuzu Texlovi vytknout snad vubec nic, ja i chlap ho mame vazne radi...na nic si nehraje, vse krasne vysvetli a to tak, ze si u toho nepripadas jako blbec...no a hlavne mam pocit, ze usije vyseteni primo na miru a stanovi z toho diagnozu takovou, jakou opravdu potrebujes...alespon tak to tady zatim v diskuzich pozoruju... 🙂 No a nam nase snazeni trvalo asi 2 mesice od prvni navstevy a mame hotovo 😉 Myslim, ze by jste s Texlem byli urcite spokojeni a jeste by jste se u toho zasmali 😀

cuddle
12. lis 2011

@janijacek no vidis pohadku jsem jeste nezkousela, ale mam v planu mu ted dat dobrej obed a po obidku mu pustit snad muj nejoblibenejsi film Laska nebeska, tak doufam, ze se mu bude libyt 😀 😀 😀

teruberi
12. lis 2011

@janijacek Ahoj, dekuji za optani 🙂 Je mi dobre a na chti na cokoladu se u me zatim nic nezmenilo 😀
A co Ty? Vypadas v pohode, takhle po chatu 🙂

teruberi
12. lis 2011

@cuddle No aby ne...takova romantika, to si tam bude chrochtat 😉

petra878
12. lis 2011

@cuddle Krm ho poradne, at roste jak z vody ;)

petra878
12. lis 2011

@janijacek No ja jsem byla pripravena na nejhorsi scenare, ale vicemene o tom mimcu zatim skoro ani nevim, trosku mi roste spek, ale to asi bude spis z toho precpavani 🙂))

teruberi
13. lis 2011

@petra878 S tim spekem, to jsme dve 😀 Nechci se videt za par mesicu, bue ze me maly slon 😀

teruberi
13. lis 2011

Mimochodem, holky, uz se nam dlouho neozvala Hanka...ze by uz? 😵 😵 Vite o ni nekdo?

pacinkadol
14. lis 2011

Ahoj holky, byla jsem na vikend u nasich, nemaji internet,tak mam koukam ohromneho zkluza zase 🙂
Takze v sobotu jsme meli 4 krasna embryjka a jedno trosku opozdene. Dneska rikala pani embryolozka, ze jsou tri jak ma byt, ty budou mozna zitra na PGD a ctvrte se lehce zpozdilo,ale je pekne,takze to mozna do zitra dozene 🙂

pacinkadol
14. lis 2011

@flyaway Jo, ty Texlovy maluvky 🙂 Mam jednu schovanou doma pro stesti v supliku 😀

pacinkadol
14. lis 2011

@cuddle Kdy ti vychazi testovani? Uz jsem cela napnuta...

teruberi
14. lis 2011

@pacinkadol Gratuluju ke krasnemu vysledku!Tak tfuj tfuj zitra ! ;)

cuddle
14. lis 2011

@pacinkadol ofiko v nedeli 20.11 to je 10 ty den po ET tak uvidim jestli to vydrzim az do nedele 😀