• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

17. října 2017 
@dadakin děkuji za podporu :slight_smile: ..
@jarmisek no jistěěěěěěě vitamínky musí být,hlavně v těhu.. :wink: .
takže děvčata jdu si nalít svoji dnešní dávku.... :grinning:
24. dub 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky:slight_smile: taky se tu moc neobjevuju jak je venku krasne:slight_smile:)) vubec nejsem u pc... Ja uz se tesim na pondeli, kdy si pojedeme pro prcka, aby byl v teplicku v brisku:slight_smile:
25. dub 2013 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@katuleb drzim palecky! Oni se ozvou sami:slight_smile: me uz volali po tydnu....
25. dub 2013 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
rikate cervene vinko, jo?:slight_smile:)) a nepomaha i bile?? :wink: me moc cervene nejede :unamused:
25. dub 2013 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliii ahojky ,tak ty už to máš za pár...teda už po týdnu?? Tak to já čekala později,no snad už se dočkám a bude to brzy...a vy jste měli po pgd všechny dobré??
25. dub 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliii bohužel myslím,že na sliznici je dobré červené....ale tak bílé si dát mužeš i tak co?? :wink: :wink: :wink: A jak jsi na tom po utz ,co sliznice??
25. dub 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb nam sli 4 na vysetreni a mame ve vysledku 3 krasne zdrave embryjka:slight_smile: tak snad budeme mit stesti napoprve! No sliznice byla asi 7mm, snad to bude stacit...ale zapar dnu jeste doroste:slight_smile:
25. dub 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliii děkuji za odpověd....já se bojím to víš šli nám jen dvě ... :unamused:
25. dub 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliii no a vy jste šli do pgd z jakého duvodu??
25. dub 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb no a zrovna ty dve muzou byt krasne zdrave a silne!:slight_smile: nam to jednoduse doporucil Texl:slight_smile: ze pry proc toho nevyuzit,kdyz to pojistovna proplaci:slight_smile:
25. dub 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliii doufám že to tak bude nebo aspoň jedno...kdybych aspoň znala číslo ze kterého volají...pokaždé jak zazvoní telefon a cizí číslo tak kolabuju... :grinning:
25. dub 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky nevíte volají z té genetiky třeba i o víkendu? Děkuju
26. dub 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb Kaci mne volali cez tyzden. ja si myslim ze skor nie cez vikend ako ano.
26. dub 2013 ve 12:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzzu11 Děkuji...už víš výsledky??
26. dub 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb No prave ze viem :unamused: . ale este pockam na jedny vysledky, a kardiologycka ze nevie, ze moze sa mi to zhorsit pri tehu ale aj uplne zlepsit. Ale ak to fakt nebudeze nejake uplne zle, tak idem do toho :slight_smile: .
Kaci a kolko je to uz co su embrijka na vysetreni? ako dlho?
26. dub 2013 ve 13:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzzu11 tak moc držím palečky ať je to dobré a mužeš jít do akce.. :wink:
Dnes je to 11 dní co jsou na vyšetření...a tobě kdy volali?? Pokud už jsem se ptala ,tak se omlouvám... :sweat_smile:
26. dub 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzzu11 tak už jsem si vzpomněla jak jsi mi psala,že ti volali až později,protože byli svátky....no já musím počkat ted přes víkend.. :wink:
26. dub 2013 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky já si jedu pro mimísko taky v pondělí. Tak doufejme že už se konečně zadaří.Přeju všem ostatním které se chystají na transfér ať se nás ty prďolkové drží a nepustí. Hodně stěstí a nevzdávejte to. :sweat_smile:
26. dub 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martulena ahojky a jak jsi to měla ty,kdy ti volali a kolik máte vyšetřených??Děkuji
26. dub 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, jak je venku tak hezky, ani se mi moc nechce pouštět počítač :slight_smile: Jak se všechny máte? :sunglasses:
26. dub 2013 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jawuna čaaaau no já se mám celkem fajn,zatím mi ještě uplně z toho čekání neráblo ... :sweat_smile: no ikdyž trochu asi joooo... :slight_smile:
A jak se máte vy dva co??
26. dub 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katuleb Ahoj tak snad uz se brzy dockas! Cekani je nejhorsi,ale pak uz to bude sup sup, dve carky, brisko a kocarek!! :dizzy_face:
26. dub 2013 ve 23:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martulena Ahoj, Tebe jsem nejak vubec nezaregistrovala, uz na to asi pres pupek zacinam spatne videt :D ne delami si legraci, mam teprv takovy decentni kopecek :D Tak budu moc drzet pesti v pondeli!
26. dub 2013 ve 23:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katuleb my se máme bááájo :sunglasses: už jsem si i připustila, že jsem těhu, tak si to teď užívám, jenom se válím a válím :wink:
27. dub 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho jjj,mame heliosátko - pavlíčka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. dub 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@kinos jééé tak velká gratulace k Pavlíkovi a jen a jen zdravíčko....určitě kluk jako buk... :wink:
@jawuna tak to je jen a jen dobře....jen tak dál mamino,..... :wink: :grinning:
27. dub 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mám od včerejška u sebe toho našeho vyšetřeného bojovníčka. Děkuju,že jste na nás myslely a držte nám palce. Jinak by muselo být 4 IVF.
28. dub 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kinos super.Mos moc gratuluju k Pavlíčkovi.Probíhalo všechno dobře?
28. dub 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb ahojky já je nemám vyšetřený já jsem samoplátce a takhle už mě to stálo dost peněz. A kdybych chtěla PGD tak bych si musela za to kompletní jestě připlatit okolo padesáti tisíc.. A na to už bych neměla. Tak budeme doufat že to bude v pořádku. A tobě držím palečky.
28. dub 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarmisek Děkuji. A tobě ať ten mrňous pěkně v břísku roste.
28. dub 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek