• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

17. ledna 2017 
@jawuna ted jsem vás dočetla že by to byl Agolutin????co ti píchli ten se dává.

@katuleb tak sluníčko u nás není prší jaro za dveřima ráno taky nestálo otevřu jdu pro rohlíky anikde nikdo :angry:
7. dub 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jawuna Brno je relativně velký já Majlont po našem :wink:
7. dub 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je to asi zatím dobrý, po té injekci - jo Agolutin to byl ;) to přestalo a mám přes 5000 jednotek hcg, tak pokud to bude všechno ok, tak mám přijít za týden na ultrazvuk, jinak mám zas volat
7. dub 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@jawuna super že hcg roste a je vše v pořádku...držím palečky na utz.... :wink:
7. dub 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb dík, doufám, že se bude bobek statečně držet...
7. dub 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jawuna kolikátej máš den ET??? to je hodně vysoký hcg co já bych za to dala já měla 11dn ET 42,7hcg
7. dub 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jawuna jasně že bude ,je to silák jinak teta Kača dorazí z Ostravy a domluví mu... :wink: :sweat_smile:
7. dub 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin 20 dní jsem po KETu
7. dub 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem jak šípková Růženka, spala jsem teď skoro 4 hoďky :slight_smile:
7. dub 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jawuna tak to je super bude to ok :wink:
7. dub 2013 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trefulka nase tretatko planuji na leto roku 2014, tak snad to klapne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@jawuna ja u Tobika taky krvace a to asi 3x, poprve asi 9. den po ketu a pak asi 16 den po ketu a to uz bylo hodne, ale injekce zabrala a bylo to ok :wink: picha se agolutin :slight_smile:
7. dub 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky!Vy jste se tu pekne rozjely, kdo to ma docitat! :grinning:
7. dub 2013 ve 21:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jawuna Ahoj,to je dobre,odpocivej a nedelej si starosti, spousta holek v tehle diskuzi psaly, ze spinily, kdyz si to prectez zpetne a nemusi to vubec nic znametat :wink: :wink: Pry muzes spiniti nekolik mesicu! :confused: Tak se drz a odpocivej,urcite to brzy prejde :wink:
7. dub 2013 ve 21:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb Ahoj,tak ja moc drzim pesti na zitreji OPU :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dub 2013 ve 21:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe Tak to bychom se moly potkat na transferu :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dub 2013 ve 21:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe Dik za uklidneni, vcera to po te injekci prestalo, tak uvidime. Vim, ze se to muze stat, ale prece jenom je clovek vic v klidu, kdyz se nic nestandardniho nedeje, ze...
Hezky slunickovy den vsem :dizzy_face:
8. dub 2013 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, na severu je krásně,ale zima jako sviňa :grinning: Přeji všem krásný den. Dneska jsem se dočetla na internetu,že v pátek přebírají D1 stavaři a na 6 let začně rekonstrukce. Tak všechny co tamtudy jezdíme se máme asi na co těšit :angry:
8. dub 2013 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarmisek ty jses do druhatka za rok v lete?, ze pises, ze bysme se mohly potkat na transferu? :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ? Klidne, to ja nejsem proti, ja jsem seznamovaci typ :grinning:
@jawuna tos mela videt me :grinning: , kdyz uz se to stalo na podruhe, tak jsme hystercila, ze je to urcite potrat, urvana jsem dorazila na helios a po injekci me uklidnilo jen to, ze jsem zacla misto krvaceni spinit, no ten muj byl ze me psycho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2013 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe No,kdyz vidim, jak jsi odvazna ty,tak prece tam mrazacka nenecham:slight_smile:vyslo by to idealne,aby se druhej prcek narodil,az budou prvnimu necele dva roky :slight_smile:
8. dub 2013 v 09:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe I kdyz...mozna to odlozim na pozdeji,nejak jsem se upocitala, to bude prckovi rok a pul,takze to by bylo na masli :grinning:
8. dub 2013 v 09:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho Dobre ranko,tak treba bude dalnice alespon bezpecnejsi,zacne se tam jezdit pomaleji... :dizzy_face: :dizzy_face: oni urcite musi nejak zajistit provoz,treba to nebude tak hrozny :wink: A v nejhorsim si teda pro mrazacka pojedu za za tech 6 let :grinning:
8. dub 2013 v 09:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarmisek to určitě bude nějak průjezdný. Jako myslíš,že místo 4 hodin pojedeme třeba 6 :angry: To by mě kleplo. Asi začneme jezdit jinudy. Já teda doufám,že pojedu na KET a pak finiš :grinning: Kéž by.
8. dub 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Já si myslím, že jo ;)
8. dub 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielahe Ať ti všechno vyjde, jak si plánuješ :slight_smile:
@jawuna To musely být včera nervíky, držím pěsti, ať už se neopakují... i když teď už se budeš o prcka strachovat pořád, početím to teprve začíná :slight_smile:
A ještě díky za vyjištění situace ohledně léků menopur vs. merional :slight_smile: Každá přece chceme udělat/vybrat pro miminko jen to nejlepší :slight_smile: A já mám ještě víc jak měsíc čas se rozhodnout, čím nakonec budu stimulovat. Škoda že už se to nestihne dřív :/
8. dub 2013 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Řekla bych, že to s tou dálnicí je pro mě typické. Celou dobu na ni nikdo ani nešáhl a jakmile tam máme začít jezdit, pustí se do generální opravy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katuleb Zítra přeju hodně kvalitních vajuch :slight_smile:
8. dub 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trefulka No já jsem měla poprvé Merional a měla jsem 11 vajíček a teď jsem měla Menopur a měla jsem 11 vajíček...takže babo raď :sunglasses:
8. dub 2013 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak to je u KET,je to jako u stimulky? Bere se také 1 den cyklu ten když dostanete MS do 13 hodiny? A pokud později tak je den až ten následující?
8. dub 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho No asi jo, mne rikali prvni den silnejsiho krvaceni
8. dub 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarmisek :sweat_smile: , tak ja mam v planu zacit resit prcka tak zacatkem cervence, nejlepe srpna, abych mela jarnatko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , tak se klidne muzeme domluvit, aby nam konzultaci naplanovali na stejny den :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Ja bych tam taky zadneho sveho mrazacka nenechala, ale nevim, co bych delala, kdybych jich tam mela 5 :grinning: . No ja tam nic nemam, tak jdeme do naseho posledniho 3. ivf :slight_smile: , tak jsme uz ted zvedava, co z toho bude :grinning:
..............ted ctu to s tou masli, to bylo prvni, co me napadlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , treba bude prvnatko hodne miminko :grinning:
@trefulka dekujiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , taky at to s bobkem vyjde :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. dub 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek