Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

jarmisek
14. bře 2013

Ahoj holky!!!Co je tu noveho? Jawu,uz si cechras perinku? 😵 😵

danaho
14. bře 2013

Ahoj holky,tak MS dorazila a od zítřka to vypukne. Začínám stimulku na 3 IVF tak mi držte palce 😉

januliii
14. bře 2013

@danaho Ahojky🙂 teeda, ty se máš🙂 Už se taky těším až začnu... ty jsi na krátkém protokolu??? A čím stimuluješ? Menopurem? Ja asi jo... jen si musim jet ještě pro injekce... MS se ještě po Proveře nedostala:( čekám a čekám🙂

danaho
14. bře 2013

@januliiimám pocit,že to utekklo i když jsem celou dobu říkala jak se to vleče. Neboj taky se dočkáš. Začínám zítra Dipherilenem a od sobotu Menopur. Mám krátký protokol,bo už jsem starší 😅

januliii
14. bře 2013

@danaho No my byli u Dr. Texla pred mesicem a zda se mi to jako ted🙂) Letí to děsně! No a zitra budu volat do Heliosu co a jak, jestli mam prijet na krev... ikdyz jsem jeste nedostala MS:( tak jsem zvedava, jestli muzu prijet pripadne i v sobotu...nebo az v pondeli... jenze to bude uz 34 DC:(

danaho
14. bře 2013

@januliii my tam taky byli přesně před měsícem 14.2. Na krev se u nich chodí i v sobotu. Někdo tu myslím psal,že tě vezmou na krev i když MS nedorazí ...asi.

trefulka
14. bře 2013

Hezký večer, konečně se nám přiblížila 1. návštěva v Heliosu 🙂 Snad budeme spokojeni 😎

danaho
14. bře 2013

@trefulka to je super a kdy tam jdete? 🙂

trefulka
14. bře 2013

Už v pondělí 🙂 Držím palce ke stimulaci, na kontrolu jdeš tedy ke svému doktorovi?

janina83
14. bře 2013

@danaho Ahojky tak držím palečky ať to dobře dopadne !!! My se budem obědnávat v polovině Dubna taky na 3 IVF tak se už těšíme jezdíte autem nebo jakou máte dopravu??

janina83
14. bře 2013

Holky nedokážu si moc přrdstavit jak tam budeme jezdit! Nevíte jestli se dá domluvit třeba kontrolní krev a UTZ třeba u nás ve Frydlantě??Abychom tam nemusely každou chvíly??

danaho
14. bře 2013

@janina83 Ahojky,děkuju. Jezdíme tam autem,ale když tam máme být ráno na odběry,tak tam budeme spát někde v penzionu. Jasně že si krev a UTZ můžeš domluvit ve Frýdl.Ale je potřeba aby to vyšlo na dny v týdnu. Nevím kam chodíš k obv.gyn.ale v enmocnici u vás s tám asi mají zkušenost. Ale musíš se domluvit,jestli ti budou ochotní spočítat a změřit folíky a ta krev aby byly výsledky ještě ten den.

janina83
14. bře 2013

@danaho Tak tohodle se nebojím já tam z manželem pracuju jako přímo v nemocnici ale spíš mi jde oto jestlyito bude možné

danaho
14. bře 2013

@janina83 aha tak super,že tam děláš. Já chodím přímo k doktorce Kochový a ta mi to udělá tady v Lbc v ordinaci. Určitě to je možný si to zařídit tam,jen musíš ten den zavolat výsledky do Heliosu. Akorát poslední kontrolu před OPU chtějí v Heliosu.

janina83
14. bře 2013

@danaho no tak to nevadilo taky ti nabýdli PGD vyš,,???? jak se dlouho čeká na výsledky a co když nebude ani jedno zdravé to začne další stimulka nevíš náhodou jak tohle je?? celkem by mě to zajímalo :D

januliii
14. bře 2013

@danaho Jj, v sobotu by to bylo pro nas super🙂 tak preju uspesne stimulkovani🙂

danaho
14. bře 2013

@janina83 jj mě to primář nabídl,ale já tam kvůli tomu i přestoupila,že to je na pojišťovnu. Budu to mít,teda pokud budu mít dobrý embryjka. Trvá to asi 2 týdny než je vyšetří. Ale ktomu ti víc napíšou holky co to mají za sebou. Já jsem v tomhle nováček 🙂 Pokud ti žádné nezavedou,tak se to prý jako pokus počítá,protože jsi prošla stimulací,brala léky a bylo OPU.

januliii
14. bře 2013

Holky... Ja uz si pripadam jak tehotna🙂) ted jsem tady zbouchala pulku bonboniery🙂) uz se pripravuju...;) taky mate takove vecerry s colokadkou?;)

janina83
14. bře 2013

@danaho no teda tak radej do toho nejit do toho PGD jsem nejaka zmatena 😒

danaho
14. bře 2013

@janina83 tak já to PGD určitě chci. Mám za sebou potrat a pak biochemický těhotnství. Takže chci vědět,že mi zavádějí embryjko který má naději na vývoj.

danaho
14. bře 2013

@januliii někdy i s nugetou 😀

janina83
14. bře 2013

@danaho ano to urcite ale musime mit zdrave ja uz mam posledni pokus :(

danaho
14. bře 2013

@janina83 já mám ted 3 pokus ,ale mám na pojištovnu celkem 4. Ale ještě nemám žádný dítě. Věřím tomu,že už se tady v Brně konečně dočkám. Pro mě je lepší představa,že se dozvím hned jak na tom jsou embryjka. Tahle mě třeba zavedly nějaký co mělo ty chromozomy špatně pospojovaný a proto byl ten potrat. Neříkám,že se to nemůže stát i se zdravím,ale ta šance je vyšší a právě proto,že to tak dlouho nejde,tak chci zavádět jen zdravé co mají vyšší šanci. Zkus si o tom přečíst na jejich stránkách a taky to určitě prober pak na konzultaci. Určiitě ti poradí co bude pro vás lepší. 😉

janina83
14. bře 2013

@danaho ano to urcite ja uz deti mam takze mam hrazeny jen 3 ale na vsechno se zeptame v heliosu

jawuna
15. bře 2013

@janina83 ahojky, ja jsem pro prvnim IVF nemela ze dvou embryjek ani jedno v poradku (po PGD), takze jsem ted opakovala stimulku a z 5 vysetrovanych mam 3 dobry, takze uz se chystamna KETik. Vysledky byly asi za 14 dni. My jsme do IVF šli na vlastní pěst kvůli opakovaným potratům. Moje doktorka by mi asi navěky opakovala, že je to problém mě, že to neudržím 😠 Zjistilo se, že máme sice super hezký spermie,a le mají poškozenou DNA, takže vznikají geneticky špatný embrya a ty pak přestanou růst a dojde k potratu. Teď u druhého IVF to bylo po hromadě vitamínů a všeho možnýho (možná se to zlepšilo samo 🙂 mnohem lepší a máme i embroušky, co jsou ok. Podle výsledků, co mají na webu, by už 2 měly být skoro tutovka...takže 3 jistota...SNAD 😅

jawuna
15. bře 2013

@janina83 Jo a já jsem se na spoustu věcí ptala i přes mail - na jejich stránkách to mají všechno hezky popsaný a navíc jsou všude různý kontaktní formuláře, já už jsem teda pak psala jen na mail, ale hezky vysvětlovali i po mailu 🙂

trefulka
15. bře 2013

TAK - pondělní mise zcela zachráněna - dojde i na můj HP 🙂

janina83
15. bře 2013

@jawuna Ahojky dekuju za odpoved už mám strach mám poslední pokus ale skusím se zeptat prímo v Heliosu kdy bude transfer????preju mnoho stesti 🙂

jawuna
16. bře 2013

@janina83 Dekuji 😵 No kdyz nebudes mit to PGD vysetreni, tak by byl transfer 5. nebo 6. den po odberu. A kdyz bude, tak za mesic ve stejnou dobu v dalsim cyklu.

onno
16. bře 2013

Ahoj holky jak se všichni máte? Včera jsem volala do Heliosu a chcou ještě před ketem udělat nějaká vyšetření z krve.Budou trvat týden.Pak bude snad Ket.